Строки оспорювання судового наказу.


Recommended Posts

У судовому наказі зазначено:

Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Якщо судовий наказ було отримано 01-го числа, то обов'язково подати заяву про скасуванняя саме 10-го числа, чи можливо подати 13-го числа?

Link to comment
Share on other sites

У судовому наказі зазначено:

Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Якщо судовий наказ було отримано 01-го числа, то обов'язково подати заяву про скасуванняя саме 10-го числа, чи можливо подати 13-го числа?

 

 Только 10 числа, потом закончится срок.

 

Стаття 105. Форма і зміст заяви про скасування судового наказу та строки її подання

1. Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

У судовому наказі зазначено:

Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Якщо судовий наказ було отримано 01-го числа, то обов'язково подати заяву про скасуванняя саме 10-го числа, чи можливо подати 13-го числа?

Три дня сверху суд дал себе, например, для почтовой пересылки. Или для обработки канцелярией. Но не Вам. 

Вам нужно в течение 10 дней подать в суд либо на почту.

 

Стаття 70. Закінчення процесуальних строків

6. Строк не вважається пропущеним, якщо до його закінчення заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв'язку.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Дякую!

Зрозуміло, але якщо було подано до суду 12-го чи 13-го і є відмітка про реєстрацію, то суд повинен врахувати такі строки, чи обов’язково необхідно надавати заяву про поновлення строків?

 

"У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання."

 

Отже судовий наказ не зможе набрати законної сили, чи не так?

Link to comment
Share on other sites

У судовому наказі зазначено:

Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Якщо судовий наказ було отримано 01-го числа, то обов'язково подати заяву про скасуванняя саме 10-го числа, чи можливо подати 13-го числа?

 

Каждый судья это понимает по своему... Некоторые судьи считают, что правильно 10, некоторые, что правильно 13... 

 

Но я считаю, что правильно 10... По этому поводу даже спорил с одним судьёй...

Link to comment
Share on other sites

Каждый судья это понимает по своему... Некоторые судьи считают, что правильно 10, некоторые, что правильно 13... 

 

Но я считаю, что правильно 10... По этому поводу даже спорил с одним судьёй...

Конечно 10 дней.

Буквальное толкование ЦПК и больше ничего.

Link to comment
Share on other sites

Дякую!

Зрозуміло, але якщо було подано до суду 12-го чи 13-го і є відмітка про реєстрацію, то суд повинен врахувати такі строки, чи обов’язково необхідно надавати заяву про поновлення строків?

 

"У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання."

 

Отже судовий наказ не зможе набрати законної сили, чи не так?

 

Заяву про поновлення обовязково, якщо тільки 10 це субота, тоді скаржник має право подати до 12- перший робочий дені після останнього дня строку на оскарження

Link to comment
Share on other sites

Конечно 10 дней.

Буквальное толкование ЦПК и больше ничего.

 

Согласен, но судьи на практике понимают по разному...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Отже судовий наказ не зможе набрати законної сили, чи не так?

 

Конечно нет...

Link to comment
Share on other sites

Заяву про поновлення обовязково, якщо тільки 10 це субота, тоді скаржник має право подати до 12- перший робочий дені після останнього дня строку на оскарження

 

А может и 13... Если понедельник выходной... 29.06 например... За воскресную Конституцию...

Link to comment
Share on other sites

А может и 13... Если понедельник выходной... 29.06 например... За воскресную Конституцию...

Я писал не к привязке к празднику.

Link to comment
Share on other sites

Я писал не к привязке к празднику.

 

Да я понимаю... Я просто написал, вдруг человека в его ситуации именно эти конкретные данные выходные интересуют...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Пользователи