Можно ли уклониться от оплаты кредита? Карта Gold от Приватбанка.


Recommended Posts

Тут людина узяла гроші і не хоче повертати борг. Зрозуміло. А от як діяти коли схожа сітуація, але навпаки . Узяв кредитну картку, не у ПРИВАТІ, зняв з неї до уваги 200грн. І почалась війна. АТО. І не спроможний був повернути, навіть сплатити %. Бо все зачинено і ніхто не працював. І так три місяца. Коли включили зв'язок то вони почали нахабно вимогати нибито заборгованість.Коли я виїхав з зони АТО, і переоформивпенсію.  Я узяв повернув ті 200грн. А вони продовжують дзвонити. Я зробив спроби пояснити у чому справа, хоча вони і сами знають, але поводятся не коректно .РЕКЕТІРИ себе не дозволяли такє. а ці покидки, з людини яка перебувае у зоні АТО. Вимогають % нибито яки набіжали. Так що за ПРИВАТ нічого поганого неможу казати. Я ім забогував десь 3000грн. І мовчать. 

 

Нічого не робіть.

Ви в якій частині області, яка під ДНР чи під Україною?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уваажаемый, Вы тут тему не сбивайте и политику с войной не приплетайте!

Хотите поговорить и/или получить совет о своем наболевшем, то откройте свою "верту"!

А здесь человек взял карту (универсальную), потом переоформил на Голд (т.к. у неё условия лучше и лимит больше) и пришел на форум, чтобы спросить как "спрыгнуть" без последствий.

 

P.S. Obelix когда-то очень метко сказал о таких людях (к сожалению не смог найти цитату), которую на 200% поддерживаю (далее своими словами): одно дело когда Заемщик согласен что должен и пытается сгладить негатив, другое дело когда Заемщик проср потратил все и не хочет возвращать. (если есть неточность, то надеюсь автор поправит  :)

Да бачу тут пораду дадут проФФесіонали тут е дійсно хто розуміеться а інші так.нажаль. До чого тут війна? Не дарма Яник мутузіл таких "юристів"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да бачу тут пораду дадут проФФесіонали тут е дійсно хто розуміеться а інші так.нажаль. До чого тут війна? Не дарма Яник мутузіл таких "юристів"

 

 

Сразу видно жителя восточного региона, даже хоть бы и українською.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...