Recommended Posts

К стати, представитель вектора в процессе нёс такую чуш, что до сих пор не могу натешится. На решение кроме меня ни кто не пришол, а так бы попросил на камеру повторить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 3.5k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Всем привет, а у меня первая приятная пока новость, суд первой инстанции вчера вынес решение о расторжении договоров поруки по причине несвоевременного обращения в суд, не через 6 мес после досуд требования и по причине поднятия % ставки без ведома поручителя, Вектор+ в суд не пришел, за время суда мы пережили 3 новых представителя и все грозились выиграть и обломались))))))))))))))))

 

Ждем апелляцию, потом скину решение, как будет текст, готовлюсь к дальшей борьбе с ними... Сегодня уже звонили и предлагали мою версию как решить вопрос, я сказала, что мое предложение неизменно: выиграть суд и не заплатить им ни копейки, у меня нет денег, а квартира и так давно моя!!!

А мне не позвонили до сих пор! Даже не много обидно. И после решения даже не одной смс не было.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Очень приятно слышать!. Я сегодня тоже выиграл! Суд признал договор ипотеки не действительным и исключил из реестра все записи по ипотека: сведа и самого вектора.

Пусть моя история и не такая как у всех но всё равно это не миняет сути. Надеюсь, что скоро вектор станет на пару "плюсов" меньше.

Удачи Вам.

Как я Вам по -доброму завидую и очень хочу написать здесь такое же сообщение....  Побольше бы нам, участникам Форума, таких новостей!!! Спасибо моему юристу за отлично подготовленный иск, дополнения и за подготовку меня к судам, спасибо Вам, Ярослав и ждите новых обращений)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Очень приятно слышать!. Я сегодня тоже выиграл! Суд признал договор ипотеки не действительным и исключил из реестра все записи по ипотека: сведа и самого вектора.

Пусть моя история и не такая как у всех но всё равно это не миняет сути. Надеюсь, что скоро вектор станет на пару "плюсов" меньше.

Удачи Вам.

Во-первых искренне рад за Вас, поздравляю!

Вопрос: что (или как) Вы указывали в иске, что записи исключили из реестра? Или это делали отдельно от иска о недействительности?

Вообщем, этот нюанс если можно по подробней (можно в личку).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вітаю шановні "писакі"! Перелопатив весь цей форум, почитав думки та висновки.... Не заперечую - справа потрібна. Але....
На сьогодні є реальна картина - веХтор оборзів, підняв голову, зарядився підтримкою погонів різного рангу (є чутки і про прокуратури) і почав рубать шашкою!
Рубає на право і на ліво! Не зважає на прописки, заборони, арешти та дітей - рубає. Але не сам... Помічника знайшли собі - СупЄрфіном зветься. Вродя як нотаріус пАтомствєнний... З лугандонщини... Папінька (Суперфін М.Б.) по сЄй дЄнь не покладая рук в Лутугіно на благо ли-ни-ри потіє акі нотаріус....
Ой.. щось мене понесло... Не по темі я...
Кароч.  Должен, не должен, не важливо. Головне, що мав справу з вЄхтором. Якийсь папірець завалявся у ним, не забули про вас... Суперфін малює ваше майно на вектор. Просто роблять тупу "перекидку"  прав власності на нерухоме майно. При цьому не розумію як цей СКПЕРфін обходить держреєстр, в якому стоїть ЗАБОРОНА ДВС України на даний об'єкт нерухомого майна! 
На сьогодні тільки в Рівненському міському суді ТРИНАДЦЯТЬ позовів проти цієї компашки!  Ще є Адмінсуд, куди звернулись люди з позовом на протиправні діїї супермена. ой.. сорі... фіна.. чи не фін... чи луганДОН...... чи луГАНДОНчанин... піпєц! запутавсЬО!
ну вот.... дофіга рубають в парі..
У мене особисто питання не тільки до юристів та адвокатів даного форуму, не тільки до вектора та суперфіна (знаю, але це мабуть професія у них така а не прізвище). В першу чергу до органів правоохоронних. НЕ ТІЛЬКИ МНОЮ подані заяви про НЕ ЗАВОЛОДІННЯ МАЙНОМ. Ви (органи) не вчили КПК? Ви (органи) забули що заяви про такі справи тра в держреєстр вносить? Вам має про це суддя чи прокурор нагадать? Ні..га не розумію... Невже мЄнти та прокурори не бояться ні чорта, ні Бога? Невже зелений папірець вирішує долі людей в НАШІЙ країні??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вітаю шановні "писакі"! Перелопатив весь цей форум, почитав думки та висновки.... Не заперечую - справа потрібна. Але....

На сьогодні є реальна картина - веХтор оборзів, підняв голову, зарядився підтримкою погонів різного рангу (є чутки і про прокуратури) і почав рубать шашкою!

Рубає на право і на ліво! Не зважає на прописки, заборони, арешти та дітей - рубає. Але не сам... Помічника знайшли собі - СупЄрфіном зветься. Вродя як нотаріус пАтомствєнний... З лугандонщини... Папінька (Суперфін М.Б.) по сЄй дЄнь не покладая рук в Лутугіно на благо ли-ни-ри потіє акі нотаріус....

Ой.. щось мене понесло... Не по темі я...

Кароч.  Должен, не должен, не важливо. Головне, що мав справу з вЄхтором. Якийсь папірець завалявся у ним, не забули про вас... Суперфін малює ваше майно на вектор. Просто роблять тупу "перекидку"  прав власності на нерухоме майно. При цьому не розумію як цей СКПЕРфін обходить держреєстр, в якому стоїть ЗАБОРОНА ДВС України на даний об'єкт нерухомого майна! 

На сьогодні тільки в Рівненському міському суді ТРИНАДЦЯТЬ позовів проти цієї компашки!  Ще є Адмінсуд, куди звернулись люди з позовом на протиправні діїї супермена. ой.. сорі... фіна.. чи не фін... чи луганДОН...... чи луГАНДОНчанин... піпєц! запутавсЬО!

ну вот.... дофіга рубають в парі..

У мене особисто питання не тільки до юристів та адвокатів даного форуму, не тільки до вектора та суперфіна (знаю, але це мабуть професія у них така а не прізвище). В першу чергу до органів правоохоронних. НЕ ТІЛЬКИ МНОЮ подані заяви про НЕ ЗАВОЛОДІННЯ МАЙНОМ. Ви (органи) не вчили КПК? Ви (органи) забули що заяви про такі справи тра в держреєстр вносить? Вам має про це суддя чи прокурор нагадать? Ні..га не розумію... Невже мЄнти та прокурори не бояться ні чорта, ні Бога? Невже зелений папірець вирішує долі людей в НАШІЙ країні???

???
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

???

 

Вот и я так же подумал, о чём это и к чему... но я точно ничего не понял... столько эпитетов...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот и я так же подумал, о чём это и к чему... но я точно ничего не понял... столько эпитетов...

Я поо те, що вектор переписує на себе іпотечну нерухомість. Не заважає навідь арешт майна виконавчою. Допомагає в тому нотаріус Суперфін. А писать тут можна і далі ні про що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я поо те, що вектор переписує на себе іпотечну нерухомість. Не заважає навідь арешт майна виконавчою. Допомагає в тому нотаріус Суперфін. А писать тут можна і далі ні про що.

А в каких целях виконавча наложила арест?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я поо те, що вектор переписує на себе іпотечну нерухомість. Не заважає навідь арешт майна виконавчою. Допомагає в тому нотаріус Суперфін. А писать тут можна і далі ні про що.

А что Вы предлагает? Давайте писать про вашего нотариуса! Я читал решение по этому делу и не понимаю Вашего возмущения. Сумма взыскания там не оспаривалась и зацепкой в суде был лиш мараторий, а это дорога в никуда. У ипотекодержатель есть 3 способа отжать хату: не вышло в первый способ ну ни ктож не запрещает второй. Ну и самое интересное: Вы пишите про арест исполнителя. С какой целью он наложил арест и в чьих интересах? Я чего-то думаю, что в интересах вектора, а не должника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А что Вы предлагает? Давайте писать про вашего нотариуса! Я читал решение по этому делу и не понимаю Вашего возмущения. 

Не знаю що саме Ви читали. Я не про ОДИНОКИЙ випадок, а про МАСОВЕ явище. У людей на руках є рішення суду про те, що вектор не довів права вимоги, відповідно стягувать майно у людей не має права. Залишалось знять іпотеку з квартири. 

