Реализация части комерч.недвижимости?


Recommended Posts

Провален кредит в Укргазбанке. В ипотеке коммерческая недвижимость – торговый центр – целостный комплекс.

На сегодня ситуация такая. Суд. Исполнительный лист передан в ДВС. Получена оценка имущества для реализации ВСЕЙ ипотечной недвижимости – всего торгового центра. Оспаривать не буду, так как хорошо оценено. Мой долг 2 млн грн. Оценка 15 млн гривен. Я хочу взять «Витяг» с БТИ на продажу части имущества (отдельное выделенное помещение) и настаивать (заставить), чтобы ДВС выставило на продажу только эту часть, которая даже при уценке в два раза должна покрыть ИП.

Есть ли какие-то статьи любого Закона Украины, чтобы я мог на них ссылаться в письме к ДВС, чтобы заставить их принять мои предложения? Какие, на Ваш взгляд, можно выдвинуть аргументы в мою пользу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Провален кредит в Укргазбанке. В ипотеке коммерческая недвижимость – торговый центр – целостный комплекс.

На сегодня ситуация такая. Суд. Исполнительный лист передан в ДВС. Получена оценка имущества для реализации ВСЕЙ ипотечной недвижимости – всего торгового центра. Оспаривать не буду, так как хорошо оценено. Мой долг 2 млн грн. Оценка 15 млн гривен. Я хочу взять «Витяг» с БТИ на продажу части имущества (отдельное выделенное помещение) и настаивать (заставить), чтобы ДВС выставило на продажу только эту часть, которая даже при уценке в два раза должна покрыть ИП.

Есть ли какие-то статьи любого Закона Украины, чтобы я мог на них ссылаться в письме к ДВС, чтобы заставить их принять мои предложения? Какие, на Ваш взгляд, можно выдвинуть аргументы в мою пользу?

Возникают вопросы:

- решение об обращении взыскания или взыскания суммы?

- в ипотеке ПОЛНОСТЬЮ целостный комплекс?

- оценено реально по рыночной стоимости?

Относительно з/базы: ст. 52 ЗУ Про виконавче провдження Стаття 52. Порядок звернення стягнення на кошти

та інше майно боржника

1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні та примусовій реалізації.

2. Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у гривнях та іноземній валюті, інші

цінності, у тому числі кошти на рахунках і вкладах боржника у банках та інших фінансових установах, на рахунки в цінних паперах

у депозитаріях цінних паперів.

3. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються.

4. На кошти та інші цінності боржника, що знаходяться на рахунках, вкладах та на зберіганні у банках чи інших фінансових

установах, накладається арешт. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, які будуть відкриті після винесення постанови про

накладення арешту.

5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається

також на належне боржнику інше майно, за винятком майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення

стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати ті види майна чи

предмети, на які необхідно в першу чергу звернути стягнення. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно

визначається державним виконавцем.

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі і обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з

урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, штрафів, накладених на

боржника під час виконавчого провадження. У разі якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, стягнення звертається на

його частку, що визначається судом за поданням державного виконавця.

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує десяти розмірів мінімальної заробітної

плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване це житло, не здійснюється. У такому

разі державний виконавець зобов'язаний вжити всіх заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения