ПОЯСНЕННЯ СТОРІН- ПРОШУ ДОПОМОГИ


Recommended Posts

Добрий день ШАНОВНІ.

Готуюсь до першого засідання розгляду справи по суті (попереднє вже пройшло). Я ПОЗИВАЧ

Так от в мене питання:

1. На початку рогзгляду сторони дають ПОЯСНЕННЯ. Який формат цього пояснення? Треба викласти свою Позовну заяву і всі додаткові можливі пояснення? Може в кого є зразок цих пояснень? Може дурне запитання, але я не можу щось знайти для себе чітке розуміння.

Прошу практиків направити мене у правильно русло з цього питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрий день ШАНОВНІ.

Готуюсь до першого засідання розгляду справи по суті (попереднє вже пройшло). Я ПОЗИВАЧ

Так от в мене питання:

1. На початку рогзгляду сторони дають ПОЯСНЕННЯ. Який формат цього пояснення? Треба викласти свою Позовну заяву і всі додаткові можливі пояснення? Може в кого є зразок цих пояснень? Може дурне запитання, але я не можу щось знайти для себе чітке розуміння.

Прошу практиків направити мене у правильно русло з цього питання.

Основні позовні вимоги Ви викладаєте і обгрунтовуєте у позовній заяві. Далі в засіданні усно доводите до відома суду обставини справи, порушення Ваших прав, суть позовних вимог і т.д. У випадку необхідності (якщо побачите, що якісь моменти суду незрозумілі, або відповідач обгрунтовано заперечує Ваш позов, а у Вас є контраргументи), Ви можете надати додаткові пояснення, розяснення (в т.ч. і письмові) на підставі ст.27 ЦПК України.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения