NadinKa

Пользователи
 • Число публикаций

  377
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  5

NadinKa last won the day on August 17

NadinKa had the most liked content!

Репутация

415 Очень хороший

3 подписчика

О NadinKa

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

Блок недавних посетителей отключен и не доступен другим пользователям для просмотра.

 1. Я на этот момент тоже обратила внимание, плюс жалобы тех, у кого мфо снимали деньги с карты - в тех случаях также Приватбанк не мог определить кто именно снимал, кроме как торговая организация. Olka, удачи Вам!
 2. 42. До фінансових послуг, щодо яких існує спеціальне законодавство, Закон України “Про електронну комерцію” застосовується лише в частині правочинів, вчинених в електронній формі, яка не суперечить спеціальному законодавству, що регулює здійснення фінансових послуг.
 3. Стаття 1054. Кредитний договір 1. За кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. 2. До відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 цієї глави, якщо інше не встановлено цим параграфом і не випливає із суті кредитного договору. 3. Особливості регулювання відносин за договором про надання споживчого кредиту встановлені законом. Параграф 1: § 1. Позика Стаття 1046. Договір позики 1. За договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості. Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками. Стаття 1047. Форма договору позики 1. Договір позики укладається у письмовій формі, якщо його сума не менш як у десять разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, а у випадках, коли позикодавцем є юридична особа, - незалежно від суми. 2. На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника або інший документ, який посвідчує передання йому позикодавцем визначеної грошової суми або визначеної кількості речей.
 4. и читаем лицензионные условия для финустанов: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/913-2016-п 8. Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, є фінансовою послугою, якщо така послуга надана на підставі кредитного договору або іншого договору, який має всі ознаки кредитного договору, визначені статтею 1054 Цивільного кодексу України.
 5. Вы будете смеяться, но МФО не подают никаких отчетов в Нацкомфинпослуги, кроме регистрации карточки финансовой установи на сайте http://www.kis.nfp.gov.ua/Content/help/index.html#1.2.1.Загальні принципи формування та обробки пакетів звітності фінансових установ|outline Т.е. все обороты бесконтрольны, кроме декларации по налогу на прибыль.
 6. слишком маленький город и все повязаны... ну Вы понимаете
 7. ох, Черкассы, земляки))... мне и самой нужен хороший юрист, который бы исправил то, что не смогли сделать лучшие юристы Черкасс)
 8. по идее, в Нацкомфинпослуг. В какой форме и что именно указывается, надо разбираться. Но то, что суммы кредитов не фигурируют, это почти 100%, иначе НБУ уже бы лапу наложил. Этожжжж миллиарды мимо кассы.
 9. есть такая норма в законе: Стаття 14. Облік та звітність 1. Фінансова установа зобов'язана вести облік своїх операцій та надавати звітність відповідно до вимог законів та нормативно-правових актів державних органів з питань регулювання діяльності фінансових установ та ринків фінансових послуг. Банки-то звитують в НБУ про выданные кредиты.
 10. А если мфо хотят работать по ЗУ "Про ел. комерцию", тогда будьте добры быть налоговым агентом по подоходному и ВЗбору и подавайте 1ДФ, поскольку никаких товарных операций не проводится, под которые можно было бы провести перегон денег на карту (как за возврат товара).
 11. Пока у меня такая мысля: поскольку мфо работают на основании ЗУ "Про фин послуги... (ссылка выше), они не обязаны подавать 1ДФ (кредит не есть доход, пока не прощен)* Тогда: отсылки к ЗУ "Про електрону комерцию" вообще не их случай, в отношении подписей в частности. Поскольку в ЗУ "Про фин послуги..." указано: 3) фінансовий кредит - кошти, які надаються у позику юридичній або фізичній особі на визначений строк та під процент; Стаття 6. Договір про надання фінансових послуг 1. Фінансові послуги відповідно до положень цього Закону надаються суб'єктами господарювання на підставі договору. {Абзац перший частини першої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011} Договір, якщо інше не передбачено законом, повинен містити: 1) назву документа; 2) назву, адресу та реквізити суб'єкта господарювання; {Пункт 2 частини першої статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011} 3) прізвище, ім'я і по батькові фізичної особи, яка отримує фінансові послуги, та її адресу; 4) найменування, місцезнаходження юридичної особи; 5) найменування фінансової операції; 6) розмір фінансового активу, зазначений у грошовому виразі, строки його внесення та умови взаєморозрахунків; 7) строк дії договору; 8) порядок зміни і припинення дії договору; 9) права та обов'язки сторін, відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання умов договору; 9-1) підтвердження, що інформація, зазначена в частині другій статті 12 цього Закону, надана клієнту; {Частину першу статті 6 доповнено пунктом 9-1 згідно із Законом № 3462-VI від 02.06.2011} 10) інші умови за згодою сторін; 11) підписи сторін. Т.е. прямое указание в законе на наличие подписей сторон.
 12. ЗУ Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2664-14
 13. на основании какого же закона они все-таки ведут свою деятельность...