Recommended Posts

Подскажите, я владелец дома брала кредит, суд проиграла...Теперь испонительная наложила арест на дом (не успела переоформить на сына). Могут ли меня с детьми 16 и 1.10 выселить? Могу ли я не пускать их в дом? А то грозились приехать с описью...

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Здесь часто задают вопросы - загадки Одно дело, если 60 тыс.грн., другое если в 26 раз больше...

Инструкции инструкциями, их надо не только изучить (если есть время, до...), но и суметь применить. К сожалению, без опыта может получиться обратный результат...

Это все не для форума. При желании пользователя,Есть индивидуальные средства коммуникации в профиле.

12 минут назад, natik сказал:

Подскажите, я владелец дома брала кредит, суд проиграла...Теперь испонительная наложила арест на дом (не успела переоформить на сына). Могут ли меня с детьми 16 и 1.10 выселить? Могу ли я не пускать их в дом? А то грозились приехать с описью...

Сколько проиграли?

Link to post
Share on other sites
5 часов назад, natik сказал:

60

Тогда Вам нечего опасаться за дом... Выконавець даже не имел права накладывать на него арест... Просто неграмотный выконавець попался... Вы имеете право подать скаргу на действия выконавця и отменить данную постанову...

Link to post
Share on other sites
23 часа назад, natik сказал:

Могут ли меня с детьми 16 и 1.10 выселить? Могу ли я не пускать их в дом?

Нет... Да...

Link to post
Share on other sites
23 часа назад, natik сказал:

А то грозились приехать с описью...

Да они много чем грозятся... рассчитывая на неграмотность людей... судя по себе, так как сами не особо грамотные...

Link to post
Share on other sites
23 часа назад, natik сказал:

Подскажите, я владелец дома брала кредит, суд проиграла...Теперь испонительная наложила арест на дом (не успела переоформить на сына)

Видимо на все имущество или конкретно на дом?

Link to post
Share on other sites
14 минут назад, machinist сказал:

Видимо на все имущество или конкретно на дом?

Скорее всего автоматом на всё что движется и не движется, как они это любят делать обычно... даже за 17 грн. штрафа... ))) Описи как я понял нет ведь...

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, Алекc сказал:

60 - чего, каких денег?

Ну человек просит помочь, подсказать, зачем при этом быть многословным... )))

Link to post
Share on other sites

Стаття 50. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна фізичної особи

1. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

 

Я так понимаю кроме дома, что то есть ещё у любого... )))

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

 

То есть на сегодня это 64 000 грн. Если сумма взыскания меньше, то не имеет права вообще арестовывать дом...

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 час назад, Bolt сказал:

Скорее всего автоматом на всё что движется и не движется, как они это любят делать обычно... даже за 17 грн. штрафа... ))) Описи как я понял нет ведь...

Да на все, по коду выяснилось что я владелец еще одного дома (родит), точнее его части. Отец если узнать "убьет". Я об этом тоже не знала. А почему не имели права этого делать? Опись пока не делали, но грозились...Я покопалась в нете и поняла, что не пущу их

Link to post
Share on other sites
1 час назад, Bolt сказал:

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

 

То есть на сегодня это 64 000 грн. Если сумма взыскания меньше, то не имеет права вообще арестовывать дом...

Боже супер!!!! Но, если я владелец как они говорят еще одной части дома, тогда как быть?

Link to post
Share on other sites
2 минуты назад, natik сказал:

Боже супер!!!! Но, если я владелец как они говорят еще одной части дома, тогда как быть?

А не подскажите есть может какой-то сайт где можно это (имущество) проверить?

Link to post
Share on other sites
1 час назад, Bolt сказал:

Стаття 50. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна фізичної особи

1. Звернення стягнення на об’єкти нерухомого майна здійснюється у разі відсутності в боржника достатніх коштів чи рухомого майна. При цьому в першу чергу звертається стягнення на окрему від будинку земельну ділянку, інше приміщення, що належать боржнику. В останню чергу звертається стягнення на житловий будинок чи квартиру, в якому фактично проживає боржник.

 

Я так понимаю кроме дома, что то есть ещё у любого... )))

Да, два зем.акта. и третий на котом дом.

Link to post
Share on other sites
2 часа назад, Bolt сказал:

Ну человек просит помочь, подсказать, зачем при этом быть многословным... )))

Грн

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, natik сказал:

А не подскажите есть может какой-то сайт где можно это (имущество) проверить?

Есть, только он сейчас не работает... 

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, natik сказал:

Да, два зем.акта. и третий на котом дом.

Я имею ввиду кроме домов и земель... Имущество это понятие обширное... Телевизоры, холодильники, автомобили, деньги, золото, мопеды, яхты, это всё тоже имущество... Плюс зарплата, пенсия... Неужели на 64 тысячи ничего нельзя наскрести, что надо недвижимость трогать...

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, natik сказал:

Боже супер!!!! Но, если я владелец как они говорят еще одной части дома, тогда как быть?

Не понял, какой части, какого дома, и кто об этом говорит... Значит разговор был уже такой, хотелось бы знать больше подробностей...

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, natik сказал:

Да на все, по коду выяснилось что я владелец еще одного дома (родит), точнее его части. Отец если узнать "убьет". Я об этом тоже не знала.

Часть как я понимаю не выделенная в натуре...

Link to post
Share on other sites
3 часа назад, natik сказал:

А почему не имели права этого делать? Опись пока не делали, но грозились...Я покопалась в нете и поняла, что не пущу их

В дом Вы имеете полное право их не пускать, без ухвалы суду о принудительном проникновении, но и тогда можете не пускать, так как у Вас есть 5 дней на обжалование данной ухвалы суду... Если впустите добровольно, то тогда ничего не докажите в суде о незаконном проникновении... Пусть приходят хоть с полицией, хоть с кем угодно... У полиции тоже нет никакого права проникать в жилище...

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
3 часа назад, natik сказал:

А почему не имели права этого делать?

Потому, что арест можно наложить только в рамках суммы взыскания...

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

Link to post
Share on other sites

Стаття 48. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника

1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.

Про звернення стягнення на майно боржника виконавець виносить постанову.

2. Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статей 19-1 та 26-1 Закону України "Про теплопостачання", статті 15-1 Закону України "Про електроенергетику", та на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України "Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки", на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

3. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються та зараховуються на відповідні рахунки органів державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного робочого дня після вилучення, про що складається акт.

4. На кошти та інші цінності боржника, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, на рахунках у цінних паперах у депозитарних установах, накладається арешт не пізніше наступного робочого дня після їх виявлення. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, відкритих після винесення постанови про накладення арешту.

5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

8. Виконавець проводить перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться виконавцем не рідше ніж один раз на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...