Recommended Posts

Здравствуйте всем! Я на этом сайте новенькая, но, думаю, таких как я много.

Очень долго собиралась с духом по поводу суда. У меня возникла с банком проблема по поводу страховой - явление распространенное. Но чего-то я взбеленилась и не захотела страховаться в их СК ;). Открыли видновлювальну линию, которую я, конечно же не погашала, и, как следствие, закрыли счет на погашение кредита. Почти 3-месячная переписка с банком ни к чему не привела, кроме телефонных компьютерных звонков. На три письма один ответ, причем очень некорректный в плане трактовки законодательства - ссылаются на статью, из которой вырывают половину предложения, а то вообще забывают указать номер статьи, типа, поищи сама, дурочка. Терпение лопнуло, засела я в интернет, где к своему счастью (извините меня, конечно, все пострадавшие от банков) нашла много соратников и много полезной информации. Иск готов, уже отягощенный возмещением морального ущерба.

И вот теперь то, ради чего я открыла эту тему. Уважаемые знатоки и просто опытные уже в этом отношении друзья, помогите. Заява подана, ссылаясь на защиту прав потребителя, и, сл-но, освобождение от держмита. Судья оставил без движения, т.к. не уплачено держмито. Ухвала составлена судьей так, как будто ему было просто лень писать. Нет никаких разъяснений, хотя он был обязан это сделать. Дан срок на исправление (заметьте, написано "исправления недостатков заявления", а не оплата мита). Пока доходит до меня по почте ухвала, на "исправления" остается два дня,до 4 марта. Еду в суд второго марта, пишу заявление-клопотання. Так и так, разъясните и продлите срок, не успеваю. Все в надлежащем виде, по форме, как положено. При чем не просто сдаю в канцелярию, и заношу еще одну копию судье - чтоб, не дай же Бог не пропустили. А сегодня получаю по почте (я живу за городом, а суд в Киеве) Ухвалу о признании заявы неподанной :blink: , датированную, внимание!, четвертым марта, т.к. я якобы не устранила недостатки в заявлении.

Я понимаю, когда откровенно хамят банки. Но суд!

Как мне теперь правильнее поступить - писать апелляционное оскарження? И еще я думаю подать заяву щодо неправомирных дий судьи.

Прокомментируйте, пожалуйста.

А сюда пишите все, кто так же "учится ходить".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ЗАЯВА

ЩОДО НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ СУДДІ

Відповідно до статті 97 Закону "Про судоустрій України" Міністру юстиції надано право ініціювати питання про дисциплінарну відповідальність судді.

Міністерство юстиції України хоче бути поінформованим щодо всіх випадків неправомірних дій суддів, з метою ефективного та оперативного вжиття відповідних заходів

ЦЯ ЗАЯВА НЕ Є СКАРГОЮ НА РІШЕННЯ СУДУ

Будь-ласка, прочитайте зміст заяви уважно і надайте повну інформацію, яка нею вимагається. Подання кількох заяв щодо одного і того ж самого випадку різним посадовцям призведе тільки до втрати часу та жодним чином не вплине на результати розгляду. Якщо Ви маєте документи, які підтверджують факти, додайте їх до заяви та направляєте на адресу Міністерства юстиції України:

01025 , м. Київ ,провулок Рильський , 10

У разі необхідності використовуйте додаткові аркуші та приєднайте їх до заяви.

Про стан розгляду Вашої заяви Вам повідомлять поштою.

Інформація про заявника: П.І.Б.:

________________________________________________________________________________

___

Вулиця та номер будинку: ____________________________________________________­­____­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­____________________

місто: _______________________ область:_______________________________________________________________

телефон: ( ) __________________________

Інформація про суддю: П.І.Б.:

________________________________________________________________________________

____

Назва суду ________________________________________________________________________________

___________

Зазначте дату випадку:

(день/місяць/рік)__________________________________________________________________

Чи пов’язано це з судовою справою? □ Ні □ Так. Якщо так, зазначте номер справи:

________________________________________________________________________________

____

тип справи (вибрати): □ цивільна □ кримінальна □ адміністративна □ про адмін. правопорушення □ господарська

Ваш статус у справі: □ сторона □ підсудний □ адвокат □ свідок □ інше

(додайте деталі)

________________________________________________________________________________

__________________

________________________________________________________________________________

___________________

________________________________________________________________________________

___________________

________________________________________________________________________________

___________________

________________________________________________________________________________

___________________

Якщо випадок не пов’язаний із конкретною справою, зазначте за яких обставин і коли Ви мали проблеми з неправомірними діями судді.

________________________________________________________________________________

__

________________________________________________________________________________

___

________________________________________________________________________________

___

________________________________________________________________________________

____

________________________________________________________________________________

__________

________________________________________________________________________________

___________________

________________________________________________________________________________

___________________

________________________________________________________________________________

____________________

________________________________________________________________________________

___________________

________________________________________________________________________________

__________________

____________

Опишіть неправомірні дії судді. Чому Ви вважаєте, що дії судді були неправомірними?

Підставами для ініціювання питання про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку є:

порушення суддями законодавства при розгляді судових справ:

* недотримання Конституції та законів України;

* порушення вимог щодо забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розгляду судових справ з дотриманням встановлених законом строків;

* недодержання службової дисципліни та розпорядку роботи суду;

* розголошення відомостей, що становлять державну, військову, службову, комерційну та банківську таємницю, таємницю нарадчої кімнати, відомості про особисте життя громадян та інші відомості, про які вони дізналися під час розгляду справи в судовому засіданні, для забезпечення нерозголошення яких було прийнято рішення про закрите судове засідання.

недотримання вимог, що ставляться до судді:

1. щодо заборони:

* належати до політичних партій та профспілок;

* брати участь у будь-якій політичній діяльності або мати представницький мандат;

* обіймати будь-які інші оплачувані посади, виконувати іншу оплачувану роботу, крім наукової, викладацької та творчої;

2. не допускати вчинків та будь-яких дій, що порочать звання судді і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності.

________________________________________________________________________________

___________

________________________________________________________________________________

____________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

_____________

________________________________________________________________________________

_________________________________

Чи вважаєте Ви, що суддею був порушений конкретний закон або/ і норми поведінки?

□ Ні □ Так. Якщо так, будь-ласка, поясніть:

__________________________________________________________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

________________________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

________________

________________________________________________________________________________

________________________

Які Ви маєте докази на підтримку фактів до цієї заяви?

Враховуючи те, що Міністерство юстиції не має повноважень щодо витребування з судових органів будь-яких документів та інформації, у разі наявності скасованих судових рішень, до заяви обов’язково потрібно додати копії судових рішень разом з інформацією про істотні наслідки, які настали в результаті їх винесення. Будь-ласка, зазначте перелік всіх документів та надайте їх копії

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

_________________

________________________________________________________________________________

__________________________

Цим я засвідчую, що всі відомості, подані у цій заяві є правдивими, і я обізнаний з тим, що у випадку поширення неправдивої інформації я можу бути притягнутим до цивільної відповідальності відповідно до статті 277 Цивільного кодексу України.

Необхідно поставити свій підпис на цій заяві! Без Вашого підпису заява не буде розглядатися!

Підпис заявника Дата

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уже такую кто-нибудь подавал? Вы, Кристи? Каков результат?

нет не подавала.http://www.minjust.gov.ua/0/19398
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Правильнее не подавать апелляцию, а подать заново исковое заявление.

а если и во второй раз та же ситуация? а если, что еще смешне, попадет опять к тому же судье? Я понимаю, что могу переподавать заву бесконечное количество раз, это легче, но почему-то изнутри поднимается возмущение - судья, по сути, нарушил закон, а я должна это молча проглотить? :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

нет не подавала.http://www.minjust.gov.ua/0/19398

Да, я нашла такую же на другом сайте. Написано - бланк, т.е. можно туда просто вписывать? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да, я нашла такую же на другом сайте. Написано - бланк, т.е. можно туда просто вписывать? :blink:

да
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ищу статьи законодательства по поводу игнорирования судьей заяви(клопотання). Кто-то может подсказать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а если и во второй раз та же ситуация? а если, что еще смешне, попадет опять к тому же судье? Я понимаю, что могу переподавать заву бесконечное количество раз, это легче, но почему-то изнутри поднимается возмущение - судья, по сути, нарушил закон, а я должна это молча проглотить? :angry:

Ну если второй раз откажут. Тогда подадите апелляцию.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

составьте правильно иск, что-бы было понятно, почему эты вы вдруг подали заявление БЕЗ ОПЛАТЫ судебных платежей.

Судьям влом читать - это факт. На процесс забивают - тоже факт.

Они взяли почитали - как в "камеди клабе" - "ну... ну непоня-я-я-тно-же", и отправили обратно.

Если вам на ваше заявление отписали что-то не так, как вам нужно - подайте ещё раз, только напишите понятно - что, как и почему. Это самый действенный способ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Шановна, ksana, я раджу у випадках коли Ви подаете заяву яка звільняється від оплати державного мита, про це зазначати в самому початку позовної заяви під реквізитами позивача та відповідача, можна написати держмито: звільнена на підстав п.... І під словами Позовна заява написати - (про захист прав споживачів). Скоріш за все вашим позовом займався помічник, який бистро подивився матеріали, сказав судді чого невистачає і зробив ухвалу. не завжди чи то помічник чи то суддя, вчитуються в суть позову на стадії прийняття, особливо коли багато роботи, шукають любу заціпку щоб повернути позов. Доки я відправляла пост, nameless вже те ж саме вам написав.

Як у Вас взагалі звучить назва позову і що ви просите?

Стосовно ухвал - суддя правильно написав, що у Вас є час для усунення недоліків позовної заяви. таке формулювання передбачене ст.121 ЦПК, однак він не прав , що Вам не роз"яснив в чому полягають недоліки.

Якщо Вам важливо щоб вважалось, що Ви позов подали саме тоді коли Ви це зробили, то пишіть апеляційну скаргу. Якщо терміни для Вас ролі не грають, підкорегуйте свою заяву і подайте знову. А в ухвалі було написано, що Ви можете усунути недоліки до "4 березня"?

А ще питання, а ви сплатити ІТЗ?

Якщо вам хочеться "відплатити" судді - пишіть на нього скаргу, але Вам це нічого не дасть і який сенс, не таке вже правопорушення допустив суддя щоб на нього жалітись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про захист прав споживача в зв’язку з порушенням

умов договору про надання фінансових послуг,

про визнання договору кредиту договором приєднання,

про визнання недійсними статей та пунктів договору кредиту,

про визнання недійсним договору відновлювальної кредитної лінії,

про визнання недійсним договору страхування

та відшкодування моральної шкоди

Смех, да и только. И заява про захист прав, и под шапкой написано, естественно, и в сути, и в просительной части. не заметить просто невозможно. Сроки конечно играют роль, т.к. у меня заморожен счет на погашение кредита. Свое клопотання не только в канцелярию сдала, а и лично занесла в кабинет судье, правда была только помощница, судьи не было. При оставлении без движения судья просто тупо сослался на статьи: заява составлена в порушення вимог ст.ст. 119, 121. И заплатить держмито согласно законодательства. И все! А вот во второй ухвале про недолики ни слова, основание только неуплата держмита. ИТЗ заплатила - 120 грн.

Правопорушення - перешкоди для подальшего руху справи. Я сомневаюсь в объективности и неупереджености судьи. Считаю это вполне достаточным основанием для заяви щодо неправоминих дий.

А вот теперь вопрос. Я пишу апеляцийну заяву. Указывать, что СУД неправ или СУДЬЯ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ksana, якщо Ви збираєтесь писати апеляцію то потрібно писати - Суд.

Однак, на місці суду, я б тоже повернула таку позовну. Дуже важко розглядати позовну заяву в якій поєднано скільки вимог!!!! Я дуже здивуюсь якщо суддя візмиться розглядати в одному провадженні скільки вимог!!! Якщо бачили випадки - знімаю капелюх перед цим суддею.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

дело в том, что так кажется на первый взгляд. На самом деле все требования иска вытекают друг из друга. самое смешное в моей ситуации, что у меня не было задолженности по кредиту (авто в долларах, укрсоц). Просто когда пришло время продлевать страховку, я захотела страховаться в другой СК. Естественно, банк отказал. Но я все равно застраховала, началась переписка с банком. А поскольку по договору кредита у меня видновлювальна линия, кот я не стала погашать, банк заморозил счет на погашение кредита за машину. На данный момент - авто застраховано в 2-х СК, банк вытрепал нервы телефонными звонками, задолженность по кредиту растет. Я могла бы заплатить, возможность была и в принципе есть, но, знаете, так уже по жизни надоело, что везде тебя тычут носом в дерьмо. И в один прекрасный день увидела по тв какого-то красноречивого юриста, кот сказал - никогда никому ничего не прощайте (это было сказано в контексте нарушения прав), и я залезла в интернет...

А по поводу заявы: мои права нарушили, я подаю в суд.чтобы уйти от третейки - признать договор договором приеднання, это совершенно не сложно. Недействительные пункты договора - это по страховке, когда они признаются таковыми, отпадает необходимость в договоре видновлювальной линии и расторгается договор со старой СК. Ну а за то, что банк со мной хотел сделать...я уже замужем, поэтому хочу возмещения морального ущерба.

Не так страшен черт, как его малюют. Просто судьям надо иногда научиться читать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Кстати, заяву про апеляцийне оскарження, апеляцийну скаргу и заяву щодо неправомирных дий судьи уже составила, завтра постараюсь завезти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну, вам тут уже не один человек говорит, что нужно упростить иск и ребования.

Не нужно никакого приеднання, вы и так можете подавать в суд, и забить на третейскую оговору - это пункт никчёмный, нет нужны его признавать недействительным, или обходить. Есть даже решения судов на антирейде п о этому поводу.

Напишите просто - или признать недействительным или поменять условия.

Зачем и недействительным, и условия менять, и отдельно про кредитную линию?

50% шансов на победу - чёткое формулирование иска.

Ну не будет НИ ОДИН суд читать это... на иск - максимум 10 минут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На самом деле все требования иска вытекают друг из друга.

Цим Ви самі дали відповідь - вимоги витікають одна з другої.... Одна справа якби Ви визнавали договір кредитування недійсним, і тоді, як наслідок договір застави, іпотеки і т.д....

Про визнавання недійсним нікчемного пункту я взагал мовчу....

Повністю згідна із nameless. Хочеться воювати - воюйте, але не потрібно говорити, що судова система проти Вас. Ви тільки представте, як воно читати позов із 6 вимогами, а ще потрібно не тільки читати, а й розглядати. І не забувайте, що вимоги доказуються конкретними доказами і обгрунтовуються конкретними статтями, от коли їх перебор це погано...

Але Ваша справа. І ще одне, не думайте, що якщо завалите суд скаргами чи заявами Вас почнуть боятись - ні. Апеляція це одне, а скарги на суддю...я б не радила, покищо

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Извините, что кассушная - нет времени переделать.

Прокурору міста ******** Донецької області

Старш. раднику юстиції ***********

846*****, Донецька обл., м. ********, пр. Перемоги, 96

Копія: Рада Суддів Донецької області

83015, м. Донецьк, Майдан Правосуддя, 1

************, громадянина України, ****** року народження, діючого як представник за довіренністю (р.н. №******) громадянина України ***** року народження ********

Місце проживання: 846**, Донецька обл., м.******, вул.**********, буд.***, кв.**.

тел. 0504703803

Заява

Прошу перевірити наявність ознаків злочину, передбаченного положеннями ст. 375 Кримінального Кодексу України - Постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали, в діях судді ******** районного суду міста ******* Донецької області ********., в межах провадження на стадії досудового розгляду за адміністративними позовними заявами громадянина України ********

У період з 16 по 22 жовтня 200* року, мною – *******, представником ********* за довренністю, на виконання його доручення, було подано до ***********районного суду міста ******** Донецької області, ряд адміністративних позовних заявих, в яких він оскаржував рішення органів ДАІ.

Згідно з інформацією канцелярії суду, два позови було передано на розгляд судді **********

30.10.2009 року, мені стало відомо, що суддєю було винесено рішення про залишення позовних заяв ******* без руху, але у видачі копій цих рішень мені було відмовлено. З'ясувавши, що - помічником судді ****** - *****, було передано для відправки поштою Ухвалу тільки по одній заяві залишеній без руху, я звернувся до судді з письмовою заявою про видачу мені копій її рішень за усіма позовними заявами, мого довірителя.

Мені було відмовлено, у зв'язку з тим, що - по наявній в канцелярії суду інформації, справи були витребовані суддєю 22.10.2009 року, і до теперішнього часу ще не повернуті.

З огляду на те, що суддя *******, в порушення вимог Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді, затвердженої Наказом Державної судової адміністрації України 27.06.2006 N 68, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 липня 2006 р. за N 860/12734 (Далі – Інструкція), не повертала до канцелярії ці справи, ні я, ні мій довіритель, не мали можливості отримати копії судових рішень щодо його прав та обов'язків, та ознайомитися з ними.

Тільки 03.11.2009 року, поштою, ******** було отримано копію Ухвали судді ******** по справі 2а-*******/2009, на яку, 09.11.2009 року, було подано апеляційну скаргу.

Заяви про видачу копій рішень подавалися неодноразово: 30.10.2009 року, 02.11.2009 року, 04.11.2009 року. Жодних дій, спрямованих на реалізацію наших прав, суддею ******* здійснено не було, станом на 19.11.2009 року, у нас відсутня будь яка офіційна інформація, щодо руху справи за іншою адміністративною позовною заявою *******, переданною до розгляду судді ********

18.11.2009 року, зі слів *******, мені стало відомо, що суддя ******* винесла Ухвалу про визнання позовних заяв ********* - не поданними, та повернення їх заявнику.

З огляду на те, що – єдиною законною підставою винесення такого процедурного судового рішення є – фактичний склад, охоплючий ряд юридичних фактів: висновок судді про допущення заявником помилок при поданні адміністративного позову; постановлення суддею рішення (Ухвали) про залишення позову без руху; встановлення суддею заявнику обов'язку щодо виправлення помилок, та строку, достатнього для їх виправлення; негайне надсилання заявнику копії Ухвали; отримання та долучення до справи підтвердження про отримання заявником цієї Ухвали; відсутність апеляційної скарги заявника на цю ухвалу судді; невиконання у встановленний строк доручення судді щодо виправлення помилок;

- а, за наявних обставин, насамперед – недоведення до заявника ухвали про залишення його заяви без руху, цей фактичний склад не утворюється, та не може створювати підставу виникнення процесуального правовідношення, спрямованого на припининення провадження за адміністративною позовною заявою.

З огляду на те, що положеннями Інструкції (пункт 8) чітко визначено порядок дій у провадженнях за заявами залишеними без руху, в тому числі - вимоги щодо наявності у справі конкретних документів та копій, з огляду на наявність яких, суддя має можливість визначитись щодо обставин дозволяючих чи забороняючих йому здійснювати окремі процесуальні дії, вважаю, що – суддя ********, під час постановлення рішення – Ухвали про повернення позовних заяв ********, усвідомлювала відсутність у неї законних підстав для прийняття такого рішення.

Прошу Вас надати правову оцінку вищезазначеним діям.

Про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, передбачену ст. 383 Кримінального кодексу України попереджен.

Додатки:

1. Копія Довіреності ******, наданної своєму представнику ********;

2. Копії заяв про видачу судових рішень – 3 примірника.

"21" листопада 2009 року ********* ____________________

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на Ухвалу ********** районного суду м. ****** Донецької області від 13.11.2009 року у провадженні по позовній заяві, залишеній без руху № 2а-****/2009

Апеляційна скарга подається без подання заяви на апеляційне оскарження.

Ухвала, яка оскаржується, отримана 27.11.2009 року, скарга подається в межах строку відведенного для подачи заяви про апеляційне оскарження, а саме – на протязі 5 днів з момента отримання копії ухвали (п.п.4, 5 Ст. 186 КАСУ).

19 жовтня 2009 року, мною, за дорученням мого довірителя *********, було подано до *********районного суду м. ******* Донецької області адміністративний позов, в якому оскаржувалися дії та бездіяльність службової особи - Інспектора ДПС роти ДПС ВДАІ по ОАТ м. ******* і АТІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області старшого сержанта міліції ***********, та висувалася вимога про визнання незаконною та скасування винесеної ним постанови № *********від 20.02.2009 року, про накладення на **********адмiнiстративного стягнення за порушення Правил дорожнього руху України.

13 листопада 2009 року, суддя *********районного суду м. ********и Донецької області *********, керуючись положеннями Ст.Ст. 49, 71, 105-106, 108 КАС України, ухвалила судове рішення про залишення позовної заяви мого довірителя без руху, мотивуючи своє рішення - не дотриманням заявником вимог положень Ст.Ст. 105, 106 КАС України, а саме:

– не сплатою судового збору;

- не визначенністю відповідача;

- не відповідністю данних відповідача, заявленних у позові наявним у постанові № АН ********;

- відсутністю доказів поважності пропуску сроку оскарження постанови № **********від 20.02.2009 року.

Вважаю дії судді ******** такими, що суперечать вимогам процесуального законодавста, а судове рішення у провадженні по позовній заяві залишеній без руху № 2а-*******/2009 – Ухвалу від 13.11.2009 року – незаконним, та таким, що підлягає скасуванню.

Поряд з цим, мотиви прийняття цього рішення, вступають у протиріччя з правовими позиціямі Верховного Суду України, доведеними до судів у вигляді Постанов Пленуму Верховного Суду України №2 та № 5 від 12.06.2009 року «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції», «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства, що регулюють провадження у справі до судового розгляду», з огляду на те, що - адміністративне процесуальне законодавсто регулює порядок провадження у адміністративних справах до судового розгляду аналогічно з цивільно-прцесуальним.

Так, положеннями п.1 Ст. 108 КАС України визначено, що суддя постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху тільки, якщо буде встановлено, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, а у самій ухвалі зазначає спосіб усунення недоліків, які заважають відкриттю провадження по адміністративній справі.

Ухвала судді ********* не відповідає вимогам, встановленим процесуальним законодавством до змісту ухвали про залишення позовної заяви без руху – в ній відсутніті вказівки на спосіб усунення недоліків.

Згідно з положеннями п. 3 Ст. 106 КАС України: «До позовної заяви додаються … документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати».

Розмір судового збору, порядок його сплати і звільнення від сплати встановлюються законом (п.2 Ст. 87 КАС України), а до набрання чинності цим законом - судовий збір при зверненні до адміністративного суду сплачується у порядку, встановленому законодавством для державного мита (пп. 1 п. 3 Прикінцевих положень КАС України).

Пункт 3 ч. 1 ст. 288 Кодексу України про адміністративні порушення (Далі – КУпАП) передбачає, що постанову у справі про адміністративне правопорушення можна оскаржити в районному, районному в місті, міському чи міськрайонному суді за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача у порядку, визначеному КАСУ, з особливостями, встановленими КУпАП, що визначає процесуальні норми КАСУ, як – загальні, а КУпАП, як – спеціальні, та зумовлює приоритет процесуальних норм КУпАП у регулюванні процедурних питань в провадженнях по оскарженню постанов у справі про адміністративне правопорушення.

Відповідно до ч.5 ст. 288 КУпАП - особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

Кодекс адміністративного судочинства України визначає повноваження адміністративних судів щодо розгляду справ адміністративної юрисдикції, порядок звернення до адміністративних судів і порядок здійснення адміністративного судочинства (Ст. 1 КАСУ), до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень (п.2 Ст. 2 КАСУ), ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в адміністративному суді, до підсудності якого вона віднесена цим Кодексом (п.2 Ст. 6 КАСУ), компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень, дій чи бездіяльності (пп.1 п. 1 Ст.17 КАСУ), місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності (пп. 2 п. 1 Ст. 18 КАСУ) відповідачем в адміністративній справі є суб'єкт владних повноважень, якщо інше не встановлено цим Кодексом (п.3 Ст. 50 КАСУ).

Положеннями пп.7 п.1 Ст.3 КАСУ, визначено поняття «суб'єкт владних повноважень»: «У цьому Кодексі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні: 7) суб'єкт владних повноважень - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень;».

Положеннями Ст. 222 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Прийнятий Законом № 8073-X від 07.12.1984 р., Далі – КУпАП) встановлено: «Органи внутрішніх справ (міліція) розглядають справи про такі адміністративні правопорушення: за порушення правил дорожнього руху, частини перша і друга статті 122; Від імені органів внутрішніх справ (міліції) розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право: 3) за адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і другою статті 122, цього Кодексу, - працівники Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України, які мають спеціальні звання».

А отже, визначення моїм довірителем в якості Відповідача по адміністративній справі, з приводу оскарження Постанови № АН ******** від 20.02.2009 року, органу внутрішніх справ – Рота ДПС ВДАІ по ОАТ м. ******* і АТІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, у особі - Інспектора ДПС роти ДПС ВДАІ по ОАТ м. ***** і АТІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області старшого сержанта міліції ******, службової особи зі спеціальним званням, який - від імені цього органу внутрішніх справ застосував захід адміністративного впливу (штраф), - не суперечить вимогам законодавства, та не є підставою для ухвалення рішення про залишення позовної заяви без руху.

Не відкривши провадження по справі, та застосувавши для мотивації свого рішення винесеного на стадії досудового провадження норми процесуального законодавства, якими визначені процесуальні права та обов'язки учасників судового розгляду, які вже наділені правовим статусом сторін справи (положення статтєй Ст.Ст. 49, 71 КАСУ, як підстави визначення позовної заяви такою, що - не відповідає вимогам Ст. 105 КАСУ), Суддя ******грубо порушило норми процесуального законодавства, та прийняла незаконне рішення, яке підлягає скасуванню, тим більш що встановлена нею незаконна заборона на оскарження цієї ухвали, це – узурпація влади, та перевищення повноважень, якими вона була наділена державою Україна.

Враховуючи вищевикладене та керуючись вимогами Ст.Ст. 159, 199, 202, 205 Кодекса Адміністративного Судочинства України, -

ПРОШУ:

1. Скасувати Ухвалу судді *******районного суду м. ******* Донецької області ******** від 13 листопада 2009 року, про залишення адміністративного позову ******** до роти ДПС ВДАІ по ОАТ м. ******** і АТІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області в особі інспектора ДПС роти ДПС ВДАІ по ОАТ м. ******и і АТІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області старшого сержанта міліції *********. про скасування постанови про адміністративне правопорушення, без руху;

2. Постановити нову Ухвалу про відкриття провадження у справі за позовною заявою ********** від 19.10.2009 року про визнання незаконною та скасування постанови Інспектора ДПС роти ДПС ВДАІ по ОАТ м. ******* і АТІ при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області старшого сержанта міліції ********* від 20.02.2009 року № АН ******, про накладення на *********адмiнiстративного стягнення, та направити справу до ************ районного суду м. ********* Донецької області для продовження розгляду справи;

3. Розглянути апеляційну скаргу за моєї відсутності.

Додатки:

1. Копія апеляційної скарги для Відповідача;

2. Копія Довіреності Представника Позивача - **********.

"30" листопада 2009 року Леонтьєв Е. О. ____________________

Представник ********* за Довіреністю

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну, вам тут уже не один человек говорит, что нужно упростить иск и ребования.

Не нужно никакого приеднання, вы и так можете подавать в суд, и забить на третейскую оговору - это пункт никчёмный, нет нужны его признавать недействительным, или обходить. Есть даже решения судов на антирейде п о этому поводу.

Напишите просто - или признать недействительным или поменять условия.

Зачем и недействительным, и условия менять, и отдельно про кредитную линию?

50% шансов на победу - чёткое формулирование иска.

Ну не будет НИ ОДИН суд читать это... на иск - максимум 10 минут.

Відновлювальна кредитна лінія прописана отдельным договором и открывает мне кредит на оплату страховки, если я не плачу очередной платеж в срок. Поэтому признание этого договора недействительным - отдельный пункт.

Признать весь кредитный договор недействительным - шансов значительно меньше, чем 50% при любом формулировании иска. Да мне это и не нужно.

Когда на третейку забивают - вот тогда суд чаще всего отсылает эти иски - примеров тьма. По этому поводу в заяве надо разжевывать судье очень тщательно, чтобы не было, за что зацепиться. А имея на руках решение суда о признании договора договором приеднання, я впоследствии могу найти в нем еще не один несправедливый пункт.

А количество требований в исковом заявлении мне закон не ограничивает ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну, вам тут уже не один человек говорит, что нужно упростить иск и ребования.

Не нужно никакого приеднання, вы и так можете подавать в суд, и забить на третейскую оговору - это пункт никчёмный, нет нужны его признавать недействительным, или обходить.

Упростить иск таки не мешало бы, хотя бы вначале - чтоб не так отпугивало.

Я так понимаю, у вас третейская оговорка вдоговоре с Укрсоцбанком?! тяжелевато вам будет, банк однозначно будет требовать у суда оставить иск без рассмотрения по п.6 ст. 207 ЦПКУ. Посему нужно отдельным требованием признавать оговорку недействительной, иначе кина не будет !!! Мне из пяти оговорок удалось посрезать лишь три, две уже на стадии апелляции. В апеляцию приходил нач.юротдела банка, баталии были нешуточные! так что не списывайте этот моммент на пустяковый.

А про выигрыш в третейском суде просто ЗАБУДЬТЕ !!!

уважаемый "nameless" откуда вывод про "никчемность" третейской оговорки ? я такой практики ниразу не видел. Признавать недействительной, скажем, в силу нарушений того же ЗУ "О защите прав потребителей", - это ДА, а вот никчемность такой оговорки не просматривается никак(при условии что оформлено правильно) .

или поделитесь ссылкой...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Как можно признать недействительным никчёмный пункт договора?

ОН априори недействительный с момента написания, или чего-там.

Ищите решения по антирейду:

"З огляду на наведене, суд погоджується з доводами ОСОБА_1 та його представника, при укладанні договору кредиту № 2007/13-2.06/367 від 12.06.2007 року були порушені права та законні інтереси ОСОБА_1 з приводу відсутності його права укласти договір зі зміною підсудності розгляду спорів при вирішенні можливих спірних питань виконання договору кредиту.

Окрім того, третейська угода у вигляді третейського застереження, про те, що всі спори, розбіжності або вимоги, які виникають з договору кредиту підлягають вирішенню в Постійно діючому Третейському суді при Асоціації українських банків, порушують права ОСОБА_1, як громадянина, як споживача на судовий захист, та ставить його в нерівні умови порівняно з банком. ОСОБА_1 не має права на вибір звернення до суду, зобов'язаний сплачувати державне мито, незважаючи на те, що згідно Закону України „Про захист прав споживачів”, він як споживач звільняється від сплати мита.

Договірні відносини, які виникли між сторонами про надання фінансово-кредитних послуг для задоволення власних побутових потреб громадян регулюються Законом України „Про захист прав споживачів”.

Згідно ст.22 Закону України „Про захист прав споживачів” - захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом.

Відповідно до п.5 ст.110 ЦПК України - позови про захист прав споживачів можуть пред'являтися також за місцем проживання споживача або за місцем заподіяння шкоди чи виконання договору.

Третейське застереження, яке зазначено у вищевказаному договорі кредиту, про те, що всі спори, які випливають з договору, підлягають вирішенню в постійно діючому Третейському суді при Асоціації українських банків, суперечить законодавству України та порушує права ОСОБА_1, оскільки позбавляє його права на судовий захист, права вибору суду щодо підсудності справи, права на звільнення від сплати судового збору, як це визначає ст.22 Закону України „Про захист прав споживачів”.

Відповідно до ст.27 ЦК України - правочин, що обмежує можливість фізичної особи мати не заборонені законом цивільні права та обов'язки, є нікчемним. "

- Из решения.

Ещё развыражу мысль - дайте суду нормлаьное обоснованное требование по 1-2 "Прошу". Зачем признавать недействительными половину пунктов, если цель - признать недействительным всё. Ещё и приеднания всякие туда-же засовывать.

В-общем, это я так думаю, а там разбирайтесь. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Упростить иск таки не мешало бы, хотя бы вначале - чтоб не так отпугивало.

Я так понимаю, у вас третейская оговорка вдоговоре с Укрсоцбанком?! тяжелевато вам будет, банк однозначно будет требовать у суда оставить иск без рассмотрения по п.6 ст. 207 ЦПКУ. Посему нужно отдельным требованием признавать оговорку недействительной, иначе кина не будет !!! Мне из пяти оговорок удалось посрезать лишь три, две уже на стадии апелляции. В апеляцию приходил нач.юротдела банка, баталии были нешуточные! так что не списывайте этот моммент на пустяковый.

А про выигрыш в третейском суде просто ЗАБУДЬТЕ !!!

уважаемый "nameless" откуда вывод про "никчемность" третейской оговорки ? я такой практики ниразу не видел. Признавать недействительной, скажем, в силу нарушений того же ЗУ "О защите прав потребителей", - это ДА, а вот никчемность такой оговорки не просматривается никак(при условии что оформлено правильно) .

или поделитесь ссылкой...

Если у Вас уже есть решения об отмене третейской оговорки даже не вступившие в законную силу - разместите на сайте. А то АУБ уже совсем разошелся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Моя цель изначально - страховаться в выбранной мною страховой компании. У меня не было никаких проблем с банком, ни задержек или задолженностей по оплате кредита. недействительные пункты - это по страховой. Договором приеднання мне выгодно признать отдельным пунктом в решении, т.к. его последствия - несправедливые пункты - это на будущее. мне не нужно признавать недействительным весь договор по той простой причине, что мне просто накладно будет выплачивать банку всю кредитную сумму. на данный момент я готовлю позов про удаваный. И вот когда он вступит в силу, дальше будем посмотреть. Мне кредит еще почти пять лет платить, времени много.

Сейчас выложу решение, хотя на форуме оно может и есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения