Закрыто из-за флуда


Recommended Posts

Дабы не допустить ошибок, хочу получить советы от нескольких юристов.

Подаю иск, нужно решить:

1) регион суда (есть выбор, нужно выбрать более лояльный)

2) формулировки по основаниям возобновления срока ИД.

3) самое главное: основания для признания КД недействительным или незаключеным.

Предлагаю заранее оплатить вознаграждение участникам (сумму можно обсудить в личке), чтобы не остаться в долгу.  

Обращаться очно к одному человеку не хочу - риск неправильной тактики в иске возрастает, нужны максимальные шансы на победу.

Все необходимые материалы дела без личных данных вышлю участникам данной темы. 

Претензий по итогам суда никому предъявлять не буду,  данные юристов (которые станут мне известны) раскрывать также не буду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Як пощастить, яка справа та ще проти кого, покі судова влада "КРИШУЕТЬСЯ" можуть навіть і нерозглядати справу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только что, Гія Джулакідзе сказал:

Як пощастить, яка справа та ще проти кого, покі судова влада "КРИШУЕТЬСЯ" можуть навіть і нерозглядати справу 

Вы о чём вообще...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

20 hours ago, Bolt said:

Вы о чём вообще...))

Я отом що правосуддя не діе у Україні, покі що-я особисто подава позов про визнання непрамомірними дії нотаріальної контори і зобов'язати надати свідоцтва про право на спадщину-на судовому засіданні, суд   відбувалася у режиме відеоконференції -суддя спитала у мене де я бачу НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ-і таку ухвалу надали що навіть і незнаю кому то показати-але як розповідають суд конкретно "КРИШУЕТЬСЯ" представником БПП і як заманеться суду так і зроблять-більшість то невизнають соромно визнавати-я теж з початку думав -може де я помилився

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 часа назад, Гія Джулакідзе сказал:

але як розповідають суд конкретно "КРИШУЕТЬСЯ" представником БПП

Рассказывать могут много чего, люди любят рассказывать, у нас только тем и занимаются...

То есть Вы хотите сказать, что БПП лично заинтересован в Вашей спадщине...??? Что ж у Вас там за такая спадщина...???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 26.08.2017 в 14:01, Гія Джулакідзе сказал:

можуть навіть і нерозглядати справу 

А с чего Вы так взяли...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 минут назад, Лев сказал:

Наверное, тебуется отвлечь "коллективный разум"...

Да конечно, они для этой цели и появляются ни о чём написать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 minutes ago, Bolt said:

Да конечно, они для этой цели и появляются ни о чём написать...

Воистину, раскусить поставленных три таких вопроса одному не по зубам, только коллективный разум...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

13 часов назад, Гія Джулакідзе сказал:

Я отом що правосуддя не діе у Україні, покі що-я особисто подава позов про визнання непрамомірними дії нотаріальної контори і зобов'язати надати свідоцтва про право на спадщину-на судовому засіданні, суд   відбувалася у режиме відеоконференції -суддя спитала у мене де я бачу НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ-і таку ухвалу надали що навіть і незнаю кому то показати-але як розповідають суд конкретно "КРИШУЕТЬСЯ" представником БПП і як заманеться суду так і зроблять-більшість то невизнають соромно визнавати-я теж з початку думав -може де я помилився

Так етож замичательно, бпп против прихвата, мне эта какрас и нуна))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я непроти щоб адвокати заробляли, але як одін знайомий казав коли укусіш великий шмат то можеш не прковтнути. І справа не у моєї спадшині а як влада та судова гілка влади дотримуеться законів і як іх виконуе. Он людина чітко запропонувала якщо соромитеся то повідомте у  лічку. А я розповідаю правду-і вже через два рокі а може і більше я розмовлял з "ДОСВІДЧЕНИМ" адвокатом-так і так-а він каже що ти платиш-я кажу якщо вирішіться справа то три% ваші- уу замало- каже-15%, я для того щоб людина не засмучувалась поторгуівався і погодився на 15%. Але коли той "ДОСВІДЧЕНИЙ" передивився справу то хутко зник і навіть 15% незахотів-коли зустрів то щось булькоче. І доречі у мене не тількі справа за спадщину а за невиплату пенсії, правда через 9 місяців сплатили пенсію, немає порушення законів, і за виплату переселенчеськіх теж суд мовчить не вирішує по закону. Особливо мені подобається на паркані написано ЕФЕКТИВНИЙ АДВОКАТ-цікаво як то зрозуміти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 hours ago, Vasil said:

Так етож замичательно, бпп против прихвата, мне эта какрас и нуна))

Ну ну я навашому боці але подивимося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 hours ago, Bolt said:

А с чего Вы так взяли...?

З досвіду-коли подав позов до Дружківського міського суду то затягували справу. А потім коли почали розглядати запитала де я бачу неправорні дії нотаріуса А ЯК вам з 2009 року нотаріус не надає свідоцтва про право на спадщину і суддя питае де я бачу неправомірні дії

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On 28.08.2017 at 0:16 AM, Vasil said:

Господа, будете участвовать? Оплатить готов заранее в разумных пределах. Кто стесняется - отпишу в личку.

6 из 49?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Лев сказал:

6 из 49?

Или 5 из 36...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, Vasil сказал:

в каком смысле? 

А, Вы молоды ещё дружище...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

30 минут назад, Bolt сказал:

А, Вы молоды ещё дружище...))

зато апелляцию и кассацию написал сам

не знаю какие вам еще нужны условия, чтобы составить иск...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 28.08.2017 в 11:52, Гія Джулакідзе сказал:

З досвіду-коли подав позов до Дружківського міського суду то затягували справу. А потім коли почали розглядати запитала де я бачу неправорні дії нотаріуса А ЯК вам з 2009 року нотаріус не надає свідоцтва про право на спадщину і суддя питае де я бачу неправомірні дії

А БПП при чем? Не было в 2009 году, появился в 2014.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 часов назад, Алекc сказал:

А БПП при чем? Не было в 2009 году, появился в 2014.

Кстати, да... Люди вообще уже не задумываясь пишут чепуху...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

On ‎30‎.‎08‎.‎2017 at 1:48 PM, Алекc said:

А БПП при чем? Не было в 2009 году, появился в 2014.

ви себе неплутайте -справа почалась ще при янике

Якби Янукович самочинно (!!!) не призначав суддів.

 

Режим Яниковича чудово зорієнтувався, які воістину безмежні можливості надає йому "правильне" використання судової гілки влади.

Адже "приручена" судова система може освячувати будь-які антинародні та антидержавні рішення, розправлятися з непокірними і взагалі невтомно працювати в керунку нейтралізації опозиційних політичних сил, зокрема забезпечуючи потрібні режимові політичні репресії.

Тому не випадково першою реформою чинного президента стала так звана РЕФОРМА СУДОВОЇ СИСТЕМИ в липні 2010, яка істотно посилила залежність суддів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

15 часов назад, Гія Джулакідзе сказал:

ви себе неплутайте -справа почалась ще при янике

Якби Янукович самочинно (!!!) не призначав суддів.

 

Режим Яниковича чудово зорієнтувався, які воістину безмежні можливості надає йому "правильне" використання судової гілки влади.

Адже "приручена" судова система може освячувати будь-які антинародні та антидержавні рішення, розправлятися з непокірними і взагалі невтомно працювати в керунку нейтралізації опозиційних політичних сил, зокрема забезпечуючи потрібні режимові політичні репресії.

Тому не випадково першою реформою чинного президента стала так звана РЕФОРМА СУДОВОЇ СИСТЕМИ в липні 2010, яка істотно посилила залежність суддів.

Вы вообще о чем, тем более чужими цитатами? :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...