Вопрос

Добрий  вечір,сьогодні прийшло повідомлення"Ваші рідні знають про ваші борги?Регіональні інспектори проведуть з ними бесіду 22.02.2019 і вказаний номер телефону +380443693347"Чи це правда?Чи вони прост о беруть на "понт".Підкажіть,що робити?

Поделиться этим сообщением

Recommended Posts

• 0

опять ети 2 террориста Петушвилли

1 час назад, Агния сказал:

Screenshot_2.png

• Like 1

• 0

Добрий вечір, у мене склалася така ситуація… Сос кредит продав компанії«Довіра і Гарантія»… Пройшло повідомлення«Ваші родичі, знають про ваш борг? Регіональний представник 22.02.2019р.проведуть з ними бесіду»на сайті Сос кредит я не вказувала номера нікого з родичів, чи можуть вони і справді спілкуватися з рідними, чи просто так страшуть… Я переживаю, бо у мами хворе серце… Дякую

• 0
1 час назад, Anja сказал:

Добрий вечір, у мене склалася така ситуація… Сос кредит продав компанії«Довіра і Гарантія»… Пройшло повідомлення«Ваші родичі, знають про ваш борг? Регіональний представник 22.02.2019р.проведуть з ними бесіду»на сайті Сос кредит я не вказувала номера нікого з родичів, чи можуть вони і справді спілкуватися з рідними, чи просто так страшуть… Я переживаю, бо у мами хворе серце… Дякую

вырубай стационарный телефон мамы сразу)

• 0
15 минут назад, Anja сказал:

А звідки вони мають її номер?

находят

• 0

Так,вони мене вже давно теререзують,я думаю якщо б хотіли то давно б вже дзвонили...Але ж я не вказувала номера...Вони можуть саме 22.02.2019 дзвонити?як вказували в повідомленні?

• 0

Тим більше я одружена і у моєї мами прізвище інше...Місце роботи я не вказувала...і номер теж не вказувала...

• 0
13 часов назад, Anja сказал:

Так,вони мене вже давно теререзують,я думаю якщо б хотіли то давно б вже дзвонили...Але ж я не вказувала номера...Вони можуть саме 22.02.2019 дзвонити?як вказували в повідомленні?

13 часов назад, Anja сказал:

Тим більше я одружена і у моєї мами прізвище інше...Місце роботи я не вказувала...і номер теж не вказувала...

Решили подискутировать ни о чем во всех темах? ;)

• Like 1

• 0
16 часов назад, Anja сказал:

Значит раньше не нашли... Немного осталось, подождите один день и расскажете нам надеюсь... Или не расскажете...?

• Like 1

• 0
15 часов назад, Anja сказал:

Это хорошо...)))

Создайте аккаунт или авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий

Комментарии могут оставлять только зарегистрированные пользователи

Создать аккаунт

Зарегистрировать новый аккаунт в нашем сообществе. Это несложно!

Зарегистрировать новый аккаунт

Войти

Есть аккаунт? Войти.

Войти