Статья 302 Украины


Recommended Posts

Здравствуйте. Прошу консультации по поводу...

Существуют сайты такие как: _runetki.com и т.д., (девочки общаются на камеру + легкая эротика)

Как-то выходят на таких органы и предъявляют статью 302, пугают и все такое, почитав описание этой статьи, лично, не увидел даже близко того, чем они занимаются, там говорится о притонах и половых отношениях, чего нет и близко! 

Подскажите, что делать в данной ситуации? Они правы или это развод?

Link to comment
Share on other sites

Статья 302 Украины это круто и говорит о многом... У Украины уже есть статья оказывается...  :)

Link to comment
Share on other sites

Я не юрист, по-этому пишу здесь. Написал, кстати как выдает гугл) Зачем тролить, лучше бы написал что-то по делу...

Я юрист и по какому делу, чтобы не тролить я должен написать... ЦК, ЦПК, КК, КПК, КАС, КпАП, КУ, ЗК, ТК, и это только начало, Вы вообще представляете какое количество Законов и Кодексов в стране... Или Вы мне предлагаете всё законодательство Украины перерыть для Вас или самому догадываться...

Link to comment
Share on other sites

Я доступно изложил свою просьбу? Если не хватает какой-то информации, просто напишите об этом и я предоставлю, о Великий Юрист Тролль. А лучше пройдите пожалуйста мимо, чтоб другие люди ответили по существу, а не читали чушь всякую, если модераторы читают, прошу оставьте только первый пост, а остальное удалите. Спасибо.

Link to comment
Share on other sites

Я доступно изложил свою просьбу? Если не хватает какой-то информации, просто напишите об этом и я предоставлю, о Великий Юрист Тролль. А лучше пройдите пожалуйста мимо, чтоб другие люди ответили по существу, а не читали чушь всякую, если модераторы читают, прошу оставьте только первый пост, а остальное удалите. Спасибо.

 

Нет не доступно... Надо уважать людей у которых Вы что то спрашиваете, а не трллллить... Потрудитесь уточнить вопрос... Я очень не люблю когда люди спрашивают то не знаю что... А потом ещё обвинения бросают в том, что ты не уловод их мысль... 

Link to comment
Share on other sites

Я же ответил, скажите конкретно, что? Все, что я знаю я описал, девочки сидели в чате, их вызвали в милицию, предъявляют 302 статью. Что делать в таком случае? Если почитав описание этой статьи, я не вижу, чтоб они занимались чем-то похожим. Что еще?

Link to comment
Share on other sites

Я же ответил, скажите конкретно, что? Все, что я знаю я описал, девочки сидели в чате, их вызвали в милицию, предъявляют 302 статью. Что делать в таком случае? Если почитав описание этой статьи, я не вижу, чтоб они занимались чем-то похожим. Что еще?

 

Да понял я всё... Просто нельзя так писать... Статья 302 КК Украины... (Криминального кодекса)... Кодексы бывают разные, а Вы так тему назвали ни о чём...

 

 

 

1. Об'єктом злочину є моральні засади суспільства в частині встановлення зв'язків між людьми для задоволення їх статевих потреб. З позицій суспільної моралі задоволення статевих потреб має здійснюватися без проявів розпусти, безладних статевих контактів, проституції. Недопустимим є і надання іншим особам місць для вчинення розпусних дій, створення або утримання таких дій.

2. Предметом злочину є місця розпусти. Ними є будь-які споруди чи інші об'єкти, в яких вчиняються розпусні дії. Це, зокрема, окремий житловий будинок, квартира чи їх частина, різноманітні нежитлові (підвали, горища), виробничі (лазня, лікарський чи масажний кабінет) приміщення, транспортні засоби (каюти суден, вагони, салони автобусів чи літаків), а також намети, курені.

Про поняття розпусних дій див. коментар до ст. 156.

3. Об'єктивна сторона злочину проявляється у:

1) створенні місць розпусти;

2) їх утриманні;

3) звідництві для розпусти.

Створення місць розпусти - це дії, завдяки яким певний об'єкт починає використовуватися для розпусти (безладних статевих зв'язків, групових сексуальних дій, проституції). Це зокрема: відкриття закладів, які маскуються іншим призначенням (масажні кабінети, лазні, нічні клуби, стриптиз-бари), але використовуються для розпусти, підбір персоналу, придбання або наймання приміщень для вказаної мети.

Під утриманням місць розпусти розуміється забезпечення функціонування вказаних місць, а саме: підбір бажаючих скористатися цими місцями для розпусти, фактичне надання приміщення чи іншого об'єкта для розпусти, підтримання об'єкта в стані придатності для використання як місця розпусти (оплата комунальних послуг, охорона, прибирання).

Звідництво для розпусти - це посередництво для розпусти. Воно полягає у підшукуванні учасників розпусних дій, схилянні до розпусти тощо.

4. Суб'єкт злочину загальний. Відповідальності за ст. 302 підлягає й особа, яка, створюючи або утримуючи місця розпусти, займаючись звідництвом, сама бере участь у розпусних діях.

5. Суб'єктивна сторона злочину характеризується умисною виною.

6. Кваліфікований вид злочину має місце, коли вказані вище дії вчинено: 1) з метою наживи; 2) особою, раніше судимою за цей злочин; 3) організованою групою (ч. 2 ст. 302), а особливо кваліфікований - коли створення або утримання місць розпусти чи звідництво для розпусти вчинюються із залученням неповнолітнього.

Вчиненими з метою наживи вказані дії вважаються тоді, коли вони вчинені з метою отримання матеріальної винагороди в будь-якій формі, а також ухилення від сплати суми, яку винний повинен був передати. Особою, раніше судимою за цей злочин, слід визнавати особу, яка має судимість за злочин, передбачений ст. 302 КК 2001 р. або ст. 210 КК 1960 р., якщо судимість не погашена і не знята в установленому законом порядку. Про поняття вчинення злочину організованою групою див. ст. 28 і коментар до неї.

Неповнолітнім є особа, яка не досягла 18-річного віку. Залучення до створення або утримання місць розпусти чи звідництва для розпусти неповнолітніх, які не досягли 16-річного віку, поєднане з наступним вчиненням щодо них розпусних дій, кваліфікується за сукупністю злочинів, передбачених ч. 3 ст. 302 і відповідною частиною ст. 156.

Link to comment
Share on other sites

Розпусні дії можуть мати як фізичний, так і інтелектуальний характер.

Фізичне розбещення - це, зокрема, оголення статевих органів винної або потерпілої особи, мацання їх, інші непристойні дотики, які викликають статеве збудження, навчання онанізму, вчинення у присутності потерпілого статевого акту, акту онанізму, задоволення статевої пристрасті неприродним способом, схилення або примушення потерпілих до вчинення певних сексуальних дій між собою або щодо винного тощо. Диспозицією ст. 156 охоплюється також задоволення статевої пристрасті винного неприродним способом (наприклад, оральний або анальний секс), якщо при цьому щодо особи, яка не досягла 16-річного віку, не застосовується фізичне чи психічне насильство та не використовується безпорадний стан потерпілої особи. Механізм виникнення специфічних ушкоджень і змін, які стали результатом розпусних дій фізичного характеру, встановлюється судово-медичною експертизою.

Природні статеві зносини з особою, якій не виповнилось 16 років і яка не досягла статевої зрілості, за її згодою не визнаються фізичним розбещенням неповнолітніх у плані відповідальності за ст. 156 і кваліфікуються за ст. 155.

Розбещення неповнолітніх, яке поєднується з побоями і мордуваннями, заподіянням тілесних ушкоджень, погрозою вбивством, зараженням вірусом імунодефіциту людини або іншою невиліковною інфекційною хворобою, слід кваліфікувати за сукупністю злочинів за ст. 156 і відповідною статтею про злочин проти здоров'я особи.

Інтелектуальне розбещення може полягати, наприклад, у цинічних розмовах з потерпілим на сексуальні теми, у розповіді відвертих, натуралістичних сексуальних історій, фотографуванні потерпілих у різних сексуальних позах, демонстрації порнографічних предметів. Використання в процесі вчинення розпусних дій творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, а також примушування до участі у їх створенні потребує додаткової кваліфікації за відповідною частиною ст. 301.

Розпусні дії з потерпілою особою, яка не досягла 16-річного віку, вчинені безпосередньо перед її зґвалтуванням, насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом або статевими зносинами з особою, яка не досягла статевої зрілості, повністю охоплюються відповідними частинами статей 152, 153, 155, оскільки у подібних випадках розбещення неповнолітніх з урахуванням спрямованості умислу винного розглядається лише як етап у вчиненні інших статевих злочинів. Наявність істотного розриву у часі між розпусними діями і вчиненням стосовно однієї й тієї ж потерпілої особи іншого статевого злочину, що виключає переростання одного злочинного діяння в інше, означає, що вчинене треба кваліфікувати за сукупністю відповідних злочинів.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Фізичне розбещення - це, зокрема, оголення статевих органів винної або потерпілої особи, мацання їх, інші непристойні дотики, які викликають статеве збудження, навчання онанізму, вчинення у присутності потерпілого статевого акту, акту онанізму, задоволення статевої пристрасті неприродним способом

Если девушка, занимается этим на камеру, сразу попадает под 302 кк Украины получается?

Итог, получается, что все эти модели, которые сидят с Украины нарушают по полной закон?

Спасибо, за написанное выше.

Link to comment
Share on other sites

Вот какого хуя писать тут спрашивается свою хуйню. Иди лесом.

Молодой человек, Вы адреском не ошиблись? Может Вам стоит отправиться по указанному адресу? А то Вы заглянули с проблемкой, Вам тут подсказывают, советы дают, а Вы так неразумно ругаетесь. К Вам тут по доброму, а Вы жопой.

Link to comment
Share on other sites

Огромное спасибо, тому кто действительно помог, а вот жениться не жениться, я не понимаю к чему? Да бесят личности такие, везде надо нос всунуть. Пусть идет на форум каких-то развлечений я не знаю....

Link to comment
Share on other sites

Упссс... Налетели на человека ,вот он и перенервничал. Я его понимаю. Ну не знает человек что есть много кодексов.Ну ВЫ же поняли о чём он пишет(Болт и Обеликс). Не могут быть все юристами. Я давно замечал за ВАМИ такие моментики. Вы всем пытаетесь показать и доказать что ВЫ юристы. Возможно....Возможно что ВЫ хорошие юристы.

Человек обратился за помощью не именно к ВАМ ,а прежде всего на форум. И если вам не нравится что кто-то не является юристом , то просто не отвечайте.Кроме ВАС на форуме есть ещё много пользователей!!!

Извините конечно,накипело.Я давно хотел написать ВАМ об этом.Особенно товарищу с резьбой.

 

PS. Самое лучшее доказательство ВАШИХ успехов , это ссылки ,перейдя по которым МЫ все сможем убедиться в ВАШИХ многочисленных победах. Советовать почитать и запомнить все кодексы ,это одно. А помочь человеку цитатой,ссылочкой на закон,фразой из решения (возможно принятого при ВАШЕМ участии), это совсем другое...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Спасибо, за понимание. Я это и пытался донести, это форум с открытой для всех регистрацией и я просто задал вопрос и уверен, что доступно объяснил. А если кто-то хочет показать какой он классный юрист, я думаю это стоит делать не здесь. Я уверен, что есть какие-то конференции (сходки) юристов, вот туда и там покажите, правда, кажется именно там, такие личности будут себя чувствовать как муравей рядом со слоном.

Link to comment
Share on other sites

Извините конечно,накипело.Я давно хотел написать ВАМ об этом.Особенно товарищу с резьбой.

 

Это Вы из-за тасссса так накипели... Я надеюсь Вы с ним разобрались... Я просто хотел Вам подсказать видя как Вы ошибаетесь... Но видно Вам не сильно надо выглядеть образованным раз не на пользу пошло...

Link to comment
Share on other sites

Я же ответил, скажите конкретно, что? Все, что я знаю я описал, девочки сидели в чате, их вызвали в милицию, предъявляют 302 статью. Что делать в таком случае? Если почитав описание этой статьи, я не вижу, чтоб они занимались чем-то похожим. Что еще?

 

Искать адвоката, самый правильный совет.

Здесь юридическая консультация не поможет.

Какие показания они давали?

как вызвали милицию почему они туда пошли?

предлагали ли им адвоката перед первым допросом?

 

 

302 КК не очень им подходит.

Стаття 302. Створення або утримання місць розпусти і звідництво

1. Створення або утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти -

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Ті самі дії, вчинені з метою наживи або особою, раніше судимою за цей злочин, або вчинені організованою групою, -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені із залученням неповнолітнього, -

караються позбавленням волі на строк від двох до семи років.

 

Мое мнение, что их действия подпадают под

Стаття 301. Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів

1. Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участі в їх створенні -

караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.

2. Ті самі дії, вчинені щодо кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм порнографічного характеру, а також збут неповнолітнім чи розповсюдження серед них творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, -

караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією порнографічної кіно- та відеопродукції, засобів її виготовлення і демонстрування.

Внесены ли данные о их действиях в ЕРДР?

Чи оголошено їм про підозру?

Но для более точной квалифиикации нужно смотреть практику.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...