topp

Пользователи
 • Число публикаций

  42
 • Регистрация

 • Последнее посещение

Репутация

4 Обычный

1 подписчик

О topp

 • Звание
  Активный участник

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Харьков

Недавние посетители профиля

245 просмотров профиля
 1. Котел встановлювали газовики і є лічильник який постійно перевіряється, всі повітроводи вони теж постійно перевіряють. Копії проекту у мене немає і акта про допуск теж немає мені їх ніхто не давав. Спробую сходити до них і попросити копії. Дякую що відгукнулися. Шановний gid може на всяк випадок ще щось підкажете.
 2. Доброго дня. Виникло питання до фахівців. У мене в домоволодінні встановлений газовий опалювальний котел. Встановили його газовики ще 12 років тому. Субсидій не маю, заборгованості по газу не маю. Показання лічильника знімають постійно один раз на місяць, газове обладнання перевіряють постійно і ніколи не було ні яких питань. Газова контора у нас в селищі одна. Сьогодні прийшли з цієї газової контори і вимагали, щоб я негайно зареєструвала цей газовий котел. У мене питання до фахівців, чи зобов'язана я реєструвати цей котел чи ні, які негативні наслідки мене можуть очікувати у разі відмови від реєстрації, яким законом чи законодавчим актом передбачена обов'язкова реєстрація газового обігрівального котла.
 3. Я теж намагалась на сайт звернутися та нічого не виходить. Там спеціальна форма і моє питання під цю форму не підпадає. З номером питань немає проблема з власником на цьому сайті. Повинна бути приватна власність, а вискакує комунальна. Ніяк не зрозумію в якому квадратику ставити позначку.
 4. Звернулась письмово до Мінюсту очікую на відповідь.
 5. Касаційна скарга

  Дякую за намагання допомогти, але вже немає такої потреби. Необхідний зразок я вже знайшла.
 6. Касаційна скарга

  Я розумію що у всіх все різне. Приблизний зразок Ви можете надати для огляду чи ні?
 7. Касаційна скарга

  Чомусь мені здається що Ви навряд чи зможете мені чимось допомогти. Ви навіть не змогли вивчити моє запитання. На мене банк подав в суд і суд вирішив стягнути з мене суму. Апеляція відмовила у відкритті справи посилаючись на пропущений строк хоча суд затягував з видачею рішення і як тільки я його отримала відразу на п'ятий день подала апеляцію. Після останнього засідання в якому суд вирішив стягнути суму пройшло більше трьох місяців. Мені потрібен зразок, якщо є така можливість надайте, якщо ні буду шукати того хто без зайвих запитань зможе надати допомогу. Дякую.
 8. Підкажіть будь ласка. У когось є зразок касаційної скарги на ухвалу апеляційного суду про відмову відкриття провадження. Дуже треба.
 9. До Мінюсту зверталась по телефону письмово не зверталась, до кадастру теж по телефону, але вони надали письмову відповідь я к треба оформлену з датою звернення, вихідними номерами та надіслали листом на вказану мною адресу.
 10. Але про зберігання документів первинного бухгалтерського обліку не знайшла. Нічого не йдеться про перелік необхідних документів кредитної справи. В тому то і річ що незрозуміло що в кредитній справі знаходиться зокрема договорів, додатків до договорів копій паспортів та виписок які банк сам собі утворює. Але документів які могли підтвердити сплату по кредиту чи надання кредиту не передбачено. І де ж такі документи брати?
 11. Скажіть будь ласка де про це можна прочитати, щоб знати напевно тому що мені потрібно достеменно знати що має зберігається у кредитній справі та скільки часу і які документи первинної бухгалтерії повинні зберігатися.
 12. Виникло питання. Підкажіть будь ласка який строк зберігання первинної документації у вигляді квитанцій, меморіальних ордерів та інших платіжних документів у банку? Також цікавить питання , чи в кредитній справі містяться документи первинної бухгалтерії чи вони не повинні там міститися та взагалі що міститься в кредитній справі?
 13. Зверталась і отримала відповідь, що це компетенція міністерства юстиції. В міністерстві юстиції сказали, що яка вам різниця, головне, що право власності за вами, а те що у публічному доступі неправдива інформація ні чого страшного. У ЦНАП кажуть, що їх завдання готувати документи і отримувати витяги. Зверталася до регістратора який вносив дані так він робить розумний вигляд і каже, що нічим не може допомогти. Що робити?
 14. Можливо хтось стикався з таким чи знає яким чином можливо вирішити це питання.
 15. Образа

  Неясні моменти на які Ви вказували залишилися неясними тільки для Вас напевно тому що запитання які Ви до мене ставили не мають жодного відношення до моєї справи. Дякую за присутність у темі і прошу у майбутньому більше не намагатися брати участь у порушених мною питаннях, тому що дієвої поради від Вас жодної проте води наплескали цілий океан.