Recommended Posts

Posted

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, я оформила мать одиночку но не сразу после родов а через несколько месяцев (не было возможности оформить раньше). Могу ли я получить ее за те месяцы когда еще не подавала заявление?

Posted

Пункт 36 постанови КМУ от 27.12.2001 № 1751:

"Допомога на дітей одиноким матерям призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 18-річного віку (якщо діти навчаються за денною формою у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) включно..."

  • Like 1
Posted

Конечно с момента обращения, в чём тут вопрос вообще непонятно...

  • Пользователи

    No members to show