Recommended Posts

Доброго времени суток! Пришла повестка в суд. Иск подал приват.

Выкладываю вот иск, подскажите пожалуйста, что сделать в этой ситуации.

Подать встречный иск, мотивируя Протоколом N 4

к Конвенции о защите прав человека и основных свобод

"Об обеспечении некоторых прав и свобод помимо тех,

которые уже включены в Конвенцию и первый Протокол к ней"

????

А вот как быть с суммой? Как бы её уменьшить? Чем мотивировать?

ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОЩИ!

Еще такой момент присутствует, что на имущество уже наложен арест исполнительной службой.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго времени суток! Пришла повестка в суд. Иск подал приват.

Выкладываю вот иск, подскажите пожалуйста, что сделать в этой ситуации.

Подать встречный иск, мотивируя Протоколом N 4

к Конвенции о защите прав человека и основных свобод

"Об обеспечении некоторых прав и свобод помимо тех,

которые уже включены в Конвенцию и первый Протокол к ней"

????

А вот как быть с суммой? Как бы её уменьшить? Чем мотивировать?

ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОЩИ!

Еще такой момент присутствует, что на имущество уже наложен арест исполнительной службой.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

я так понимаю это первая писулька по почте в ящик кинули нучтож почитала а скопировала а теперь готовь иск на банк в свой суд а про писульку засунь пдале и забудь что получала
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

То, что готовить иск это понятно. Но это не первая пислька. Предыдущие пугалки я всерьёз и не рассматривала с печатью канцелярия суда и решение Именем Украины. Я вот думаю мотивировать чем? какими статьями и т.д.Будьте добры, подскажите чайнику. Про ограничение свободы передвижений понятно. К тому же на имущество уже арест наложен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 months later...

Суды всё переносили и переносили.

И вот 20го числа принесли в суд на моё заперечення до позову они свою бумажку, где расписали как законно они повысили процентную ставку.

Прошу помощи, совета. Что на это отписать им?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У Вас такая же заява как у меня была.

Не было заставы и выезд за границу они не имеют права Вам запретить.

Я получила решение , правда не по месту прописки и по этому подала на апелляцию.

Когда суд у Вас ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У Вас такая же заява как у меня была.

Не было заставы и выезд за границу они не имеют права Вам запретить.

Я получила решение , правда не по месту прописки и по этому подала на апелляцию.

Когда суд у Вас ?

Заставы не было так как это была Голд карта от приват банка. На счет выезда за границу я писала в запереченні до позову. Но пока этот момент не обсуждается. Разборки за эти проценты идут. Прошу помощи что им отписать на то, что они якобы законно повысили процентную ставку.

По почте не приходили никакие письма. К тому же, что это за документ "Правила" которыми они руководствуются? Их никто не показывал при подписании договора.

А суд 5го августа.

А что с вашей аппеляцией?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я не давно разговаривала с знакомым судьёй, он сказал главное , чтобы прийти с адвокатом и пару свидетелей на суд обязательно взять, они этого боятся.

По цивильному не имеют право запретить перемещение за границу.

Ещё есть одна важная вещь , если Вы замужем и Ваш муж не подписывал разрешение на кредит то тут нарушен семейный кодекс.

По процентах , Ваш адвокат должен потребовать доказательства того на каком основании они повысили Вам проценты без Вашего согласия и показать они должны что Вам высылали письмо и Вы получили.

Тут у Вас дело без адвоката не обойдётся , но только не попадитесь на адвоката который лоббирует приват банк.

Да кстати если будет Вас уговаривать адвокат , что соглашайтесь и т.д. сразу от такого бегите. Лучше взять юриста без аккредитации , он как раз прекрасно будет работать на Вашей стороне.

Прочитайте ещё раз контракт или там есть что они могут поднимать проценты в одностороннем порядке, если нет и нет подпискного Вашего додатка то не имели право поднимать проценты.

У меня вообще сфабриковано дело.

Я только подала на апелляцию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ещё есть одна важная вещь , если Вы замужем и Ваш муж не подписывал разрешение на кредит то тут нарушен семейный кодекс.

ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ЗАПОРІЖЖЯ

69006,м. Запоріжжя,вул..40років Радянської України 1/2

Позивач

69065,м.

Відповідач 1: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО « ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК»

04119 м. Київ, вул. .Зоологічна 5.

Відповідач-2:

69000,М.Запоріжжя,

Ціна позову: Немайновий

Позовна заява

Про визнання кредитного договору недійсним

14.02.2011 року Від своєї дружини ______________________ з якою я знаходжусь в офіційному шлюбі з 00.00.1996 року я дізнався , що вона є відповідачем по справі №0- 000/11, що знаходиться в провадженні Ленінського районного суду м. Запоріжжя за позовом ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» до ____________, про стягнення заборгованості за кредитним договором № 0 (далі - Кредитний договір), від _______ р.. в розмірі 000000 гривні (гривень 23 копійки).

Зі свого боку вважаю, що кредитний договір № та всі додаткові угоди до нього є недійсними з моменту укладення, оскільки позивач не надавав згоди дружині на укладання вищевказаного договору.

Таким чином, у разі задоволення Ленінським районним судом м. Запоріжжя у повному обсязі позову ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» про стягнення з ____________ , майна або грошових коштів на суму100000 гривень.,мої законні права та інтереси будуть порушені.

Згідно ч. 2 ст. 60 Сімейного кодексу України, вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Відповідно до ч. 2 ст. 61 СК України об'єктом права спільної сумісної власності є заробітна плата, пенсія, стипендія, інші доходи, одержані одним із подружжя і внесені до сімейного бюджету або внесені на його особистий рахунок у банківську (кредитну) установу.

Згідно ч. 2 ст. 65 Сімейного Кодексу України при укладенні договорів одним із подружжя вважається, що він діє за згодою другого з подружжя. Дружина, чоловік має право на звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним як такого, що укладений другим і подружжя без її, його згоди, якщо цей договір виходить за межі дрібного побутового.

Згідно ч. 1 ст. 203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства.

Згідно ч. 1 ст. 215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу.

Згідно ч. 1 ст. 236 ЦК України недійсним правочин визнається з моменту вчинення.

Керуючись ч. 2ст. 60, ч. 2 ст. 61, ст. 65 Сімейного кодексу України, ч. 1. ст. 203, ч. 1 ст. 215, ч. 1. ст. ст. 236, Цивільного кодексу України, ст. ст. 4, 10, 11, 57-60, 88, 209, 212-215, 218, 223 ЦПК України,

Прошу:

Визнати недійсними кредитний договір № укладений між ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» та ____________ від ______року з додатковими угодами до нього з моменту їх укладення.

Стягнути в рівних долях з Відповідача 1 ,та Відповідача 2, на користь __________________________________________ який проживає за адресою : м. Запоріжжя судовий збір в сумі 17 грн. та 37 грн. витрат на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

Додатки:

1. Копія паспорта ПОЗИВАЧА - 1 прим.

2. Копія свідотства про укладення шлюбу - 1 прим.

3. Копія Кредитного Договору № та додатки Іта 2;-1 прим.

4. Копія позовної заяви ПАТ « Ві Ей Бі Банк» від 21.06.2010 року.-І прим.

5 Копія позовної заяви для Відповідача -1 (ПАТ « Всеукраїнський Акціонерний Банк» - 1 прим

6. Доказ отримання копії позовної заяви Відповідачем -2 (М___________) -1 прим.

7. Доказ сплати судового збору -1 прим.

8. Доказ сплати послуг за ТТЗ судового процесу -1 прим.

Позивач

5 квітня 2011р. ________________ С. С.

На докази отримання копии позовной заявы ответчик два пусть напишет: Позовну заяву отримав, заперечень що до позову не маю, з вимогами викладеними в позовной заяве згоден. Прошу суд розглянути позов без моей присутности.

Мне в принципе судья который бвл явно на стороне банка отказал по

1.срокам исковой давности(беспредел полный банкирчики сами в суде признались ,что ни каких бумажек напоминалок и требовалок не присылали и приволокли в суд справку о зароботной плате моей жены,я заявил,что справка не есть согласие и она относится вобще то к другому кредиту моей жены в том же банке) Судья все это в глухую проигнорировала.

2. По самой сути иска. Якобы кредит "потребительский" и сочла дрибным побутовым т.е. согласие супруга не требуется.(я заявил,что у банков все кредиты потребительские и 10 тыс грн. это на тот момент порядка 15 минимальных зарплат) Полный игнор зато с интересом выслушала чушь которую нес банковский юрист.

Я конечно понимаю.что у всех разные понятия -мелких бытовых.И нигде толком не определена цифра мелкого бытового. Но ст 31 ЦК хоть как то может в этом помочь.

Пы. Сы. Сейчас сочиняю по этому поводу апеляшку. Шансов не много ,но бороться стоит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Надо всё и везде писать .

Да кстати у нас во Львове апелляционный как то не лоббирует банки , видно боятся за места после Зварыча :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Надо всё и везде писать .

Воть сочинил пока

А П Е Л Я Ц І Й Н А С К А Р Г А

на рішення Ленінського районного суду М. Запоріжжя від липня 2011 року по цивільній справі №2-/11 головуючого - судді _________

липня 2011 року Ленінський районний суд м. Запоріжжя, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом _____________ до ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк»( далі- ВІДПОВІДАЧ-1) та ________________ (далі- ВІДПОВІДАЧ -2), про визнання недійсним кредитного договору, виніс Рішення по цивільній справі №2-/11 (суддя ) , за яким мені в позові відмовлено, за двох мотивів а саме: в зв’язку з тим що ніби то сплив строк позовної давності, та по суті мого позову.

Я не можу погодитися із зазначеним рішенням суду, та вважаю, що у даному судовому рішенні має місце невідповідність висновків суду обставинам справи та неправильне застосування судом норм матеріального та процесуального права.

Суд не в повній мірі з’ясував обставини справи, які мають суттєве значення для правомірного її вирішення, зокрема:

Згідно зі ст. 213 ЦПК України рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим

1. Стосовно строку позовної давності.

Суд проігнорував мою заяву про те ,що мені не було відомо про підписання кредитного договору між ______________________________ та ПАТ « Всеукраїнський Акціонерний Банк» . Замість цього прийняв до уваги необґрунтовані заперечення представника ВІДПОВІДАЧ-1 , який в якості доказу про те ,що мені ніби то було відомо про підписання кредитного договору між ВІДПОВІДАЧЕМ-1 та ВІДПОВІДАЧЕМ-2 надав довідку видану мною керівником підприємства Головному бухгалтеру ______________________«про нараховану заробітну плату за 2007 рік» . Мої заперечення про те, що ця довідка має відношення до іншого кредитного договору між ВІДПОВІДАЧЕМ-1 та ВІДПОВІДАЧЕМ-2 який на справді існує,та на підписання якого існує мій письмовий дозвіл.

Крім того ВІДПОВІДАЧ-1 в судовому засіданні зізнався,що жодного разу не письмово,не навіть усно з боку банку не було направлено попереджень на адресу ВІДПОВІДАЧА-2 про наявність заборгованості по кредиту.

Вище наведене свідчить про те що я дійсно міг не знати (а насправді і не знав)про наявність підписаного кредитного договору між ВІДПОВІДАЧЕМ-1 та ВІДПОВІДАЧЕМ-2. Крім того ВІДПОВІДАЧЕМ-1 обґрунтованих заперечень суду надано не було. ВІДПОВІДАЧ-2 зі свого боку з вимогами викладеними в позові згодна.

Тому керуючись п.1. ст..261 ЦК України початок перебігу строку позовної давності починається з моменту коли я дізнався про порушення свого права, а саме з 14.02. 2011 року коли позовну заяву від 21.06.2010 року від ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний банк» було отримано.

2. Стосовно суті позову.

В своєї позовної заяві я зазначив:

Зі свого боку вважаю, що кредитний договір № та всі додаткові угоди до нього є недійсними з моменту укладення, оскільки позивач не надавав згоди дружині на укладання вищевказаного договору.

Таким чином, у разі задоволення Ленінським районним судом м. Запоріжжя у повному обсязі позову ПАТ «Всеукраїнський Акціонерний Банк» про стягнення з ____________________________, майна або грошових коштів на суму00450,23 гривень.,мої законні права та інтереси будуть порушені.

Згідно ч. 2 ст. 60 Сімейного кодексу України, вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Відповідно до ч. 2 ст. 61 СК України об'єктом права спільної сумісної власності є заробітна плата, пенсія, стипендія, інші доходи, одержані одним із подружжя і внесені до сімейного бюджету або внесені на його особистий рахунок у банківську (кредитну) установу.

Згідно ч. 2 ст. 65 Сімейного Кодексу України при укладенні договорів одним із подружжя вважається, що він діє за згодою другого з подружжя. Дружина, чоловік має право на звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним як такого, що укладений другим і подружжя без її, його згоди, якщо цей договір виходить за межі дрібного побутового.

Хочу зазначити, що законодавством України чітко не визначено розмір того самого «Дрібного побутового договору» але, в Цивільному Кодексі України ,а саме: ст. 31 йдеться про те що: Правочин вважається дрібним побутовим, якщо він задовольняє побутові потреби особи, відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку та стосується предмета, який має невисоку вартість;

Крім того ЗУ « Про прожитковий мінімум» встановлено:

Прожитковий мінімум — вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров’я набору продуктів харчування (далі — набір продуктів харчування), а також мінімального набору непродовольчих товарів (далі — набір непродовольчих товарів) та мінімального набору послуг (далі — набір послуг), необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості.

Статтею 62 Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” затверджено на 2007 рік прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня - 492 гривні, з 1 квітня - 501 гривня, з 1 жовтня - 510 гривень.

Тобто ______ заробітну плату біля трёх тисяч гривень на місяць ,як свідчить довідка про доходи надана ВІДПОВІДАЧЕМ-1 в якості доказа, вважати для себе договір на 00 500 грн.00 коп. Дрібним побутовим не мала . А з огляду на те,що ціна договору-біля двадцяти прожиткових мінімумів то цей договір підписаний між ВІДПОВІДАЧЕМ-1 та ВІДПОВІДАЧЕМ-2 виходить далеко за межі дрібного.

Тобто спираючись на вище наведене вважаю ,що кредитний договір на 00 500 грн.00 коп (00000ч пятьсот гривень 00 коп) вважати «Дрібним побутовим» неможливо.

Крім того посилання ВІДПОВІДАЧА-1на п.3.ст.65 Сімейного Кодексу України асаме:

Для укладення одним із подружжя договорів, які потребують нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, а також договорів стосовно цінного майна, згода другого з подружжя має бути подана письмово.

Згода на укладення договору, який потребує нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, має бути нотаріально засвідчена.

Ці посилання вважаю беспідставними та необгрунтованими тому, що нотаріальне посвідчення данного договору згідно ст.209 ЦК України не потрібно. А п.3.ст.65 Сімейного Кодексу України саме розьснюются дії подружжя відносно підписання договору нотаріальне посвідчення якого необхідне.

Більш детальні та додаткові пояснення , необхідні докази, будуть надані суду після отримання мною на руки повного тексту Рішення суду по справі №/11 від липня 2011 року.

Все вищеозначене вказує на те, що судовий розгляд справи здійснювався упереджено, поверхнево і неповно. З огляду на вищенаведене,

ПРОШУ:

1. Прийняти до розгляду апеляційну скаргу на Рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 1року по справі /11 судді М

2. Рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 1 Головуючого судді - скасувати у повному обсязі, та прийняти нове рішення, в якому позовні вимоги задовольнити повністю.

Додатки:

1. Копія апеляційної скарги в 2-х екземплярах на _ арк. кожен;

2. Копія квитанції, що посвідчує сплату інформаційно-технічного забезпечення;

3. Копія квитанції, що посвідчує сплату судового збору.

00 січня 2011 р. ______________Позичальник

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да ещё мне судья знакомый сказал . чем больше статей с кодексов в скаргах тем лучше.

Бейте на то , что банк нарушил семейный кодекс и у него нет подтверждения , что Вы согласны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да ещё мне судья знакомый сказал . чем больше статей с кодексов в скаргах тем лучше.

Бейте на то , что банк нарушил семейный кодекс и у него нет подтверждения , что Вы согласны.

Зачем в жалобах много статей?

нужна конкретика.

что нарушено и как.

Заставы не было так как это была Голд карта от приват банка. На счет выезда за границу я писала в запереченні до позову. Но пока этот момент не обсуждается. Разборки за эти проценты идут. Прошу помощи что им отписать на то, что они якобы законно повысили процентную ставку.

По почте не приходили никакие письма. К тому же, что это за документ "Правила" которыми они руководствуются? Их никто не показывал при подписании договора.

А суд 5го августа.

А что с вашей аппеляцией?

Очень мало документов, пришлите на почту мне Все документы, тогда смогу подсказать.

Банк подал на Вас на взыскание или вы подали на недействительность повышения процентной ставки?

Было ли заседание по сути?

вы требовали в письменной форме у банка на каком основании Вам повысили ставку?

и Банк Вам ничего не предоставил,

если да, то просите суд истребовать доказательства повышения процентной ставки.

ни в коем случае не платите платеж по повышенной процентной ставки.

На форуме есть хорошее решение апелляционного суда какой-то области по данному случаю

там очень хорошо расписано, почему Приват не имеет право повышать процентные ставки.

Вы действительно получали уведомление от ПРивата о повышении процентной ставки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

перебирая полученные доки нашол страничку

http://s008.radikal.ru/i306/1107/03/784dfbcdf366.tif

если кому известны эти люди то предупредите о том что за ними уже открыты дела

дело в том что это падло янсон применяет весь инструментарий

неправильный адрес имена фамилии а также старается взять отправку повестки на себя и в результате отправляет за день до заседания текже подлог в отправленных доках тоесть просто вкидываются левые листы и прочее чем подставляет судей под нарушение 119 цпку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

перебирая полученные доки нашол страничку

http://s008.radikal.ru/i306/1107/03/784dfbcdf366.tif

если кому известны эти люди то предупредите о том что за ними уже открыты дела

дело в том что это падло янсон применяет весь инструментарий

неправильный адрес имена фамилии а также старается взять отправку повестки на себя и в результате отправляет за день до заседания текже подлог в отправленных доках тоесть просто вкидываются левые листы и прочее чем подставляет судей под нарушение 119 цпку

Кто-то вас уже блоканул файл или не получилось выложить корректно

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Заставы не было так как это была Голд карта от приват банка. На счет выезда за границу я писала в запереченні до позову. Но пока этот момент не обсуждается. Разборки за эти проценты идут. Прошу помощи что им отписать на то, что они якобы законно повысили процентную ставку.

По почте не приходили никакие письма. К тому же, что это за документ "Правила" которыми они руководствуются? Их никто не показывал при подписании договора.

А суд 5го августа.

А что с вашей аппеляцией?

Какой то позов вы разместили уж очень не похож на прихватвоский...мучают сомнения.... Я их сотни пересмотрел а єто какой-то .... ну ладно.Задайте в суде Приватбанковцам вопрос для начала: А получали ли вы вообще деньги ,которые указаны в позове в сумме... такой-то. Пусть докажут ,что именно вы получили такие деньги. Если вдруг дадут договор на оформление кредитной карточки ,то договор еще не означает то,что вы получили эти деньги. Упирайтесь .Я гроші в такій-то сумі ,що зазначено в позові не отримувала. Согласно ст.10 ЦПК України Кожна сторона повинна навести ті обставини на які посилається як підставі соїх позовних вимог. Най вони доказують . Чомі вічно ми (позичальники) виправдовуємося в судах. На агресію відповідайте також агресивно. Я завжди в суді звертаюсь до банку :Доведіть те ,що ви пишите в позові ,що Іванов І.І. отримав іменно таку суму(надайте касові чеки з його підписом ,тощо) Підписання договору ,ще не означає виконання. Я підписав договір з НАСА що мене відправлять на ЛУНУ ,але я тут на Землі ще... По такой кредитной карточке Приватбанк у меня еще в 2008 році по моєму клієнту подав позов про стягнення боргу. Вже 2011рік ,а справа не посунулась. Я прихожу в суд кожен раз і кожен раз задаю банку одне і теж питання :Доведіть ,що я отримав ці кошти. Я не отримав (іменно в такій кількості! Бо суддя спитає ,ви ж сплачували...Я отримав не в такій кількості .І на сьогоднішній день я повернув банку все що отримав.)Це ваша чітка позиція . Тримайте її. І це чесна позиція ,тому ,що ті суми ,які прописувались в договорах ніхто не отримував. Особливо у Пріхвата. Вони знімали з цих сум комісії,винагороди за надання фінансового інструменту,тощо. Не бійтесь! Ви праві !Вони не праві.Прмусте їх доказувати ,доводити ті обставини на які посилаються. Не станьте легкою здобичу для ненаситних банкірів !
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Какой то позов вы разместили уж очень не похож на прихватвоский...мучают сомнения.... Я их сотни пересмотрел а єто какой-то .... ну ладно.

ну может они уже научились их иначе составлять... но такой он есть. До этого были письма "Именем Украины" где они писали, что всё арестовано, за границу никто не выедет, полный капец нам. И печать канцелярии какой то. такие письма просто по почте приходили. На них внимания не обращали.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну может они уже научились их иначе составлять... но такой он есть. До этого были письма "Именем Украины" где они писали, что всё арестовано, за границу никто не выедет, полный капец нам. И печать канцелярии какой то. такие письма просто по почте приходили. На них внимания не обращали.

Есть и у меня такие в коллекции. Собираюсь предъявить в суде. Толку будет маловато,но при правильном подходе и постановке вопроса может сработать. Судья как доказ или другое вряд ли примет.но червячок сомнений у судьи останется. собираюсь поставить вопрос примерно таким образом: Зачем же вы господа банкиры подали на меня в суд,если вы уже взяли на себя судебные полномочия и именем украины уже вынесли решение?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вчера показала Ваши документы моему знакомому судье , он сказал если Вы не получили заказного письма про повышение процентов , значить у них нет подтверждения , что Вы проинформированы.

Значить тут примой обман суда.

Так что для адвоката Вашего тут есть зацепка.

Опять же он подтвердил во ЦК не имеют право Вам запретить выезд за границу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вчера показала Ваши документы моему знакомому судье , он сказал если Вы не получили заказного письма про повышение процентов , значить у них нет подтверждения , что Вы проинформированы.

Значить тут примой обман суда.

Так что для адвоката Вашего тут есть зацепка.

Опять же он подтвердил во ЦК не имеют право Вам запретить выезд за границу.

Если нет уведомление от определенной даты с отметкой почты и Вашей подписи, то не какой речи о законности повышения процентной ставки идти не может.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения