Mercato®

Пользователи
 • Число публикаций

  405
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  12

Mercato® last won the day on February 5

Mercato® had the most liked content!

Репутация

656 Очень хороший

О Mercato®

 • Звание
  Активный участник
 • День рождения 09.05.1977

Контакты

 • Сайт
  http://easydebts.blogspot.com/

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львов
 • Интересы
  Антиколлектор, юрист, блогер

Недавние посетители профиля

6 028 просмотров профиля
 1. У меня тут есть один. Регулярно раз в пару недель звонит, плачется, что его достают по телефону и спрашивает, что делать. Так длится больше года) Я ему 100 раз все объяснил, но нет... Нифига сам не делает, но мне выдать эту ненужную инфу он просто обязан.
 2. Доказательства истца ненадлежащие и недопустимые. Доводы слабые, без отсылки к фактам. Им же допущено много ошибок. Исключительно по его вине. Однозначно, претензии отклонить)
 3. Хіба хтось казав, що ми на 100% на його стороні? Теж вислухаємо. Але ваші дії, м'яко кажучи, викликають глибокий подив.
 4. З вами не погодяться тут всі професійні юристи на сайті. Щодо матеріалів, самолікування, апеляції, прислуховування до порад сусіда - це суто ваша вина. Вибачте, але то є правда. Апеляцію не треба було подавати при таких умовах! У вас ще було море часу для вирішення всього! Щодо позиції Bolt'а та його участі/ролі в цьому, я думаю, ми його вислухаємо та зробимо теж належну оцінку. Він не з тих, хто ховається. Ми його давно знаємо.
 5. Тобто що ми маємо: Ви не отримали із суду копію позовної із документами. Із справою не знайомились та не фотографували. Рішення на руки не отримували. Але подали апеляцію, бо сусід сказав, що відкрито виконавче провадження, і вас будуть викликати. Апеляцію самі вирішили подати, після якоїсь консультації, без уваги на процесуальні строки. Апелляційну скаргу писали самі із допомогою юриста. Вам не здається все це дивним? Наприклад, у мене, як юриста, це просто викликає шок) Як ви писали апелляційну скаргу без документів з суду? Це був твір на вільну тему? Хто були ваші чарівні "порадники", що змусили вас так вчинити? Це часом не ворогі ваші?
 6. Я зрозумів. Ви не подумайте, що я вам тут голову морочу, і мені немає чого робити. Ми всі хочемо дійти істини. Ще таке питання: Ви з суду отримали поштою (чи іншим шляхом) повістку, копію ухвали про відкриття провадження та копію позовної заяви із додатками?
 7. Добре. Чому ви подали апеляційну скаргу без отримання на руки рішення суду на папері? Хто це вирішив і зробив? Хто писав апеляційну скаргу?
 8. Ми хочемо розібратись. Ви не відповіли: В отриманні судового рішення ви не розписувались. Інший юрист (не Bolt) до справи зовсім не пхався. Ви подали апеляційну скаргу без отриманого на руки судового рішення.
 9. Чи правильно я вас зрозумів? Матеріали справи ви йому не надсилали. В суд не ходили, заяву на ознайомлення не писали, документи не фотографували. В отриманні судового рішення ви не розписувались. Інший юрист (не Bolt) до справи зовсім не пхався. Ви подали апеляційну скаргу без отриманого на руки судового рішення. Це так?
 10. Я зрозумів, що з ваших слів ви йому вислали доручення та проплатили гроші. Тепер конкретні питання: Ви йому надіслали всі матеріали справи, в тому числі фото всієї справи в суді? Ви в суді справу фотографували? Як ви встановили, що рішення набрало законної сили? Ви розписались в його отриманні? Яка була в цій справі роль юриста №1? Що він конкретно мав робити та зробив? На якій стадії справа зараз?
 11. Ми тут всі юристи, але з ваших пояснень зовсім нічого не зрозуміло. Намайтесь все описати чітко без зайвого. Бо інкаше - це безпідставні претензії.
 12. Спасибо, поржал) Давайте еще публичный суд устроим.