Суд Прихвата без меня по "любимой" кредиткарте


Recommended Posts

Добрый вечер всем, сегодня узнал, что в феврале был суд по моей карточке. Никаких увидомлений не получал, никто не приходил, писем не было, что делать с прихватом, случайно узнал из интернет базы судовых решений. Ниже решение:
 
 

 

Справа №  

 

            

                

        РІШЕННЯ

            ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

            (ЗАОЧНЕ)

  06.2013  

 

                                      

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в ______________ справу за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

 

                                                                 встановив:

 

          07 лютого 2013 року ПАТ КБ «ПриватБанк» звернувся до суду із позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в сумі 27183 грн. 52 коп., посилаючись на те, що 24 липня 2006 року між банком та відповідачем був укладений договір № б/н про надання  кредиту в сумі 4500 грн., із сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 36% на рік на суму залишку заборгованості за кредитом з кінцевим терміном повернення що відповідає строку дії картки. Відповідач взяті на себе зобов'язання виконував не належним чином, внаслідок чого станом на 31 грудня 2012 року його заборгованість перед банком становить 27183 грн. 52 коп., які він в добровільному порядку сплатити відмовляється, а тому позивач просить його позов задовольнити.

          Представник позивача подав до суду заяву  про розгляд справи без його участі, у випадку неявки відповідача не заперечив, щодо заочного розгляду справи,  позовні вимоги підтримав в тому обсязі, що визначений у позовній заяві.

          Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку, заяви про розгляд справи без його участі не надсилав, про причини неявки суд не повідомив.

          Із письмової згоди представника позивача суд ухвалив заочний розгляд справи, на підставі наявних у справі доказів відповідно до ст.224 ЦПК України.

          Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

          Як встановлено в судовому засіданні 24 липня 2006 року між банком та відповідачем був укладений договір № б/н про надання  кредиту в сумі 4500 грн., із сплатою відсотків за користування кредитом у розмірі 36% на рік на суму залишку заборгованості за кредитом з кінцевим терміном повернення що відповідає строку дії картки. Дані кошти були надані у вигляді кредитного ліміту на платіжну картку на підставі заяви відповідача.

          Про те, відповідач взяті на себе зобов'язання виконував неналежним чином, внаслідок чого станом на 31 грудня 2012 року його заборгованість перед банком становить 27183 грн. 52 коп., з яких заборгованість за кредитом 9343 грн. 80 коп.,  16069 грн. 08 коп. заборгованість по процентам за користування кредитом, 500 грн. 00 коп. штраф (фіксована частина), 1270 грн. 64 коп. штраф (процентна складова)

          Дані обставини підтверджуються заявою про надання кредитної  картки, умовами та правилами надання банківських послуг, розрахунком заборгованості, статутом ПАТ КБ «ПриватБанк».

          Згідно ч.1 ст. 1069 ЦК України, якщо відповідно до договору банківського рахунка банк здійснює платежі з рахунка клієнта, незважаючи на відсутність на ньому грошових коштів (кредитування рахунка), банк вважається таким, що надав клієнтові кредит на

відповідну суму від дня здійснення цього платежу. ч. 2 цієї статті визначено, що права та обов'язки сторін, пов'язані з кредитуванням рахунка, визначаються положеннями про позику та кредит (параграфи 1 і 2 глави 71 цього Кодексу), якщо інше не встановлено договором або законом.

Відповідно до ст.1054 ЦК України за кредитним договором банк, або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язуються надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірові та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

Статтею 526 ЦК України визначено, що зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

          Згідно ст.611 п.1 даного Кодексу у разі порушення зобов'язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема - припинення зобов'язання внаслідок односторонньої відмови від зобов'язання, якщо це встановлено договором або законом, або розірвання договору.

Згідно ст.625 ч.1 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що оскільки ОСОБА_1 не виконав зобов'язання з повернення грошових коштів ПАТ КБ «Приватбанк»», з нього слід стягнути суму неповернутого кредиту,  проценти за користування коштами та штраф.

Судові витрати по справі становлять 271 грн. 84 коп.,  які відповідно до ст.88 ЦПК слід стягнути з відповідача на користь позивача.

    Керуючись ст.ст. 526, 530, 533, 536, 610, 611 п.1, 612 ч.1, 1046, 1048 ч.1, 1054 ч.1 ЦК України, ст.ст. 88 209, 212-215, 224-226 ЦПК України суд,-

 

                                                    вирішив:

 

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (і.н. НОМЕР_1) на користь Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» (р/р 29092829003111 (для погашення заборгованості) МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570) заборгованість за договором № б/н від 24 липня 2006 року в сумі 27183 грн. 52 коп.  

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (і.н. НОМЕР_1) на користь Публічного акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» (р/р 64993919400001 (для  відшкодування судових витрат) МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570) судові витрати в сумі 271 грн. 84 коп.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, який його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, що подається протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.

На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня його проголошення.    

Рішення  суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, або заяви про перегляд заочного рішення, якщо апеляційну скаргу, або заяву про перегляд заочного рішення не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не було скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На підставі чого Ви взяли що це рішення стосується Вас?

Ви вказуєте що рішення стосовно Вас було прийнято у лютому але в самому рішенні стоїть дата - 06.2013. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Наверное человек на разобрался на какую нужно дату смотреть!

reyestr.court.gov.ua/Review/31661696

...

          07 лютого 2013 року ПАТ КБ «ПриватБанк» звернувся до суду із позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в сумі 27183 грн. 52 коп....

Т.С. так в чем Ваш вопрос? Или это просто повествование о деле?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если решение действительно Ваше, то Вы должны пойти в суд, ознакомиться с материалами дела (дело перефотографировать), но ни в коем случае не получать заочное решение.

А дальше нужно определяться с Вашей целью.

Нужен ответ на вопрос: Получал ли банк исполнительный лист?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если решение действительно Ваше, то Вы должны пойти в суд, ознакомиться с материалами дела (дело перефотографировать), но ни в коем случае не получать заочное решение.

А дальше нужно определяться с Вашей целью.

Нужен ответ на вопрос: Получал ли банк исполнительный лист?

как  можно ознакомиться с делом не получая его, его что раздают всем желающим. Как минимум, как раз и дадут ознакомиться под роспись. Не говоря уже, что при входе в суд всегда всех посетителей вносят в книгу реестр посетителей. Дело мое на 100%. В исполнительной службе есть решение и наложен запрет на отчуждение на все движимое и недвижимое имущество. клерки Привата предлагают заключить новый договор, сумма я понимаю будет в районе 20000 грн. при первоначальном кредите 4500. Хочу вернутся к начальным условиям кредитки и добится суммы взыскания не более 10000 грн и менее

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

как  можно ознакомиться с делом не получая его, его что раздают всем желающим. Как минимум, как раз и дадут ознакомиться под роспись. Не говоря уже, что при входе в суд всегда всех посетителей вносят в книгу реестр посетителей. Дело мое на 100%. В исполнительной службе есть решение и наложен запрет на отчуждение на все движимое и недвижимое имущество. клерки Привата предлагают заключить новый договор, сумма я понимаю будет в районе 20000 грн. при первоначальном кредите 4500. Хочу вернутся к начальным условиям кредитки и добится суммы взыскания не более 10000 грн и менее

1. На адресу суду пишиться заява про ознайомлення зі справою з правом здійснення фотокопії власними засобами. (По такій заяві повинні надати справу для ознайомлення, однак рішення надавати не будуть, оскільки Ви цього не просите).

2. Апеляція в такому разі буде переглядати справу, необхідно просити поновити термін позовної давності, зіславшись на обставини, що Вас ніхто не повідомив, про рішення Ви дізналися з реєстру...

3. Апеляція як правило частково задовільнить Ваши вимоги і направить справу на новий розгляд в суд, який прийняв рішення.

4. Далі карти (приватбанка) в руки і по цьому питанню на даному форумі є дуже змістовні коменти. Вважаю, що наступне рішення буде не такім упередженим...

 

З повагою Рубцов Олександр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Во-первых, если вы не получали уведомлений (повесток в суд) - то судовый приказ можно отменить, так как имеется предмет спора. У меня была такая же ситуация - я отменил (если нужно, копию заявы и ухвалы после праздника отсканирую и сброшу). А потом заявить о применении срока исковой давности по карте (если вы, конечно, не платили более 3-х лет до этого). Вот в помощь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6420&page=2#entry99255,  http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6565&hl=приват#entry105326

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

..

2. Апеляція в такому разі буде переглядати справу, необхідно просити поновити термін позовної давності, зіславшись на обставини, що Вас ніхто не повідомив, про рішення Ви дізналися з реєстру...

3. Апеляція як правило частково задовільнить Ваши вимоги і направить справу на новий розгляд в суд, який прийняв рішення.

.. 

З повагою Рубцов Олександр.

 

Во-первых, если вы не получали уведомлений (повесток в суд) - то судовый приказ можно отменить, так как имеется предмет спора. У меня была такая же ситуация - я отменил ...

Бля, шо за уйню  вы пишите?! Какой срок ИД? Какая апелляция? Какая отмена решения апелляцией, и направление дела в 1ю инстанцию? Какой судебный приказ? Какое уведомление (повестка) на судебный приказ? Ну не разбираетесь, помолчите, дайте сказать людям, кто реально понимает, не вводите человоека в заблуждение!

Т.с. не слушай все эти бредни.

Ярослав дело говорит, но тоже могут быть "подводные камни".

Лучше всего познакомиться с делом и ПОЛУЧИТЬ копию заочного решения (больше вероятность того, что будет положительный результат! ОБязательно НАПИСАТЬ РАСПИСКУ О ПОЛУЧЕНИИ. При чем получать решение не так важно, как важно написать расписку (если вам дело дадут "на вынос", то можете ручкой в коридоре напсать эту расписку на последней странице дела, хотя я и прямо у них в кабинете пишу при необходимости :) )

Делее нужно наступать по 2м фронтам: 1й: признание ИЛ таким, что не подлежит исполнению (срока нет, но в ваших интересес это сделать как можно скорее, ибо если получитите положительное решение, то ИП будет ЗАКРЫТО и сняты все аресты, но это будет 3й фронт!); 2й подать заявление на отмену заочного решения (10 дней со дня ознакомления с делом и написания расписки).

ПС: в расписке на получение не забудьте указать дату и что получили именно копию заочного судебного решения. Удачи!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

как  можно ознакомиться с делом не получая его, его что раздают всем желающим. Как минимум, как раз и дадут ознакомиться под роспись. Не говоря уже, что при входе в суд всегда всех посетителей вносят в книгу реестр посетителей. Дело мое на 100%. В исполнительной службе есть решение и наложен запрет на отчуждение на все движимое и недвижимое имущество. клерки Привата предлагают заключить новый договор, сумма я понимаю будет в районе 20000 грн. при первоначальном кредите 4500. Хочу вернутся к начальным условиям кредитки и добится суммы взыскания не более 10000 грн и менее

Сообщаю вам, что "реестр посетителей" - есть незаконное явление, и последние 2 года жизни я с этим борюсь! кроме того, то что вы входите в суд, ни о чем не говорит, вы могли зайти просто в туалет!

никаких новых договоров! если вы в киеве - звоните мне, будем вместе сыпать "сахар в пиво" тьфу "соль на рану" коломойскому :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 Вас ніхто не повідомив, про рішення Ви дізналися з реєстру...

 

С реестра нельзя узнать о решении, там нет фамилий... О решении человек же ясно пишет узнал от исполнительной...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Во-первых, если вы не получали уведомлений (повесток в суд) - то судовый приказ можно отменить, так как имеется предмет спора. У меня была такая же ситуация - я отменил (если нужно, копию заявы и ухвалы после праздника отсканирую и сброшу). А потом заявить о применении срока исковой давности по карте (если вы, конечно, не платили более 3-х лет до этого). Вот в помощь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6420&page=2#entry99255,  http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6565&hl=приват#entry105326

 

А никто и недолжен был уведомлять и присылать повестки в суд по поводу судебного приказа... Там совершенно другая процедура, не такая как в исковом производстве...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

 (если вам дело дадут "на вынос", 

 

Всмысле, а это как? Такое бывает...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что именно "как"? не дают на вынос? Элементарно: все время возле тебя стоит работник суда... Шаг влево, шаг враво : стреляет без предупреждения ;) Или дают знакомиться в строго определенном месте (в т.ч. и под "прицелом" видеокамер)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что именно "как"? не дают на вынос? Элементарно: все время возле тебя стоит работник суда... Шаг влево, шаг враво : стреляет без предупреждения ;) Или дают знакомиться в строго определенном месте (в т.ч. и под "прицелом" видеокамер)

 

Ну так правильно... и я об этом... Выносить из суда дела нельзя... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Но я если нужно, выношу ! ;)

 

Всмысле... А основания... Да ну это глупости, судья не имеет права выносить без санкции...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А что это ещё за прикол... http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0860-06

 

В нашей стране законы кончились как я понял...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не нужно говорить глупости!

Кстати эта инструкция утаревшая!

 

А не глупости, то что Вам дают дело выносить из суда, на каком основании... чтобы дома сидеть кроить его как хочется...)))

 

Так вот и я вижу что устаревшая вдруг с этого года стала... Так вот и меня интересует... на каком основании  устарела...  а вместо неё теперь ничего нету получается... то есть как хочу так и верчу... Вот я и пишу что за прикол...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Во-первых, если вы не получали уведомлений (повесток в суд) - то судовый приказ можно отменить, так как имеется предмет спора. У меня была такая же ситуация - я отменил (если нужно, копию заявы и ухвалы после праздника отсканирую и сброшу). А потом заявить о применении срока исковой давности по карте (если вы, конечно, не платили более 3-х лет до этого). Вот в помощь: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6420&page=2#entry99255,  http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6565&hl=приват#entry105326

в том то и дело что платил до 12.2011. и срок исковой давности как я понял еще не вышел, а всуд они подали год назад. буду благодарен за заяву на отмену судового приказа, это может помочь выиграть время и собраться с мыслями

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. На адресу суду пишиться заява про ознайомлення зі справою з правом здійснення фотокопії власними засобами. (По такій заяві повинні надати справу для ознайомлення, однак рішення надавати не будуть, оскільки Ви цього не просите).

2. Апеляція в такому разі буде переглядати справу, необхідно просити поновити термін позовної давності, зіславшись на обставини, що Вас ніхто не повідомив, про рішення Ви дізналися з реєстру...

3. Апеляція як правило частково задовільнить Ваши вимоги і направить справу на новий розгляд в суд, який прийняв рішення.

4. Далі карти (приватбанка) в руки і по цьому питанню на даному форумі є дуже змістовні коменти. Вважаю, що наступне рішення буде не такім упередженим...

 

З повагою Рубцов Олександр.

Спасибо, попробую так потупить после праздников. Если можно оразец заявления

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. Надо действительно ознакомится c мат. дела , Снять копии Это обязательно

2. Подать заявление о пересмотре Заочного решения Этим вы выиграете время И если Докажите что не получали повестки дело будет слушается заново . Если откажут апелляция .

B данном Деле можно играть 2 способами это срок давности и Защита прав потребителей

Если надо обращайтесь в личку

Опыт ЕСТЬ нет время Сидеть на форуме

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Заочне рішення може бути переглянуте судом, який його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, що подається протягом 10 днів з дня отримання копії рішення.

На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня його проголошення.    

Рішення  суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, або заяви про перегляд заочного рішення, якщо апеляційну скаргу, або заяву про перегляд заочного рішення не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не було скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Моя почта [email protected]

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

в том то и дело что платил до 12.2011. и срок исковой давности как я понял еще не вышел, а всуд они подали год назад. буду благодарен за заяву на отмену судового приказа, это может помочь выиграть время и собраться с мыслями

Хорошо, найду и с понедельника сброшу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так как у Вас есть предмет спора и вы не были уведомлены о предстоящем судебном разбирательстве (когда выносился судебный приказ), то Вы имеете полное право на отмену суд. приказа (если, конечно, Вы нигде не подтвердили своей подписью получение на руки данного приказа, к примеру, у гос. исполнителя). После Вашего заявления об отмене судебного приказа суд обязан его удовлетворить (я Вам сброшу все свои заявления и решения суда, там всё видно). Я не помню сколько точно, но после получения приказа на руки у Вас есть коротенький срок его оспорить, поэтому ни в коем случае нигде не указывайте, что о приказе Вам было известно. У меня, допустим, было так: я пошёл к исполнителю, сказал о том, что мне стало известно о наличии суд. приказа, но я его не получал. У исполнителя обязательно остаётся копия приказа. Я написал заявление о предоставлении мне копии суд. приказа, и в день получения его на руки исполнитель зарегестрировал, что получен приказ  такого то числа. С этого момента не теряйте времени (строк на оскардження), а сразу подавайте заявление в суд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения