Выборы Рада-2014: власть, которую выбираем


Recommended Posts

Попросили бы Яныка поднять в разы ЖКХ и цены на  товары, поднять доллар до 23 грн, поднять цену на топливо отдать Донбасс и Крым, да что бы он не согласился ? :)) Жертв  на десятки тысяч не было бы :)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Олігархи ніколи вже не матимуть впливу на українську владу -

 

Додано: Сер 17 гру, 2014 13:18

 
В скором времени (еще пара недель) вояки развернут фронт и с оружием снесут власть и олигархов. Люди уже не понимают за что стояли на майдане, и за что шли добровольцами!
Меня больше поражает другой факт. Это как нужно не уважать свой народ чтобы такое говорить. Это лишний раз доказывает что люди у власти хладнокровные рвачи. Как говорят теории заговора - у них рептилоидный мозг (они ничего не чувствуют когда другим больно).
 
icon_post_target.gif Додано: Сер 17 гру, 2014 13:41
 
"Олигархи никогда уже не будут иметь влияния на украинскую власть, т.к. они - и есть власть" :)

Ват только Петр Алексеичь хотелосьбы услышать другие заявления, как например: установлены и задержаны все участники событий начала этого года на Майдане, арестованы и возвращены средства беглых ваших предшественников, введены санкции против РФ, стабилизирована финансовая система, прекращена избирательная поддержка банков и бизнесов за счет налогоплательщиков, люстрированны все кто этого объективно заслуживает,...Петр Алексеевич - если этого народ не услышит и не увидит в ближайшее время - скорее всего вам стоит уже начинать собирать свои пожитки и искать пристанище за пределами Украины. Полученный вами кредит доверия от населения Украины отдавших свой голос вам, имеет ранее не виданный масштаб, но вы этот кредит используете не для выполнения обещаний и выполнения конкретных действий с видимыми и понятными результатами, а "пошли в загул и гульку со своими друзьями" именно на этот кредит...Это кончится плохо, вас корабль РФ в Крыму не заберет...

 
icon_post_target.gif Додано: Сер 17 гру, 2014 14:48  
j.gif
   zantbor написав:Меня больше поражает другой факт. Это как нужно не уважать свой народ чтобы такое говорить.

А меня больше поражает другой факт. Это как народу нужно не уважать себя, чтобы президент о нем такое говорил.

пс. Власть - это зеркало народа. Нет "хорошего" народа, с "плохой" властью. Это аксиома (лично для меня). Если народ мудрый, то он свою мудрость доказывает тем, что организовывает мудрую власть. Если народ не может (или не хочет, или ему не дают), организовать мудрую власть, значит народ как минимум - не достаточно мудрый, а как максимум - тупой.

пс. Вышенаписанное не следует брать на личный счет. Народ - масса, пусть у него 90% индивидуумов - мудрецы и 10% - алчные шакалы у власти, народ не может считаться мудрым, ибо позволено добраться к власти этим 10%. А у нас мудрецов, думаю, и половины не наберется.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Анатолій ГриценкоУкраїнський політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова партії "Громадянська позиція" (2010-2014), голова Експертної ради партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

 

Фальш і мародерство: Уряд Яценюка – на службі олігархів!

17 грудня 2014, 18:12

 

Наведу лише два факти. На основі двох сьогоднішніх заяв Яценюка.

Заява перша: Яценюк просить Раду підтримати законопроект про денонсацію офшорної угоди з Кіпром, який Уряд планує внести (колись, пізніше, ще не вніс). Звучить позитивно. Але лише на перший погляд. А насправді? Чому Уряд Яценюка не скасував цю угоду 9, 8, 7, 6, 5... місяців тому? Не знав, що олігархи виводять з країни мільярди щомісяця? Знав! Неодноразово публічно від Уряду цього вимагав я і не тільки я. Журналісти про це писали постійно. Депутати проекти реєстрували. Уряд бездіяв. Висновок очевидний – попри реформаторську фразеологію, Уряд Яценюка – на службі олігархів, Уряд Яценюка дозволив олігархам і у 2014 році виводити мільярди з країни. Примітно, що за півроку свого президентства Порошенко теж не висловився за денонсацію офшорної угоди з Кіпром, не вніс відповідного законопроекту, хоча міг і мав би це зробити. Чи не тому, що і в самого підприємства теж через кіпрські офшори працюють?

Заява друга: Яценюк просить Раду підтримати законопроект про трансфертне ціноутворення, який Уряд так само планує внести (колись, пізніше, ще не вніс). Теж звучить начебто позитивно, адже трансфертне ціноутворення перекриє олігархам можливість штучно знижувати ціну власної продукції, яку вони експортують через власні ж офшорні прокладки, сплачуючи в Україні символічні податки і тим самим грабуючи країну і її надра на мільярди щомісяця. А що насправді? Яценюк не сказав, що закон про трансфертне ціноутворення було прийнято ще за Януковича. Але – під час правління Уряду Яценюка цього року Закон так і не вступив у дію. Чому? Бо податкова служба (урядова структура!) усіляко затягувала час і ніяк не спромоглася видати свій відомчий документ про порядок обчислення податків і контролю за цінами на експортну продукцію. Яценюк про це не знав? Знав! Про це неодноразово говорилося й писалося у пресі. Чому не змусив підконтрольну Уряду податкову виконати Закон? Тому що висновок той самий: Уряд Яценюка – на службі олігархів.

Сподіваюся, у правлячій Коаліції є депутати, які ще не на службі й не на зарплаті в олігархів. Насамперед їм цим постом пояснюю лицемірність і фальшивість заяв голови Уряду.

Ви недавно в парламенті, ще не розібралися з чинними законами, можете не володіти цими темами. Вгризайтеся в проблематику швидше, професійніше, інакше олігархи з таким Урядом розведуть Вас, як кошенят. Зупиняйте дії та бездіяльність Уряду, які шкодять країні. Поєднуйте зусилля і дійте!

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сергій АндрушкоЖурналіст

 

НОВІ КОМІТЕТИ – СТАРІ ТРАДИЦІЇ

17 грудня 2014, 23:15

 
 

Низка новостворених комітетів у Верховній Раді не інформують про свої засідання, а деякі подають інформацію про свою роботу за 1-2 години до початку. Верховна Рада – нова, підходи – старі.

З початку роботи нового скликання, 4 комітети Верховної Ради анонсували свої засідання лише за пару годин до їх початку, а ще три комітети – взагалі не повідомили про свої засідання. 

 

54767-4.jpg

Засідання без камер

Як мінімум 3 комітети взагалі не анонсували свої засідання на сайті Верховної Ради. Це комітет з питань економічної політики, де вирішив працювати син Президента Олексій Порошенко.

Комітет з питань транспорту, який очолює Ярослав Дубневич. Та комітет з питань правової політики – той самий, де зчинився скандал, пов'язаний з кабінетом народного депутата Сергія Ківалова
 

e4f53-8.jpg

На неанонсоване засідання комітету з питаньо економічної політики прийшов новий Міністр Айварас Абромавічус розповісти про програму міністерства і плани.
 

4dfb2-5.jpg

Комітет з економічної політики – один з тих комітетів, які взагалі не мають власної веб – сторінки. Не анонсоване засідання відбулося в головній будівлі Верховної Ради. Мені вдалося потрапити сюди.

Новий Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус розповів про монополізацію цілих галузей економіки, корупцію, збитки на держпідприємствах, про плани приватизації

: "Здесь многие имеют связи с бизнесом и пришли с бизнеса, но позиция такая, что должны быть уравновешенные правила для всех – не должно быть преференций для большого бизнеса.

Ряд отраслей монополизированы и никакой конкуренции нет.

Не знаю публичная информация или нет, експорт в ЄС только 2 процента в этом году. Это очень мало – это не значит, что Украина не имеет какого-то товара. С моей точки зрения, не умеем этот товар поставить. Что касается управления госсобственностью, по разным оценкам 3 тысячи 300 предприятий – это около 1 млн. сотрудников – сумасшедшие убытки и рост задолженности и качество кредитов сомнительное – в такой стране, в которой мы находимся – корумпированной никто не докажет, что государство – лучший собственник. Моя позиция – никакая не реприватизация, а масштабная приватизация – на прозрачных условиях в момент, когда рыночные условия будут подходящие. Первым делом – реформа управления – аудит: будет закон о тендерах об аудиторах, вноситься изменения, где самая значимая компания из 4-х может провести аудит. Не позволять чиновникам быть в наблюдательных компаниях".

Для громадськості викладаю відео доповіді Міністра, оскільки, більше ніхто цього не знімав

https://www.youtube.com/watch?v=43XDo5pTjQc#t=19

Комітети з питань бюджету, культури і духовності, податкової та митної політики та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів інформували про початок свого засідання за пару годин до його початку.

На сайті Верховної Ради є розділ "Графіки засідань комітетів Верховної Ради України", де публікують анонси таких засідань.

Це такий собі трюк. Виходить, інформація про захід формально є, але скористатися нею експерти чи журналісти – не встигають, принаймні, потрапити фізично на засідання.

Два з чотирьох зазначених комітетів вважаються чи не найбільш впливовими.

Порядок денний митного комітету – ексклюзив 

Наприклад, комітет з питань податкової та митної політики. Він – найчисельніший у Парламенті цього скликання. Тут працюють 33 депутати. Порівняйте: в комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення записалося лише вісім народних депутатів. 

Членом митного комітету, наприклад, уже вкотре є, мільйонер і засновник "Епіцентру" Олександр Герега.
 

aaef8-9.jpg

Порядок денний засідання митного комітету ніде не оприлюднений. На чинному сайті комітету є інформація кількамісячної давнини.

Тому, фактично, ексклюзивно публікуємо фотокопію порядку денного в цьому блозі.
 

df04a-1010.jpg

Чому ж комітет не інформує громадськість? Ось відповідь його очільника. Спочатку він направив подивитися на сайт цього комітету. Сайт не оновлюється. Згодом відповів, що "Це до Апарату".
 

eb054-3010.jpg

Апарат в особі голови секретаріату комітету Сергія Шоломіцького повідомив, що на сайті Верховної Ради анонс вже є.

"Спонтанне зібрання" комітета з фінансів 

А ось це комітет з питань фінансів і банківської діяльності. Без громадськості та журналістів. Депутати розповіли, що у них просто зустріч, оскільки, в.о голови комітету і він же заступник не з'явився на засіданні. Помічник в.о голови комітету в коридорі розповів, що у депутатів "спонтанное собрание".
 

a47df-10.jpg

Сергій Андрушко, рух "Чесно"

 

Yuri Yurieff _ 18.12.2014 00:58
IP: 46.200.146.---

 

Привлечение "иностранцев" в правительство -
это очевидная имитация "реформ" с целью
успокоения общества и заграничных спонсоров.
При отсутствии всякого желания у правящей "элиты"
что-то менять, никакие потуги иностранцев
ни к чему не приведут, даже если бы они очень хотели.
Очередное замыливание глаз.
Разводняк для лохов.
 
burguin08 _ 18.12.2014 00:01
IP: 46.98.120.---
Знаете что больше всего убило?
Вот смотрю видео с Абромавичосом. Все правильно говорит и по делу.
И тут камера показывает кто же заседает. И вуаля в первом же ряду Олесик Довгый. Великий экономист блд.

И понимаю что если новая и адекватная кровь ВР не переломит ситуацию то нам ничего не поможет. Уродство конформизма приведет к третьему кровавому майдану.
  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Попросили бы Яныка поднять в разы ЖКХ и цены на  товары, поднять доллар до 23 грн, поднять цену на топливо отдать Донбасс и Крым, да что бы он не согласился ? :)) Жертв  на десятки тысяч не было бы :)))

Капец, так может Брежнева воскресим? Там колбаса по 2- 20.

А еще когда-то 60 коп. за доллар.

Впрочем, Вы не поймете. 

 

с сатаной надо бороться и изгонять его, даже если будет тяжко и доллар станет по 23 и Донбасс отберут и Крым и т.п..

Но некоторым лучше жить с сатаной, главное, чтобы стабильность и колбаса по 2-20....

 

Другое дело, чтобы изгнав дракона самому не стать им или не позвать другого взамен.

Но это уже другая история. 

 

rGsPz8Z_V5c.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

 

Другое дело, чтобы изгнав дракона самому не стать им или не позвать другого взамен.

Но это уже другая история. 

 

 

Так уже позвали - шоколадный дЭмон :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Антибанк, Вы же умный человек и знаете что гос-во обязано защищать гражданина своего, а гражданин в свою очередь обязан платить налоги в этом государстве. Я плачу налоги, а государство меня никак не защищает, а наоборот обворовывает. И, скажите как гражданам поступать в этой ситуации ? Правильно не платить налоги и скрывать доходы. При Януковиче я платил налоги и работал, а сейчас мне приходится закрыться. И таких как я очень много по Украине. Все закрываются, налоги не платят, падает производство и гривня - вот она цена "какой-то" свободы. Я  затягивать пояса не собираюсь - хватит. За 23 года раз пять затягивали пояса и это заявляли с экранов телевизоров олигархи. Пусть раскошеливаются Потрошенко, Порхатый, Татарин  и ежи с ними, авось и кредиты Украины все раздаст и на поднятие производства своего хватит. А  "стояли на коленях" или "здобули свободу" - это все баян и бла-бла-бла. Или  как говорил товарищ Бендер - "обратитесь во всемирную лигу сексуальных реформ"

  • Like 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Под Генпрокуратурой на сожженной машине неизвестные оставили предупреждение Яреме, - СМИ Читают: 0Прочитали:1592Комментариев:4    Рейтинг:(964)       19 декабря 2014 11:18

  • 520e70aaf03c47c60652c9f7eabd55e0.i240x14

Под Генеральной прокуратурой Украины неизвестные оставили сожженную машину с предупредительной надписью, адресованной Генеральному прокурору Украины Виталию Яреме.

Об этом сообщает УНН со ссылкой на очевидцев.

