Гранд Иншур

Пользователи
 • Content Count

  704
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Гранд Иншур last won the day on March 10 2016

Гранд Иншур had the most liked content!

Community Reputation

280 Очень хороший

About Гранд Иншур

 • Rank
  Активный участник
 • Birthday 07/18/1978

Контакты

 • Сайт
  http://grand-insur.com
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Одесса

Recent Profile Visitors

10,673 profile views

Single Status Update

See all updates by Гранд Иншур

 1. Добрый день!

  Нашел ваши дополнения к решению Конституционного суда по вашему запросу. Вы упоминали, что через прокуратуру они ушли в ВССУ. Есть какой-то результат? Меня интересует прежде всего: 

  "Доповнення 11. Пунктом 2 статті 11 Закону України "Про захист прав споживачів" встановлено імперативне правило щодо письмової форми оферти до договору про надання споживчого кредиту. Недодержання цієї форми, несвоєчасне чи неповне надання інформації про умови кредитування, надання недостовірної інформації вважається введенням в оману та надає споживачеві права вимагати розірвання договору і відшкодування заподіяних збитків (частина 1 пункту 7 статті 15 Закону) і моральної шкоди (пункт 2 статті 22 Закону).

  При цьому, судам слід враховувати вимоги чинного законодавства щодо належності та допустимості доказів (статті 58, 59 ЦПК України). Зокрема належним та допустимим доказом надання оферти у письмовому вигляді є інформаційний лист (бюлетень, повідомлення, довідка тощо), яка підписана споживачем та містить передбачені законом відомості щодо запропонованих умов кредитування. Не є належним та допустимим доказом письмова декларація споживача (у змісті анкети чи договору) про отримання відомостей щодо умов кредитування, оскільки вона позбавляє суд можливості оцінити повноту, достовірність та своєчасність наданої інформації.

  Встановивши факт відсутності необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про умови кредитування суд постановляє окрему ухвалу про застосування відповідальності за порушення законодавства про захист прав споживачів (частина 7 пункту 1 статті 23 Закону) до Держстандарту (пункт 3 Постанови Кабінету Міністрів України №1177 від 17 серпня 2002 року)".

  И не попадалась ли вам схожая позиция ВСУ или ВССУ?

   

  1. у.zaporozhskiy

   у.zaporozhskiy

   На форуме есть практика  ВССУ по поводу отсутствия доказательств предоставления информации или ее предоставления не в полном объеме.

   При этом, обязательно должны быть в наличии другие несоответствия законодательству в кредитном: неправильный расчет совокупной стоимости кредита или наличие комиссии.

  2. Евгений Южный