Ольга_5401 Posted October 7, 2019 Report Posted October 7, 2019 Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, я оформила мать одиночку но не сразу после родов а через несколько месяцев (не было возможности оформить раньше). Могу ли я получить ее за те месяцы когда еще не подавала заявление?
Va70l Posted October 9, 2019 Report Posted October 9, 2019 Пункт 36 постанови КМУ от 27.12.2001 № 1751: "Допомога на дітей одиноким матерям призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 18-річного віку (якщо діти навчаються за денною формою у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) включно..." 1
Bolt Posted October 9, 2019 Report Posted October 9, 2019 Конечно с момента обращения, в чём тут вопрос вообще непонятно...
Recommended Posts