По словам очевидца, сожженая машина вечером, 18 декабря, находилась во дворе на улице Гусовского, 4, напротив здания Генеральной прокуратуры Украины. Огнем полностью был уничтожен салон и вся передняя часть автомобиля.

- На капоте машины черной краской был написан призыв к Яреме с требованием расследовать преступления, совершенные во время Революции Достоинства. Из автомобиля кто-то снял номерной знак, также эмблему марки автомобиля, - рассказал собеседник.

По словам киевлянина, машина во дворе простояла недолго, ночью кто-то ее забрал.

- Около полуночи во дворе был слышен грохот, утром, в час восемь утра, когда выходил на работу, этого сожженного автомобиля уже не было, - сказал мужчина.

Ранее, 30 ноября, в Киеве на Майдане Независимости состоялась акция протеста с требованием уволить Виталия Ярему с должности Генерального прокурора Украины. 

Напомним также, что Генпрокуратура объединила в одно производство все преступления совершенные командой Януковича со дня его назначения и расследует их как «госизмена» и «создание преступной организации». Ранее сообщалось о том, что интерпол отказался объявлять Януковича и Ко в международный розыск, усмотрев в их делах «политические преследования».

 

 

С П  15 минут назад 0 1 ответить

Надо поросенку под двери подкинуть обгоревший труп яремы с предупредительным письмом и перечнем его невыполненных обещаний

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Лещенко угрожает блокировать Раду из-за Антикоррупционного бюро

Суббота, 20 декабря 2014, 00:39

 
 
 

Версия для печатиКомментарии8

 

Депутат БПП Сергей Лещенко угрожает блокированием трибуны парламента, если на следующей сессионной неделе Верховная Рада не определит трех членов номинационного комитета по выборам председателя Антикоррупционного бюро.

Об этом он заявил в эфире программы "Шустер LIVE" в пятницу вечером.

"Антикоррупционное бюро в проекте бюджета на следующий год, который внесло правительство, имеет 0 грн. Но по последней информации, планируют вроде 300 млн грн выделить. Нет номинационного комитета, то есть трех человек от каждого органа власти, который должен определить затем претендентов (на должность главы) и предложить", - сказал Лещенко.

"Мы с Егором Соболевым разговаривали на эту тему... Если на следующей неделе парламент не вносит свою "тройку", мы начинаем блокировать трибуну. Это единственная эффективная методика, котоая у нас есть в этом парламенте", - добавил он.

"Следующая неделя у нас последняя перед каникулами. И парламент соберется потом только после Рождества. Если мы на этой неделе не назначаем трех от Верховной Рады, процесс создания антикоррупционного бюро заблокируется еще минимум на 2-3 недели", - пояснил депутат.

Позже он уточнил, что депутат "Самопомощи" Егор Соболев подтвердил, что поддержит блокирование трибуны Рады.

Согласно действующему закону, председатель Национального антикоррупционного бюро должен приступить к работе 24 января 2015 года. Это также предусмотрено коалиционным соглашением ("Обеспечение деятельности Национального антикоррупционного бюро Украины с января 2015 года. Проведение открытого конкурсного отбора на должность директора согласно Закону Украины "О Национальном антикоррупционном бюро Украины"".)

Закон предусматривает специальную процедуру избрания председателя Национального антикоррупционного бюро.

В номинационный комитет делегируются по три человека от президента Украины, Верховной Рады и Кабинета министров.

Эти девять человек проводят конкурс по определению трех претендентов на должность главы Национального антикоррупционного бюро, из числа которых президент выбирает одного человека и представляет в парламент для утверждения главой Национального антикоррупционного бюро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Верховный Главнокомандующий ВС Украины значительно занизил количество погибших в этом году сотрудников МВД

Читают: 0Прочитали:2338Комментариев:3    Рейтинг:(1410)      

19 декабря 2014 20:30

  • e66ed9693a3814229009f4d97d6f660b.i240x19

  • Материалы по теме

Порошенко назначил Турчинова секретарем Совета национальной безопасности

Из-за обострения ситуации Порошенко созывает срочное заседание СНБО

Президент Украины Петр Порошенко не знает, сколько погибло сотрудников МВД Украины за 11 месяцев текущего года. 

Такой вывод можно сделать, исходя из заявления Главы государства, распространенного его пресс-службой.

По его словам, еще никогда за 24 года Независимости в этот день не поминали минутой молчания погибших работников органов внутренних дел, отдавших свою жизнь за независимость Украины.

«За 11 месяцев этого года при выполнении задач по охране правопорядка погиб 81 работник органов внутренних дел, ранено 1165», - говорится в сообщении.

Порошенко отметил большую роль милиции в отстаивании независимости страны и поставил перед правоохранителями задачу сохранить и приумножить доверие людей.

«Украина и народ полагаются на украинскую милицию, чтобы она защитила человека, гражданина, это главный приоритет, защитила Закон и государство», – сказал Президент.

Важно отметить, что только в «Иловайском котле» потери сил АТО, среди которых были и батальоны МВД и Нацгвардии, по разным данным составили от 241 бойца (по данным Гепрокурора Виталия Яремы) до более 1 тысячи бойцов (по данным командира батальона МВД «Донбасс» Семена Семенченко).

- Сам батальон потерял 45 бойцов, 87 раненых, – сообщил в сентябре Семенченко на пресс-конференции.

Стоит отметить, что бойцы добровольческих батальон МВД также являются сотрудниками милиции. Потери под Иловайском стали одними из самых масштабных для сил АТО за время операции на Донбассе.

В то же время, за все время проведения АТО батальоны МВД, защищающие независимость Украины от террористов и действующих частей регулярной армии РФ, также несли потери. 

Кроме того, по данным Министерства внутренних дел Украины с 18 февраля по 2 марта 2014 года во время исполнения своих служебных обязанностей погибли 20 сотрудников правоохранительных органов. По данным СМИ Украины, 18-20 февраля 2014 года в ходе акций протеста в Киеве были убиты четыре сотрудника милиции и внутренних войск МВД и 1270 ранены, 150 из которых получили огнестрельные ранения. Геннадий Москаль, народный депутат Украины и председатель Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по расследованию событий на Евромайдане, сообщил, что погибшие и раненые сотрудники правоохранительных органов не были признаны потерпевшими, судебно-баллистические и прочие экспертизы не были проведены, а часть пуль, которыми убили милиционеров, забрали родственники.

Таким образом, за 11 месяцев текущего года погибло гораздо больше сотрудников правоохранительных органов, нежели называет Президент Порошенко, который является помимо всего Верховным Главнокомандующим Вооружёнными Силами Украины. 

Напомним, 18 декабря в Печерском районе Киева были убиты трое милиционеров. В ночь на 19 декабря МВД обнародовало фото подозреваемого. Отметим, что соседи подозреваемого в убийстве троих человек утверждают, что 46-летний Виталий Семеренко был образцовым соседом. При задержании преступник отстреливался, правоохранителей спасл бронещит, примененный при штурме квартиры. Под конвоем спецназа с тяжелым ранением убийца был госпитализирован.

 

 

  • Rusay  2 часа назад 2 0

    это что единственная неправда от парашенко?

  • С П  2 часа назад 2 0 ответить

    Поросенко уже давно оторван от реальности. Ситуация с яныком повторяется как под копирку, разница только в лозунгах. Система старая и работает как и раньше, да и люди на местах на 60-70% те же.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Анатолій ГриценкоУкраїнський політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова партії "Громадянська позиція" (2010-2014), голова Експертної ради партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

 
Paroles, paroles...

20 грудня 2014, 20:03

 

Сьогодні на засіданні РНБО Президент Порошенко пообіцяв підвищити грошове забезпечення військовим у зоні АТО. Правильно. Втім...

Військові не забули, як 22 травня, за три дні до голосування, Порошенко їм твердо пообіцяв: Кожен військовий у зоні АТО буде отримувати 1000 гривень на день! А його життя буде застраховане на 1 мільйон гривень! На питання, коли це буде, Порошенко відповів: Запиши, з 26 травня!

Як Верховний головнокомандувач, Порошенко мав би розуміти: він не має права обманювати військових, слово командира – непорушне, закон для підлеглих! Пообіцяв – зроби! Тоді твоє слово шануватимуть. І в бою солдати собою прикриватимуть тебе від кулі ворога. Верховний головнокомандувач цього не розуміє...

Як Президент, Порошенко мав би одразу після інавгурації виконати свою обіцянку. Тим більше, що вибори в один тур зекономили для бюджету понад 600 мільйонів гривень. Президент обіцяного не виконав...

Як мультимільярдер, Порошенко міг би й без бюджетних коштів – своїми власними покрити видатки на виконання своєї ж обіцянки. За такий вчинок його б на руках носили, і не тільки військові. Мультимільярдер витрачати власні кошти пошкодував...

А колись же було воно твердим – "купеческое слово"?!

 

Юрий Вологжанинов _ 21.12.2014 12:46
IP: 93.72.20.---
Лавров: "Петро Порошенко – найкращий шанс, який на цей час є в України... Не можу сказати, що в нас є якісь складнощі в контактах із президентом України Петром Порошенком. Принаймні, на рівні керівників двох країн. Іде регулярний діалог"

Путин и Порошенко уже договорились о совместном патрулировании Донбасса...

Анатолий Степанович, спасибо за своевременное напоминание народу о том, "кто нас в бой ведёт".

Эти, известные всему миру кадры Порошенко ни объехать, ни обойти. Они с ним, на всю оставшуюся жизнь.

Если Порошенко легко живётся с ложью к погибшим, то что ему стоит лгать живым... Только благодаря своей вдохновенной лжи он стал президентом...
Человек без чести возглавляет Украину!
Он должен покаяться и уйти.


Если ему не хватит духу, то это должна потребовать его фракция в ВР.
В противном случае, все причастные к Порошенко, во главе с несущими знамёна его "чести" Ю. Луценко, В. Гройсманом и др. будут навсегда покрыты позором своего босса.

Юрий Вологжанинов.
  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гліб КанєвськийЕксперт Центру політичних студій та аналітики

 
Антикорупційне доручення прем'єра "помножили на нуль"

21 грудня 2014, 23:11

 

Півроку назад автор опублікував маленьку статтю про великий грабіж споживачів газу через тендери. Матеріал називався "Стара "прокладка" для нової влади" і був наповнений фактами та прізвищами.

Промовиста назва статті відіграла свою історичну роль. Наступного дня після її виходу прем'єр Арсеній Яценюк доручив міністру внутрішніх справ, міністру енергетики та керівнику "Нафтогазу" "терміново розібратися, вжити відповідних заходів і поінформувати про результати Кабінет міністрів і громадськість".
 

2291a-4fef56b01.jpg.pagespeed.ce.yboikqx


У серпні автор дізнався, що Міненерговугілля тоді ще під керівництвом Юрія Продана та МВС Арсена Авакова випали з боротьби за розкрадені мільйони співгромадян. Замість чітких відповідей про перебіг розслідування автор отримав наступне.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов повідомив, що Генпрокуратура веде кримінальне провадження N42014000000000259 за фактами розкрадання державних коштів службовими особами ДК ПАТ "Укртрансгаз".

Відтак, кмітливі слідчі МВС перенаправили всі факти із статті про "прокладку" Курченка до ГПУ. Логічне питання: при чому тут "Укртрансгаз"?

За повідомленням прес-служби ГПУ, в межах кримінального провадження N42014000000000259 спричинені державі збитки встановлені у сумі 650 млн грн. Проте про підозру не оголошувалося, арешти не накладалися, до відповідальності ніхто не притягувався. Розслідування триває.

У Міненерговугілля теж все просто. За повідомленням заступника міністра Ігоря Діденка матеріали про укладені договори ще у серпні перенаправлені до МВС. У "Нафтогазі" утворено робочу групу "для вивчення ситуації".

Підопічні нового керівника "Нафтогазу" Андрія Коболєва повідомили, що провалені тендери курував екс-заступник голови правління компанії Сергій Кацуба. Втім, останній не поніс жодної відповідальності. А навпаки, обзавівся королівськими хоромами.
 

d3a4a-800px0kacuba0s0v.jpg


Фото з Вікіпедії

На днях в Брюсселі на конференції в Європейському політичному центрі Арсеній Яценюк голослівно заявив, що корупція на макрорівні подолана. В це слабо віриться тут, в Києві. Нескладно уявити, як нинішній уряд бореться з корупцією, якщо навіть доручення прем'єра нічого не варте у коридорах на Грушевського.

Детально читайте на ЕП у статті "Така прокладка потрібна самому"

 

 

Sergio Ugrimow _ 21.12.2014 23:26
IP: 74.125.18.---
Брешет Яценюк, как сивый мерин!

Такой беспредельной коррупции, которую он устроил, никогда на Украине не было
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Импортные товары подорожают: у Яценюка предлагает обложить импорт дополнительным сбором в 5-10%

 

http://news.finance.ua/ru/news/~/341167

 

fb76b25.jpg

Правительство Украины предлагает ввести на 12 месяцев, начиная с 1 января 2015 г, дополнительный импортный сбор, для стабилизации платежного баланса страны, в размере 5-10%, за исключением жизненно необходимых товаров. Соответствующие законопроекты “О стабилизации платежного баланса Украины” (№156) и “О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины” (№1563) Кабинет министров зарегистрировал в Верховной Раде в ночь на вторник.

Согласно им, импорт продовольственных товаров (товарные группы 1-24, согласно УКТВЭД) предлагается облагать дополнительным сбором 10%, остальные товары (группы 25-97) — по ставке 5%. Помимо того, ставку 10% правительство намеренно ввести для товаров, ввозимых на территорию Украины гражданами.

От дополнительного сбора правительство предлагает освободить жизненно необходимые товары, к которым оно отнесло: природный газ, энергетический уголь, топливо для АЭС, нефть и нефтепродукты, банкноты и банковские металлы, гуманитарная помощь.

В пояснительной записке правительство отмечает, что введение такого временного импортного сбора соответствует положению ВТО, так как платежный баланс Украины существенно ухудшился.

 

 Додано: Вів 23 гру, 2014 11:07

 
Яценюка ещё в марте следовало проверить на вменяемость...
 Додано: Вів 23 гру, 2014 10:07  
Не хочу розводити ворожнечу, але шось мені здається що народ знов збунтується(
 
 Додано: Вів 23 гру, 2014 11:16  
Кролик наступає на граблі по яких протоптана дорога всіма попередніми урядами.
Ми прибираємо конкуренцію на наших ринках - підприємства ростуть в тепличних умовах і коли намагаються вийти на зовнішній ринок - їх жорстко нагинають (бо в них немає персоналу навченого працювати в справжніх конкурентних умовах). А підприємства які не можуть працювати на глобальному ринку - завжди будуть "гнити" без росту.
Це як набивати рейтинг боксера на "мішках", а потім одного дня вивести на чемпіона. Який катком вкатує претендента, що просто не готовий до таких проблем. Але зате до того 2 роки всіх радував гарними нокаутами, без ризику для себе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Анатолій ГриценкоУкраїнський політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова партії "Громадянська позиція" (2010-2014), голова Експертної ради партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

 
 

Путін задоволений: Порошенко вже не ставить за мету вступ України до НАТО!

23 грудня 2014, 08:41

 

Сьогодні в порядку денному Ради дуже важливий законопроект 1014. Про скасування позаблокового статусу України і фіксацію курсу на вступ до НАТО. Але...

Законопроектів з номером 1014 подано аж чотири, в порядку реєстрації:

N1014 від "Батьківщини" (автори Тимошенко, Тарасюк, Крулько),

N1014-1 від "Блоку Петра Порошенка" (Батенко),

N1014-2 від "Народного фронту" (Турчинов, Парубій, Пашинський),

N1014-3 від Президента Порошенка особисто.

Чим вони відрізняються в частині НАТО?

Перших три проекти скасовують позаблоковий статус і чітко фіксують стратегічну мету України – вступ до НАТО. Ясна річ, не сьогодні, на перспективу.

Проект Президента зареєстрований останнім із чотирьох. Тож виписувався він довше і старанніше. У проекті Порошенка йдеться про що завгодно, про усілякі принципи й критерії, але в ньому не зафіксовано головного – немає там мети вступу України до НАТО. Путін може почуватися задоволеним...

Можна скільки завгодно заперечувати наявність закулісних домовленостей з Путіним. Але коли доходить до справи – їх не приховаєш.

Тепер слово за депутатами. За який із чотирьох проектів вони сьогодні проголосують?

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Наша новая власть и суть ее реформ:

 

Кабмин просит Раду ввести 2-процентный налог на всю жилую и нежилую недвижимость вне зависимости от ее площади
Кабмин предлагает Раде распространить базу налога на недвижимость на всю жилую и нежилую недвижимость вне зависимости от ее площади.

Об этом говорится в законопроекте №1578 "О внесении изменений в Налоговый кодекс и некоторые законы (относительно налоговой реформы)", который зарегистрирован в Раде 22 декабря, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинские новости.

Кабмин предлагает Раде отменить нормы Налогового кодекса, которые уменьшают базу налогообложения на 120 кв. м для квартир, 250 кв. м для домов и на 370 кв. м для разных видов жилой недвижимости в общем владении (домов и квартир).

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Кабмин хочет ввести налог на роскошные автомобили в размере 25 тыс. грн в год

Кроме того, правительство предлагает включить в базу налога также нежилую недвижимость (в действующей редакции - только жилая недвижимость) и сделать плательщиком налога не только физических, но и юридических лиц.

Также Кабмин намерен установить единую ставку для данного налога - до 2% от минимальной зарплаты за 1 кв. м ( кодекс устанавливает только максимально возможную ставку, ее точный размер устанавливают местные власти, поскольку налог на недвижимость относится к местным налогам и сборам).

Действующая редакция кодекса предусматривает дифференциацию максимальных ставок 1-2,7% от минимальной зарплаты за 1 кв. м.

Также Кабмин предлагает исключить из перечня необлагаемых данным налогом объектов те, которые принадлежат многодетным или малообеспеченным семьям, опекунам детей, детям-сиротам, детям, лишенных родительской опеки, но освободить от налога МАФы и помещения для рыночной торговли для малого и среднего бизнеса.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Кабмин предложил Раде обложить импорт дополнительным сбором

Органам местного самоуправления предлагается оставить право устанавливать льготы для данного налога для физлиц в зависимости от их имущественного положения, а также для религиозных организаций.

Налог должен взиматься раз в год.

Законопроект не предусматривает отсрочки начала взимания налога на недвижимость.

Напомним, норма Налогового кодекса относительно данного сбора вступила в силу с 2013 года, но затем Рада освободила физлиц от этого налога на 2013.Источник:http://censor.net.ua/n317568Источник:http://censor.net.ua/n317568

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Наша новая власть и суть ее реформ:

 

 Кабмин хочет ввести налог на роскошные автомобили в размере 25 тыс. грн в год

Кабинет министров Украины предлагает Верховной Раде в 2015 году ввести налог в размере 25 тыс. грн в год на роскошные автомобили (с дизельным двигателем более 2,5 тыс. куб. см и с бензиновым двигателем объемом более 3 тыс. куб. см и возраст которых не превышает 5 лет).
 

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

Соответствующие поправки правительство предлагает внести в Налоговый кодекс, проект которого внесен в парламент во вторник.

Кроме того, проектом Налогового кодекса с целью компенсации отмены сбора за первую регистрацию транспортных средств предлагается повысить ставки акцизного сбора на авто, а также включить в перечень подакцизных товаров грузовые автомобили и автобусы.

Читайте на "Цензор.НЕТ": В ВР отказываются сегодня голосовать за законопроекты Кабмина

Помимо этого, акцизный налог вновь предлагается взимать с легковых автомобилей, которые были ввезены как коммерческие (т.е. не облагаемые акцизом) и затем переоборудованные в легковые.Источник:http://censor.net.ua/n317561Источник:http://censor.net.ua/n317561

 

Ssang Yong Rexton с дизельным мотором 2,7 тыс. куб. см - роскошное авто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

a19bbb78.jpg

 

Порог при "амнистии капитала" для граждан, не подавших декларацию, устанавливается в размере 200 тыс. грн

79633c7.jpg

Кабинет министров предлагает в рамках проведения налоговой реформы ввести декларирование доходов граждан с последующим введением механизма контроля над расходами и доходами имущественного состояния.

Соответствующие поправки правительство предлагает внести в Налоговый кодекс, проект которого внесен в парламент во вторник.

“Для состоятельных граждан ввести разовое “нулевое” декларирование доходов, имущества и финансового состояния, в том числе полученных с нарушением законодательства Украины по вопросам налогообложения, валютного регулирования (формирование “входного” остатка для последующего контроля расходов)”, – отмечено в пояснительной записке к документу.

Согласно ей, в дальнейшем сравнению подлежат доходы и источники таких доходов. В частности, доходы, задекларированные лицом самостоятельно; доходы супругов, лиц, имеющих общий быт; сбережения, суммы уменьшения невозвратных (выданных) займов (кредитов) или других долговых обязательств по гражданско-правовым договорам, др.).

“Декларирование добровольное – обязательность не предвидится”, – отмечено в документе.

Вместе с тем, для граждан, которые не подадут декларацию декларируемыми доходами, будет считаться стоимость активов в размере 200 тыс. грн и стоимость других активов, которые зарегистрированы в установленном законодательством порядке по состоянию на 1 января 2015 года.

При декларировании наличных средств в сумме свыше 200 тыс. грн такие средства должны быть внесены на счета в банки до дня подачи декларации и храниться на них не менее года со дня внесения на банковский счет.

“В случае нарушения сроков пребывания таких средств на счетах в банках физлицо должно в течение месяца со дня снятия средств с банковских счетов уплатить в бюджет 3% снятой суммы”, – отмечено в документе.

Кроме того, при декларировании наличных в сумме более 200 тыс. грн без внесения их на банковские счета, физическое лицо в течение месяца со дня окончания срока осуществления разового декларирования – 31 октября 2015 года должна будет уплатить в бюджет 3% задекларированной суммы.

В пояснительной записке к законопроекту отмечено, что по данным Фонда гарантирования вкладов физических лиц, количество вкладчиков размер вкладов которых превышает 200 тыс. грн. составляет 0,2% общего количества вкладчиков.

 

 Додано: Вів 23 гру, 2014 17:56

 
j.gif
   eliaua написав:[


Откуда таких тупых в Ольгино набирают в боты? Почитай определения олигархии - это "власть немногих". Украино-росийская реальность: бизнес, приблеженный к власти. Они (Янукович и олигархи) "совместными усилиями" и грабили как раз всех граждан напрямую (взятки в присутственных местах, бредовые дорогие бумажки ЕДАСП и т.д.) и косвенно (разворовывание "бензинового" акциза на не существующих ремонтах дорог, безнадежные кредиты госбанков для "своих" и т.д.).

И сейчас цифра в 200 тыс грн врядли коснется 98% населения Украины. В оставшейся доле сколько будет честных и сколько ваших единомышленников-взяточников-казнокрадов? icon_wink.gif



Мил человек! Те, кто зарабатывал на автодорогах и акцизах не держат деньги в Украине т.к. здесь негде держать такие суммы а , если держат, то в своих собственных банках. Это раз. 
Им ничего не стоит оформить любую крупную покупку на юрлицо т.к. они обычно владеют несколькими юрлицами. Это два.
Маразм этого законопроекта в том, что он заставит значительную часть населения тратить свои сбережения исключительно на черном рынке, чего бы они может быть и не хотели бы. Это три.
Размеры этого черного рынка будут только расти т.к. туда уйдет весь потребительский спрос и оттуда не будут платиться налоги. Соответственно белому рынку с черным тягаться невозможно. Это четыре.
Купля-продажа недвижимости умрет т.к. даже хата в селе сейчас дороже 200 тыс гр, и заменится обменом, дарением и т.д. Это пять.
Так можно продолжать до бесконечности ибо маразм законопроекта просто зашкаливает. Особенно улыбает требование отдать деньги банку на год. Надо еще точно указать название банка и будет полное дежа вю годичной давности.
 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Суд дал условный срок двум стрелявшим по офису "Правого сектора" в Харькове

Вторник, 23 декабря 2014, 19:40

 
 
 

Версия для печатиКомментарии6

 

Дзержинский райсуд Харькова признал виновными двух участников массовых беспорядков со стрельбой, которые произошли в марте, в центре города, и привели к смерти 2 и ранениям 5 человек.

Об этом говорится в приговоре, опубликованном в Едином государственном реестре судебных решений.

Согласно информации, обвиняемые признались в содеянном и "чистосердечно раскаялись", а показания давать отказались, ссылаясь на то, что все изложено в обвинительном акте и им добавить нечего.

В мотивировочной части решения в частности отмечается, что обвиняемые вели неприцельный огонь по 3-му этажу дома на ул. Рымарская, 18, где расположен офис нескольких организаций - в том числе "Просвита", "Патриоты Украины" и "Правый сектор-Восток".

Стрельбой были повреждены окна и интерьер здания.

Кроме того, один из обвиняемых привез на место столкновений бензин для изготовления зажигательной смеси.

Суд признал обвиняемых виновными в организации массовых беспорядков, которые привели к гибели людей и другим тяжким последствиям, и приговорил их к 5 годам лишения свободы с испытательным сроком 1,5 и 2 года.

Приговор может быть обжалован в апелляционном порядке. До его вступления в силу оба обвиняемых остаются под домашним арестом.

Как известно, в ночь на 15 марта в центре Харькова на пл. Свободы возник конфликт между людьми с георгиевскими ленточками и их оппонентами, приехавшими на микроавтобусе Volkswagen Transporter с днепропетровскими номерами.

Конфликт завершился перестрелкой и атакой людей с георгиевскими ленточками на здание, где находятся офис "Просвиты", "Патриота Украины", "Правого сектора-Восток" и других организаций. В результате перестрелки 2 человека погибли, пятеро (в т.ч. и сотрудник милиции) - ранены.

В Единый реестр досудебных расследований внесены сведения по признакам состава преступлений, предусмотренных п.п.1,5,15, ч.2 ст.115 (умышленное убийство двух лиц, совершенное по предварительному сговору группой лиц способом, опасным для жизни многих лиц), ч. 2 ст. 294 (организация массовых беспорядков, что привело к гибели людей и иным тяжким последствиям) и ст. 348 (покушение на жизнь работника правоохранительного органа) УК Украины.

Правоохранители задержали 38 участников событий с обеих сторон конфликта. В отношении 27 из них суд присудил административный арест. Двоим было объявлено о подозрении в совершении преступления и избрана мера пресечения в виде содержания под стражей.

В настоящее время расследование производства по п.п.1,5,15, ч.2 ст.115 (умышленное убийство двух лиц, совершенное по предварительному сговору группой лиц способом, опасным для жизни многих лиц) и ст. 348 (покушение на жизнь работника правоохранительного органа) УК Украины продолжается.

Интерфакс-Украина

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Скасування позаблоковості – крок до НАТО чи стрибок на місці?

Сергій Сидоренко, Європейська правда _ Вівторок, 23 грудня 2014, 19:26

 
 
 

Версія для друкуКоментарі5

 
Фото Nato.int
eeeee11-625.jpg
 

Верховна рада схвалила в першому читанні та в цілому закон про скасування позаблокового статусу, виконавши тим самим одне з положень коаліційної угоди.

Документ зібрав 303 голоси – конституційну більшість ВР. І, певним чином, така підтримка відбиває настрої народу, адже переконаних противників зближення з НАТО в Україні лишається все менше.

Закон ще до ухвалення викликав нервову реакцію Москви – російський прем’єр вже оголосив, що позаблокова Україна автоматично буде зарахована до числа можливихвійськових супротивників РФ.

Та давайте спробуємо розібратися без емоцій: що ж на практиці означає скасування позаблокового статусу?

Старий статус на новий лад

Перш за все – і на цьому не можна не наголосити – емоційна заява Дмитра Мєдвєдева не має жодного підґрунтя.

Скасування позаблоковості (для когось – на жаль, для когось – на щастя) не означає, що Україна відновила рух до членства в НАТО. Більше того, попри існуючий стереотип у суспільстві,

наявність цього статусу  НЕ ОЗНАЧАЛА, що Україна зупиняє зближення з НАТО.

Власне, наш "позаблоковий статус" від початку був прикладом того, як Україна (в тому числі – за часів Януковича) вміє створювати розмиті міжнародні зобов’язання. Річ у тім, що в міжнародному праві чіткого поняття "позаблоковості" не існує. В законі про зовнішню та внутрішню політику зразка 2010 року також не містилося детального визначення цього терміну.

Київ завжди посилався на те, що цей термін "общєпонятний", що давало можливість маніпулювати ним, де-факто продовжуючи тісну співпрацю з альянсом.

Чи знаєте ви, що в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі ще за часів Януковича працювало півдюжини українських офіцерів? Ні, не в посольстві України, а власне в NATO HQ.

"Ми працювали над питанням сумісності українського війська з натовським. Просто в період так званої "позаблоковості" це не афішувалося і ніхто (з критиків альянсу) не замислювався над тим, що ми тут є", - поділився один з українських військових з автором цього матеріалу, коли ми випадково зустрілися в брюссельських коридорах, "на полях" однієї з міжнародних подій.

"Чи буде збільшуватися наша кількість через те, що ми скоро станемо не позаблоковими? Не знаю. Сумніваюся, якщо чесно", - здивував він мене вдруге.

До слова, всі ми пам’ятаємо, що до початку 2010 року Україна офіційно прагнула до НАТО – це підтримував і президент, і прем’єр (і, іноді, також голова Верховної ради). Чи означає це, що після 2010 року ми хоч в якомусь сенсі віддалилися від альянсу?

Аж ніяк!

Процитую розмову зі спецпредставником генсека НАТО, колишнім речником альянсу Джеймсом Апатураєм, якого вважають кращим фахівцем з українського питання в офісі генерального секретаря.

"У НАТО була добра співпраця з Україною до 2008 року, коли ви прагнули членства в альянсі. Між тим, після 2010 року, коли ви оголосили про позаблоковий статус, ми досягли ще більших успіхів у співпраці з Україною, як це не дивно..." - запевнив він.

За словами Апатурая, не варто чекати  суттєвих практичних змін саме через відмову України від позаблоковості. Якщо щось і зміниться – то з інших мотивів.

А отже – нинішнє рішення Верховної ради може бути приводом для реакції Росії ЛИШЕ у випадку, якщо РФ шукає привід "відреагувати"

Хоча, будемо відверті, це – не велика новина. Закордонні експерти, дипломати та посадовці вже звикли глузувати щодо "щирості" російських лідерів.

Фіксація вектора

Та чи означає це, що Україна не отримує нічого від рішення про відмову від позаблоковості?

Ні, це не так.

Рішення Верховної ради було необхідним не через те, що його ухвалення принесе державі якісь здобутки, а через те, що його несхвалення призвело би до вагомих втрат.

Перш за все, звісно, йдеться про іміджеві проблеми – втрату довіри. Але зрештою – не секрет – проблеми довіри у стосунках із західними партнерами конвертуються у фінансові втрати.

Річ у тім, що українські посадовці (включно з президентом та прем’єром) вже тривалий час, місяць за місяцем, в приватних розмовах та офіційних заявах говорили про намір України готуватися до можливості повноцінної інтеграції до НАТО.

Те, що ВР зволікала з розглядом рішення про скасування позаблоковості, викликало у західних партнерів запитання – то чи варто довіряти українській владі, якщо вона не виконує навіть ті обіцянки, які повторювала стільки разів?!

Отже, тепер рішення ухвалено. Та виникає питання – що далі? Якими будуть стосунки України та НАТО – нехай не зараз, але за 5, 10, 15 років?

Відповіді не має ніхто.

В альянсі є ті, хто не втомлюється нагадувати про рішення Бухарестського саміту НАТО, який чітко і недвозначно – відповідаючи на заявку Києва та Тбілісі – заявив: "Україна та Грузія будуть членами альянсу".

Але не сказав, коли.

Тоді, у 2008 році, це рішення було сприйняте як дипломатичний ляпас, адже Україна прагнула більшого – надання плану дій щодо членства. Та зараз для українських дипломатів ця обтічна формула – рятівна зачіпка. Про неї можна і потрібно згадувати, вимагаючи подальшого зближення.

Між тим, ВСІ рішення в альянсі ухвалюються виключно за принципом консенсусу, а тому достатньо голосу однієї країни "проти", щоби заблокувати будь-який зустрічний рух Києва та Брюсселю.

Як правило, у якості цього "голосу проти" виступає Німеччина.

"Я бачу партнерські відносини між Україною та НАТО, проте не членство", - заявив глава МЗС ФРН наприкінці листопада. І хоча вже наступного дня генсек альянсу Єнс Столтенберг виступив із докором на адресу свого колеги, змінити позицію Берліну він не в змозі.

Але є і добра новина. Точніше, порада. Від глави МЗС Литви, а у минулому – посла цієї держави при альянсі Лінаса Лінкявічюса. Литва є членом альянсу від 2004 року.

"Це членство нам не з неба впало. Нам довелося багато зробити, щоб це стало реальністю.

І, до речі, мені це особисто говорили, що ми ніколи не станемо членом НАТО – те саме, що зараз чує Україна. Все це було..

Але, як бачите, це не є непереборною перешкодою", - розповів він у інтерв’ю "Європейській правді".

Шведський мотив

І, наостанок, про ще один міф.

Існує стереотип, що нинішні програми допомоги альянсу Україні на мають нічого спільного із підготовкою до вступу. Це і так, і, водночас, не так:)

"Ви не знайдете жодного посадовця в альянсі, який би визнав це під диктофон чи у розмові "для публікації". Але насправді всі вони чудово знають, що така робота йде. Зокрема, трастові фонди НАТО для України, наповнення яких готується зараз, присвячені саме цьому – адаптації України до натовських стандартів", - пояснив один з дипломатів, що спілкувався з "Європейською правдою".

"Значною мірою наша робота присвячена тому, щоби підвищити в Україні те, що ми називаємо NATO readiness (готовність до НАТО, сумісність з НАТО)", - зізнається у розмові не під запис один з високопосадовців альянсу, відповідальний за діяльність "трастових фондів для України".

Але відразу додає: "Тільки ж не думайте, що це є головною метою. Ні-ні. Наша мета – підвищити якість роботи вашого військового відомства, а не підготовка до членства".

Власне, такий напрямок співпраці є ідеальним, бо задовольняє всіх – і тих, хто щиро прагне до членства, і тих, хто не хоче участі нашої держави в альянсі, але вболіває за обороноздатність наших збройних сил.

Бо – як не дивно це звучить – якщо останній крок буде зроблено, то з’явиться можливість зробити і перший.

"Знаєте, що потрібно для вступу Швеції до НАТО? Ухвалити політичне рішення про приєднання та направити у штаб-квартиру, у Брюссель, своїх представників.

І все, більше нічого. В УСЬОМУ іншому вони повністю готові до членства.

Є і політична відповідність вимогам альянсу (стала демократія), і військова сумісність. Це той шлях, яким ми маємо йти", - зізнався якось в розмові зі мною український дипломат.

Закон, ухвалений Радою у вівторок, ставить задачу, подібну до "шведської". Україна декларує мету "поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства у цій організації".

Мета - не членство, а досягнення критеріїв.

То, можливо, рішення Верховної ради і є кроком саме такою, шведською дорогою?

 
mihaylenco _ 23.12.2014 21:23
Крок до НАТО, чи стрибок на місці? Автор ставить таке запитання? Та ще й над ним розмірковує? Тоді я йому відповім. Звичайно, стрибок на місці. Ви хоч один крок від нашої влади бачили? В якомусь напрямку? Ото ж. Вже 9 місяців скачуть на місці. І не просто скачуть. А й вимагають від світової спільноти бабла. Їм спочатку давали, а тепер перестали. Бо набридло.
 
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сергій Лещенко

 

Провал Турчинова як відповідь на бажання ламати через коліно

23 грудня 2014, 21:41

 

Сьогодні нас ледь не виключили з фракції Блок Петра Порошенка.

Нас – це депутатів, які не голосували за закон про посилення повноважень Ради національної безпеки і оборони.

Скажу відверто – досі на фракції ніколи не було розмови в таких тонах, як це сталося сьогодні.

Я не голосував за закон про розширення повноважень РНБОУ з таких причин:

1. Я проти створення посад і повноважень під людину. Я був проти Міністерства інформаційної політики – так само я проти наділення Олександра Турчинова особливими повноваженнями як секретаря РНБОУ. Це – технічна посада, яка взагалі не згадується в Конституції. Друзі, досить вигадувати під кожного нового керівника нові органи і нові повноваження. Чим тоді ми відрізняємося від Януковича? При чому, вводячи в законодавче поле нові повноваження для секретаря РНБОУ, ми закладаємо їх набагато років наперед. Якщо сьогодні вони перебуватимуть у руках Турчинова, то де гарантії, що через декілька років ці надзвичайні повноваження не отримає людина, яка своєю рукою голосувала за диктаторські закони 16 січня?

2. Я проти способів комунікації з колегами по коаліції лідерів фракції "Народний фронт", які часом змагаються між собою у зверхності. Та різниця в 50 тисяч голосів, з якою "Народний фронт" випередив Блок Порошенка на виборах, не дає їм морального права вважати, що вони є "надлюдьми" вищої касти, а всі їхні ініціативи є дороговказом для решти парламенту. Аби домогтися своєї цілі, "Народний фронт" має розмовляти з фракціями, приходити на засідання до партнерів по коаліції, переконувати аргументами, а не шантажем. Гасло "Парламент – не місце для дискусій" давайте залишимо нашим сусідам-агресорам. І не треба казати, що закон про РНБОУ – це ініціатива президента. Будь-хто обізнаний у політиці знає, що закон є вимогою Турчинова перед призначенням на посаду.

3. Аргументи Тетяни Чорновіл про те, що ми не голосували через бажання "пропіаритися", я вважаю несерйозними. Жодного коментарю на жодному телеканалі я не давав, даючи шанс колегам по коаліції виправити помилки – а сказати мені є що, повірте.

4. Сумно читати твердження колег по фракції про намір покарати "парламентських неофітів", які не голосували за розширення повноважень РНБОУ. Наша відмінність від досвідченіших колег у тому, що ми щиро та відкрито натиснули кнопку "утрималися" (я, Добродомов, Заліщук, Климпуш-Цинцадзе, Лаврик, Лещенко, Найєм і Томенко). Тоді як половина групи УДАР просто не голосувала за це рішення, вийнявши картки (Пинзеник, Чумак, Агафонова, Продан, Юринець, Різаненко, Пацкан, Новак). І вони висвітилися в системі як "відсутні" – хоча були в парламенті. Зверніть увагу, хто не голосував за закон з числа старожилів. Це не нікому невідомі депутати, а люди з ім'ям. І не голосували вони абсолютно свідомо – тому що так само вважають неприйнятним цю спробу зламати всіх через коліно.

5. Також дивно чути реакцію деяких колег по фракції щодо нашої "некомандної гри" – при тому, що велика частина колег навіть не читали ні закон про РНБОУ, ні поправки, які вони дружно провалювали, а єдиним дороговказом для них була вказівка керівництва фракції голосувати "за". Додам також, що у БПП не схвалено положення про фракцію, яке регулювало би партійну дисципліну та фіксувало обов'язки депутатів щодо голосування.

6. А тепер по-суті. Особисто я вважаю неприйнятною спробу, закладену в цей закон, завести під вплив секретаря РНБОУ абсолютно нові та, сподіваюся, незалежні органи, що тільки створюється в Україні – Національне антикорупційне бюро та Нацагенство з питань протидії корупції. Тим більше, якщо ці повноваження потраплять у підпорядкування висуванця "Народного фронту" – політичної сили, яка має аж надто нарікань щодо наявності в її рядах осіб, причетних до корупції.

Саме тому мною і ще групою народних депутатів підготовлено поправки до закону, які передбачають видалення з тексту законопроекту повноважень РНБОУ (вважай – секретаря) з "координації та контролю діяльності органів виконавчої влади у сферах протидії корупції".

Сьогодні Рада дружно провалила аналогічну поправку. У підсумку – 223 голоси "за" і провалено весь закон. Шкода.

Але часи, коли можна було керувати депутатами підкупом, шантажем та гучними голосовими командами, залишилися в минулому. Пора це уже зрозуміти. Усім.

 

Слава Патриот _ 23.12.2014 22:45
IP: 94.244.58.---
Сергей, спасибо за позицию. Дальше будет все труднее отстаивать свою позицию. А Геращенко Ира пусть расскажет, когда ее любимый шеф вернет ворованные деньги с больницы будущего, тварь...
 
Татьяна Санд _ 23.12.2014 22:32
IP: 74.125.18.---
Сергей, очень редко в последнее время с вами соглашаюсь. Но сейчас поддерживаю абсолютно! Все правильно вы сделали!
  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Согласна с Лещенко. Какого ... секретарь РНБОУ должен контролировать борьбу с коррупцией и вообще иметь слишком много полномочий по контролю исполнительной власти, фактически под этим понятием можно контролировать все и всех. Не нужно забывать, что секретаря назначает Президент единолично, а значит это попытка Президента сконцентрировать в своих руках побольше власти. Да, сегодня это Турчинов, а завтра Президент туда назначит какого - нибудь Гелетея или Кивалова, чем это закончится?

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения