Выплата на второго ребенка


Recommended Posts

Сколько положенно на рождение ребенка, если первому 16...

в органе, который этим занимается, сказале, что 12 тис, так, которому 16 лет, родился до принятия Закона.

нигде не нашел таких ограничений.

кто что думает?

кто сталкивался?

вот что нашел в п. 13 П О С Т А Н О В и від 27 грудня 2001 р. N 1751 КАБІНЕТ МІНІСТРІВ України

Про затвердження Порядку призначення і виплати

державної допомоги сім'ям з дітьми

Розмір та строк виплати допомоги, яка призначається одному з

батьків дитини, визначається з урахуванням кількості

живонароджених та усиновлених дітей (враховуючи померлих), які до

народження дитини перебували на утриманні особи, якій

призначається допомога, її чоловіка (дружини), крім дітей, від

виховання яких зазначена особа (її чоловік, дружина) відмовилась,

а також дітей, які передані на виховання іншій особі, та

повнолітньої дочки (повнолітнього сина) чоловіка, які не були

усиновлені дружиною. У разі народження двійні або більшої

кількості дітей кожна дитина з їх числа вважається наступною.

разталкуйте выделенное.

выходит что Все таки положенно 25 тис, так как нигде я не нашел указаний, что выплачиваться должно как за рождение первого, если есть предыдущий ребенок, рожденный до 2008 года

Допомога при народженні дитини, яка народилася після

31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12240 гривень - на першу

дитину, 25000 гривень - на другу дитину, 50000 гривень - на третю

і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при

народженні першої дитини в сумі 4800 гривень, другої дитини -

4840 гривень, третьої та наступної дитини - 5000 гривень, решта

суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців

(620 гривень щомісяця), на другу дитину - 24 місяців (840 гривень

щомісяця), на третю і наступну дитину - 36 місяців (1250 гривень

щомісяця) рівними частинами.

жду комментов

Link to comment
Share on other sites

Сколько положенно на рождение ребенка, если первому 16...

в органе, который этим занимается, сказале, что 12 тис, так, которому 16 лет, родился до принятия Закона.

нигде не нашел таких ограничений.

кто что думает?

кто сталкивался?

вот что нашел в п. 13 П О С Т А Н О В и від 27 грудня 2001 р. N 1751 КАБІНЕТ МІНІСТРІВ України

Про затвердження Порядку призначення і виплати

державної допомоги сім'ям з дітьми

Розмір та строк виплати допомоги, яка призначається одному з

батьків дитини, визначається з урахуванням кількості

живонароджених та усиновлених дітей (враховуючи померлих), які до

народження дитини перебували на утриманні особи, якій

призначається допомога, її чоловіка (дружини), крім дітей, від

виховання яких зазначена особа (її чоловік, дружина) відмовилась,

а також дітей, які передані на виховання іншій особі, та

повнолітньої дочки (повнолітнього сина) чоловіка, які не були

усиновлені дружиною. У разі народження двійні або більшої

кількості дітей кожна дитина з їх числа вважається наступною.

разталкуйте выделенное.

выходит что Все таки положенно 25 тис, так как нигде я не нашел указаний, что выплачиваться должно как за рождение первого, если есть предыдущий ребенок, рожденный до 2008 года

Допомога при народженні дитини, яка народилася після

31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12240 гривень - на першу

дитину, 25000 гривень - на другу дитину, 50000 гривень - на третю

і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при

народженні першої дитини в сумі 4800 гривень, другої дитини -

4840 гривень, третьої та наступної дитини - 5000 гривень, решта

суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців

(620 гривень щомісяця), на другу дитину - 24 місяців (840 гривень

щомісяця), на третю і наступну дитину - 36 місяців (1250 гривень

щомісяця) рівними частинами.

жду комментов

если 1 -не достиг полного совершеннолетия, то 2- на числить должны 25, ихние отговорки не обоснованы, многие мои знакомые получали деньги 2-25тыс, дети 1- были рождены до принятия закона......
Link to comment
Share on other sites

если 1 -не достиг полного совершеннолетия, то 2- на числить должны 25, ихние отговорки не обоснованы, многие мои знакомые получали деньги 2-25тыс, дети 1- были рождены до принятия закона......

все понял спасибо, мне не один человек об этом говорил, но решил уточнить

вычитал именно это же

еще вопрос а если второму ребенку 16

некоторые пишут, что до 16

но по закону знаю, що полнолетие это 18.

Link to comment
Share on other sites

все понял спасибо, мне не один человек об этом говорил, но решил уточнить

вычитал именно это же

еще вопрос а если второму ребенку 16

некоторые пишут, что до 16

но по закону знаю, що полнолетие это 18.

вообще до 18 положено...
Link to comment
Share on other sites

Сколько положенно на рождение ребенка, если первому 16...

у меня трое детей. Причем на момент рождения третьего старшей было чуть больше 18. Помощь насчитали как за третьего. Задавала этот вопрос в собесе, опасаясь, что когда вспомнят, что старшая совершеннолетняя, вдруг пересчитают, и отдавать им обратно будет сложно :rolleyes: Мне сказали, что им все равно, сколько старшему ребенку. Главное для них количество, а не возраст. Меня порадовало.

И кстати, с суммой пособия тоже можно не согласиться, пересчитать. Все никак не займусь.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи