Нужен совет, Державний Виконавець Відділу ДВС подав подання до суду що до визначення частки в спільній сумісній власності в розмірі 1/2


Recommended Posts

Таке питання. Якщо Вивчати ст.366-372 ЦКУ, то позов про виділ майна в натурі може подати лише кредитор, а не ДВС,, чи правильно я зрозуміла суть вищезазначених статтей?

Якщо було подано ДВС  до про визначення частки в спільній сумісній власності в розмірі 1/2, чи можливо якимось чином зменьшити частку боржника ???? ( якщо я зменьшу частку боржника , то другий співвласник майна зможе її купити недорого, та нерухомість залишиться у сім'ї?

Нажаль спільна сумісна власність у мене не на підставі шлюбу, а на підставі приватизації.

 

Також я знаю, що не можливо вистовляти на торги частку нерухомості, яка не виділена в натурі? Чи буде законним, коли всі торги не відбудуться( так як мало кто хоче частку в квартирі), після третіх торгів стягувач в рахунок погашення заборгованості по акту отримає не виділенну в натурі частку ?

 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

взыскатель может получить часть квартиры только по собственному желанию.... Если не будет желания, то он и не получит это имущество.

СОВЕТ: (если дело додет до торгов) ВАМ в любом случае участвовать во всех торгах (как минимум чтобы "держать руку на пульсе")!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

взыскатель может получить часть квартиры только по собственному желанию.... Если не будет желания, то он и не получит это имущество.

СОВЕТ: (если дело додет до торгов) ВАМ в любом случае участвовать во всех торгах (как минимум чтобы "держать руку на пульсе")!

Согласен полностью, и от себя добавлю - фиксируйте все "телодвижения" до торгов, на торгах и после торгов, занимайте максимально активную позицию - пишите Заяви в ДВС, торгующую организацию, ловите их на ошибках и тогда - в суд "про визнання недійними прилюдних торгів" з підстав порушення у т.ч. Тимчасового положення  про  порядок  проведення прилюдних   торгів  з  реалізації  арештованого  нерухомого  майна» затвердженого наказом Міністерства Юстиції України N 68/5 від 27.10.99 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 листопада 1999 р. за N 745/4038 Тимчасового положення  про  порядок  проведення прилюдних   торгів  з  реалізації  арештованого  нерухомого  майна» затвердженого наказом Міністерства Юстиції України N 68/5 від 27.10.99 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 листопада 1999 р. за N 745/4038

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И что дальше? Ну признали (не так это просто) торги и что? 

конечно, это не просто, очень даже не просто.

Но знаю, что некоторым нашим форумчанам удалось признать торги недействительными, сейчас возвращают квартирку обратно.

Но действительно - тяжелый это путь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...