Потрібна допомога ! Унікально беззаконна ситуація щодо поновлення строку на апеляційне оскарження.


Recommended Posts

Суд першої інстанції виніс рішення про визнання кредитного договору іпотеки в іноземній валюті недійсним, застосував реституцію.

Банк на один день прошляпив подання апеляційної скарги.

Мені вдалось цим скористатись, виключити записи з реєстрів обтяження та іпотек і іпотечне майно відчуджено та знаходиться уже в іпотеці на користь іншого банку в якості забезпечення іншого кредиту іншої особи.

Но важливо не це.

Банк подав заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження.

Ап суд йому відмовив, про що постановив відповідну Ухвалу. В касаційному порядку банк цю ухвалу не оскаржував.

З часом банк знову подає безпосередньо до апеляційного суду нову заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження. Матеріали справи все ще знаходились в апеляційному.

Інша колегія суду поновлює банку строк на апеляційне оскарження і суд слухає справу по суті - процесуальний нонсенс!!!

Справа затягнулась і банк подає заяву про відвід колегії.

Колегія в своїй ухвалі щодо відводу зазначає, що підстави для відводу відсутні - але відвід приймає (хтось таке чув???)

Лохотрон (компютер) розписує справу на нову, стихійну колегію (не постійну, як було раніше).

Новий суддя-доповідач верещить на весь суд, чого вона мені попала, навіщо вона така справа мені потрібна і чого та колегія прийняла відвід а не слухала далі. Самі поновили - самі і слухайте !!!

Ухвала про поновлення строку Позичальником (позивачем) не підлягає касаційному оскарженню.

Тобто в справі є дві ухвали, жодна з них ніким не скасована і вони є протилежними по змісту - однією в поновлення строків відмовлено а, іншою поновлено.

Хто таке бачив чи чув ??? Хто що порадить ??? В практиці ВСУ такого не знаходжу і думаю, що такого не було.

Я думаю попробувати подати касацію на ухвалу про поновлення строку так, як вона, після постановлення ухв про відмову в поновлення винесена поза межами процесуального закону - такого в ЦПК не передбачено.

Наступне судове засідання по суті призначено на 24.02.11р.

Чекаю порад Вас шановні колеги, буду вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто то и когдо то ж должен начать?

Міністру юстиції України

01001, м.Київ, вул.Городецького, 13

Голові Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

01601, м. Київ, вул. Липська 18/5

Голові Вищої ради юстиції України

04050, м.Київ, вул. Артема, 89

мин.юст

http://www.minjust.gov.ua

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

Адреса: вул. Артема, 89. м. Київ, Україна 04050

Приймальна

Голови Вищої ради юстиції тел./факс: /044/238-68-66

Відділ організації прийому громадян тел.: /044/482-09-39

Прес-служба тел./факс: /044/568-58-79 e-mail: [email protected]

http://www.vru.gov.ua/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кто то и когдо то ж должен начать?

Міністру юстиції України

01001, м.Київ, вул.Городецького, 13

Голові Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

01601, м. Київ, вул. Липська 18/5

Голові Вищої ради юстиції України

04050, м.Київ, вул. Артема, 89

мин.юст

http://www.minjust.gov.ua

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

Адреса: вул. Артема, 89. м. Київ, Україна 04050

Приймальна

Голови Вищої ради юстиції тел./факс: /044/238-68-66

Відділ організації прийому громадян тел.: /044/482-09-39

Прес-служба тел./факс: /044/568-58-79 e-mail: [email protected]

http://www.vru.gov.ua/

vekt ! Дякую, я це вмію робити та ще й цьому "ноги приробити" - але ж мені потрібно добитись свого, саме краще скасувати ухв про поновл строку та закрити провадження по справі в ВГССУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы верите в закон?

Роблю все, щоб свої і людей законні права відстоювати і частіше це получається і зовсім рідко не получається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения