Recommended Posts

Популярність криптовалюти в світі зростає з кожним днем. Хтось її майнить і продає, хтось купує з метою вигідно перепродати і заробити на цьому, а хтось – хоче вберегти свої фінанси від зростаючої інфляції і вкладає в криптомонети. У будь-якому випадку, коли потрібно здійснити обмін криптовалют, кожен шукає надійного посередника. В даний час обмінник криптовалюти найбільш простий і безпечний метод для купівлі та обміну криптовалют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...
  • Ответы 104
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Скользящее среднее сглаживает колебания, помогая вам отличить типичный рыночный "шум" от реального разворота тренда. Популярный технический индикатор, используемый для определения тенденций, скользящаяявляется одним из наиболее широко используемых индикаторов на всех финансовых рынках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 months later...
Добрый день, каждый обменник криптовалют в 
Украине предлагает удобный калькулятор для выбора 
варианта обмена, расчета суммы, просмотра имеющихся резервов.
как правильно это сделать рекомендую новостную статью
https://delo.ua/ru/finance/kak-obnalicit-kriptovalyutu-v-ukraine-405862/
Для начала транзакции достаточно внести минимум данных:
 например, указать номер банковской карты и адрес цифрового
 кошелька. Это дает возможность максимально быстро производить
 обмен криптовалюты. Для покупки или 
продажи криптовалюты нужно указать минимум данных.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 months later...

Хочу поділитися своїм досвідом збільшення кількості клієнтів для платформи навчання трейдингу.

У мене є платформа навчання трейдингу вже кілька років. Спочатку справи йшли добре, але останнім часом кількість клієнтів почала знижуватися. Я не знав, що з цим робити, і в результаті звернувся до компанії www.fusify.io.

Компанія займається просуванням сайтів в Інтернеті. Вони мають великий досвід у цій галузі і можуть допомогти вам залучити більше клієнтів для вашого бізнесу.

Я працював із компанією Fusify вже кілька місяців, і я дуже задоволений їхньою роботою. Вони допомогли мені підібрати правильну рекламну стратегію і зробити так, що через 3 місяці я вже не мав вільних місць на курси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

Перечитав усі повідомлення цієї гілки. Дійсно корисно, коли люди діляться своїм досвідом.

У мене постала проблема з тим, що по певним причинам мені був потрібен анонімний криптогаманець, здавалось би що складного, але я витратив доволі багато часу. Врешті решт знайшов статтю про  топ криптогаманці без KYC

Дізнався детально про кожний, і зупинивс на electrum. для мене найоптимальніший варіант, бо він без проблем інтегрується з апаратними аманцями. Ну і він один з найавторитетніших на ринку і існує вже ще з 2011.

А в кого який досвід з анонімними криптогаманцями? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...