Обращение к судьям Верховного суда Украины


Recommended Posts

Верховний суд України

01043, Україна, м. Київ,вул. П. Орлика, 4

 

 

Звернення

до громадян України, що обрані на посаду суддів Верховного суду України

 

         Звернутись до Вас мене вимусила прийнята Вами постанова по справі від 02 липня 2014 року №6-96цс14.

 

         Відмовляючи у перегляді заяви про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 9 квітня 2014 року, Ви прийшли фактично до висновку, що підставою відмови у задоволені позову щодо повернення вкладу стала невідповідність печатки та квитанції вимогам законодавства.

 

         Така відмова відбулась не зважаючи на те, що сам банк неодноразово повідомляв вкладнику про наявність цих коштів на рахунку фінустанови.

 

         Прийняття Вами цього рішення надає змогу фінансовим установам, що залучили кошти, взагалі не повертати їх вкладникам у разі відсутності ощадної книжки або сертифіката. Щодо інших документів, які підтверджують внесення вкладу, то існуюча законодавча невизначеність дає змогу суддям трактувати ці «інші» документи як завгодно, маніпулюючи при цьому своїми повноваженнями, що мають наслідком недобросовісне правозастосування.

 

         На сьогоднішній день існує досить багато рішень, де суди, зазначаючи про невідповідність квитанцій, відмовляють вкладникам у повернені коштів. Така ситуація є навіть у випадках, коли існує вирок у кримінальній справі, згідно з яким доведено злочин посадових осіб банку щодо присвоєння депозитних вкладів.

 

         Однак, у вищезазначеній справі, Ви послались лише на заяву, яку прийнято та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 190 КК України стосовно вкладника та посадової особи банку.

 

         Приклад, який був наданий цим рішенням, фактично позбавляє більшість вкладників на захист своїх прав у суді та робить розміщення депозитів в українських фінустановах надризиковим. Саме такі випадки є каталізатором росту недовіри до судової влади і держави в цілому.

 

         Своїм намагання «захистити» банківські установи Ви фактично здійснюєте наругу над законодавством. Після славнозвісних узагальнень судді Луспеника Д.Д., який всупереч здоровому глузду обмежив дію Закону України «Про захист прав споживачів» Ви фактично здійснили черговий крок до позбавлення споживачів фінансових послуг своїх прав.

 

         У зв’язку з цим прошу Вас схаменутись та згадати присягу, яку Ви давали і прикласти максимум зусиль аби дотримуватись її.

 

 

Адвокат                                                                                                      Кравець Р.Ю.

post-7039-0-10969200-1405435062_thumb.jp

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1309406484_tri-3.jpg

 

Коллегия ВСУ внимательно слушает обращение адвоката.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Получил ответ от ВСУ. Пообещали учесть мое мнение. Очень хочется в это верить.

И подписал ответ тот, кто председательствовал в коллегии при принятии постанова по справі від 02 липня 2014 року №6-96цс14.

Link to comment
Share on other sites

ANTIRAID

 

заведите блоги на основных ресурсах  и выкладывайте эту переписку, иначе весь труд пропадает зря

 

должно это распространяться по всем медиаканалам 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи

    No members to show