Recommended Posts

Я хочу запропонувати мирову угоду відповідачам у справі про виселення наймачів та усунення перешкод від співвласників у розпорядженні та користуванні однокімнатною квартирою, яка належить 3 особам на праві спільної сумісної власності.

Якщо відповідачі проігнорують її виконання, я втрачаю право ще раз подати такий самий позов - уе зрозуміло.

Як тоді забезпечити виконання мирової угоди, яка по своїй суті має добровільний характер?

Подавати новий позов про її скасування? І що ще потрібно в такому позові вимагати?

Чи краще не пропонувати мирову угоду, якщо в порядності відповідачів я сумніваюсь...??

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я хочу запропонувати мирову угоду відповідачам у справі про виселення наймачів та усунення перешкод від співвласників у розпорядженні та користуванні однокімнатною квартирою, яка належить 3 особам на праві спільної сумісної власності.

Якщо відповідачі проігнорують її виконання, я втрачаю право ще раз подати такий самий позов - уе зрозуміло.

Як тоді забезпечити виконання мирової угоди, яка по своїй суті має добровільний характер?

Подавати новий позов про її скасування? І що ще потрібно в такому позові вимагати?

Чи краще не пропонувати мирову угоду, якщо в порядності відповідачів я сумніваюсь...??

Мирова угода - це утопія. Наші люди мирові угоди не виконують. Ніякої ж матеріальної відповідальності не встановлено. І зиску її виконувати - їм також - 0.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мирова угода - це утопія. Наші люди мирові угоди не виконують. Ніякої ж матеріальної відповідальності не встановлено. І зиску її виконувати - їм також - 0.

Мировое соглашение нельзя обязать выполнить.

пока не предусмотрят нормы, которыми обяжут Выполнять его требования или дадут возможность его упразднить и вернуть процесс в общий порядок.

Толку не будет.

Стаття 175. Мирова угода сторін

1. Мирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок і може стосуватися лише прав та обов'язків сторін та предмета позову.

2. Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну заяву. Якщо мирову угоду або повідомлення про неї викладено в адресованій суду письмовій заяві сторін, ця заява приєднується до справи.

3. До ухвалення судового рішення у зв'язку з укладенням сторонами мирової угоди суд роз'яснює сторонам наслідки такого рішення, перевіряє, чи не обмежений представник сторони, який висловив намір вчинити ці дії, у повноваженнях на їх вчинення.

4. У разі укладення сторонами мирової угоди суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.

5. Закриваючи провадження у справі, суд за клопотанням сторін може постановити ухвалу про визнання мирової угоди. Якщо умови мирової угоди суперечать закону чи порушують права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у визнанні мирової угоди і продовжує судовий розгляд.

6. Суд не визнає мирової угоди у справі, в якій одну із сторін представляє її законний представник, якщо його дії суперечать інтересам особи, яку він представляє.

Надеяться на добросовестность ответчиков, это полный ноль(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...