Считаете ли Вы решение справедливым и законным  

12 голосов

  1. 1. Считаете ли Вы решение справедливым?

    • Да
      10
    • Нет
      2
    • Затрудняюсь ответить
      0
  2. 2. Считаете ли Вы решение законным?

    • Да
      10
    • Нет
      2
    • Затрудняюсь ответить
      0


Recommended Posts

Опубликовано

анки

финансы

биржи

госрегулирование

ТЭК

в мире

происшествия

Нацбанк даст Януковичу компромат на судей

Национальный банк Украины просит коммерческие банки предоставить информацию о судьях, которые, по мнению банкиров, вынесли неправосудные решения. Об этом говорится в телеграмме N18-312, 2377-8404, разосланной НБУ в адрес руководителей банков.

В документе запрашивается информация относительно судей, которыми принято неправосудное, по мнению руководства банка, решение - с указанием названия суда, фамилии, имени, отчества судьи, с предоставлением копии принятого решения и его краткого содержания, а также, при наличии, данных о результатах обжалования этого решения.

Как указывается в телеграмме, вышеуказанная информация будет использована при подготовке документов для проведения в ближайшее время совещания под председательством Президента Украины Виктора Януковича. Оно будет посвящено разработке мер, направленных на преодоление большого объема проблемной задолженности банковской системы и угрозы нарушения прав вкладчиков и других кредиторов банков.

Ранее сообщалось, что на заседании Национального антикоррупционного комитета Президент В.Янукович потребовал от председателя Верховного суда Василия Онопенко навести порядок в судебной системе. По словам главы государства, является недопустимой ситуация, когда, например, судья одного из областных судов на свой день рождения заказывает выступление мировых рок-звезд и устраивает фейерверк стоимостью 100 тыс. долл.

Напомним, что 14 мая Президент подписал закон "О внесении изменений в некоторые законы Украины для недопущения злоупотреблений правом на обжалование". В частности, изменения предполагают расширение полномочий Высшего совета юстиции, в том числе по привлечению к ответственности судей. Допускается, что вопрос об увольнении судьи при особых обстоятельствах может быть рассмотрен не только при его отсутствии, но и без письменного объяснения причин отсутствия.

Кроме того, изменениями устанавливается, что нарушение судьей сроков рассмотрения дела может стать основанием для признания нарушения им присяги - что влечет за собой дисциплинарную ответственность и увольнение.

я вот подумала, а может нам тоже собрать имена судей которые приняли решение с нарушением и подать тоже президенту, интересно кого будет больше.....

  • Ответы 219
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Опубликовано

а

я вот подумала, а может нам тоже собрать имена судей которые приняли решение с нарушением и подать тоже президенту, интересно кого будет больше.....

это отличная идея!)

вот интересно кому только канцелярия Президента такое наше заявление перешлет?:(

НБУ можно собираться с Президентом и обсуждать судьей которые вынесли законные решения, а у нас нет своего представителя во власти, как у Банков, что бы пообсуждать не совсем добропорядочных судей!

Опубликовано

а если будут требовать 1700 грн. державтного мита?

Об этом надо было думать при подаче первоначального иска, то есть пытаться по защите прав потребителя подавать, а потом дополнять по ходу дела.
Опубликовано

если и с уведомлением, то все в порядке!

я не думаю, что суд будет на стороне банка!

Речь шла не о том на чьей стороне будет судья, а том как избежать вынесения заочного решения, привлекая к производству ответчика, либо предоставляя ведомости о том, что он уведомлен надлежащим образом.
Опубликовано

Об этом надо было думать при подаче первоначального иска, то есть пытаться по защите прав потребителя подавать, а потом дополнять по ходу дела.

я то ссылался просто у человека, который якобы ссылался вынесли ухвалу про залишення заяви без руху и что надо доплатить 1700 грн(

Речь шла не о том на чьей стороне будет судья, а том как избежать вынесения заочного решения, привлекая к производству ответчика, либо предоставляя ведомости о том, что он уведомлен надлежащим образом.

я так понимаю, что в этом деле банк был 2 раза надлежащим образом уведомлен!

Опубликовано

Господа! Процесс шёл СЕМЬ месяцев, было, как минимум три предварительных переноса и как минимум три основных. Мы, как могли, хотели обойтись без заочного решения, но в банке ЯЩУР - поголовная вакцинация, все повестки относил сам, под роспись секретарю о получении. Как сказали сегодня в суде добрые люди, только с вынесением заочного решения можно вытянуть банк в заседание и как они посоветовали, именно в заседании, ездить на этих кудрявых козликах, как только можно. На мой вопрос, а если они опять не придут? Всех застопорило, а ведь такое может быть. Итак день определён и самое интересное.в этот день, буквально через два часа слушаются два дела у разных судей, одно-по кредитному, второе -по ипотечному. Что мы готовим банку? Ну не скажу, но будет весело, Будет минимум три ходатайства об отказе в пересмотре заочного решения или внесении изменений в заочное решение, как это обозвать -придумаем.

Бить будем только по процессуальным нормам, чтобы минимум внимания уделить рассмотрению дела по сути -тактика затрахивания мозгов.

Все ходотайства будут выложены после проведения заседания на ветке.

Опубликовано

Может кому пригодится заявление об остановке производства по делу в связи с иском, который рассматривается по данному же договору.

Комінтернівський районний суд м. ________

61068, м. Харків,

т.

-------------------------------------------

-----------------------------------------

Заява про зупинення провадження в справі.

В провадженні Комінтернівського районного суду знаходиться цивільна справа № ______ р. за позовом ПАТ «ОТП Банк» до_______ про стягнення заборгованості за Кредитним договором ______ від _____.2008 р, та звернення стягнення на предмет іпотеки.

Згідно з Ухвалою Київського районного суду від _____.2010 р., було відкрито провадження в справі за позовом _________ до ПАТ «ОТП Банк», щодо визнання Кредитного договору _______від ____.2008 р. недійсним з моменту його підписання.

Таким чином, ________ оспорює законність існування Кредитного договору _______від ______р., який був підписаний між нею та ПАТ «ОТП Банк».

В зв’язку з вищевказаним, та керуючись ч. 4 ст. 201 ЦПК України вважаємо, що справа № _____/2009 р. за позовом ПАТ «ОТП Банк» до _________ про стягнення заборгованості за Кредитним договором № _____________, та Частина 2 Кредитного договору № _________________ від _______2008 р., та звернення стягнення на предмет іпотеки, підлягає зупиненню в зв’язку з неможливістю розгляду її по суті до моменту вирішення справи яка знаходиться в провадженні Київського районного суду за позовом _____________ до ПАТ «ОТП Банк», щодо визнання Кредитного договору № ____________, та Частина 2 Кредитного договору № ___________ від __________. недійсним з моменту його підписання, який й став підставою для звернення ПАТ «ОТП Банк» до __________.

Виходячи с того, що в випадку визнання Кредитного договору № __________, та Частина 2 Кредитного договору № __________ від ______.2008 р. недійсним, ПАТ «ОТП Банк» втратить можливість щодо позовних вимог відносно стягнення заборгованості, та звернення на предмет іпотеки. Що в свою чергу унеможливлює розгляд справи № _____2009 р. до моменту розгляду та винесення рішення Київським районним судом по справі.

Виходячи з послідовності дій, які вчиняли сторони цих правовідносин, а саме: Підписання Кредитного договору - було першою дією, яку вчинили сторони, а тому факт Оспорювання Кредитного договору № ____________, та Частина 2 Кредитного договору № ______________ від ______2008 р. має більш вагоме значення в вирішенні спірних правовідносин, ніж Стягнення заборгованості та Звернення стягнення на предмет іпотеки яке випливає зі Спірного Кредитного договору № _________, та Частина 2 Кредитного договору № _________ від ________2008 р. На сьогоднішній день неможливо вважати Кредитний договір № ________, та Частина 2 Кредитного договору № _______ від ____.2008 р. законним та дійсним тому, що він спірний, підтвердженням чому є Ухвала Київського районного суду про відкриття провадження в справі щодо оспорювання його дійсності, як правочину.

Враховуючи положення Постанови Пленуму Верховного суду України № 2 від 12.06.2009 р. «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції». А саме п. 33 зазначеної постанови, Суд зобов’язаний зупинити провадження у справі у випадках, передбачених статтею 201 ЦПК України, тобто коли в справі, яка знаходиться в провадженні Київського районного суду можуть бути вирішені питання, що стосуються підстав, заявлених у справі № _______2009 р., яка знаходиться в провадженні Комінтернівського районного суду вимог, чи умов, від яких залежить можливість її розгляду, про що зазначено вище.

Керуючись ст. 201 ЦПК України, п. 33 Постанови Пленуму Верховного суду України № 2 від 12.06.2009 р. «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції»

Прошу:

1. Розглянути Заяву про зупинення провадження в справі

2. Залучити до справи Заяву про зупинення провадження в справі.

3. Зупинити провадження в справі № ________ р. за позовом ПАТ «ОТП Банк» до __________ про стягнення заборгованості за Кредитним договором № ________, та Частина 2 Кредитного договору № ________від ______.2008 р., та звернення стягнення на предмет іпотеки, до набрання законної сили Рішення Київського районного суду м. Харкова по справі за позовом _______ до ПАТ «ОТП Банк», щодо визнання Кредитного договору № _______, та Частина 2 Кредитного договору № _______ від ____2008 р. недійсним з моменту його підписання.

Додатки:

1. Ухвала Київського районного суду міста Харкова від ________ р.

2. Заява _______

«____» _________ 2010р. ____________ ______

«____» _________ 2010р. ____________ адвокат

Опубликовано

Не за что, всегда рад помочь, если могу конечно. Где то читал просьбу о том можно ли отдельно обжаловать ухвалу на обеспечение иска, вот решение КС.

Р І Ш Е Н Н Я КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

у справі за конституційним зверненням громадянина Суботи Артема Анатолійовича щодо офіційного тлумачення положень пункту 2 частини першої статті 293 Цивільного процесуального кодексу України (справа про забезпечення апеляційного оскарження ухвал суду)

м. Київ Справа N 1-30/2010 28 квітня 2010 року N 12-рп/2010

в и р і ш и в:

1. В аспекті конституційного звернення положення пункту 2 частини першої статті 293 Цивільного процесуального кодексу України ( 1618-15 ) стосовно можливості апеляційного оскарження ухвал суду щодо забезпечення позову, а також щодо скасування забезпечення позову у взаємозв'язку з положеннями пунктів 2, 8 частини третьої статті 129 Конституції України ( 254к/96-ВР ) необхідно розуміти як такі, що передбачають право оскаржувати окремо від рішення суду в апеляційному порядку ухвали суду першої інстанції як про забезпечення позову і щодо скасування забезпечення позову, так і ухвали про відмову в забезпеченні позову і скасуванні забезпечення позову.

2. Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.

Рішення Конституційного Суду України підлягає опублікуванню у "Віснику Конституційного Суду України" та в інших офіційних виданнях України.

Опубликовано

Для помощи и дабы чувствовать себя увереннее, решили ходить друг к другу на судебные заседания, а так как все заседания открытые, то удалить из зала никто не имеет права. Да, судья может удалить, но выходишь в коридор и быстренько пишешь заяву на имя председателя суда. Очень надеемся, что данная мера поможет в отношении вразумительных действий судей. Понимаем, что это немного наивно и утопично, но всё же, тем более, что все мы будем иметь корочки официальной нашей общественной организации. А обращение от общественной организации уж не могут игнорировать совсем, иначе есть административный кодекс, да и вышестоящее начальство не пожалует.

По своему делу комментарии дам только после заседания, но многие удары будут банку ниже пояса, приятно быть неожиданным, пусть читают и думают, что же от нас ждать. А то что юристы Аваля читают эту ветку и этот форум- это сто пудов. После того как на нашем сайте появилась надпись о заочном решении в нашу пользу, у нас побывали- гости из Австрии, ну родственников у нас там нет, да и сайт на русском, но звоночек был, а значит враг не дремлет.

Опубликовано

Для помощи и дабы чувствовать себя увереннее, решили ходить друг к другу на судебные заседания, а так как все заседания открытые, то удалить из зала никто не имеет права. Да, судья может удалить, но выходишь в коридор и быстренько пишешь заяву на имя председателя суда. Очень надеемся, что данная мера поможет в отношении вразумительных действий судей. Понимаем, что это немного наивно и утопично, но всё же, тем более, что все мы будем иметь корочки официальной нашей общественной организации. А обращение от общественной организации уж не могут игнорировать совсем, иначе есть административный кодекс, да и вышестоящее начальство не пожалует.

По своему делу комментарии дам только после заседания, но многие удары будут банку ниже пояса, приятно быть неожиданным, пусть читают и думают, что же от нас ждать. А то что юристы Аваля читают эту ветку и этот форум- это сто пудов. После того как на нашем сайте появилась надпись о заочном решении в нашу пользу, у нас побывали- гости из Австрии, ну родственников у нас там нет, да и сайт на русском, но звоночек был, а значит враг не дремлет.

так к Вам кто-то из Австрии звонил?
Опубликовано

Да нет, ведь существует возможность проверки посещения сайта с разных стран.Совпадений слишком много ,чтобы это было неправдой. Готовлю ходотайства по процессуальным нормам при пересмотре заочного решения, жизнь продолжается...

Опубликовано

Да нет, ведь существует возможность проверки посещения сайта с разных стран.Совпадений слишком много ,чтобы это было неправдой. Готовлю ходотайства по процессуальным нормам при пересмотре заочного решения, жизнь продолжается...

чего будет касаться ходатайство?

что бы не пересматривать заочное решение?

Опубликовано

Надо сказать более правильно -оставить данное решение в силе и не дать стороне напротив высказать своё мнение в правильном русле, с завтрашнего дня буду вырабатывать тактику и решения.

Опубликовано

Надо сказать более правильно -оставить данное решение в силе и не дать стороне напротив высказать своё мнение в правильном русле, с завтрашнего дня буду вырабатывать тактику и решения.

поделитесь тактикой будет очень интересно выслушать Ваше построение мыслей, при пересмотре заочного решения!
Опубликовано

поделитесь тактикой будет очень интересно выслушать Ваше построение мыслей, при пересмотре заочного решения!

Слушай,тебе же ясно написали,что все рассказы после заседания однозначно!!!Зачем ты провоцируешь человека раньше времени делиться тактикой?Ты что,банковский разведчик?Жди когда сам выложит,нечего наводить на мысли банкюристов.Иногда одного слова хватает чтобы догадаться о чем речь,так что не беги впереди паровоза.

А тебе,Олег,УДАЧИ !!! Чтоб порвал гаденышей банкиренышей как тузик тряпку.

Опубликовано

спасибо Юра. тебе также могу пожелать только того же. я больше, чем уверен, что ипотеку ты отобьешь.

а все ходотайства выложу, обязательно, может они и нудные, может и ненужные, но они всегда должны быть. Чем больше бумажек, тем чище зад. Самодовольство и чувство безнаказанности юрисов банка порождает массу процессуальных ошибок и каждую из них надо детально записать, и обговорить в заседании. ст.10ЦПК.

Опубликовано

Слушай,тебе же ясно написали,что все рассказы после заседания однозначно!!!Зачем ты провоцируешь человека раньше времени делиться тактикой?Ты что,банковский разведчик?Жди когда сам выложит,нечего наводить на мысли банкюристов.Иногда одного слова хватает чтобы догадаться о чем речь,так что не беги впереди паровоза.

А тебе,Олег,УДАЧИ !!! Чтоб порвал гаденышей банкиренышей как тузик тряпку.

никого я не хочу на мысли наводить!

я в принципе то и имел в виду, что бы он разместил, когда выиграет!

просто у меня будет заседание по пересмотру заочного решения, но совершенно по другому вопросу(по разделу имущества), оно будет впервые у меня в жизни, вот поэтому и спросил про тактику!

Самодовольство и чувство безнаказанности юрисов банка порождает массу процессуальных ошибок и каждую из них надо детально записать, и обговорить в заседании. ст.10ЦПК.

в данном случае Вы имеете в виду вот эту норм:?

4. Суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи: роз'яснює особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки, попереджує про наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом. ???

Желаю и Юре и Вам удачи!

свои интересы очень не просто отстоять!

но возможно!

Опубликовано

Надо сказать более правильно -оставить данное решение в силе и не дать стороне напротив высказать своё мнение в правильном русле, с завтрашнего дня буду вырабатывать тактику и решения.

почти не возможно.. они будут иметь слово!

а вот судью "заманить к себе" - возможно)))

Опубликовано

Суд по пересмотру заочного решения перенесён на 17 августа, по ипотеке на 14 июля. 9 августа будет год суду по кредитному договору, а ещё нет решения суда, кроме заочного. Пришли два мальчика пальчика - юристы банка, но после того, как час постояли под дверью судьи, потому что сидели на скамейке мы, настроение где то пропало, после чего вышел судья и сказал о переносе, настроение у них упало совсем. Так что длительность рассмотрения у меня бьёт все рекорды и кстати, я ничего не имею против.

Опубликовано

я тут накрапал клопотання по поводу действительности доверенности, предоставляемой юристами банков в судах. Меня упросили его не подвать, но наверное, придётся затянуть процесс ещё на месяц. Прошу высказать мнение, конечно у всех ситуации немного разные, но принцип остаётся один и тот же.

В __________ районний суд м Харкова

Судді __________________

КЛОПОТАННЯ.

20.05.2010 року, Публічним акціонерним товариством «Райффайзен банк Аваль», в особі представника _Пупкіна _________., до Жовтневого районного суду м. Харкова, було подано заяву про перегляд заочного рішення від 01.03.2010 року по справі №2-786/10, за позовом ___________________до ПАТ «Райффайзен банк Аваль» про внесення змін в кредитний договір №______________ від ______2006 року.

Дана заява підписана Пупкіним ., на підставі довіреності, виданої 10 листопада 2009 року, Публічним акціонерним товариством «Райффайзен банк Аваль», що зареєстровано в Національному банку України 27 березня 1992 року, реєстраційний номер №94, та Печерській районній у місті Києві адміністрації 27 березня 1992 року, номер запису про зміну свідоцтва 1070 105 0027 010012 ідентифікаційний код 14305909, розташоване за адресою: місто Київ, вулиця Лєскова, 9, в особі Федосєєва Олександра Сергійовича, директора Харківської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», який діє на підставі довіреності №96/09, посвідченої 29.10.2009 року Мельник Н.О., приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу(№1523 в реєстрі) та Ободовським Сергієм Тимофійовичем, заступником директора Харківської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», який діє на підставі довіреності №97/09, посвідченої 29.10.2009 року Мельник Н.О., приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу (№1516 в реєстрі).

Довіреність підписана директором Харківської обласної дирекції «Райффайзен банк Аваль» Федосєєвим О.С. та заступником директора Харківської обласної дирекції «Райффайзен банк Аваль» Ободовським С.Т., та завірена 10 листопада 2009 року приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Клопотовою Л.Ю..

Довіреність завірена печаткою Харківської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», з відповідним ідентифікаційним номером 23321095 та печаткою приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Клопотової Л.Ю.

Згідно ч.3 ст. 42 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК) - « довіреність від імені юридичної особи видається за підписом посадової особи, уповноваженої на це законом, статутом або положенням, з прикладенням печатки юридичної особи».

Відповідно до ч.1 ст. 80 Цивільного Кодексу України (далі ЦК) - юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. ЦК є не єдиним актом, який визначає правове положення окремих товариств та установ. Але норми ЦК є пріоритетними щодо інших законодавчих актів. І тому, коли ЦК регулює певні види правовідносин, які виникають в товариствах та установах, інші законодавчі акти не можуть суперечити кодексу.

Відповідно до ст. 87 ЦК, - «установчим документом товариства є затверджений учасниками статут або засновницький договір між учасниками, якщо інше не встановлено законом.»

Також в підтвердження норм ЦК, в ст.57 Господарського кодексу України (далі ГК)– «установчими документами суб'єкта господарювання є рішення про його утворення або засновницький договір, а у випадках, передбачених законом, статут (положення) суб'єкта господарювання», «статут суб'єкта господарювання повинен містити відомості про його найменування … про органи управління і контролю, їх компетенцію…а також інші відомості, пов'язані з особливостями організаційної форми суб'єкта господарювання, передбачені законодавством. Статут може містити й інші відомості, що не суперечать законодавству.»

Відповідно до ст. 82 ГК « установчим документом повного товариства і командитного товариства є засновницький договір. Установчим документом акціонерного товариства, товариства з обмеженою відповідальністю і товариства з додатковою відповідальністю є статут.»,крім того «установчі документи господарського товариства повинні містити відомості про вид товариства, предмет і цілі його діяльності, склад засновників та учасників, склад і компетенцію органів товариства та порядок прийняття ними рішень, включаючи перелік питань, з яких необхідна одностайність або кваліфікована більшість голосів, інші відомості, передбачені статтею 57 цього Кодексу.»

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про акціонерні товариства» - « установчим документом акціонерного товариства є його статут.», в якому повинно бути ….тип товариства; склад органів товариства та їх компетенцію, порядок утворення, обрання і відкликання їх членів та прийняття ними рішень, а також порядок зміни складу органів товариства та їх компетенції; порядок внесення змін до статуту»

Відповідно до ч.1 Стаття 89 ЦК – « юридична особа підлягає державній реєстрації у порядку, встановленому законом. Дані державної реєстрації включаються до Єдиного державного реєстру, відкритого для загального ознайомлення.» Регулювання відносин з державної реєстрації юридичних осіб регулюється Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Реєстрації підлягають всі види юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування, включаючи юридичних осіб публічного права. Для реєстрації банків та їх філій застосовується також постанова Національного банку України № 375 від 31.08.2001 року, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за №906/6097 «Про затвердження Положення про порядок створення і державної реєстрації банків, відкриття їх філій, представництв, відділень»(далі Постанова), відповідно п .1.1. якої « реєстрація банків здійснюється Національним банком шляхом унесення відповідного запису до Державного реєстру банків, після чого банк набуває статусу юридичної особи.»

Відповідно до п.4 ст.89 ЦК –«до Єдиного державного реєстру вносяться відомості про організаційно-правову форму юридичної особи, її найменування, місцезнаходження, органи управління, філії та представництва, мету установи, а також інші відомості, встановлені законом».

В Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості щодо юридичної особі , а саме ….повне найменування; ідентифікаційний код юридичної особи; форма власності; перелік засновників;основні види діяльності; прізвище, ім’я та по батькові та ідентифікаційні коди фізичних осіб – платників податків, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, утому числі підписувати договори; дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи.

Відповідно до Постанови - серед основних відомостей слід виділити: склад та компетенцію органів управління банку та порядок прийняття ними рішень, порядок унесення змін до установчих документів; особа, уповноважена укладати договори та діяти від імені засновників (учасників); статут банку, затверджений установчими зборами (зборами учасників) і підписаний головою правління банку; в якому зазначаються: повна і скорочена назва банку та його місцезнаходження;організаційно-правова форма; положення про те, що банк набуває статусу юридичної особи з часу реєстрації його Національним банком у Державному реєстрі банків; напрями діяльності та спеціалізація (у разі її наявності);перелік видів діяльності, банківських та інших операцій, які має намір здійснювати банк на підставі банківської ліцензії та письмового дозволу Національного банку; положення про структуру управління банку, органи управління, їх компетенцію та порядок прийняття ними рішень, включаючи перелік питань, щодо яких потрібна одностайність або кваліфікована більшість голосів (загальні збори акціонерів, збори учасників банку, спостережна рада банку, правління (рада директорів) банку).

Факт внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію юридичної особи засвідчує свідоцтво про державну реєстрацію – документ установленого зразка.

Відповідно до п.4 ст.90 ЦК при зміні найменування, юридична особа повинна здійснити певні дії, а також змінити свідоцтво про державну реєстрацію.

Відповідно до ст.95 ЦК, «філією є відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій» та «філії та представництва не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення.» і «керівники філій та представництв призначаються юридичною особою і діють на підставі виданої нею довіреності.»

Філії та представництво не є суб’єктами цивільних правовідносин, не мають права бути стороною договорів, власником майна навіть у тому випадку, коли вони ведуть баланс, оскільки не є юридичними особами. Керівники філії та представництва призначаються органами юридичної особи і діють на підставі виданої нею довіреності, від імені юридичної особи, а не філії та представництва.

Відповідно до Постанови п. 9.4. « філії банку діють від імені банку на підставі положення про філію. Філії банку мають право здійснювати банківські та інші операції, передбачені положенням про філію та на підставі дозволу, наданого банком, у межах отриманих банком банківської ліцензії та письмового дозволу, за винятком операцій, для проведення та обліку яких у філії немає належних умов (у тому числі відповідне програмне забезпечення і приміщення, спеціальне банківське обладнання, комп'ютерна техніка, комунікаційні засоби, спеціалісти відповідної кваліфікації тощо) або яких філії не мають права здійснювати згідно з вимогами чинного законодавства України. Філії банків не мають права відкривати рахунки банкам та в банках, у тому числі укладати кореспондентські відносини. Керівник філії банку діє на підставі довіреності, виданої банком.»

Відповідно до ст. 154 ЦК, «установчим документом акціонерного товариства є його статут,і «статут акціонерного товариства крім відомостей, передбачених статтею 88 цього Кодексу, має містити відомості про: … склад і компетенцію органів управління товариством та про порядок ухвалення ними рішень. У статуті акціонерного товариства мають також міститися інші відомості, передбачені законом.». Єдиним установчим документом для акціонерного товариства є його статут, в якому повинні бути зазначені склад і компетенція органів управління та про порядок ухвалення ними рішень.

Відповідно до ст. 246 ЦК , «довіреність від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами, та скріплюється печаткою цієї юридичної особи.»

На момент видачі довіреності, а саме 10 листопада 2009 року, Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» не існувало, а було отримано свідоцтво для Публічного акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», відповідно до вищеназваних норм, положень та статей Законів і Кодексів.

В той же час , довіреність видається Публічним акціонерним товариством « Райффайзен банк Аваль», в особі директора Харківської дирекції Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» Федосєєва О.С. та заступником директора Харківської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» Ободовським Сергієм Тимофійовичем , які самі діють на підставі довіреності., виданої не зрозуміло, на яких підставах.

До заяви, яка надійшла від Відповідача, не прикладено ніяких витягів чи документів, які підтверджують повноваження даних осіб, а прикладена тільки довіреність для працівника Харківської дирекції відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» головного юрисконсульта Пупкіна , яку видали дані керівники Харківської обласної дирекції «Райффайзен банку Аваль» , також невідомо, на яких підставах .

Дана довіреність, від 10 листопада 2009 року серія ВМО №746243, завірена печаткою Харківської дирекції Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», яка не має статусу юридичної особи.

Враховуючи вищесказане, та керуючись ст.ст. 80,87,89,90,95,154,246 ЦК, ст.ст.57,82 ГК, ст. 13 Закону України „Про акціонерні товариства ”, ст.ст. 42,121,229,231 ЦПК, постановою Національного банку України № 375 від 31.08.2001 року, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за №906/6097 «Про затвердження Положення про порядок створення і державної реєстрації банків, відкриття їх філій, представництв, відділень»

ПРОШУ:

1. Визнати заяву про перегляд заочного рішення від 01.03.2010 року , подану ПАТ «Райффайзен банк Аваль» 20.05.2010 року в Жовтневий районний суд м. Харкова по справі №2-786-10 за позовом _________ до Публічного акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» про внесення змін до кредитного договору №_______________ 2006 року, такою, що подана з порушенням ст. 229 ЦПК.

2. Залишити заяву про перегляд заочного рішення від 01.03.2010 року , подану ПАТ «Райффайзен банк Аваль» 20.05.2010 року в Жовтневий районний суд м. Харкова по справі №2-786-10 за позовом ______________ до Публічного акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль» про внесення змін до кредитного договору №_____________________, без розгляду.

__________________2010 року ______________________________

Опубликовано

по ст. 652 верховный суд расторгнет договор только в случае выполнения всех четырех условий которые требует эта статья. Вот пример из истории если кому интересно, когда ВХСУ по 652 признал расторжение кредитного договора

но... это история, тогда действовало положение о кредитовании

2_241_ст.652_ВХСУ.txt

Опубликовано

Галина, вы - новенькая на форуме, но я смотрюд не новенькая по-сути вопроса.

Как по-вашему, действительно ли у нас банкам не запрещено совершать операции с иностранной валютой, т.е. разрешены любые операции, которые им вздумаются?

Опубликовано

чего то ваш файлик сударыня не скачивается, а время и история покажут, что есть на самом деле, ведь ещё не вступили в бой основные силы и каждый день, каждый из нас становитсья сильнее.

Опубликовано

Галина, вы - новенькая на форуме, но я смотрюд не новенькая по-сути вопроса.

Как по-вашему, действительно ли у нас банкам не запрещено совершать операции с иностранной валютой, т.е. разрешены любые операции, которые им вздумаются?

мне трудно быть объективной, я ведь влезла в три валютных кредита. Но вникая, вчитываясь во все, что касается теперь валюты, я считаю, что выдавать кредит в валюте не имели права вообще, даже с индивидуальной лицензией, но это труднее доказывать судьям, чем пункт в. ч.4 ст5 Декрета. Думаю, что все началось когда втратило чинність Положення про кредитування. Сначала в 2003 в него внесли изменения в понятие споживчого кредиту и надання в іноземній валюті, а в 2004 воно втратило чинність, похоронив с собой все что сейчас нам могло бы помочь. Про пункт В. я уже и писала и еще раз говорю. ЗАКОНОМ должны быть предусмотрены те суммы и сроки на которые ненужно приобретение индивидуальной лицензии, а все что перевищюэ нужно, а так как в законе этих сумм и сроков нет, то все что больше нуля выдается банком как кредит - требует приобретения индивидуальной лицензии.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения