Recommended Posts

Posted

ПРиват подав до суду по кредитному договору.Першу інстанцію програли -позов задоволено в повній мірі.Подали апеляцію на рішення першої інстанціїї - скоро дізнаємось про результат.

Враховубчи той факт, що ПРиват просить виселити(іпотечний кредит) та передати в заклад будинок, майно та ін, яким чином можна вістрочити виконання рішення. Адже, будинок буде реалізовуватися банком -без залучення органів ДВС.

І тут виникає ще питання- як проходить ця вся процедура, може хто вже був учасником реалізації майна приватом???Напишіть..

Posted

ПРиват подав до суду по кредитному договору.Першу інстанцію програли -позов задоволено в повній мірі.Подали апеляцію на рішення першої інстанціїї - скоро дізнаємось про результат.

Враховубчи той факт, що ПРиват просить виселити(іпотечний кредит) та передати в заклад будинок, майно та ін, яким чином можна вістрочити виконання рішення. Адже, будинок буде реалізовуватися банком -без залучення органів ДВС.

І тут виникає ще питання- як проходить ця вся процедура, може хто вже був учасником реалізації майна приватом???Напишіть..

Что же это творится?

Вот очередная жертва банковского рэкета.

А судьи кто?

Как можно без зазрения совести, несправедливо, человека жилья решать?

Как жить после таких решений, как спать, как своим детям добра желать?

Ведь есть масса законов, по которым можно и нужно защищать человека, а не бандитов.

Нас всех скоро, как клопов, так по одному и передавят.

Posted

Что же это творится?

Вот очередная жертва банковского рэкета.

А судьи кто?

Как можно без зазрения совести, несправедливо, человека жилья решать?

Как жить после таких решений, как спать, как своим детям добра желать?

Ведь есть масса законов, по которым можно и нужно защищать человека, а не бандитов.

Нас всех скоро, как клопов, так по одному и передавят.

Да, это ужасно и есть информация, что в таких случаях дома и квартиры покупаются работниками банком за бесценок. Это самое натуральное мошенничество.
  • Пользователи

    No members to show