Телефоны депутатов блока Петра Порошенко


Recommended Posts

Довідник телефонів народних  депутатів України, членів фракції партії «Блок Петра Порошенка»

1.   

Агафонова

Наталія Володимирівна

Комітет з питань правової політики та правосуддя

050-383-64-13

(044) 255-37-80

[email protected]

2.   

Алексєєв

Сергій Олегович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

Заступник голови Комітету

(067)508-15- 80

(044) 235-88-77

[email protected]

3.   

Андрієвський Дмитро Йосипович

Комітет з питань

будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Перший заступник  голови Комітету

067-449-22-52

255-45-44, 255-48-01

[email protected]

[email protected]

4.   

Антонищак

Андрій Федорович

Комітет з питань податкової та митної політики

067-674-15-67

255-

[email protected]

5.   

Арешонков

Володимир Юрійович

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

Заступник голови Комітету

067-411-41-31;

(0412) 22-96-54

[email protected]

6.   

Ар’єв

Володимир  Ігорович

Комітет у закордонних справах

067-441-30-70

255-35-69, 255-22-32

[email protected]

[email protected]

7.   

Артюшенко

Ігор Андрійович

Комітет з питань запобігання та протидії корупції

068-497-04-05

0676180260

8.   

Бакуменко

Олександр Борисович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Заступник Голови комітету

067-443-28-78

255-, ф. 255-

[email protected]

9.   

Барна

Олег Степанович

Комітет з питань запобігання та протидії корупції

067-351-31-33

[email protected]

10.            

Бєлькова

Ольга Валентинівна

Комітет з питань  паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Заступник голови Комітету

067- 537-69-44

[email protected]

11.            

Богомолець

Ольга Валентинівна

Комітет з питань охорони здоров‘я

Голова Комітету

067-111-15-77

[email protected]

12.            

Брензович

Василь Іванович

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

050-541-62-05

13.            

Вадатурський

Андрій Олексійович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

050-318-39-09

[email protected]

14.            

Валентиров

Сергій Васильович

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

050-322-07-10

[email protected]

15.            

Вінник

Іван Юлійович

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Секретар Комітету

066-642-96-97

[email protected]

16.            

Гарбуз

Юрій Григорійович

Комітет з питань запобігання та протидії корупції

Заступник голови Комітету

095- 477-77-06

093-277-77-38

[email protected]

17.            

Герасимов Артур Володимирович

Комітет з питань національної безпеки і оборони

050-448-78-00

[email protected]

18.            

Геращенко

Ірина Володимирівна

Комітет з питань європейської інтеграції

Голова Комітету

050-358-38-11

[email protected]

19.            

Голуб Владислав Володимирович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

095-324-23-24

[email protected]

20.            

Голубов

Дмитро Іванович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

094-931-31-83

[email protected]

21.            

Гончаренко

Олексій Олексійович

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Секретар Комітету

050-395-17-75

 [email protected]

[email protected]

22.            

Горват

Роберт Іванович

Комітет з питань податкової та митної політики

050-670-55-26

[email protected]

23.            

Гордєєв

Андрій Анатолійович

Комітет з питань бюджету

067-550-14-99

[email protected]

24.            

Грановський

Олександр Михайлович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

067-502-41-21

044-455-81-80

[email protected]

25.            

Гринів

Ігор Олексійович

Комітет з питань інформатизації та зв‘язку

Заступник голови Комітету

Заступник голови депутатської фракції

067-466-49-54

[email protected]

[email protected]

26.            

Гудзенко

Віталій Іванович

Комітет з питань податкової та митної політики

067-353-77-73

[email protected]

27.            

Давиденко

Валерій Миколайович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

067-408-02-46

28.            

Демчак

Руслан Євгенович

 

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

Заступник голови Комітету

067-446-46-46;

067-404-34-45

[email protected]

29.            

Денисенко

Вадим Ігорович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

050-442-64-74

[email protected]

30.            

Дехтярчук Олександр Володимирович

 

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

050-358-26-00

[email protected]

31.            

Джемілєв Мустафа

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Голова підкомітету

050-324-22-26

[email protected]

[email protected]

 

32.            

Дмитренко

Олег Миколайович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

050-465-20-65

[email protected]

33.            

Довбенко Михайло Володимирович

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

050-44 69 592

[email protected]

34.            

Домбровський

Олександр Георгійович

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Перший заступник голови Комітету

050-461-00-00

35.            

Дубневич

Богдан Васильович

Комітет з питань бюджету

067-670-20-92

[email protected]

36.            

Дубневич

Ярослав Васильович

Комітет з питань транспорту

Голова Комітету

067-670-07-77

(032)237-54-42

[email protected]

37.            

Євлахов

Анатолій Сергійович

Комітет з питань податкової та митної політики

044-569-58-33

(050) 383-90-29

[email protected]

38.            

Єфімов

Максим Вікторович

 

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Перший заступник голови Комітету

067-612-19-50

[email protected]

39.            

Жолобецький

Олександр Олександрович

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

050-394-30-44

 

40.            

Заболотний

Григорій Михайлович

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Заступник голови Комітету

050-445-00-14

 

 

41.            

Загорій

Гліб Володимирович

Комітет у справах ветеранів та інвалідів

095-280-00-60 (пом.)

42.            

Заліщук

Світлана Петрівна

Комітет у закордонних справах

050-385-55-13

[email protected]

43.            

Іонова

Марія Миколаївна

 

Комітет з питань європейської інтеграції

Заступник Голови комітету

050-330-13-13

044-553-95-78

[email protected]

44.            

Іщейкін

Костянтин Євгенович

Комітет з питань бюджету

067-531-71-11

[email protected]

45.            

Іщенко Валерій Олександрович

 

Комітет з питань податкової та митної політики

067-464-51-45

[email protected]

 

46.            

Кіт Андрій Богданович

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

067-672-47-88

[email protected]

47.            

Климпуш-Цинцадзе

Іванна Орестівна

 

Комітет у закордонних справах

Перший заступник голови Комітету

067-320-35-23

[email protected]

[email protected]

48.            

Князевич

Руслан Петрович

 

Комітет з питань правової політики та правосуддя

Голова Комітету

067-506-11-43

[email protected]

[email protected]

49.            

Кобцев

Михайло Валентинович

Комітет з питань податкової та митної політики

067-579-96-52

[email protected]

50.            

Козаченко

Леонід Петрович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

050-445-32-48

(044) 287-65-66

[email protected]

51.            

Козир

Борис Юрійович

 

Комітет з питань транспорту

Заступник голови Комітету

067-442-07-16

[email protected]

52.            

Кононенко

Ігор Віталійович

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Перший заступник голови фракції

067-444-85-85;

(044) 351-70-20

[email protected]    [email protected]

53.            

Корнацький

Аркадій Олексійович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

066-564 51 64;

(044) 235-14-96

050-494-47-44(ос)

[email protected]

54.            

Король

Віктор Миколайович

 

Комітет з питань законодавчого забезпе-чення правоохоронної діяльності

067-444-79-14

050-311-76-82

[email protected]

55.            

Кривохатько

Вадим Вікторович

 

Комітет з питань запобігання та протидії корупції

095-282-77-77

[email protected]

56.            

Кубів

Степан Іванович

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

067-962-08-99

050-430-88-89

57.            

Кудлаєнко

Сергій Володимирович

 

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Заступник Голови комітету

063-789-99-99

[email protected]

58.            

Кузьменко

Анатолій Іванович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

067-520-72-45

[email protected]

59.            

Куліченко

Іван Іванович

Комітет з питань бюджету

098-500-07-00;

[email protected]

60.            

Куніцин

Сергій Володимирович

 

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Заступник голови Комітету

(099) 201-70-32;

(050) 550-51-68

61.            

Курило

Віталій Семенович

 

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

Заступник голови Комітету

050-328-87-90

[email protected]

62.            

Курячий

Максим Павлович

 

Комітет з питань податкової та митної політики

050-363-79-18

[email protected]

63.            

Кутовий

Тарас Вікторович

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Голова комітету

Заступник голови фракції

050-312-65-74

[email protected]

64.            

Кучер

Микола Іванович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

050-344-04-24

067-508-79-70

[email protected]

65.            

Лаврик

Микола Іванович

Комітет з питань податкової та митної політики

067-232-76-85

[email protected]

  [email protected]

66.            

Лещенко

Сергій Анатолійович

Комітет з питань запобігання та протидії корупції

050-384-46-40

[email protected]

67.            

Лівік

Олександр Петрович

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

067-374-87-65

[email protected]

68.            

Лопушанський

Андрій Ярославович

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

093-386-06-00

[email protected]

69.            

Лубінець

Дмитро Валерійович

 

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

Секретар Комітету

099-046-64-24

[email protected]

70.            

Луценко

Юрій Віталійович

 

Комітет з питань законодавчого забезпе-чення правоохоронної діяльності

Голова депутатської фракції

099-288-55-88

[email protected]

71.            

Луценко Ірина Степанівна

Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов'язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах

[email protected]

72.            

Люшняк

Микола Володимирович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

050-437-22-37

[email protected]

73.            

Макар’ян

Давид Борисович

Комітет з питань транспорту

(095) 168-80-00

74.            

Македон Юрій Миколайович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

067-430-22-30

[email protected]

75.            

Мамчур

Юлій Валерійович

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

Заступник голови Комітету

093-122-73-27

068-160-40-29

[email protected]

76.            

Матвієнко

Анатолій Сергійович

Комітет з питань бюджету

067-465-88-30 (пом.)

(044) 593-28-47

[email protected]

77.            

Матіос

Марія Василівна

 

Комітет з питань культури і духовності

Секретар Комітету

067-476-24-85

[email protected]

78.            

Матузко

Олена Олександрівна

Комітет з питань інформатизації та зв‘язку

Секретар Комітету

095-275-80-03

[email protected]

[email protected]

79.            

Мацола

Роман Миколайович

Комітет з питань законодавчого забезпе-чення правоохоронної діяльності

050-317-35-14

[email protected]

80.            

Мельник

Сергій Іванович

Комітет з питань бюджету

Заступник голови Комітету

067-354-44-11

[email protected]

81.            

Мельниченко Володимир Володимирович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

[email protected]

067-382-26-50

82.            

Мельничук

Іван Іванович

Комітет з питань запобігання та протидії корупції

096-344-43-44

[email protected]

83.            

Мушак

Олексій Петрович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

067-538-84-92

[email protected]

84.            

Найем

Мустафа-Масі

 

Комітет з питань європейської інтеграції

Заступник голови депутатської фракції

050-446-03-43

[email protected]

85.            

Насалик

Ігор Степанович

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Заступник голови Комітету

099 90 73 314

[email protected]

86.            

Недава

Олег Анатолійович

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Заступник Голови комітету

050-326-87-78

[email protected]

[email protected]

87.            

Нестеренко

Вадим Григорович

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

050-320-05-95

88.            

Новак

Наталія Василівна

 

Комітет з питань правової політики та правосуддя

067- 238-76-34

[email protected]

 

89.            

Онуфрик

Богдан Семенович

 

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

050-696-70-12

[email protected]

 

90.            

Павелко

Андрій Васильович

 

Комітет з питань бюджету

Голова Комітету

Заступник голови депутатської фракції

067-636 77 77

[email protected]

91.            

Паламарчук

Микола Петрович

 

Комітет з питань законодавчого забезпе-чення правоохоронної діяльності

Перший заступник Голови комітету

067- 530-77-00

[email protected]

92.            

Палатний

Артур Леонідович

 

Комітет з питань сім‘ї, молодіжної політики та спорту

Голова Комітету

державна політика у сфері сімейно-шлюбних відносин, допомоги сім’ям з дітьми, захисту безпритульних дітей; демографічна політика; державна молодіжна політика; розвиток фізичної культури; спорт та спортивна діяльність

067-466-36-92

[email protected]

93.            

Пацкан

Валерій Васильович

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Перший заступник голови Комітету

050-444-76-33

[email protected]

94.            

Петренко

Олег Миколайович

 

Комітет з питань сім‘ї, молодіжної політики та спорту

Заступник голови Комітету

063-065-22-77; 

067-472-81-20

[email protected]

95.            

Пинзеник

Віктор Михайлович

Комітет з питань бюджету

067-763-80-20

[email protected]

96.            

Побер

Ігор Миколайович

Комітет з питань транспорту

(067) 208-73-37

97.            

Порошенко

Олексій Петрович

Комітет з питань економічної політики

067-444-79-25

[email protected]

98.            

Продан

Оксана Петрівна

Комітет з питань податкової та митної політики

050-570-97-53

[email protected]

99.            

Рибак

Іван Петрович

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

050-330-88-02

[email protected] [email protected]

100.       

Різаненко

Павло Олександрович

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності

067- 226-65-55

[email protected]

101.       

Ревега Олександр Васильович

 

[email protected]

102.       

Розенблат

Борислав Соломонович

Комітет з питань промислової політики та підприємництва

Заступник голови Комітету

050-313-33-23

[email protected]

103.       

Романюк

Роман Сергійович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

067-466-24-24;

067-502-44-50

[email protected];

104.       

Сабашук

Петро Павлович

 

Комітет з питань

будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Заступник Голови Комітету

067-481-13-13;

061-787-69-13

[email protected]

105.       

Савченко

Олексій Юрійович

Комітет з питань бюджету

Заступник Голови комітету

066-078-77-45

 

106.       

Соловей

Юрій Ігорович

 

Комітет з питань економічної політики

Заступник Голови комітету

050-338-95-36

[email protected] [email protected]

 

107.       

Сольвар

Руслан Миколайович

Комітет з питань транспорту

067-449-41-85

[email protected]

108.       

Співаковський

Олександр Володимирович

Комітет з питань

науки і освіти

Перший заступник голови Комітету

095-279-43-00;

(055) 232-67-06

[email protected]

109.       

Спориш

Іван Дмитрович

Комітет з питань сім‘ї, молодіжної політики та спорту

067-924-17-88

[email protected]

110.       

Тіміш

Григорій Іванович

Комітет з питань європейської інтеграції

095-54-57-58

067-597-42-26

[email protected]

111.       

Ткачук Геннадій 

Віталійович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

096-021-50-00

(043) 253-61-06

[email protected]

112.       

Третьяков

Олександр Юрійович

Комітет у справах ветеранів та інвалідів

Голова Комітету

098-595-03-20

[email protected]

113.       

Тригубенко

Сергій Миколайович

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

050-462-43-01

[email protected]

114.       

Урбанський

Олександр Ігорович

Комітет з питань транспорту

050-336-17-48

[email protected]

115.       

Усов

Костянтин Глібович

Комітет з питань інформатизації та зв‘язку

Заступник голови Комітету

(056) 428-30-54

[email protected]

116.       

Фріз

Ірина Василівна

Комітет з питань національної безпеки і оборони

067-444-79-12

[email protected]

117.       

Фролов

Микола Олександрович

 

Комітет з питань податкової та митної політики

Заступник голови Комітету

096-375-33-22

[email protected]

118.       

Хлань

Сергій Володимирович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

093-696-52-53

[email protected]

119.       

Чекіта

Геннадій Леонідович

Комітет з питань економічної політики

 

050-316-13-27;

(048) 705-10-08

[email protected]; [email protected]

120.       

Червакова

Ольга Валеріївна

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики

Перший заступник голови Комітету

067-911-29-81

[email protected]

121.       

Черненко

Олександр Миколайович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

050-310-99-75

[email protected]

122.       

Чубаров Рефат Абдурахманович

Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва

066-443-19-18

123.       

Шверк Григорій Аронович

067-466-46-71

[email protected]

124.       

Шинькович

Андрій Васильович

Комітет з питань

будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

Заступник Голови Комітету

067-364-81-68

[email protected]

125.       

Южаніна

Ніна Петрівна

Комітет з питань податкової та митної політики

067-507-67-46

[email protected]

126.       

Юрик

Тарас Зіновійович

Комітет з питань податкової та митної політики

067-208-70-88

[email protected]

127.       

Юринець

Оксана Василівна

Комітет з питань європейської інтеграції

067-380-54-16

[email protected]

128.       

Юрчишин

Петро Васильович

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

067-430-17-76

[email protected]

[email protected]

129.       

Яніцький

Василь Петрович

Комітет з питань правової політики та правосуддя

Заступник голови Комітету

050-330-57-81

[email protected] [email protected]

 

130.       

Яриніч

Костянтин Володимирович

Комітет з питань охорони здоров‘я

(050)-321-97-00

052-224-69-20

[email protected]

Dovdnik.doc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ну и о чём с ними разговаривать... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Коли я починал вивчати юриспреденцію, не за своїм бажанням-а з початку нотаріус надурив, потім адвокат а потім суддї-я звернувся до представніка від інвалідів е там Сушко чи як його-так і так нехтують законом ображають інваліда-він надав відповідь-ми розглянули ваше питання і направіли відповідним установам-уявить як вони там зажерлись ВОНО РОЗГЛЯНУЛА питання і направіла відповідним установам. Нібито я сам не міг звернутися до того прокурора. Добре звертаюсь до БАЛДУСМЕНА е там така Лутковська і досіх пір там вона-надае відповідь-що мені свідоцтва про право на спадщину надали-уявить які брехуни-навіть і не чорвоніють коли БРЕШУТЬ. То я за свої випадки-а от мої знайомі Чорнобильці виграли суди-дивна формуліровка-ВИГРАЛИ суди-навіть Страсбург ім присудив щоб держава сплатила-а держава що держава-хлопцям бажано отримати своє-ловлять златоуста Партії Рекетірів покійного Чечетова-от ви влада а чому не виконуете свої обов'язкі-как ми усе робимо-ну от нам гроші не виплачують-а скількі там-питае та кожному по міліону щось таке-Златоуст хутко зник. Так що ці адреса до одного місця-навіть і захоче хтось щось робити йому не дадут бо усе "кришуеться" і за кожной установой свій "СМОТРЯШІЙ"

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, Гія Джулакідзе сказал:

Так що ці адреса до одного місця-навіть і захоче хтось щось робити йому не дадут бо усе "кришуеться" і за кожной установой свій "СМОТРЯШІЙ"

Как же Вам тяжело жить...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bolt said:

Как же Вам тяжело жить...

Мені -я з фірми якім усе по барабану-а звідки узяли що мені важко жити-навпаки так весело-я дивувався коли мій знаомий вживав алкоголь-а він мені казав-тверезо неможу дивитися на усе. От пояснить як можно ТВЕРЕЗИМ бути-викладають адреса БПП а де Народного Фронту адреса-міністр юстиції з Народного фронту МВД -що з БПП

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи