topp

Пользователи
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Обычный

1 Follower

About topp

 • Rank
  Активный участник

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Харьков

Recent Profile Visitors

662 profile views
 1. Підкажіть хто в курсі справи, на підставі яких розпоряджень, наказів державний реєстратор після реєстрації нерухомості зобов'язаний передати реєстраційну справу в департамент дозвільних процедур?
 2. Поручитель взяв на себе зобов'язання за виконання умов кредитного договору позичальником. Якщо поручитель вважає, що договір має всі ознаки незаконного то хіба він не може оспорювати цей договір на підставі якого виникли зобов'язання за які він поручився? Ви вважаєте, що кредитний договір і всі договори передбачені кредитним договором поручитель не може оспорювати самостійно тому що не підписував?
 3. Хіба поручитель не може оспорювати договір або умови договору на підставі якого виникли зобов'язання позичальника?
 4. Дякую, але є питання. Поручитель не споживач послуг, то яким чином його права порушені при оспорюванні договору, він договір не укладав та не є стороною договору?
 5. Ні, було дві сторони , це банк та позичальник.
 6. Ні, виключно інтереси позичальника. Всі заяви, клопотання, позов були тільки від позивача.
 7. Визнання договору недійсним. Так представник за довіреністю здійснював представництво інтересів позичальника.
 8. Доброго дня шановні. Виникло таке питання. Поручитель за зобов'язанням представляв інтереси позичальника в районному та апеляційному суді за позовом позичальника. В районному суді було рішення на користь позичальника в апеляційному суді рішення скасували. Може цей представник тепер вже як поручитель звернутися до суду з таким самим позовом чи ні?
 9. Согласно закону, если долг по уплате алиментов превысил сумму платежей за шесть месяцев, должника могут ограничить в праве выезжать за границу Верховная Рада запретила тем, кто не платит алименты выезжать за границу и управлять автомобилем. За изменения в некоторые законы по поводу усиления защиты прав ребёнка на надлежащее содержание путем усовершенствования порядка принудительного взыскания задолженности по уплате алиментов №7277 проголосовали 294 депутата, передает корреспондент LIGA.net. Если долг по уплате алиментов превысил сумму платежей за шесть месяцев, должника могут ограни
 10. Котел встановлювали газовики і є лічильник який постійно перевіряється, всі повітроводи вони теж постійно перевіряють. Копії проекту у мене немає і акта про допуск теж немає мені їх ніхто не давав. Спробую сходити до них і попросити копії. Дякую що відгукнулися. Шановний gid може на всяк випадок ще щось підкажете.
 11. Доброго дня. Виникло питання до фахівців. У мене в домоволодінні встановлений газовий опалювальний котел. Встановили його газовики ще 12 років тому. Субсидій не маю, заборгованості по газу не маю. Показання лічильника знімають постійно один раз на місяць, газове обладнання перевіряють постійно і ніколи не було ні яких питань. Газова контора у нас в селищі одна. Сьогодні прийшли з цієї газової контори і вимагали, щоб я негайно зареєструвала цей газовий котел. У мене питання до фахівців, чи зобов'язана я реєструвати цей котел чи ні, які негативні наслідки мене можуть очікувати у разі відмов
 12. Я теж намагалась на сайт звернутися та нічого не виходить. Там спеціальна форма і моє питання під цю форму не підпадає. З номером питань немає проблема з власником на цьому сайті. Повинна бути приватна власність, а вискакує комунальна. Ніяк не зрозумію в якому квадратику ставити позначку.
 13. Звернулась письмово до Мінюсту очікую на відповідь.