Recommended Posts

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/9750029

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 травня 2010 року м. Київ

Суддя Верховного Суду України Гуменюк В.І., розглянувши касаційну скаргу акціонерно-комерційного банку соціального розвитку “Укрсоцбанк” на ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 25 лютого 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерно-комерційного банку соціального розвитку “Укрсоцбанк” про розірвання кредитного договору,

в с т а н о в и в:

Ухвалою Центрального районного суду м. Сімферополя від 21 грудня 2009 року позовну заяву залишено без розгляду з підстав, передбачених п. 6 ч. 1 ст. 207 ЦПК України.

Ухвалою Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 25 лютого 2010 року ухвалу Центрального районного суду м. Сімферополя від 21 грудня 2009 року скасовано, а справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції для вирішення питання щодо прийняття позовної заяви.

У касаційній скарзі АКБ СР “Укрсоцбанк” просить скасувати ухвалу апеляційного суду та залишити в силі ухвалу суду першої інстанції, посилаючись на порушення судом норм процесуального права.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до пункту 5 частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені у ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Касаційна скарга необґрунтована. Доводи скарги висновків суду не спростовують. Передбачених законом підстав порушення норм процесуального права не встановлено.

Керуючись пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою акціонерно-комерційного банку соціального розвитку “Укрсоцбанк” на ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 25 лютого 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до акціонерно-комерційного банку соціального розвитку “Укрсоцбанк” про розірвання кредитного договору.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Верховного Суду України В.І. Гуменюк

Link to comment
Share on other sites

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/7306022 Ухвала Центрального районного суду м. Сімферополя від 21 грудня 2009 року

жаль, что апелячки нет.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...