Векто вломився в квартиру тоді, коли власники булу у від'їзді за кордоном. Змінили замки, повісили квартиру на охорону. При тому що в квартирі прописані люди. При тому що рішення суду про виселення вектор не надав. А хто допоміг зайти, думаю, ви знаєте.

В іншому випадку з квартили викинули на вулицю квартирантів. Дали годину часу на виїзд. Власники теж були за кордоном.

В міському суді тільки нашого міста зараз 13 позовів проти вектора і суперфіна. Ще є адміністративний. Там, думаю, не менше. І це тільки в одному місті! 

 " У ипотекодержатель есть 3 способа отжать хату: не вышло в первый способ ну ни ктож не запрещает второй. " - в такому випадку, потрібно звернутись в ДВС, забрать виконавчий лист, закрить провадження і у нотаріуса ПІДПИСАТЬ ДОГОВІР про добровільну передачу майна вектору. Тільки після цього нотаріус вправі діять як реестратор і змінювати власника! Як можна обійти заборону в реєстрі? У любого нотаріуса запитайте, поясніть ситуацію. Подивитесь на його великі очі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не знаю що саме Ви читали. Я не про ОДИНОКИЙ випадок, а про МАСОВЕ явище. У людей на руках є рішення суду про те, що вектор не довів права вимоги, відповідно стягувать майно у людей не має права. Залишалось знять іпотеку з квартири. 

Векто вломився в квартиру тоді, коли власники булу у від'їзді за кордоном. Змінили замки, повісили квартиру на охорону. При тому що в квартирі прописані люди. При тому що рішення суду про виселення вектор не надав. А хто допоміг зайти, думаю, ви знаєте.

В іншому випадку з квартили викинули на вулицю квартирантів. Дали годину часу на виїзд. Власники теж були за кордоном.

В міському суді тільки нашого міста зараз 13 позовів проти вектора і суперфіна. Ще є адміністративний. Там, думаю, не менше. І це тільки в одному місті! 

 " У ипотекодержатель есть 3 способа отжать хату: не вышло в первый способ ну ни ктож не запрещает второй. " - в такому випадку, потрібно звернутись в ДВС, забрать виконавчий лист, закрить провадження і у нотаріуса ПІДПИСАТЬ ДОГОВІР про добровільну передачу майна вектору. Тільки після цього нотаріус вправі діять як реестратор і змінювати власника! Як можна обійти заборону в реєстрі? У любого нотаріуса запитайте, поясніть ситуацію. Подивитесь на його великі очі. 

Выкинте сюда решение суда, где вектор не доказал право требования.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не знаю що саме Ви читали. Я не про ОДИНОКИЙ випадок, а про МАСОВЕ явище. У людей на руках є рішення суду про те, що вектор не довів права вимоги, відповідно стягувать майно у людей не має права. Залишалось знять іпотеку з квартири. 

Векто вломився в квартиру тоді, коли власники булу у від'їзді за кордоном. Змінили замки, повісили квартиру на охорону. При тому що в квартирі прописані люди. При тому що рішення суду про виселення вектор не надав. А хто допоміг зайти, думаю, ви знаєте.

В іншому випадку з квартили викинули на вулицю квартирантів. Дали годину часу на виїзд. Власники теж були за кордоном.

В міському суді тільки нашого міста зараз 13 позовів проти вектора і суперфіна. Ще є адміністративний. Там, думаю, не менше. І це тільки в одному місті! 

 " У ипотекодержатель есть 3 способа отжать хату: не вышло в первый способ ну ни ктож не запрещает второй. " - в такому випадку, потрібно звернутись в ДВС, забрать виконавчий лист, закрить провадження і у нотаріуса ПІДПИСАТЬ ДОГОВІР про добровільну передачу майна вектору. Тільки після цього нотаріус вправі діять як реестратор і змінювати власника! Як можна обійти заборону в реєстрі? У любого нотаріуса запитайте, поясніть ситуацію. Подивитесь на його великі очі. 

 При Януковиче страна жила по понятиям, а сейчас по беспределу! То что происходит сейчас не укладывается уже ни в какие рамки. Никто и ничего не боится, бандитам - зеленая улица.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 какие тогда вопросы?

Дух! Ви знущаєтесь чи вектор захищаєте? Я написав - непоодинокі випадки! У кожого він, випадок, свій. Якщо вектор наклав арештет для реалізації майна на торгах, то безправні  дії нотаріуса тут до чого? Так і Вашу хату можна на когось переписать!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Шановний! Я намагаюсь розібратися у Вашому випадку, але не на підставі лозунгів, а виключно на підставі діючого законодавства. Якщо Ваш опонент вирішує питання за допомогою юридичних важелів передбачених законодавством, то це не означає, що Ви позбавлені права на захист своїх інтересів, але безпідставно розмахувати шашкою це не найкращий винахід у Вашому становищі.

 

Прохання обговорювати це питання у темі яка для цього створена, саме тут http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=7732

  Дух, человек предельно ясно все изложил. И не вам решать кому, что, и где обсуждать. Вам что наступили на любимый, на мозоль?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я поо те, що вектор переписує на себе іпотечну нерухомість. Не заважає навідь арешт майна виконавчою. Допомагає в тому нотаріус Суперфін. А писать тут можна і далі ні про що.

 1. Дії цього карманного нотаріуса Вектора - шахрайство в чистому вигляді

 2. У Вас є Постанова ДВС про арешт майна боржника? Пишіть в Мінюст про позбавлення цого покидька ліцензії.

3. Пишіть заяву про злочин до прокуратури.

Дійте! Успіху Вам !

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 1. Дії цього карманного нотаріуса Вектора - шахрайство в чистому вигляді

 2. У Вас є Постанова ДВС про арешт майна боржника? Пишіть в Мінюст про позбавлення цого покидька ліцензії.

3. Пишіть заяву про злочин до прокуратури.

Дійте! Успіху Вам !

Дякую за підтримку!

Написано скарги/заяви до

МВ УМВС 

Прокуратури

СБУ

Подано позови до міського суду на вектор та до адмінсуду на суперфіна.

Це не нотаріус! Це демон, який ні бога, ні чорта не боїться!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Це не нотаріус! 

 

В данном случае он действительно не нотариус, а регистратор...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Во-первых не указывал, а попросил (см. внимательно пост на который пытаетесь дать ответ).

Во-вторых на сайте существует специально созданная тема, в которой именно данная проблема обсуждается.

Спочатку була строрена тема, в якій ОБГОВОРЮЄТЬСЯ ситуація пов'язана саме з вектором. Нагадую назву теми - "ТОВ ФК "Вектор Плюс"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В данном случае он действительно не нотариус, а регистратор...

в даному випадку ві діяв як реєстратор, на що не мав НІЯКИХ прав. вчинення нотаріусом реєстраційних дій можливе тільки за умов нотаріальних дій. тобто, спочатку нотаріальна дія (договір і т.п.), а потім реєстраторська.

окрім того, вчиняти будь-які дії щодо відчудження з нерухомістю, в якій зареєстровані неповнолітні, ЗАБОРОНЕНІ без дозволу відділу опіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Именно регистратор, причем в действиях которого полностью отсутствует состав преступления предусмотренный ст.190 ККУ о котором тут говорят. (см. выше постами)

 

Жаль, что llirik не желает зайти в рекомендованную тему и там ознакомиться с данной проблемой, но собственно это его дело.

тобто, заборону на відчудження майна без дозволу відділу опіку може ігнорить будь-хто?

згадану Вами тему відвідував.

яким правилам форуму не відповідає моя публікація та обговорення в даній тем???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ваша проблема обсуждается в другой теме, специально созданной. Если Вам тема не интересна , то никто Вас туда не тянет,  всё просто.  :)

моя проблема має пряме відношення до діяльності (законної чи ні вирішить суд) до діяльності векторят. саме тому не бачу проблеми в тому що тут про неї писать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 Если Вам тут комфортнее, 

 

Господи, да не в правилах форума вопрос, а в самой теме, для Вашего же удобства. Если Вам тут комфортнее, то пожалуйста..., сколько угодно....

 

...проехали...

 

...эээхххх...... :)

не в комфорті справа, а в тому, що саму ТУТ обговорюємо ВСЕ, що повязане з векторм))))))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения