Есть ли возможность признать недействительным кредитный договор?


Recommended Posts

Был валютный кредит на покупку авто в ОТР банке. Банк перечислял деньги салону в гривне. Кредит досрочно погашен. Продали машину и закрыли кредит. Потеряли кучу денег. Брали по курсу 5.05, погасили по 8,0 плюс масса платежей страховка и т.д. Да еще и машину за пол цены продали.

Можно ли признать кредитный договор недействительным, если кредит уже погашен?

Или есть какой-то другой вариант защиты?

Link to comment
Share on other sites

Попробуйте подать иск к банку за безпидставно одержани кошти. При этом утверждайте. что никаких денег, тем более долларов по КД не получили, а погасили кредит только из-за неуверенности в возможности судебной компенсации. Если это Вас устроит у меня аналогичный кредит только денег я не отдавал. Дело сейчас в киеве в ВГСУ на Копиленка,6. Пишите в [email protected] Если будете в Харькове, можем встретиться. Пока посмотрите

ПРЕТЕНЗІЯ

про перерахування кредитної суми 39 048 грн.

На основі кредитного договору від 26.09.2008 р. (надалі – «Договір») Суб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа (надалі – Позивач), відповідно до умов Договору мала право одержати для покупки транспортного засобу 39 048 гривен.

відповідно до п.1.1. Договору.

Свої зобов’язання Відповідач не виконав грошові кошти у сумі 39048грн на рахунок Позивача не перерахував. Магазин Автомар-Трейд , м.Харків, пров.Кузнечний склав договір куплі-продажу, в якому вказано, що Позивач повинен внести суму 39048 грн перерахуванням або готівкою в кассу магазину.

Строк внесення цієї суми не вказаний, копія договору куплі-продажу знаходиться в справі 4/456(56/344-09). В результаті Позивач не має повноцінного договору куплі-продажу для підтверження права власності. Починаючи з березня 2009 року Позивач вимагав через Господарський суд Харківської області перерахування суми 39048 грн на вказаний або другий позичковий рахунок Позивача. Відповідач вимоги Позивача ігнорував пояснень не надавав . Гроші за перерахування на позичковий рахунок (ссудный счет) в сумі 586 грн перераховані Позивачем в листопаді 2008 року.

Отримання перерахованих Позивачем коштів Выдповыдач не підтвержував, незаконно підвищив в односторонньому порядку проценти за договором, нарахував великі штрафи, не пояснюючи письмово підстави їх нарахування.

Застосування умов кредитно-лізінгового договору до нашого договору недопустимо (достовірних даних про таке перерахування в магазин ми не маємо) тому що кредитно-лізінговий договор передбачає процедуру набуття прав власності після виплати кредитору всієї суми договору. Доручення на таке перерахування недійсне, тому що по дорученню можуть бути перераховані тільки кошти, які належать особі , що доручає, на той момент (тобто знаходяться на її особистому рахунку) . До цього часу кошти на позичковий рахунок кредитоодержувача не перераховані. Реквізити цього рахунку повинні бути вказані в кредитному договорі, а вони там не вказані. Додаю зразок кредитного договору і прошу пояснити причину умисних відхилень від зразка .

Прошу:

-надати вичерпну інформацію Позивачу про рух фінансових коштів по Договору.

-В 5-денний строк перерахувати кошти на рахунок Позивача в сумі 39048 грн.

http://antiraid.com.ua/forum/index.php?sho...amp;#entry36510 тоже можно посмотреть

вчастности

Какой то позов вы разместили уж очень не похож на прихватвоский...мучают сомнения.... Я их сотни пересмотрел а єто какой-то .... ну ладно.Задайте в суде Приватбанковцам вопрос для начала: А получали ли вы вообще деньги ,которые указаны в позове в сумме... такой-то. Пусть докажут ,что именно вы получили такие деньги. Если вдруг дадут договор на оформление кредитной карточки ,то договор еще не означает то,что вы получили эти деньги. Упирайтесь .Я гроші в такій-то сумі ,що зазначено в позові не отримувала. Согласно ст.10 ЦПК України Кожна сторона повинна навести ті обставини на які посилається як підставі соїх позовних вимог. Най вони доказують . Чомі вічно ми (позичальники) виправдовуємося в судах. На агресію відповідайте також агресивно. Я завжди в суді звертаюсь до банку :Доведіть те ,що ви пишите в позові ,що Іванов І.І. отримав іменно таку суму(надайте касові чеки з його підписом ,тощо) Підписання договору ,ще не означає виконання. Я підписав договір з НАСА що мене відправлять на ЛУНУ ,але я тут на Землі ще... По такой кредитной карточке Приватбанк у меня еще в 2008 році по моєму клієнту подав позов про стягнення боргу. Вже 2011рік ,а справа не посунулась. Я прихожу в суд кожен раз і кожен раз задаю банку одне і теж питання :Доведіть ,що я отримав ці кошти. Я не отримав (іменно в такій кількості! Бо суддя спитає ,ви ж сплачували...Я отримав не в такій кількості .І на сьогоднішній день я повернув банку все що отримав.)Це ваша чітка позиція . Тримайте її. І це чесна позиція ,тому ,що ті суми ,які прописувались в договорах ніхто не отримував. Особливо у Пріхвата. Вони знімали з цих сум комісії,винагороди за надання фінансового інструменту,тощо. Не бійтесь! Ви праві !Вони не праві.Прмусте їх доказувати ,доводити ті обставини на які посилаються. Не станьте легкою здобичу для ненаситних банкірів !

Link to comment
Share on other sites

Спасибо за включение в тему. Я думаю, что реально будет использовать судебную практику по ОТР:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9398430

Данное решение апелляционный суд г. Киева оставил в силе: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=1857

Определение Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел, здесь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2060

Сейчас мне нужно понять: возможно ли признавать договор недействительним, если обязательство по нему досрочно выполнены? Договор же прекратил свое действие.

Link to comment
Share on other sites

Спасибо за включение в тему. Я думаю, что реально будет использовать судебную практику по ОТР:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9398430

Данное решение апелляционный суд г. Киева оставил в силе: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=1857

Определение Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел, здесь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2060

Сейчас мне нужно понять: возможно ли признавать договор недействительним, если обязательство по нему досрочно выполнены? Договор же прекратил свое действие.

Вы немного не внимательны. Решение как апеляции, так и Определение Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел - зарубили
Link to comment
Share on other sites

Вы немного не внимательны. Решение как апеляции, так и Определение Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел - зарубили

надо просто поменять основания позова тоесть не валютные а именно индивидуалка

тоесть у банка есть выключне право и все ПОКА ВЛАСТЬ НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ

ну а пока стобы не терять время можно подать по вновь выявленным

типа вы узнали что банк е выполнил свои обязательства и все ето время вы по ошибне не знанию утаиванию по факту выполняли не кредитный а ЗАБОВЬЯЗАЛЬНЫЙ ДОГОВОР --- эт название мне сама судья подсказала

но на кредитный

затравка с 1054 ч.1 и ст.3 З А К О Н У К Р А Ї Н И Про платіжні системи та переказ коштів в Україні чинный

Стаття 1054. Кредитний договір

1. За ( споживчим) кредитним договором банк або інша фінансова установа

(кредитодавець) зобов'язується надати грошові\гривня\ кошти \нал безнал \ (кредит)

позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а

позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

Стаття 3. Кошти в Україні

3.1. Кошти існують у готівковій формі (формі грошових знаків)

або у безготівковій формі (формі записів на рахунках у банках).

3.2. Грошові знаки випускаються у формі банкнот і монет, що

мають зазначену на них номінальну вартість.

3.3. Гривня як грошова одиниця України (національна валюта) є

єдиним законним платіжним засобом в Україні, приймається усіма

фізичними і юридичними особами без будь-яких обмежень на всій

території України для проведення переказів.

и не надо далеко ходить

дело в том что исключительное право банка распространяется на другие кредиты а именно

БАНКОВЫЙ КРЕДИТ но не на спожывчий и его особенностями

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Спасибо за включение в тему. Я думаю, что реально будет использовать судебную практику по ОТР:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9398430

Данное решение апелляционный суд г. Киева оставил в силе: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=1857

Определение Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел, здесь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2060

Сейчас мне нужно понять: возможно ли признавать договор недействительним, если обязательство по нему досрочно выполнены? Договор же прекратил свое действие.

Возможно, но не с банками, так как есть указание сверху по искам на недействительность договоров заключенных с банками --

отказывать.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show