Правонаступництво


Recommended Posts

Рішення про переіменування АКБ «ТАС-Комерцбанк» в ВАТ «Сведбанк» було прийнято 15.10.2007 року, а 03.12.2007 року було офіційно зареєстровано новий статут банку та його нова назва.

Акціонери АКБ "ТАС-Комерцбанк" та банк "Сведбанк АБ" (Swedbank AB) 7 лютого 2007 року уклали договір купівлі-продажу акцій АКБ "ТАС-Комерцбанк", відповідно до якого банк "Сведбанк АБ у дату завершення трансакції набуде права власності на акції АКБ "ТАС-Комерцбанк" у розмірі 99,9978% статутного капіталу Банку.
 9 червня 2007 року підписано документи про продаж 100% акцій АКБ “ТАС-Комерцбанк” та його дочірнього банку “ТАС-Інвестбанк” шведському банку Swedbank.
   07.12.2007 року ліцензія НБУ за № 38  перейшла до ВАТ «Сведбанк».

   Таким чином, з 07.12.2007 року юридична особа АКБ «ТАС Комерцбанк» перестала існувати. А у мене  кредитний договір укладено з "Таскомерцбанк"27 грудня 2007 року.

Хтось може пояснити, що це за правонаступництво? Я так розумію, що договір про купівлю було укладено до того, як я уклав кредитний договір і тому вже після 7 грудня 2007 року вже повинен був укладати договір "Сведбанк", а не "Таскомерцбанк". Чи може в договорі купівлі було зазначено, що правонаступництво розповсюджується ще на який то період наперед? Звісно, що договір купівлі між банками я не отримаю, але в суді хочу поставити таке питання. В кого які думки? Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, kruzeir2016 сказал:

Рішення про переіменування АКБ «ТАС-Комерцбанк» в ВАТ «Сведбанк» було прийнято 15.10.2007 року, а 03.12.2007 року було офіційно зареєстровано новий статут банку та його нова назва.

 

Акціонери АКБ "ТАС-Комерцбанк" та банк "Сведбанк АБ" (Swedbank AB) 7 лютого 2007 року уклали договір купівлі-продажу акцій АКБ "ТАС-Комерцбанк", відповідно до якого банк "Сведбанк АБ у дату завершення трансакції набуде права власності на акції АКБ "ТАС-Комерцбанк" у розмірі 99,9978% статутного капіталу Банку.
 9 червня 2007 року підписано документи про продаж 100% акцій АКБ “ТАС-Комерцбанк” та його дочірнього банку “ТАС-Інвестбанк” шведському банку Swedbank.
   07.12.2007 року ліцензія НБУ за № 38  перейшла до ВАТ «Сведбанк».

 

   Таким чином, з 07.12.2007 року юридична особа АКБ «ТАС Комерцбанк» перестала існувати. А у мене  кредитний договір укладено з "Таскомерцбанк"27 грудня 2007 року.

 

Хтось може пояснити, що це за правонаступництво? Я так розумію, що договір про купівлю було укладено до того, як я уклав кредитний договір і тому вже після 7 грудня 2007 року вже повинен був укладати договір "Сведбанк", а не "Таскомерцбанк". Чи може в договорі купівлі було зазначено, що правонаступництво розповсюджується ще на який то період наперед? Звісно, що договір купівлі між банками я не отримаю, але в суді хочу поставити таке питання. В кого які думки? Дякую.

треба його витребовувати.

Все дуже не просто, але необхідно комплексно підходити до цього питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22 часа назад, kruzeir2016 сказал:

Рішення про переіменування АКБ «ТАС-Комерцбанк» в ВАТ «Сведбанк» було прийнято 15.10.2007 року, а 03.12.2007 року було офіційно зареєстровано новий статут банку та його нова назва.

 

Акціонери АКБ "ТАС-Комерцбанк" та банк "Сведбанк АБ" (Swedbank AB) 7 лютого 2007 року уклали договір купівлі-продажу акцій АКБ "ТАС-Комерцбанк", відповідно до якого банк "Сведбанк АБ у дату завершення трансакції набуде права власності на акції АКБ "ТАС-Комерцбанк" у розмірі 99,9978% статутного капіталу Банку.
 9 червня 2007 року підписано документи про продаж 100% акцій АКБ “ТАС-Комерцбанк” та його дочірнього банку “ТАС-Інвестбанк” шведському банку Swedbank.
   07.12.2007 року ліцензія НБУ за № 38  перейшла до ВАТ «Сведбанк».

 

   Таким чином, з 07.12.2007 року юридична особа АКБ «ТАС Комерцбанк» перестала існувати. А у мене  кредитний договір укладено з "Таскомерцбанк"27 грудня 2007 року.

 

Хтось може пояснити, що це за правонаступництво? Я так розумію, що договір про купівлю було укладено до того, як я уклав кредитний договір і тому вже після 7 грудня 2007 року вже повинен був укладати договір "Сведбанк", а не "Таскомерцбанк". Чи може в договорі купівлі було зазначено, що правонаступництво розповсюджується ще на який то період наперед? Звісно, що договір купівлі між банками я не отримаю, але в суді хочу поставити таке питання. В кого які думки? Дякую.

Крім витребування, я б подав окремий позов про визнання договору купівлі продажу між банками частково недійсним.

Підготував заперечення.

В залежності від ситуації підготував зустрічну позовну заяву і можливо окремий позов про визнання недійсним кредитного договору.

Крім цього, написав би запити до НБУ з питаннями: 

коли АКБ «ТАС Комерцбанк» перестав існувати? 

чи міг АКБ «ТАС Комерцбанк»"Таскомерцбанк" укласти договір 27 грудня 2007 року?

нещодавно писали запит: чи була в ОТП банку реорганізація у 2009 році и НБУ надав чітку відповідь, що реорганізації не було,  а ОТП не звертався із дозволом до НБУ щодо реорганізації.

 

п.с. Це було зроблено у звязку з тим, що ОТП посилається на реорганізацію у себе внаслідок якої з рахунку, який не відкривав Позичальник та який банк відкрив в односторонньому порядку було списано кошти, що стало підставою для перериваня позовної давності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 А в кого можна витребувати договір між "Тас-комерцбанком" та "Сведбанком", якщо обох банків вже не має?

Справа вже розглядається. Спробую надати копію запиту до НБУ і перенести розгляд, та може навряд чи вийти, бо суддя такий, що навіть відмовився об'єднати справи в одне провадження відносно боржника та поручителя.

Ще в мене виникло питання стосовно забезпечення зобов'язання .  В кредитному договорі зазначено, що зобов'язанням за кредитним договором виступає лише іпотека, тоді на яких підставах пред'являються вимоги до поручителя?

І ше на чому хочу акцентувати увагу так це на рахунках, куди перераховувалися гроші. В кредитному договорі зазначені номери рахунків, куди зараховуються відсотки і куди зараховується тіло кредиту. Коли кредит перейшов до "Дельта банку" то це зрозуміло, що були інші рахунки, однак ніякої додаткової угоди ніхто не укладав.Коли платив "Сведбанку", то спочатку платив по тим рахункам, що були в договорі, потім раптом впродовж 3-4 місяців кошти зараховувались на невідомі рахунки, потім знову на ті, що в договорі. А невдовзі перед продажем Дельта банку також на невідомі рахунки. "Дельта банк" в позові як завжди зазначив загальну суму боргу по тілу кредита та по відсоткам, будь-який інший розрахунок відмовляються надавати, тому питання рахунків я буду ставить уже в дебатах з тієї позиції, що не має доказів того, що кощти, які були перераховані на інші рахунки були зараховані в погашення кредиту. В кого яка думка? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...