Пенсионный фонд долг за 2010г


Recommended Posts

45 минут назад, babaika сказал:

В данном случае вымога является исполнительным документом (даже сели нам это не нравится) на основании которого происходит взыскание.

Да, здесь я согласен отчасти, так как вопрос спорный... И доказать обратное практически нереально, хотя как я уже выше писал, что законом об ИП такого ИД не предусмотрено... Здесь по сути возникает коллизия...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Стаття 25. Заходи впливу та стягнення.

Положення цієї статті поширюються лише на тих платників, які відповідно до цього Закону зобов'язані нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

(Если я уже с декабря 2017г не являюсь предпринимателем,меня это касается?) Каковы сроки предъявления вымоги должнику?

4. Податковий орган у порядку, за формою та у строки, встановлені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, надсилає в паперовій та/або електронній формі платникам єдиного внеску вимогу про сплату недоїмки з єдиного внеску. Т.е. ВЫмога высылается должнику.

Вимога про сплату недоїмки з єдиного внеску, винесена за результатами документальної перевірки, надсилається (вручається) платнику в порядку, визначеному статтею 42 Податкового кодексу України.

Где тут указана Исполнительная служба?

Вимога про сплату недоїмки є виконавчим документом.

Платник єдиного внеску зобов'язаний протягом десяти календарних днів з дня надходження вимоги про сплату недоїмки сплатити суми недоїмки та штрафів разом з нарахованою пенею.

Виконавчим для должника, если она направлена должнику.

У разі незгоди з розрахунком суми недоїмки платник єдиного внеску узгоджує її з податковим органом шляхом оскарження вимоги про сплату єдиного внеску в адміністративному або судовому порядку.

Я против и не согласен.

5. Вимога податкового органу про сплату недоїмки або рішення суду щодо стягнення суми недоїмки виконується державною виконавчою службою в порядку, встановленому законом.

Стаття 1. Виконавче провадження

1. Виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Стаття 3. Рішення, що підлягають примусовому виконанню. Виконавчі документи: далее по тексту. Нет там Вымоги.

Стаття 4. Вимоги до виконавчого документа.

Далее по тексту.

2) дата прийняття і номер рішення, згідно з яким видано документ;

6) дата набрання рішенням законної сили (крім рішень, що підлягають негайному виконанню);

7) строк пред’явлення рішення до виконання.

Если Вымога виконавчий документ - где эти данные?

И конечно по срокам. Если Вымога выдана в 2010г, какой срок её предъявления? Причём предъявления должнику.

Ну вот как то накрапал чуть чуть.

Хочу завтра поискать про ЕСВ за 2010г, т.к. Закон о ЕСВ вступил в силу с 01.01.2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 weeks later...

С документами ознакомился. Мало того, что якобы отправляли письмом по реестру, которое я не получал, говорят мы не обязаны вообще вам реестр показывать. Отправили без описи. Спрашиваю может это открытка к празднику была? Круглые глаза. Решение о взыскание с меня суммы отправили в пенсионный фонд, что бы с пенсии вытаскивали. Вопрос6 а мне? ответ : не обязаны. Основание открытия дела? Вымога. Покажите где в ст.3 есть слово Вымога. Это решение др. организаций. У нас так принято. А как же Закон? У нас так принято... И т.д. С круглыми глазами.

Подскажите Жалобу на инспектора ИС, не соблюдение Закона, не оповещение и т.д.........

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения