УкрСиббанк - не підписані додатки до договору, чи реально визщнати недійним


Recommended Posts

Маємо таку ситуацію:

Кредитний договір із укрсиббанком (з маленької літери свідомо) фактично являє собою один аркуш, в якому стисло зазначено кілька умов кредитування (зокрема, сума кредиту та строк дії договору і річна процентна ставка) та містяться посилання на Правила (договірні умови) споживчого кредитування позичальників АКІБ «УкрСиббанк». Такі правила мною не підписувались та з ними належним чином я не ознайомлювався. Я не можу визнати ці Правила частиною договору, а отже на підставі ст. 207, 203 ЦК України намагаюсь визнати договір недійсним. Зустрічав тут на форумі схожу ситуацію із "приватом" (з маленької букви свідомо), але там Закарпатська апеляція визнала недійсними тільки додатки. Мені цікаво, чи є у когось правктика по аналагічній ситуації саме з укрсибом?

буда радий будь-якій пораді або досвіду. Мій імейл [email protected]

P/S/. Про те, що банк має не підписані правила стало відомо тоді, коли банк подав позов про стягнення простроченої заборгованості (валютній кредит+квартира в іпотеці) і додав до свого позову не підписані "правила"

, які по суті містять 90% інформації по суді договірних взаємин. Може у когось вже була схожа ситуація? Які будудь думки з цього приводу? Які шанси? засідання 01.06.2011, тому час не чекає

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Маємо таку ситуацію:

Кредитний договір із укрсиббанком (з маленької літери свідомо) фактично являє собою один аркуш, в якому стисло зазначено кілька умов кредитування (зокрема, сума кредиту та строк дії договору і річна процентна ставка) та містяться посилання на Правила (договірні умови) споживчого кредитування позичальників АКІБ «УкрСиббанк». Такі правила мною не підписувались та з ними належним чином я не ознайомлювався. Я не можу визнати ці Правила частиною договору, а отже на підставі ст. 207, 203 ЦК України намагаюсь визнати договір недійсним. Зустрічав тут на форумі схожу ситуацію із "приватом" (з маленької букви свідомо), але там Закарпатська апеляція визнала недійсними тільки додатки. Мені цікаво, чи є у когось правктика по аналагічній ситуації саме з укрсибом?

буда радий будь-якій пораді або досвіду. Мій імейл [email protected]

P/S/. Про те, що банк має не підписані правила стало відомо тоді, коли банк подав позов про стягнення простроченої заборгованості (валютній кредит+квартира в іпотеці) і додав до свого позову не підписані "правила"

, які по суті містять 90% інформації по суді договірних взаємин. Може у когось вже була схожа ситуація? Які будудь думки з цього приводу? Які шанси? засідання 01.06.2011, тому час не чекає

У тому рішенні по Закарпаттю не додатки визнані недійсними, а пункт договору у якому міститься посилання на додатки (правила, тарифи, умови) узвязку з тим, що додатки, зміни до договору вчиняються в такій самій формі, що і сам договір. У вашому випадку - аналогічна ситуація.

Звичайно бажано би подати позов. Так як 1-го засідання, то окремий позов Ви не встигнете відкрити провадження. Отже, подавайте зустрічний. Шанси досить не погані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Зустрічний позов подано ще місяць тому - в день скасування заочного рішення про стягення заборгованості за кредитним договором. В позові я прошу визнати недійсним весь договір і, враховуючи, що цей договір досить типовий, впевнений, що по цьому банку повинна бути якась практика по такій ситуації, оскільки під цей договір була іпотечна програма і він свого часу був досить поширений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

Здравствуйте!

У меня подобная ситуация с приватом.

Подскажите пожалуйста, какая у вас на данный момент ситуация, есть ли уже решение суда, и если есть, то что решил суд?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Маємо таку ситуацію:

Кредитний договір із укрсиббанком (з маленької літери свідомо) фактично являє собою один аркуш, в якому стисло зазначено кілька умов кредитування (зокрема, сума кредиту та строк дії договору і річна процентна ставка) та містяться посилання на Правила (договірні умови) споживчого кредитування позичальників АКІБ «УкрСиббанк». Такі правила мною не підписувались та з ними належним чином я не ознайомлювався.

есть покруче договора уксиба - процентная ставка(%) НЕ УКАЗЫВАЕТСЯ ВООБЩЕ !!!, а отсылка идет на те же правила , которые устанавливает банк, и в случае пересмотра должен типа предупреждать за 30 дней!! что естесно для Банка напряг и "мелочь", потому как в договоре прописано также, что Позичальник(Заемщик) собственноручно должен справляться по действующим условиям в банке путем "відвідування установи банку" !!!

но судам насрать ! - местный суд запутался и "здыхався" от дела - "позивач не довив порушень його прав" и точка !

апелляция вообще отмахнулась !

в кассации вообще нечего делать....

по Уксибу вообще как то ненахожу положительной практики, явно щедро "заносят" в суды ! )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 year later...

Чем дело закончилось?

Такой практики судов кассационной инстанции пока нет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте!

У меня подобная ситуация с приватом.

Подскажите пожалуйста, какая у вас на данный момент ситуация, есть ли уже решение суда, и если есть, то что решил суд?

суд, к сожалению. ничего хорошего ни с Приватом, ни с Укрсибом не решил (у меня были аналагичные ситуации с обоими банками), иски банков удовлетворены, в удовлетворении признании недействительными кредитных договоров отказано. Такова практика по Херсонской области. Хотя в последнее время небольшие радостные "вспышки" начали мелькаать, так что боритесь и не останавливайтесь
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а первой инстанции?

Конечно есть.

и даже апелляционных судов.

Какая Ваша цель?

В личку сбросил информацию для размышлений.

суд, к сожалению. ничего хорошего ни с Приватом, ни с Укрсибом не решил (у меня были аналагичные ситуации с обоими банками), иски банков удовлетворены, в удовлетворении признании недействительными кредитных договоров отказано. Такова практика по Херсонской области. Хотя в последнее время небольшие радостные "вспышки" начали мелькаать, так что боритесь и не останавливайтесь

Отсутствие данных существенных условий кредитного договора быстрее влечет незаключенность кредитного договора, чем недействительность.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения