Обращение к россиянам


Recommended Posts

  • Ответы 5.9k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

П.С. "Россия виновата, а не мы... Польша виновата, а не мы..." - типичная позиция быдла, рабов, неспособных нести ответственность за свой выбор. Кричат: "Слава Украине!" - а в чём, собственно, "слава"? Мы лучше России, Польши? Да нет, гораздо хуже живём!  Гнать надо эту укро-нацистскую сволочь из властных кабинетов Украины!  (с) Найк Велес

 

С этим мнением я согласен полностью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  Гнать надо эту укро-нацистскую сволочь из властных кабинетов Украины!  (с) Найк Велес

 

С этим мнением я согласен полностью.

Кто нацист? 

Ой договоритесь , чую. 

Притеснять начну. 

 

__________

 

Очередное доказательство отсутствия армии РФ на территории Украины.

B7pt9xoCYAAkoQn.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Кто нацист? 

Ой договоритесь , чую. 

Притеснять начну. 

 

 

 Ну да, "укро - нацистов" надо гнать, а российских "освободителей" встречать с хлебом - солью. Даже сказать цензурного нечего - "хороши" сограждане.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А кто сидит во власти ? Как  обозвать этих уродов ? Скоро газик подскочит до 5 грн за куб и так далее. Дайте мне точное названия этих персонажей я буду называть как Вам будет угодно и по правилам этого форума. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 Ну да, "укро - нацистов" надо гнать, а российских "освободителей" встречать с хлебом - солью. Даже сказать цензурного нечего - "хороши" сограждане.

По-моему Гарант Брехни так и делает, судя из  его действий. Конфликту больше чем пол-года, уже прошло 3 мобилизации, а воз и ныне там. И Мари-Анна какие ко мне могут быть претензии ? Я Потрошенко не выбирал. Все претензии к нему  он же  подписывает законы :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А кто сидит во власти ? Как обозвать этих уродов ? Скоро газик подскочит до 5 грн за куб и так далее. Дайте мне точное названия этих персонажей я буду называть как Вам будет угодно и по правилам этого форума.

Эта власть действительно очень враждебно настроена к украинцам.

Мне вот,как человеку с юридическими образованиями и знаниями азов экономики,непонятно,как так прыгнул курс,если сальдо внешнеэкономической торговли у нас плюсовое?

Проблема все таки в воровстве и существовании мутных схем,а не реальной экономической ситуации?

Для сравнения при Януковиче было -12 млрд.(сейчас + 0,5млрд.)

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тем не менее рашисты отгребают. 

Причин отгребания несколько. РФ так и не решилась применить свои ВВС, справедливо опасаясь, что часть их будет потеряна, а восстанавливать будет нечем.  Те же "Мистрали" Франция никак не отдаст (санкции). Сухопутные войска без поддержки с воздуха недолговечны. Боеспособных войск 80 тыс, из них 30 в Крыму. С главной (скрытой) санкцией -падение цены на нефть, в Кремле начали забывать сладкое слово "Новороссия".

А ребята наши -молодцы. 8-ой месяц держат аэропорт при извилистых мирных соглашениях. 

Представитель России в НАТО заявил, что вступление Украины в НАТО может пройти на особых условиях. Украина отказалась от внеблокового статуса. Т.е. Кремль понимает, что размещению войск НАТО уже ничто не мешает. 

  • Like 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Причин отгребания несколько. РФ так и не решилась применить свои ВВС, справедливо опасаясь, что часть их будет потеряна, а восстанавливать будет нечем. Те же "Мистрали" Франция никак не отдаст (санкции). Сухопутные войска без поддержки с воздуха недолговечны. Боеспособных войск 80 тыс, из них 30 в Крыму. С главной (скрытой) санкцией -падение цены на нефть, в Кремле начали забывать сладкое слово "Новороссия".

А ребята наши -молодцы. 8-ой месяц держат аэропорт при извилистых мирных соглашениях.

Представитель России в НАТО заявил, что вступление Украины в НАТО может пройти на особых условиях. Украина отказалась от внеблокового статуса. Т.е. Кремль понимает, что размещению войск НАТО уже ничто не мешает.

По поводу войск Нато Вы наивно спешите,хотя некоторым они уже там мерещаться.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отгребают все поверьте. Мусолят там что-то и украинских солдат пропускают через блок-пост ДНР. Это что война ? Это что освобождение от террористов ? Позорище это называется и умышленно на убой  гонят  ребят на "войну", прикрываясь мобилизацией и "Едыной Украиной"

  Вы заметьте, как будт-то все назло Украине и ее  народом делается.

Где физическое золото подевалось ?

Куда исчезает ЗВР ?

 Куда девается  бюджет АТО ?

Куда деваются кредиты ?

Как так получается, что  единственный монополист Нафтогаз - должник, а впоследствии банкрот ?

Зачем спасают банковскую систему, печатая гривну и вливают их в банки ? Почему не поддержат частных предпринимателей, заводы и производство ?

Вопросов очень много, но ни на один нет конкретного ответа. Есть ответ что Путин виноват и все :)

В это нелегкое время по принимали кучу законов, которые не только топят Украину , но и здравому смыслу не поддается. Выдумывание разных налогов и их увеличение, как показывает история, ведет к краху экономики + война изматывает бюджет. Я смотрю  некоторым людям на форуме и в жизни вообще не понятно, что такое экономика. И какие элементарные посылы разрушают ее. Зато радость от скриншотов  "как в россии и в крыму плохо ",  фото бомжей и пьяниц под названием " Руководство ДНР", кто-то в Москве покрасил звезду в жовто-блакытный колор, парад вышиванок или растягивание самого большого флага города - вот это шаги в экономике и поднятие благосостояния граждан ! Браво ! :))

  • Like 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Зато радость от скриншотов  "как в россии и в крыму плохо ",  фото бомжей и пьяниц под названием " Руководство ДНР", кто-то в Москве покрасил звезду в жовто-блакытный колор, парад вышиванок или растягивание самого большого флага города - вот это шаги в экономике и поднятие благосостояния граждан ! Браво ! :))

Ну, не утрируйте:) Вы иногда говорите правильные вещи,а иногда.... <_<  , клинику тут никто во внимание не берет. И в России есть нормальные люди, и в Украине есть бомжи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

По поводу войск Нато Вы наивно спешите,хотя некоторым они уже там мерещаться.

Я не спешу. Я учитываю этот факт, и то, что "если человеку нечего терять, то ему ничего не страшно". Россия без нефти-ноль. "Проглотит обиду" или войска будут в Киеве?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я говорю в общем какие мероприятия проводятся для отупения народа. Под маской псевдопатриотизма-идиотизма втупую все грабят похлеще чем при Овоще. Прошел Майдаун и что изменилось ? Ровным счетом - НИЧЕГО. Почему не объявляют ДНР и ЛНР террористическими  государствами ? Где наступления ? Где освобождения ? А я Вам скажу - их  не будет :) Потому что у Гаранта Брехни и у Путлера есть свои интересы между собой, а   ребята там  стали разменной монетой. Скоро Мариуполь возьмут и как отреагирует Потрох ? Ой-ой-ой, ай ай ай на экране будет говорить, что снова агрессор и оккупант, а сам  денюжки под столом считает заработанные от военных заказов от России и от шоколадных конфеток.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я говорю в общем какие мероприятия проводятся для отупения народа. Под маской псевдопатриотизма-идиотизма втупую все грабят похлеще чем при Овоще. Прошел Майдаун и что изменилось ? Ровным счетом - НИЧЕГО. Почему не объявляют ДНР и ЛНР террористическими  государствами ? Где наступления ? Где освобождения ? А я Вам скажу - их  не будет :) Потому что у Гаранта Брехни и у Путлера есть свои интересы между собой, а   ребята там  стали разменной монетой. Скоро Мариуполь возьмут и как отреагирует Потрох ? Ой-ой-ой, ай ай ай на экране будет говорить, что снова агрессор и оккупант, а сам  денюжки под столом считает заработанные от военных заказов от России и от шоколадных конфеток.

Будем надеяться, что Мариуполь не возьмут.

но все остальные слова имеют очень не маленький процент правды.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Інтернет-акція "Я відмовляюся від мобілізації"

 

Согласен.

За исключением, что никакой братоубийственной гражданской войны нет. Есть руско - украинская война, которую парашенко использует в своих целях личного бесконтрольного обогащения.

Лугандонию и домбабве необходимо обнести колючей проволокой и высокой стеной и заняться Украиной. А потом использовать опыт Хорватии и хорватского города Вуковар.

Однако, парашенко это не нужно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот на суде и пусть приведет такие аргументы. 

ІНТЕРНЕТ-АКЦІЯ "Я ВІДМОВЛЯЮСЯ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ". У ПЕРЕДЧУТТІ ПЕРШОГО АТЕНТАТУ (СТРАТИ)...

 
 
 
 
18 СІЧНЯ, 01:24
38728
0
Гарантовано закидатимуть докором: "Цим може скористатися Путін" – чи зауважать, що я завербувався в російські шпигуни. Модний тренд від укрсучвлади (української сучасної влади), яка аргументує неможливість її критикувати саме цією дебільною війн
round_blog_big.png
РУСЛАН КОЦАБА

Журналіст, живе в Івано-Франківську  

ІНШІ ЗАПИСИ АВТОРА
ІНШІ ЗАПИСИ АВТОРА

Закидатимуть докором: "Цим може скористатися Путін" – чи зауважать, що я буцімто завербувався в російські шпигуни. Бо то зараз такий модний тренд від укрсучвлади (української сучасної влади), яка аргументує неможливість її критикувати саме тим єдиним і дебільним аргументом, що буцімто цим скористається ворог. А мені якось пофігу, бо знаю достеменно, що зовнішній ворог (справжній, а не уявний!) – він завше мобілізує і робить нас сильнішими, а от внутрішній ворог, себто продажна корумпована влада, завдає деморалізаційного удару зсередини, у найвразливіші точки! Тому найперше треба побороти внутрішнього ворога...

Що спонукало мене записати це скандальне відеозвернення?

https://www.youtube.com/watch?v=Ve_AJRn-HJA

Передусім – ці дебільнуваті кадрові експерименти у Генеральній прокуратурі, коли одіозних злочинців-прокурорів епохи "Золотого Батона" повертають на посади, або ще й на підвищення! Як нещодавній приклад – скандальне призначення синочка голови Апеляційного суду, одіозного заступника прокурора Луганщини, який кришував за часів Яника мафіозні "копанки", такого собі Сєрьожі Бєсєди, на посаду ОБЛАСНОГО прокурора Луганської області. Нагадаю, що саме у травні минулого року його скотиняча персоналія спровокувала бунт у Луганську та захоплення місцевої ОДА і СБУ.

Також дратує вихваляння мусорського міністра Авакова, що він буцімто рішуче звільнив аж 100 мєнтів, причетних до терору Автомайдану. Зауважте, що не посадив до тюрми, а звільнив від кримінальної відповідальності, звільнивши з органів міліції... Ну не курва?

А фейкова люстрація суддів? Хіба це не ганьба? А корупція, з якою ще ніхто і не починав боротися...

А триваюча громадянська війна на Донбасі? Ось тут варто зупинитися для деталізації. Бо я в курсі того, з якими труднощами зустрічаються вояки та добровольці із фронту, коли намагаються домогтися для себе присвоєння статусу "учасника бойових дій". А також про знущання "штабних щурів" і військових комісарів, які тут, у глибокому тилу, побудували глуху бюрократичну стіну. І ту стіну не можуть проламати справжні воїни, натомість отримують масово посвідчення учасників бойових дій фейкові "учасники АТО", які плодяться щодня, наче руді миші... І все більше і більше трикляті олігархи впроваджують мафіозні схеми грабунку багатомільярдних державних коштів, спрямованих на українську армію.

Тому я записав телефоном це відеозвернення до президента Петра Порошенка.

І мені якось байдуже, що закидатимуть докором: "Цим може скористатися Путін" – чи зауважать, що я буцімто завербувався в російські шпигуни. Бо то зараз такий модний тренд від укрсучвлади (української сучасної влади), яка аргументує неможливість її критикувати саме тим єдиним і дебільним аргументом, що буцімто цим скористається ворог. А мені якось пофігу, бо знаю достеменно, що зовнішній ворог (справжній, а не уявний!) – він завше мобілізує і робить нас сильнішими, а от внутрішній ворог, себто продажна корумпована влада, завдає деморалізаційного удару зсередини, у найвразливіші точки! Тому найперше треба побороти внутрішнього ворога...

На завершення: погуглив трохи Інтернет і надибав ось таку нормативну базу для тих, хто захоче підтримати мене у блокуванні цієї ганебної "могилізації", тобто мобілізації без оголошення війни. Може, комусь знадобиться.

Законна відмова від мобілізації

Багато хто шукає зразок заяви, яку можна подати до військкомату, якщо ти не бажаєш іти служити зі зброєю в руках. Резонним буде запитання, яку відповідальність передбачено за відмову від мобілізації. Що буде, якщо я відмовлюся йти служити, коли отримав повістку. Кожен наслухався про кримінальну відповідальність від виконання військового обов’язку. Тому ці питання резонні. Можливо, зовсім немає жодного способу відмовитися? Як виявилося, є передбачені законом підстави, щоби не йти служити. Це і релігійні мотиви, і права людини, і небажання бути причетним до смерті й каліцтва інших людей.

На ці питання ми спробували відповісти і знайшли зразок заяви про відмову, в якому добре викладено мотиви відмови від мобілізації. Писати його краще українською мовою. Заяву подається до військкомату за місцем мобілізації і пишеться власноруч із підписом. Її потрібно оформляти у двох примірниках і здавати; на другому примірнику ставиться відмітка про реєстрацію.

Все, що може зробити у відповідь влада, – це погрожувати в’язницею. У законі України чітко сказано: максимальний термін ув’язнення за відмову від мобілізації – 3 роки, і то за умови, якщо у країні оголошено воєнний або надзвичайний стан. В іншому разі тюремне ув‘язнення не передбачено. Якщо ви хочете залишитися людьми, руки яких не заплямовані кров’ю мирних жінок і дітей, – ця заява може вам знадобитися.

Військовому комісару ____________________________

від громадянина (-ки) України: ______________________

адреса реєстрації: _______________________________

ЗАЯВА

Відповідно до вимог статей 3, 17, 21-22, 27, 34-35, 40, 55-68 Конституції України (права і свободи громадянина України, зокрема на захист життя і здоров’я, не зобов’язання виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, неможливість обмежувати права і свободи людини та громадянина, за винятком випадків, передбачених Конституцією України – запровадженням воєнного чи надзвичайного стану, свобод і переконань, совісті і віросповідання), Законів України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" № 3543-XII від 21.10.1993 р. (особливий період – період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ та організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, незалежності і територіальної цілісності України, настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту запровадження воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відновний період після закінчення воєнних дій), Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" № 2232-XII від 25.03.1993 р. (стаття 4 Комплектування військовослужбовцями Збройних сил України та інших військових формувань).

Збройні сили України й інші військові формування комплектуються військовослужбовцями шляхом: призову громадян України на військову службу; прийняття громадян України на військову службу за контрактом. 

Ставлю Вас до відома, що мій син (чоловік, брат) П.І.Б. _____________________, ________________________ "__" _______ _____ року народження, громадянин України, не виконуватиме незаконних розпоряджень чи наказів, які загрожують його життю і здоров’ю через проведення незаконної часткової мобілізації без запровадження воєнного чи надзвичайного стану в Україні (особливого періоду), тобто в мирний час.

Попереджаю Вас, пане військовий комісар, про адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб, винних у посадових злочинах, які привели до значних збитків та до загибелі або каліцтва людей.

Прошу мені надати письмову відповідь упродовж 48 годин як близькому родичеві особи, що підлягає мобілізації, про правові підстави, умови, терміни, а також про спосіб призову на військову службу громадянина України _____________________________ (П.І.Б.), якого викликають до військового комісаріату ____________________________________ (повна назва) повісткою від "__" ________ ______ року, а також про період або інші підстави мобілізації, для зверненням до суду про неправомірні дії посадової особи, а також про незаконність явно злочинних розпоряджень чи наказів, захисту своїх конституційних прав і свобод та прав і свобод інших громадян і притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

З повагою, ______ громадянин (-ка) України _______ підпис

"___" ___________ 20__ року.

Пояснення до заяви про відмову від мобілізації в Україні

Цей документ заявник заповнює у двох примірниках, підписує і ставить дату, заносить до канцелярії військового комісаріату чи надсилає поштою рекомендованим поштовим листом з описом про вкладення і зворотним письмовим повідомленням відправника. На оригіналі заявника обов’язково потрібна відмітка та вхідний номкр і дата державної установи – військового комісаріату.

За відсутності відповіді у відведений у листі термін заявник подає позовну заяву до місцевого суду в порядку адміністративного судочинства "Про бездіяльність посадової особи – військового комісара ______________________, що призвела до порушення конституційних прав і свобод громадянина України і може привести до загрози їхньому життю і здоров’ю".

Адміністративний позов подається з копією повістки, заяви до військового комісаріату, копій документів, що підтверджують ступінь родинних зв’язків заявника та призовника (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, паспорт, військовий квиток, інші докази). Обов’язково додається копія військового квитка призовника з доказами його військового обліку саме в цьому військовому комісаріаті, а також відмітку про військову спеціальність, проходження військової служби, звання, вручення мобілізаційного припису, іншої інформації. Також можуть додаватись інші докази стану здоров’я, сімейних обставин, матеріального становища, роботи, кредитів та зобов’язань тощо.

Підстави, щоби відмовитись іти служити

Які підстави буде визнано поважними для відмови проходити військову службу в період мобілізації?

Основним мотивом можуть бути релігійні переконання особи, яка мобілізується, і членів його сім’ї (довідка від релігійної громади про віросповідання і неможливість воювати з релігійних мотивів обов’язкова). Також особливості психіки і здоров’я.

Суд може дослідити особисті обставини (у людини слабка психіка, тож вона не може вбивати іншу людину, що може призвести в майбутньому до дуже великим негативних наслідків для здоров’я того, хто підлягає мобілізації). Може бути додано особисту письмову заяву як до військкомату, так і до суду про неможливість вбивати іншу людину.

ЗАЯВА

Я, громадянин України (П.І.Б.) __________________________________________

"___" _________ ______ року через релігійне і загальнолюдські переконання заявляю, що не можу виконувати військового обов’язку "Через релігійні та морально-психологічні переконання в тому, що не можна вбивати чи завдавати каліцтв іншій людині. Що мій психологічний стан і стан здоров’я може істотно та безповоротно постраждати від того, що в мене в руках зброя і я можу бути причетний до смерті чи до каліцтва іншої людини, до знищення майна людей, до їхніх психологічних травм відповідно до Конституції України та "Загальної декларації прав людини" ООН.

"___" ____________ _______ року _________ ______________ (П.І.Б.) (Підпис)

Заяву можна докласти до першої заяви до військового комісаріату. У кожному окремому випадку повинні бути визначені додаткові підстави неможливості призову з мобілізації. Писати під кальку не рекомендовано, бо питання дуже серйозне.

Відповідальність за відмову від мобілізації в Україні

Що загрожує тим, хто відмовився взяти до рук зброю і не пішов служити, отримавши повістку про мобілізацію? Слід знати, що відповідальність за відмову від мобілізації передбачено тільки у воєнний час. Тобто, якщо оголошено надзвичайний стан, а точніше воєнний стан. У цьому разі передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі до 3 років. Саме цим і лякатимуть Вас у військкоматі. Але тверда опора на букву закону охолодить запал у військкоматі.

https://www.youtube.com/watch?v=Ve_AJRn-HJA&feature=share

ОСТАННЯ АКТУАЛІЗАЦІЯ: 18 СІЧНЯ, 21:51
реклама
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Яресько: содержание ЖКХ оккупированных территорий обходится в $1 млрд за сезонshok.gifnegative.gif

Понедельник, 19 января 2015, 10:32

 
 
 
 

Версия для печатиКомментарии2

 

Министр финансов Наталья Яресько оценивает задолженность за жилищно-коммунальные услуги оккупированных территорий в 1 млрд долларов за отопительный сезон.

Об этом она сказала в интервью телеканалу "1+1", сообщают"Украинские новости".

"Мы сегодня и далее предоставляем газ, свет, тепло, и они не платят на этих оккупированных территориях. Здесь речь идет в целом в сезоне где-то 1 млрд долларов", – сказала министр.

Яресько добавила, что военные действия на Донбассе и аннексия Россией Крыма обошлись Украине в 20% экономики.

Как известно, ранее президент Петр Порошенко сообщил, что Украина поставляет на оккупированные территории Донбасса газ на сумму 6 – 7 млн долларов ежедневно, не получая за это оплаты.

 

Спрашивается, зачем? sad.gif

Ну і навіщо тоді опалювати? Платить народ України, а путіну від того лише легше! От відключили б все ось і побачили, що б сталось з терористами тоді! Але напевно комусь це не вигідно...
IP: 95.134.11.---
P712 _ 19.01.2015 13:10
Яресько, ви там в уряді всі ідіоти, чи через одного?? Навіщо опалювати без оплати?? Ладно тепло, а електрику навіщо?? Хто вам за неї заплатить? А ми платимо, зато нам вимикають і розповідають, що не вистачає електрики. Передавайте там наш привіт кулявлобу, скоро буде його черга на вихід, після азірова, треба сказати, швидко від впорався, прос..рати довіру, що була до них всіх на майдані.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну так вообще ничего не понятно. Если враг Россия, то почему нет адекватных и конкретных решений ? А то уголек принимаем, помощь в энергетике тоже, в атомной энергетике, люди к врагу едут работать при чем за достойную зарплату. Зато "финансовый законник" Сорос - это "светило" мировой экономики предложил поднять цены на газ  всем по 5 грн. что бы было. Т.е. и предприятия и население будет платить пятерочку за  кубик. Вот  разрулил ! Вот это мощнейший ход для экономики Украины ! Мари-Анна теперь сможете гордиться за своего дедушку Сороса - оплота украинской экономики :))) Надежды ещё есть :)))

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4640710.jpg

 

Такую фигню может написать любой.

Дискредитировать нашу армию я не позволю. 

 

Антиукраинское  сообщение.

Удален фейк о том, что автобус взорвали типа  спецслужбы Украины. 

 

А воронка от града и видео, то туфта, в интернете на ватных ресурсах ведь не пишут такое. Ватники и верят только в ватные ресурсы. 

 

Работник - Вы воюете информационно на стороне путина. 

Ваши мантры о гаранте брехни я оставляю, но мантры , дискредитирующие Украину и ее защитников не оставлю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

ЗАЯВА

Я, громадянин України (П.І.Б.) __________________________________________

"___" _________ ______ року через релігійне і загальнолюдські переконання заявляю, що не можу виконувати військового обов’язку "Через релігійні та морально-психологічні переконання в тому, що не можна вбивати чи завдавати каліцтв іншій людині. Що мій психологічний стан і стан здоров’я може істотно та безповоротно постраждати від того, що в мене в руках зброя і я можу бути причетний до смерті чи до каліцтва іншої людини, до знищення майна людей, до їхніх психологічних травм відповідно до Конституції України та "Загальної декларації прав людини" ООН.

"___" ____________ _______ року _________ ______________ (П.І.Б.) (Підпис)

Заяву можна докласти до першої заяви до військового комісаріату. У кожному окремому випадку повинні бути визначені додаткові підстави неможливості призову з мобілізації. Писати під кальку не рекомендовано, бо питання дуже серйозне.

Відповідальність за відмову від мобілізації в Україні

Що загрожує тим, хто відмовився взяти до рук зброю і не пішов служити, отримавши повістку про мобілізацію? Слід знати, що відповідальність за відмову від мобілізації передбачено тільки у воєнний час. Тобто, якщо оголошено надзвичайний стан, а точніше воєнний стан. У цьому разі передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі до 3 років. Саме цим і лякатимуть Вас у військкоматі. Але тверда опора на букву закону охолодить запал у військкоматі.

https://www.youtube.com/watch?v=Ve_AJRn-HJA&feature=share

ОСТАННЯ АКТУАЛІЗАЦІЯ: 18 СІЧНЯ, 21:51
реклама

 

Да не вопрос, повара, мед. персонал, тыловики тоже нужны и свинопасы.

Отказаться законно можно не брать оружие, но отказаться служить таким образом не получится законно. 

 

Що ви повинні знати про мобілізацію

Президент підписав указ про черговий етап мобілізації. Розвіюючи хвилю провокаційних статей про незаконність мобілізації та появу в мережі "зразка заяви про відмову від мобілізації", ще раз наголошуємо:

1. Мобілізація є законною

Адже закон "Про оборону України" у 4-й статті допускає оголошення мобілізації не лише у разі війни, а й у разі загрози нападу на Україну.

Тепер щодо прав мобілізованих та відповідальності за ухилення від призову за мобілізацією.

2. Як вручається повістка

Повістку ви можете отримати лише двома способами – або за місцем проживання, або за місцем роботи. В обох випадках – під ваш особистий підпис. Повістки в двері, родичам, дзвінок по телефону – не можуть вважатись належним повідомленням про факт призову за мобілізацією.

У 22-й статті закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" встановлено, що військовозобов'язаний з'являється до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ним документах. Тобто:

1) військовозобов'язаний спочатку отримує особисто один із наступних документів – мобілізаційне розпорядження, повістку або розпорядження військового комісара; 

2) а вже потім з'являється до військкомату.

Призов громадян під час мобілізації здійснюють місцеві органи виконавчої влади через військові комісаріати. Тож, повістку вручають працівники районного військового комісаріату або представники сільських чи селищних рад.

У повістці повинні зазначатись час та адреса, куди має прибути військовозобов'язаний. Також на ній має бути прізвище та ім'я особи, яка підлягає мобілізації, підпис районного військового комісара, гербова печатка.

3. Чи зберігається місце роботи та заробіток?

За мобілізованою особою зберігається місце роботи на період до року.

Після особистого отримання повістки особа повідомляє відділ кадрів за місцем роботи про мобілізацію. Після чого видається наказ про звільнення від виконання посадових обов'язків у зв'язку із призовом за мобілізацією зі збереженням робочого місця на строк до року.

Незалежно від форми власності підприємства, за мобілізованою особою зберігається середній заробіток на період до року. Тож, бухгалтерія повинна нараховувати щомісяця середню заробітну плату, яку отримувала особа до мобілізації.

За громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, не припиняється державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.

4. Відповідальність за ухилення від призову за мобілізацією

Під час мобілізації громадяни, які підлягають призову на військову службу, зобов'язані з'явитися на збірні пункти в строки, зазначені в отриманих ними документах – мобілізаційних посвідченнях, повістках або розпорядженнях військових комісарів. У разі ухилення від призову за мобілізацією та неприбуття до військкомату законом передбачається кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років.

Поважними причинами неприбуття на збірний пункт визнаються: 

– хвороба, яка позбавляє можливості з'явитись; 

– смерть чи важка хвороба близького родича; 

– перешкода стихійного характеру або інші обставини, які позбавляють можливості з'явитись на збірний пункт.

Причини неявки повинні підтверджуватись документально.

Запам'ятайте: відповідальність за ухилення від призову за мобілізацією може наставати, якщо особа була належним чином повідомлена про те, що вона підлягає мобілізації. Тобто, було особисто вручено повістку, або, принаймні, була спроба вручити, але особа відмовилась її приймати.

5. Судова практика

З моменту оголошення першої мобілізації в Україні вже склалась певна судова практика по справам осіб, які ухилялись від призову за мобілізацією. Найвищу міру покарання – 3 роки позбавлення волі – з-поміж усіх винесених вироків за ухилення від мобілізації, призначив Тячівський районний суд у Закарпатській області. Було засуджено чоловіка, який особисто підписав повістку, пройшов медогляд, але не з'явився до військкомату. Зараз у Закарпатті відкрито близько двадцяти проваджень за 336-ю статтею Кримінального кодексу.

У Дніпропетровській області Томаківським районним судом за ухилення від призову за мобілізацією було призначено покарання у вигляді двох років позбавлення волі. Засуджений чоловік відмовився отримувати повістку від представників військкомату, які прибули за місцем його проживання.

В інших випадках суди призначали більш м'які покарання. Приміром, Сокальський районний суд на Львівщині призначив за ухилення від мобілізації два роки позбавлення волі з іспитовим строком – 1 рік; Роменський міськрайонний суд на Сумщині звільнив особу від відбування покарання з випробовуванням; а Роздільнянський районний суд на Одещині призначив штраф у розмірі 510 гривень.

Анна Маляр, спеціально для УП

http://www.pravda.com.ua/articles/2015/01/19/7055564/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну так вообще ничего не понятно. Если враг Россия, то почему нет адекватных и конкретных решений ? А то уголек принимаем, помощь в энергетике тоже, в атомной энергетике, люди к врагу едут работать при чем за достойную зарплату. Зато "финансовый законник" Сорос - это "светило" мировой экономики предложил поднять цены на газ  всем по 5 грн. что бы было. Т.е. и предприятия и население будет платить пятерочку за  кубик. Вот  разрулил ! Вот это мощнейший ход для экономики Украины ! Мари-Анна теперь сможете гордиться за своего дедушку Сороса - оплота украинской экономики :))) Надежды ещё есть :)))

 

 Шо Вы ко мне прицепились? Хотите что бы я Вам газ оплачивала? Я бы подумала над этим вопросом, если бы Сорос действительно был моим дедушкой. Все сейчас переживают кризис (кроме некоторых), просто одни ноют и ищут виновных, а другие работают и ищут выход из сложившейся ситуации. Не нужно тратить время и нервы на вопрос - "кто виноват?", лучше потратить все силы на решение вопроса - "что делать?". Про "кто виноват" уже исписано сотни страниц, может уже пора приступить к теме "что делать".

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

НАКОНЕЦ-ТО!!!! Европарламент принял беспрецедентно жесткую резолюцию по России..

B7uauUfIgAAj9Lt.png

 

 

Или и тут провокация СБУ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.