Решение Жовтневого районного суда г. Кривой Рог о признании недействительным дополнительного соглашения к кредитному договору ПАО КБ "ПРИВАТБАНК"


Recommended Posts

ну это же очень частный случай, связанный с подделкой подписей.

А почему никакой оценки не нашли заявления о смене валюті и о ее обмене?

Почему суд не Постановил отдельное определение

Стаття 211. Окремі ухвали суду

1. Суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону і встановивши причини та умови, що сприяли вчиненню порушення, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним особам чи органам для вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження окремої ухвали повинно бути повідомлено суд, який постановив окрему ухвалу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Випадок то виключний, але я от стикнувся що тим, що в моїй справі фігурує графік сукупної вартості кредиту після підвищення ставки, "підписаний" мною. Хоча я точно знаю, що його не підписував.

Банківські працівники часто замість належного виконання своїх обовязків, підробляють документи перед перевіркою власного ЦО та Нацбанку. Тому раджу дуже уважно ставитись до документів, які банк надає як доказ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Випадок то виключний, але я от стикнувся що тим, що в моїй справі фігурує графік сукупної вартості кредиту після підвищення ставки, "підписаний" мною. Хоча я точно знаю, що його не підписував.

Банківські працівники часто замість належного виконання своїх обовязків, підробляють документи перед перевіркою власного ЦО та Нацбанку. Тому раджу дуже уважно ставитись до документів, які банк надає як доказ.

Вы подали заявление о подделке документа в прокуратуру?

При желании такие действия можно квалифицировать, как мошенничество.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вы подали заявление о подделке документа в прокуратуру?

При желании такие действия можно квалифицировать, как мошенничество.

Даний документ побачив лише після попереднього засідання. Причому банком не було надано оригінал. Спочатку хочу витребувати оригінал, а тоді уже заявити про призначення суд. експертизи, щоб доказ випадково не "загубився". І хочу цим фактом давити на сторону. Як тільки отримаю результат - викладу на антирейді.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения