Кредитна спілка


Recommended Posts

Доброго дня !
Прошу вашої допомоги.

Був кредит, основний кредитор його не платив, я майновий поручитель за цим кредитом  і ще було підписано  іпотеку на мою квартиру.
Основний боржник взагалі не платив за кредит і зник, мені довелося платити все самій, але проценти росли в геометричній прогресії з 40 тис. гривень виросло 300 тис. грн. Ця сума для меня з мінімальною зп  була захмарна,  платити я перестала.
КС подала до суду і тепер моя кватиру мають продавати на аукціоні .
Сам кредит до 2017 року
Я чула, що до аукціону  ще можна заплатити борг КС і її продавати не будуть.


Але в тої КС закінчелися дві ліцензія http://www.kis.nfp.gov.ua/Home/SrchViewLic/20000034181

ЗАЛУЧЕННЯ ВНЕСКІВ (ВКЛАДІВ) ЧЛЕНІВ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ НА ДЕПОЗИТНІ РАХУНКИ  ,   Недійсна ліцензія  

ДІЯЛЬНІСТЬ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ З НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ КРЕДИТІВ ЗА РАХУНОК ЗАЛУЧЕНИХ КОШТІВ, КРІМ ВНЕСКІВ (ВКЛАДІВ) ЧЛЕНІВ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИНА ДЕПОЗИТНІ РАХУНКИ  

ЗАЛУЧЕННЯ ВНЕСКІВ (ВКЛАДІВ) ЧЛЕНІВ КРЕДИТНОЇ СПІЛКИ НА ДЕПОЗИТНІ РАХУНКИ-----------...що це означає?  Я не можу  більше платити за кредитом, платіж за кредитом це є внесок? але я не член кс, я ж поручитель.    
Чи як це все  зрозуміти ?


Дякую за відповідь

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ви можете платити, КС не може надавати кредити за рахунок залучених коштів.

Вас, в принципі, питання наявності ліцензії, у випадку, якщо Ви збираєтесь кредит платити, не повинно хвилювати, тим паче, що є рішення суду.

От, якщо Ви збираєтесь боротись - то вже інша справа, там кожна буква зможе бути корисною

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения