Комунальна мафія та майнові права українців


Recommended Posts

Заставить подписать договор никак нельзя...

Ответ НЕПРАВИЛЬНЫЙ.

Есть решение ВСУ.

А вообще, ситуация неоднозначая. Не знаю точно что к чему, но на 99,(9)% уверен что ФОП превышает свои полномочия, ибо он не есть БАЛАНСОДЕРЖАТЕЛЕМ дома, а тем более его владельцем, со всеми вытекающими последствиями. (в т.ч. и отсутсвием права обращения в суд к неплательщикам). http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1875-15

 

балансоутримувач будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд (далі - балансоутримувач) - власник  або юридична особа, яка за договором з власником утримує на балансі відповідне майно, а також веде бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснює розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення капітального і поточного ремонтів та утримання, а також забезпечує управління цим майном і несе відповідальність за його експлуатацію згідно з 

законом;  

Я уже молчу про лицензии...

 

Но тут срабатывает принцип описанный тут http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5846&page=10#entry78806 

И скажите что я не прав!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ТС спросил что делать?

Конкретный вопрос. При том что есть вступившее в силу решение суда.

Вот я и отвечаю что делать...основываясь на массовой практике.

 

Если бы оппонент спрашивал "что делать" - я бы ответил другое :)

 

Ну а ВАВАНчик спорит...потому что спорит. Это его стиль общения :) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Но тут срабатывает принцип описанный тут http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=5846&page=10#entry78806

И скажите что я не прав!

В суде точно не подмазывали...

С января этого года уже не балансоутримувач... Банк взял на свой баланс за долги... Обслуживание, платежи идут по накатанной... Банк не против... люди довольны...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А как же закон спросите Вы. Да пох закон, когда ОНИ - ЖЕК!

Как в ТОЧКУ писала Монтян дЖЕК-потрошитель :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

А что про лицензии? :unsure:

ЦО, ХВС, ГВС - лицензированные виды деятельности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ЦО, ХВС, ГВС - лицензированные виды деятельности.

У нас ЖЭКи этим не занимаются... :(

Теплокомунэнерго, Водоканал, Горгаз...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тут вот подумалось.

КГС передал в коммунальную собственность НАШИ дома (киевлян).

Теперь собственником домов стала громада г. Киева (представительский орган КГС).

Пробую использовать это под себя: собственность обязывает (ст. 319 ГКУ), Собственник обязан нести тяжесть содержания имущества. (ст. 322 ГКУ).

Если собстенником есть громада, то почему Я должен оплачивать содержание дома, который приннадлежит не мне :)

 

ПС: если кому интересна тема, то тут список "украденных" домов.

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67913.html

И по районам:

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67922.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67921.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67920.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67919.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67918.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67917.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67916.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67915.html

http://document.ua/pro-pitannja-komunalnoyi-vlasnosti-teritorialnoyi-gromadi-mi-doc67914.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks later...

Рахунки комунальних послуг мають відповідати ст.9 Закону Про бухгалтерський облік…  …ВІДСУТНІСТЬ НА РАХУНКУ ПРО ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ «ПРІЗВИЩА І ПІДПИСІВ АБО ІНШИХ ДАНИХ, ЩО ДАЮТЬ ЗМОГУ ІДЕНТИФІКУВАТИ ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЇХ СКЛАДАННІ» ПІДТВЕРДЖУЄ НЕПРАВОМІРНІСТЬ ТА НЕЗАКОННІСТЬ НАДАНОГО РАХУНКУ...   http://blog.jkg-portal.com.ua/ua/blog/one/rahunki-komunalnih-poslug-majut-vdpovdati-st9-zakonu-pro-buhgalterskij-oblk

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Рахунки комунальних послуг мають відповідати ст.9 Закону Про бухгалтерський облік…  …ВІДСУТНІСТЬ НА РАХУНКУ ПРО ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ «ПРІЗВИЩА І ПІДПИСІВ АБО ІНШИХ ДАНИХ, ЩО ДАЮТЬ ЗМОГУ ІДЕНТИФІКУВАТИ ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЇХ СКЛАДАННІ» ПІДТВЕРДЖУЄ НЕПРАВОМІРНІСТЬ ТА НЕЗАКОННІСТЬ НАДАНОГО РАХУНКУ...   http://blog.jkg-portal.com.ua/ua/blog/one/rahunki-komunalnih-poslug-majut-vdpovdati-st9-zakonu-pro-buhgalterskij-oblk

- ПРИЙМІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ДО УВАГИ НАСТУПНЕ!

 У відповідності до статті 22 Закону України «Про захист прав споживачів» (Судовий захист прав споживачів): Захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом. При задоволенні вимог споживача суд ОДНОЧАСНО ВИРІШУЄ ПИТАННЯ щодо відшкодування МОРАЛЬНОЇ (немайнової) шкоди. Споживачі ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ СУДОВОГО ЗБОРУ за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.

Згаданий  РАХУНОК по оплаті «житлово - комунальних послуг» СКЛАДЕНИЙ З ПОРУШЕННЯМ ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Так, статтею 9. Первинні облікові документи та регістри бухгалтерського обліку передбачено, що: підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи; Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і ПОВИННІ МАТИ ТАКІ ОБОВ'ЯЗКОВІ РЕКВІЗИТИ:

- назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; ОСОБИСТИЙ ПІДПИС АБО ІНШІ ДАНІ, ЩО ДАЮТЬ ЗМОГУ ІДЕНТИФІКУВАТИ ОСОБУ, ЯКА БРАЛА УЧАСТЬ У ЗДІЙСНЕННІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ; Регістри бухгалтерського обліку повинні мати назву, період реєстрації господарських операцій, ПРІЗВИЩА І ПІДПИСИ АБО ІНШІ ДАНІ, ЩО ДАЮТЬ ЗМОГУ ІДЕНТИФІКУВАТИ ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЇХ СКЛАДАННІ.

Таким чином, відсутність на Рахунку про житлово - комунальні послуги «ПРІЗВИЩА І ПІДПИСІВ АБО ІНШИХ ДАНИХ, ЩО ДАЮТЬ ЗМОГУ ІДЕНТИФІКУВАТИ ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЇХ СКЛАДАННІ» підтверджує неправомірність та незаконність наданого Рахунку.

Таким чином згаданий РАХУНОК СКЛАДЕНИЙ З ПОРУШЕННЯМ вимог ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та ПОРУШЕННЯМ Договору, А ТАКОЖ СВІДЧИТЬ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ПРАВОВИХ ПІДСТАВ ЇХ ОФОРМЛЕННЯ Й НАДАННЯ ТА ВІДСУТНІСТЬ БАЖАННЯ ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЇХ СКЛАДАННІ, НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Крім того, звернуть увагу на наступне: порушення Закону «Про захист прав споживачів»… Згідно ст. 18 Закону України «Про захист прав споживачів» - Відповідач не повинен включати у договори із споживачем умови, які є несправедливими. Умови договору є несправедливими, якщо всупереч принципу добросовісності його наслідком є істотний дисбаланс договірних прав та обов'язків на шкоду споживача. Несправедливими є, зокрема, умови договору про надання Відповідачу права розірвати договір із споживачем на власний розсуд, якщо споживачеві таке право не надається. Нечіткі або двозначні положення договорів із споживачами тлумачаться на користь споживача. Якщо в результаті застосування умов договору, що обмежують права споживача, споживачеві завдано збитків, вони повинні відшкодовуватися винною особою (Відповідачем) у повному обсязі. Споживач має право на відшкодування збитків, завданих йому Відповідачем, у зв'язку з використанням останнім переваг свого становища. Згідно ст. 21 Закону (Порушення прав споживачів) - крім інших випадків порушень прав споживачів, які можуть бути встановлені та доведені виходячи з відповідних положень законодавства у сфері захисту прав споживачів, … права споживача вважаються в будь-якому разі порушеними, якщо: 3) при наданні послуги, від якої споживач не може відмовитись, а одержати може лише в одного виконавця, виконавець нав'язує такі умови одержання послуги, які ставлять споживача у нерівне становище порівняно з іншими споживачами та/або виконавцями, не надають споживачеві однакових гарантій відшкодування шкоди, завданої невиконанням (неналежним виконанням) сторонами умов договору; 4) порушується принцип рівності сторін договору, учасником якого є споживач; 8) документи, які підтверджують виконання договору, учасником якого є споживач, своєчасно не передано (надано) споживачу. Згідно ст. 23 Закону (Відповідальність за порушення законодавства про захист прав споживачів) - у разі порушення законодавства про захист прав споживачів суб'єкти господарювання … несуть відповідальність.

Враховуючи викладене вище, на підставі Конституції України, ЦК України, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про захист прав споживачів», ст.ст. 1, 3, 15, 109, 208 ЦПК України та ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» СУД просили:

1 ВИЗНАТИ ДІЇ Відповідача – Фірма «Т.М.М.» (товариство з обмеженою відповідальністю, код ЄДРПОУ 14073675, 03146, Київ, вул. Чаадаєва, 2-Б), НЕПРАВОМІРНИМИ (ПРОТИПРАВНИМИ) ТА НЕЗАКОННИМИ, які ВИРАЗИЛИСЬ У ПОРУШЕННІ: вимоги Закону України «Про захист прав споживачів», Договору та у Рахунку виходив з тарифів на житлово-комунальні послуги, які складені з ПОРУШЕННЯМ вимог ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;

2. ЗОБОВ’ЯЗАТИ Відповідача - Фірма «Т.М.М.» (товариство з обмеженою відповідальністю, код ЄДРПОУ 14073675, 03146, Київ, вул. Чаадаєва, 2-Б) надати (надавати) Рахунок, згідно Договору, ЯКИЙ БИ ВІДПОВІДАВ Договору та ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

3. При задоволенні вимог ОДНОЧАСНО ВИРІШИТИ питання щодо ВІДШКОДУВАННЯ Відповідачем - Фірма «Т.М.М.» (товариство з обмеженою відповідальністю, код ЄДРПОУ 14073675, 03146, Київ, вул. Чаадаєва, 2-Б) МОРАЛЬНОЇ (НЕМАЙНОВОЇ) ШКОДИ.

 

Разом з цим, враховуючи викладене вище, на підставі Конституції України, ст. 35 ЦПК України, - СУД просили і СУД задовольнив і залучив:

- оскільки ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧА здійснюється в тому числі ІНСПЕКЦІЄЮ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У М. КИЄВІ та враховуючи викладене вище, на підставі Конституції України, ст. 35 ЦПК України, - Задовольнити клопотання та ЗАЛУЧИТИ, згідно ст. 35 ЦПК до участі в справі також ТРЕТЮ ОСОБУ, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, яка може вступити у справу на стороні Позивача: ІНСПЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У М. КИЄВІ (04080, Київ, вул. Терьохіна, 8а, (044) 4637033)

- оскільки ПИТАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ в м. Києві належить КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ та враховуючи викладене вище, на підставі Конституції України, ст. 35 ЦПК України, - Задовольнити клопотання та ЗАЛУЧИТИ, згідно ст. 35 ЦПК до участі в справі також ТРЕТЮ ОСОБУ, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, яка може вступити у справу на стороні Позивача: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА (01044, м. Київ вул. Хрещатик, 36, (044) 226-31-86)

- оскільки контроль за ЦІНАМИ/ТАРИФАМИ на житлово-комунальні послуги в м. Києві належить виконавчому органу Київської міської ради (КИЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ) - Задовольнити клопотання та ЗАЛУЧИТИ, згідно ст. 35 ЦПК до участі в справі також ТРЕТЮ ОСОБУ, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, яка може вступити у справу на стороні Позивача - ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ) (вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044, (044) 1551).

ТАКИМ ЧИНОМ, У СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ПРИ ОТРИМАННІ РАХУНКІВ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИНИКАЄ ПРАВО ОСКАРЖУВАТИ (ПОДАВАТИ ПОЗОВИ), У РАЗІ СКЛАДЕННЯ ОСТАННІХ З ПОРУШЕННЯМ СТ.9 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ В УКРАЇНІ».

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

.... У СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ПРИ ОТРИМАННІ РАХУНКІВ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИНИКАЄ ПРАВО ОСКАРЖУВАТИ (ПОДАВАТИ ПОЗОВИ), У РАЗІ СКЛАДЕННЯ ОСТАННІХ З ПОРУШЕННЯМ СТ.9 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ В УКРАЇНІ».

 

Не возникает. Дело высасано из пальца. СЧЕТ (в частности за ЖКУ) не нарушает ПРАВ! (ст. 3, 4 ЦПК, ст. 15, 16 ЦК)

Постоянно в почтовом ящике нахожу счета "ВОЛИ" и прочей йухни. Идут прямяком в мусорку. :)

Тоже самое со счетами за ЖКУ (с 2005 года идут в мусор) и за телефон (с 2010) :)

 

И почему-то я не бегу в суд их обжаловать, хоть они все и не соответсвуют ЗУ про бухучет, а так же про защиту прав инопланетян (в т.ч. Хабибуллина)! Мне грубо говоря пох@й что в них написано.

Может просто я круглый дурак, а не такой умный как Хабибуллин?

;) Я уже молчу про отсутствие такого способа защиты прав как признать "Незаконными (протиправными) и неправомерными действия (не СВП) ; обязать совершить действие (не СВП) и т.д."

Ну а про исполение  решения в части признание незаконными действий - вообще нет смысла говорить.....

 

ПС: копия дела идет в соответственную ветку (по тупым судебным решениям). ;)

ПС2: кстати "парниша", (а потом наверное и суд) в кучу смешал 2 закона, в большей части взаимосключающие.

ПС3: какое отношение имеет ЗУ про бухучет к счетам, если счета выставляются (должны по крайней мере) на основании договора!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не возникает. Дело высасано из пальца. СЧЕТ (в частности за ЖКУ) не нарушает ПРАВ! (ст. 3, 4 ЦПК, ст. 15, 16 ЦК)

Постоянно в почтовом ящике нахожу счета "ВОЛИ" и прочей йухни. Идут прямяком в мусорку. :)

Тоже самое со счетами за ЖКУ (с 2005 года идут в мусор) и за телефон (с 2010) :)

 

И почему-то я не бегу в суд их обжаловать, хоть они все и не соответсвуют ЗУ про бухучет, а так же про защиту прав инопланетян (в т.ч. Хабибуллина)! Мне грубо говоря пох@й что в них написано.

Может просто я круглый дурак, а не такой умный как Хабибуллин?

;) Я уже молчу про отсутствие такого способа защиты прав как признать "Незаконными (протиправными) и неправомерными действия (не СВП) ; обязать совершить действие (не СВП) и т.д."

Ну а про исполение  решения в части признание незаконными действий - вообще нет смысла говорить.....

 

ПС: копия дела идет в соответственную ветку (по тупым судебным решениям). ;)

ПС2: кстати "парниша", (а потом наверное и суд) в кучу смешал 2 закона, в большей части взаимосключающие.

ПС3: какое отношение имеет ЗУ про бухучет к счетам, если счета выставляются (должны по крайней мере) на основании договора!?

передано слово в слово (через ФБ) ждем ответа :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

  • Вадим Хабібуллін Приємно, що ... Почали огризатися  значить больно реально.    а по суті з приводу останнього про на основании договора  так в тому і справа коли рахунок невідомо ким складався ... То він як павило апріорі не відповідає договору  і ще про рахунки в мусорку  потім такий як ви отримає рішення суду і арешт на квартиру від ДВС ... Ось тоді похизуєтесь  друже

 

Передайте ему и это:

Помоему он или ПиаРится, или просто самый умный.

Да я не плачу за квартиру с 2005 года. В 2010 заключил с ЖЕКом договора (в моей редакции) Один сами подписали, 2й - через суд.

По договорам я должен за обслуживание дома - 25 грн., за воду, отопление, канализацию - 30 грн/мес. Каждый месяц (или раз в пол года, пени все равно нет) я иду в банк, и на счет ЖЕКа кидаю по 55 грн. (за месяц). Мне никаких от ЖЕКа счетов не выставляют, ну кроме ГИВЦовских (которые и идут в мусор, и мне повиг кто их выставлял, кто составлял, и почему они никем не подписаны). Кслову в ГИВЦовских счетах сумма от 400 грн./мес. За 8 лет (по рассчетам ГИВЦа, с которыми соглашается ЖЕК) я им должен более 25000грн. за которые они и пробуют судиться. Ближайшее заседание 31.10.2013г. Если хотите посмотреть как ах@евают ЖЕКовские юристы от меня в суде - ВЕЛКАМ! (31.10. скорее всего не пойду, ибо там делать нечего, это апелляция по подсудности, но в суд 1й инстанции можете приходить, примерно через месяц, сообщу дополнительно)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот тема с отключением отопления гораздо более "приземленная".

Но вот то что Т.М.М. считает втридомовые сети своими - это "радует".

відповідач є власником внутрішньо будинкових мереж

 

И главное что суд ведется на это!!! Вообще не думая об законодательстве.

Вищенаведеними нормами не передбачено право власника мереж

 

Хочется заметить, а что, "инвесторы" - инвестировали только в "воздух между стенами"? А чо ж дорогой такой воздух?

А еще у Т.М.М. хочу узнать: лесницы чьи? Чьи лифты, и входные двери? Окна в подьездах и балконы чьи?

Или этим всем по договору сервитута пользуются? А чо договора сервитута нет на внутридомовые коммуникации?

 

Ну и решение 1й инстанции, как всегда можно в "копилочку" тупых решений! Хоть и вроде как есть реальная защита прав!

 

Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма «Т.М.М.» відновити надання комунальних послуг у вигляді централізованого гарячого водопостачання до квартири

 

 

Вот так вот!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго времени суток, возможно оофтоплю, если так перенаправьте.

Итак, прошу совета, что делать. Ситуация такова:

В 90-х был украден элетросчетчик (щиток на площадке многоэтажки), после чего было написано заявление в тогдашний аналог РЭС, и установлен фиксированыый тариф - 200 кВт/мес (для 3-х комнатной квартиры). В 2007 ЖЭК установил счетчик, не опломбированный, на вопрос "че с ним делать?", ответили, что сами дадут заявку на опломбировку в РЭС, а пока платить по старым тарифам. Никто, естественно, не приехал, ничего с ним не сделал. Счетчик мотал, платили по-прежнему за 200 кВт/мес. Вчера приехали монтеры, взломали щиток и отрезали электричество, опломбировав счетчик (безо всяких актов). Как оказалось, проверяющие РЭС, с момента установки начали делать замеры по счетчику каждый квартал, ни разу не предупредив и даже не известив нас. В итоге РЭС выставляет нам сумму долга около 5000 грн за все это время. Уведомления об возможном отключении не было. В РЭС нам показали "липовую" бумажку с росписью, якобы, основного квартиросъемщика, но подпись была не верная, почерк не ее, кроме того, в тот день ее вообще не было в городе и даже области (к сожалению, билета на автобус не сохранилось). Копию "липы" мы сняли.

Долг по тому тарифному плану, исходя из которого мы платили, действительно есть - не было проплаты за 3 мес. Как нам поступить, подскажите пожалуйста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго времени суток, возможно оофтоплю, если так перенаправьте.

Итак, прошу совета, что делать. Ситуация такова:

В 90-х был украден элетросчетчик (щиток на площадке многоэтажки), после чего было написано заявление в тогдашний аналог РЭС, и установлен фиксированыый тариф - 200 кВт/мес (для 3-х комнатной квартиры). 

Как подтвержден документально этот факт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Т.е. по сути, документов у нас нет, такие тарифы предоставлялись на основе этой самой заявки в РЭС. Конечно, они эту заявку "потеряют", кроме того у нас было объединение РЭС двух районов, а заявка была до этого момента.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Глухой с немым:)

была заявка в РЭС об краже. 

а я спрашивал чем докумнтально подтвержден

 

 установлен фиксированыый тариф - 200 кВт/мес (для 3-х комнатной квартиры). 

Вы соберите все докумнты, выложите вам, люди посмотрят и что-нибудь посоветуют.

З.Ы. за все что находится за пределами квартиры, отвечает балансодержатель, если вы не подписывали как-либо бумаг.

За установленный счетчик вас как-то должны были уведомить. У меня он прописан в договоре.

При демонтаже/монтаже счетчика составляются акты в которых указываются показания счетчика, чтобы ни у кого потом не было вопросов. попросите у них эти акты с вашей подписью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Такой вопрос, имеет ли смысл сейчас погашать задолженность в 3 мес. по старому тарифному плану+плата за подключение, и в процессе собирать необходимые документы? Является ли отсутствие акта установки счетчика РЭС поводом считать факт съема показаний счетчика, установленного ЖЭК, незаконным. И стоит ли обращаться в милицию/суд по факту подделки документов и взлома щитка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...