кредитное дело - странное дело.....


Recommended Posts

Все я знаю и готов ответить после того, как дадите нормальную ссылку на цитируемый выше документ.

Этот документ я предоставлю в суде. Придется подождать!

Прочитала ваши посты, знаете не так много! Мне совершенно не нужны ваши ответы, поскольку ответы я знаю сама (и ответы правильные, а не ту ересь, которую вы заливаете на форум). Это - экзамен для вас, не более... Можете присесть, оценка - неудовлетворительно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 198
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Этот документ я предоставлю в суде. Придется подождать!

Прочитала ваши посты, знаете не так много! Мне совершенно не нужны ваши ответы, поскольку ответы я знаю сама (и ответы правильные, а не ту ересь, которую вы заливаете на форум). Это - экзамен для вас, не более... Можете присесть, оценка - неудовлетворительно...

+100!!!! банкир просто не знает о чем речь и хочет себе загробастать результат Ваших трудов и поисков!!!! - в игнор банкира....

Миссис, можете мне в личку сбросить ссылку на док? то же в суд хочу пойти.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну и как? Получилось истребовать без суда, только через прокуратуру? И если да, то какие именно документы?

Лично Вам принципиально отвечать не буду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если меня память не подводит - это внутрений документ покойного ныне банка АКБ "Украина", если базируется на постановлении НБУ это убийственный документ против банков в русле ЗУ " о защите прав потребителей" и хорошее оружие в борьбе со ст. 212 ГкУ, которую втюхивает "Прихватбанк" к месту а чаще всего без ума.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если меня память не подводит - это внутрений документ покойного ныне банка АКБ "Украина", если базируется на постановлении НБУ это убийственный документ против банков в русле ЗУ " о защите прав потребителей" и хорошее оружие в борьбе со ст. 212 ГкУ, которую втюхивает "Прихватбанк" к месту а чаще всего без ума.

У Вас он есть или Вы ссылку можете дать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Этот документ я предоставлю в суде. Придется подождать!

Прочитала ваши посты, знаете не так много! Мне совершенно не нужны ваши ответы, поскольку ответы я знаю сама (и ответы правильные, а не ту ересь, которую вы заливаете на форум). Это - экзамен для вас, не более... Можете присесть, оценка - неудовлетворительно...

Ну ок :P Жаль я не буду в суде, но обещайте, что хоть потом дадите ссылку и поделитесь опытом.

на последок, раз вчера обещал:

Есть такая ст. 159.2 Налогового кодекса, которая регулирует порядок использования страховых резервов. Там написано, что для банков такой порядок устанавливается отдельно НБУ по согласованию с Минфином. Во исполнение этой нормы НБУ было принято 01,06,2011 г. 172-е постановление, последний пункт которого гласит:

7. Відшкодування (списання) за рахунок резерву безнадійної заборгованості не є підставою для припинення вимог банку до позичальника/контрагента.

Банк зобов'язаний продовжувати роботу щодо відшкодування списаної за рахунок резерву безнадійної заборгованості.

Для чего списание в двух словах сложно ответить. Банки, как субъекты, ведущие априори рисковую деятельность, обязаны формировать резервы на случай потерь. Сумма резервов зависит от качества активово (их классификации). Резерв используется тогда, когда актив признается безнадежным. при это он списывается банком с баланса, но продолжает учитываться на внебалансовых счетах.

Взысканию подлежит задолженность.

Банк в общем случае платит налоги с начисленных процентов по методу начисления (когда начислил - тогшда и заплатил, независимо от того, уплатил их заемщик или нет), но в случае. когда существует просрочка, банк может применить механизм урегулирования сомнительной задолженности, предусмотренный ст.159.1 НК и перейти к кассовому методу уплаты налога (т.е. платить налог тогда, когда фактически получит проценты по таком долгу).

Только мне кажется, что вы сами запутываетесь. Я решительно не понимаю, причем ваши вопросы к данной теме?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Під формою кредитування розуміють вид банківського рахунка, який відкривається клієнтові при кредитуванні, де відображається рух кредитної заборгованості, що здійснюється за певними правилами, відповідно до нормативно-правової бази банку.

Форми кредитування та сфери їх застосування.

По простому позичковому рахунку:

- видача позик на конкретні цілі;

- позика має платіжний характер;

- конкретний строк;

- погашення з поточного рахунка у зазначений в угоді строк.

По спеціальному позичковому рахунку:

- кредитується як конкретний об'єкт, так і укрупнений;

- позика має платіжний характер;

- погашається у міру надходження виручки на поточний рахунок;

- відсутні конкретні строки погашення.

По конкретному рахунку:

- різновид спеціального позичкового рахунка, (надійним клієнтам);

- відображаються всі обороти клієнта;

- дебетове сальдо покривається за рахунок кредиту.

По поточному рахунку з овердрафтом:

- дебетовий залишок має не постійного характеру;

- для юридичних та фізичних осіб;

- межа овердрафту регулюється;

- не достатньо надійним клієнтам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

+100!!!! банкир просто не знает о чем речь и хочет себе загробастать результат Ваших трудов и поисков!!!! - в игнор банкира....

Миссис, можете мне в личку сбросить ссылку на док? то же в суд хочу пойти.....

Я так и знал, что вы сами этот документ сочинили. Фух, а то я уже начал переживать, что может чего упустил :P
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Лично Вам принципиально отвечать не буду!

да и не трудно догадаться :P был бы этот опыт позитивным, вы бы не приминули об этом заявить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только мне кажется, что вы сами запутываетесь. Я решительно не понимаю, причем ваши вопросы к данной теме?

Это вы запутываете, но не получается, как посмотрю...

Итак, продолжаем ликбез...

Санкції за порушення кредитної дисципліни регламентуються Положенням НБУ "Про кредитування" та статтею 38 Закону України "Про банки і банківську діяльність".

Банки забезпечують постійний контроль за дотриманням позичальниками умов кредитної угоди: цільовим використанням кредиту, своєчасністю і повнотою погашення позик тощо.

В разі порушення умови цільового використання кредиту банк може застосовувати до клієнта штрафні санкції:

- якщо кредит виданий за рахунок власних кредитних ресурсів комерційного банку - до 25% від суми кредиту;

- якщо кредит виданий за рахунок залучених ресурсів - не менше 25% від суми кредиту.

При несвоєчасності погашення позики банк стягує, крім передбачених відсотків, штраф не менше 0,5% від суми прострочки за кожен її день.

Санкції можуть застосовуватися і до комерційних банків у разі порушення кредитної дисципліни, наприклад, при несвоєчасності надання позики позичальником може стягуватися пеня в розмірі 0,5% за кожен день відстрочки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

да и не трудно догадаться :P был бы этот опыт позитивным, вы бы не приминули об этом заявить.

Мой опыт останется при мне, а хвастаться я не люблю, помочь советом или бумажкой - пожалуйста))
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я так и знал, что вы сами этот документ сочинили. Фух, а то я уже начал переживать, что может чего упустил :P

Спасибо за комплимент! Вы явно мне льстите! А упустили вы действительно много, особенно в моральном плане...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

если меня память не подводит - это внутрений документ покойного ныне банка АКБ "Украина", если базируется на постановлении НБУ это убийственный документ против банков в русле ЗУ " о защите прав потребителей" и хорошее оружие в борьбе со ст. 212 ГкУ, которую втюхивает "Прихватбанк" к месту а чаще всего без ума.

Это не может быть внутренним документом АКБ "Украина" поскольку по тексту встречается "керівників установ комерційних банків".Был бы это внутренний документ - были бы другие термины. Я теряюсь в догадках. что же это может быть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Это вы запутываете, но не получается, как посмотрю...

Итак, продолжаем ликбез...

Санкції за порушення кредитної дисципліни регламентуються Положенням НБУ "Про кредитування" та статтею 38 Закону України "Про банки і банківську діяльність".

Банки забезпечують постійний контроль за дотриманням позичальниками умов кредитної угоди: цільовим використанням кредиту, своєчасністю і повнотою погашення позик тощо.

В разі порушення умови цільового використання кредиту банк може застосовувати до клієнта штрафні санкції:

- якщо кредит виданий за рахунок власних кредитних ресурсів комерційного банку - до 25% від суми кредиту;

- якщо кредит виданий за рахунок залучених ресурсів - не менше 25% від суми кредиту.

При несвоєчасності погашення позики банк стягує, крім передбачених відсотків, штраф не менше 0,5% від суми прострочки за кожен її день.

Санкції можуть застосовуватися і до комерційних банків у разі порушення кредитної дисципліни, наприклад, при несвоєчасності надання позики позичальником може стягуватися пеня в розмірі 0,5% за кожен день відстрочки.

Боже, из какой дипломной работы вы это вытащили? Положение НБУ "О кредитовании" было отменено еще в 2004 году :(

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Правління Національного банку України

Постанова Правління Національного банку України

від 18 лютого 2004 року N 54

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

4 березня 2004 р. за N 296/8895

Відповідно до статті 15 Закону України "Про Національний банк України" та у зв'язку з прийняттям Законів України "Про іпотеку", "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень", "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю", "Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати", "Про внесення змін до Закону України "Про лізинг", набранням чинності Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, якими врегульовано правовідносини щодо кредитних операцій та забезпечення виконання кредитних зобов'язань, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Правління Національного банку України від 28.09.95 N 246 "Про затвердження Положення "Про кредитування" та Тимчасового положення "Про порядок рефінансування Національним банком України комерційних банків під заставу державних цінних паперів";

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ИМХО. Вопросы здесь подымаются правильные, но, к сожалению, ответов на них не будет. Нужно эти вопросы подымать в УБОПе. Каждый заемщик должен идти на прием (а не письма-бумажки) лично, общаться с начальником отдела по эконом. преступлениям и четко утверждать: я подозреваю банк в совершении преступления, предусмотренном ст.209 УК Украины и аргументировать - почему. Только на запрос УБОПа через апель. суд можно получить всю инфо, и то - не факт (только при обыске), а так - банк защищен от разглашения банк.тайны чем банк активно и пользуется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Боже, из какой дипломной работы вы это вытащили? Положение НБУ "О кредитовании" было отменено еще в 2004 году :(

Не забалтывайте, для вас нужное подчеркнуто жирным шрифтом. Не дали кредита - платите неустойку за 5 лет!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Боже, из какой дипломной работы вы это вытащили? Положение НБУ "О кредитовании" было отменено еще в 2004 году :(

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Правління Національного банку України

Постанова Правління Національного банку України

від 18 лютого 2004 року N 54

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

4 березня 2004 р. за N 296/8895

Відповідно до статті 15 Закону України "Про Національний банк України" та у зв'язку з прийняттям Законів України "Про іпотеку", "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень", "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю", "Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати", "Про внесення змін до Закону України "Про лізинг", набранням чинності Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, якими врегульовано правовідносини щодо кредитних операцій та забезпечення виконання кредитних зобов'язань, Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

постанову Правління Національного банку України від 28.09.95 N 246 "Про затвердження Положення "Про кредитування" та Тимчасового положення "Про порядок рефінансування Національним банком України комерційних банків під заставу державних цінних паперів";

Ну хоть какая-то польза от вашего присутствия на форуме!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну хоть какая-то польза от вашего присутствия на форуме!

Вот видите, а вы не хотите давать ссылки. А вдруг тот документ тоже давно отменен. Представляете, какой глупый вид у вас будет в суде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Есть такая ст. 159.2 Налогового кодекса, которая регулирует порядок использования страховых резервов. Там написано, что для банков такой порядок устанавливается отдельно НБУ по согласованию с Минфином. Во исполнение этой нормы НБУ было принято 01,06,2011 г. 172-е постановление, последний пункт которого гласит:

7. Відшкодування (списання) за рахунок резерву безнадійної заборгованості не є підставою для припинення вимог банку до позичальника/контрагента.

Банк зобов'язаний продовжувати роботу щодо відшкодування списаної за рахунок резерву безнадійної заборгованості.

Для чего списание в двух словах сложно ответить. Банки, как субъекты, ведущие априори рисковую деятельность, обязаны формировать резервы на случай потерь. Сумма резервов зависит от качества активово (их классификации). Резерв используется тогда, когда актив признается безнадежным. при это он списывается банком с баланса, но продолжает учитываться на внебалансовых счетах.

Взысканию подлежит задолженность.

Банк в общем случае платит налоги с начисленных процентов по методу начисления (когда начислил - тогшда и заплатил, независимо от того, уплатил их заемщик или нет), но в случае. когда существует просрочка, банк может применить механизм урегулирования сомнительной задолженности, предусмотренный ст.159.1 НК и перейти к кассовому методу уплаты налога (т.е. платить налог тогда, когда фактически получит проценты по таком долгу).

Как тогда банк НАВСЕГДА списывает кредиты своим друзьям? Чем аргументирует? Какой док. оформляет для очищения совести должника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот видите, а вы не хотите давать ссылки. А вдруг тот документ тоже давно отменен. Представляете, какой глупый вид у вас будет в суде.

Спасибо, Ярик, за участие! Не учите поведению в суде, лучше помогите нормативкой!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Как тогда банк НАВСЕГДА списывает кредиты своим друзьям? Чем аргументирует? Какой док. оформляет для очищения совести должника?

Почему сразу друзьям?

605 ГК. Прощення боргу. Но у физика в таком случае возникает пдфл на сумму прощения. Кредитор обязан уведомить об этом налоговую, а физик - отразить сумму прощения в декларации и уплатить подоходный. Вот такой у нас не очень справедливы налоговый кодекс

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Спасибо, Ярик, за участие! Не учите поведению в суде, лучше помогите нормативкой!

Так я ж у пытаюсь разобраться. Но как я могу это сделать, если вы привели огромадный кусок текста неизвестного происхождения без каких-либо опознавательных знаков? Я сильно подозреваю, что это или вообще не нормативка или какая-то очень древняя. Сейчас у половины банков и СБ нет как таковой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А если подойти к этой проблеме с другой стороны,применив ЗУ " Про захист персональних даних",например:

Стаття 4. Суб'єкти відносин, пов'язаних із персональними даними

1. Суб'єктами відносин, пов'язаних із персональними даними, є:

суб'єкт персональних даних;

володілець бази персональних даних;

розпорядник бази персональних даних;

третя особа;

уповноважений державний орган з питань захисту персональних даних;

інші органи державної влади та органи місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних.

2. Володільцем чи розпорядником бази персональних даних можуть бути підприємства, установи і організації усіх форм власності, органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, фізичні особи - підприємці, які обробляють персональні дані відповідно до закону.

3. Розпорядником бази персональних даних, володільцем якої є орган державної влади чи орган місцевого самоврядування, крім цих органів, може бути лише підприємство державної або комунальної форми власності, що належить до сфери управління цього органу.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Стаття 6. Загальні вимоги до обробки персональних даних

2. Персональні дані мають бути точними, достовірними, у разі необхідності - оновлюватися.

4. Первинними джерелами відомостей про фізичну особу є: видані на її ім'я документи; підписані нею документи; відомості, які особа надає про себе.

5. Обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб'єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Стаття 8. Права суб'єкта персональних даних

1. Особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними.

2. Суб'єкт персональних даних має право:

1) знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника цієї бази або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних;

3) на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються;

5) пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

3. Розпорядження персональними даними фізичної особи, обмеженої в цивільній дієздатності або визнаної недієздатною, здійснює її законний представник.

…………………………………………………………………………………………………………..

Стаття 16. Порядок доступу до персональних даних

1. Порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних, наданої володільцю бази персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону.

2. Доступ до персональних даних третій особі не надається, якщо зазначена особа відмовляється взяти на себе зобов'язання щодо забезпечення виконання вимог цього Закону або неспроможна їх забезпечити.

3. Суб'єкт відносин, пов'язаних з персональними даними, подає запит щодо доступу (далі - запит) до персональних даних володільцю бази персональних даних.

4. У запиті зазначаються:

1) прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання (місце перебування) і реквізити документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит (для фізичної особи - заявника);

2) найменування, місцезнаходження юридичної особи, яка подає запит, посада, прізвище, ім'я та по батькові особи, яка засвідчує запит; підтвердження того, що зміст запиту відповідає повноваженням юридичної особи (для юридичної особи - заявника);

3) прізвище, ім'я та по батькові, а також інші відомості, що дають змогу ідентифікувати фізичну особу, стосовно якої робиться запит;

4) відомості про базу персональних даних, стосовно якої подається запит, чи відомості про володільця чи розпорядника цієї бази;

5) перелік персональних даних, що запитуються;

6) мета запиту.

5. Строк вивчення запиту на предмет його задоволення не може перевищувати десяти робочих днів з дня його надходження.

Протягом цього строку володілець бази персональних даних доводить до відома особи, яка подає запит, що запит буде задоволено або відповідні персональні дані не підлягають наданню, із зазначенням підстави, визначеної у відповідному нормативно-правовому акті. ( Jarik, Вам отдельный привет :rolleyes: )

Запит задовольняється протягом тридцяти календарних днів з дня його надходження, якщо інше не передбачено законом.

6. Суб'єкт персональних даних має право на одержання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних з персональними даними, без зазначення мети запиту, крім випадків, установлених законом.

………………………………………………………………………………………………………

Стаття 19. Оплата доступу до персональних даних

1. Доступ суб'єкта персональних даних до даних про себе здійснюється безоплатно.

…………………………………………………………………………………………………………

Стаття 28. Відповідальність за порушення законодавства про захист персональних даних

Порушення законодавства про захист персональних даних тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так я ж у пытаюсь разобраться. Но как я могу это сделать, если вы привели огромадный кусок текста неизвестного происхождения без каких-либо опознавательных знаков? Я сильно подозреваю, что это или вообще не нормативка или какая-то очень древняя. Сейчас у половины банков и СБ нет как таковой.

А какие козыри в рукаве у ПроКредтБанка для суда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А если подойти к этой проблеме с другой стороны,применив ЗУ " Про захист персональних даних",например:

Спасибо! Я уже 5-ю страницу жду, когда кто-то вспомнит о персональных данных. Обратите внимание, что именно может получить субъект. В общем случае, не вдаваясь в подробности, содержание, т.е. объем сведений о нем, но никак не документы и кредитное дело в целом. Т.е. насколько я понимаю, Пете Васечкину скажут, что банк хранит следующую персональную информацию о нем: ФИО, код, дата рождения и т.п.

Поскольку особой нормативки и разъяснений нет и не было, то банки тупо регистрировали одну, в крайнем случае две персональных БД: клиентов и сотрудников (хотя вторые как правило являются одновременно и клиентами)

Если я не прав - давайте обсудим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...