Recommended Posts

Подскажите, я владелец дома брала кредит, суд проиграла...Теперь испонительная наложила арест на дом (не успела переоформить на сына). Могут ли меня с детьми 16 и 1.10 выселить? Могу ли я не пускать их в дом? А то грозились приехать с описью...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

12 минут назад, natik сказал:

Подскажите, я владелец дома брала кредит, суд проиграла...Теперь испонительная наложила арест на дом (не успела переоформить на сына). Могут ли меня с детьми 16 и 1.10 выселить? Могу ли я не пускать их в дом? А то грозились приехать с описью...

Сколько проиграли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 часов назад, natik сказал:

60

Тогда Вам нечего опасаться за дом... Выконавець даже не имел права накладывать на него арест... Просто неграмотный выконавець попался... Вы имеете право подать скаргу на действия выконавця и отменить данную постанову...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 часа назад, natik сказал:

Могут ли меня с детьми 16 и 1.10 выселить? Могу ли я не пускать их в дом?

Нет... Да...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 часа назад, natik сказал:

А то грозились приехать с описью...

Да они много чем грозятся... рассчитывая на неграмотность людей... судя по себе, так как сами не особо грамотные...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 часа назад, natik сказал:

Подскажите, я владелец дома брала кредит, суд проиграла...Теперь испонительная наложила арест на дом (не успела переоформить на сына)

Видимо на все имущество или конкретно на дом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

14 минут назад, machinist сказал:

Видимо на все имущество или конкретно на дом?

Скорее всего автоматом на всё что движется и не движется, как они это любят делать обычно... даже за 17 грн. штрафа... ))) Описи как я понял нет ведь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, Алекc сказал:

60 - чего, каких денег?

Ну человек просит помочь, подсказать, зачем при этом быть многословным... )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стаття 50. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна фізичної особи

1. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

 

Я так понимаю кроме дома, что то есть ещё у любого... )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

 

То есть на сегодня это 64 000 грн. Если сумма взыскания меньше, то не имеет права вообще арестовывать дом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Bolt сказал:

Скорее всего автоматом на всё что движется и не движется, как они это любят делать обычно... даже за 17 грн. штрафа... ))) Описи как я понял нет ведь...

Да на все, по коду выяснилось что я владелец еще одного дома (родит), точнее его части. Отец если узнать "убьет". Я об этом тоже не знала. А почему не имели права этого делать? Опись пока не делали, но грозились...Я покопалась в нете и поняла, что не пущу их

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Bolt сказал:

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

 

То есть на сегодня это 64 000 грн. Если сумма взыскания меньше, то не имеет права вообще арестовывать дом...

Боже супер!!!! Но, если я владелец как они говорят еще одной части дома, тогда как быть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 минуты назад, natik сказал:

Боже супер!!!! Но, если я владелец как они говорят еще одной части дома, тогда как быть?

А не подскажите есть может какой-то сайт где можно это (имущество) проверить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Bolt сказал:

Стаття 50. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна фізичної особи

1. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

 

Я так понимаю кроме дома, что то есть ещё у любого... )))

Да, два зем.акта. и третий на котом дом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, natik сказал:

А не подскажите есть может какой-то сайт где можно это (имущество) проверить?

Есть, только он сейчас не работает... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, natik сказал:

Да, два зем.акта. и третий на котом дом.

Я имею ввиду кроме домов и земель... Имущество это понятие обширное... Телевизоры, холодильники, автомобили, деньги, золото, мопеды, яхты, это всё тоже имущество... Плюс зарплата, пенсия... Неужели на 64 тысячи ничего нельзя наскрести, что надо недвижимость трогать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, natik сказал:

Боже супер!!!! Но, если я владелец как они говорят еще одной части дома, тогда как быть?

Не понял, какой части, какого дома, и кто об этом говорит... Значит разговор был уже такой, хотелось бы знать больше подробностей...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, natik сказал:

Да на все, по коду выяснилось что я владелец еще одного дома (родит), точнее его части. Отец если узнать "убьет". Я об этом тоже не знала.

Часть как я понимаю не выделенная в натуре...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, natik сказал:

А почему не имели права этого делать? Опись пока не делали, но грозились...Я покопалась в нете и поняла, что не пущу их

В дом Вы имеете полное право их не пускать, без ухвалы суду о принудительном проникновении, но и тогда можете не пускать, так как у Вас есть 5 дней на обжалование данной ухвалы суду... Если впустите добровольно, то тогда ничего не докажите в суде о незаконном проникновении... Пусть приходят хоть с полицией, хоть с кем угодно... У полиции тоже нет никакого права проникать в жилище...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, natik сказал:

А почему не имели права этого делать?

Потому, что арест можно наложить только в рамках суммы взыскания...

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стаття 48. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника

1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.

Про звернення стягнення на майно боржника виконавець виносить постанову.

2. Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статей 19-1 та 26-1 Закону України "Про теплопостачання", статті 15-1 Закону України "Про електроенергетику", та на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України "Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки", на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

3. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються та зараховуються на відповідні рахунки органів державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного робочого дня після вилучення, про що складається акт.

4. На кошти та інші цінності боржника, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, на рахунках у цінних паперах у депозитарних установах, накладається арешт не пізніше наступного робочого дня після їх виявлення. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, відкритих після винесення постанови про накладення арешту.

5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

8. Виконавець проводить перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться виконавцем не рідше ніж один раз на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...