samuraj
Пользователи-
Число публикаций
202 -
Регистрация
-
Последнее посещение
samuraj's Achievements
Newbie (1/14)
18
Репутация
-
Цікаво, що мала на увазі ВП ВС, коли зазначала серед переліку документів "- у разі переходу прав на нерухоме майно - документ, що підтверджує перехід".??? :-)
- 12 ответов
-
- 1
-
- большая палата
- юрисдикция
-
(и еще %d)
Отмечено тегом:
-
samuraj подписался на Постановление ВСУ по пересмотру о юрисдикции дел об оспаривании действий регистраторов по переоформлению имущества на ипотекодержателя и Постановление БП-ВС о неправомерности исполнительных надписей на ипотечных договорах и кредитных договорах с 22.02.2017 в связи с отменой постановления КМУ
-
Не все так просто - http://reyestr.court.gov.ua/Review/78327748 Колегія суддів ЦКС ВС вважає, Момент, з якого постанова Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 662 у відповідній частині втрачає чинність, згідно з резолютивною частиною постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 22 лютого 2017 року не визначений. Оскільки постанова Київського апеляційного адміністративного суду від 22 лютого 2017 року набрала законної сили з моменту проголошення, а оскаржуваний виконавчий напис вчинений 21 листопада 2016 року, ця постанова не свідчить про вчинення виконавчого напису із порушенням встановленої законодавством процедури.
-
ВСУ каже "А", але не каже "Б". Якщо кредитний договір укладється в письмовій формі, а заява позичальника: 1) не містить всіх істотних умов кредитного договору, 2) не є підписаною Банком, то КРЕДИТНОГО ДОГОВОРУ НЕМАЄ. А кошти Банку слід стягувати за ст. 1212 ЦК як отримані без належних правових підстав.
- 22 ответа
-
- 3
-
- постановление всу по пересмотру
- пеня
-
(и еще %d)
Отмечено тегом:
-
Окружний адміністративний суд міста Києва в постанові від 09 вересня 2016 року в справі № 826/11931/16 відступив від правової позиції від 14 червня 2016 року (№21-41а16), розглянув справу по суті і задоволив позов. обгрунтування причин відступлення від позиції в постановіhttp://reyestr.court.gov.ua/Review/61193042
-
Давайте скажем прямо: в адміністративних судах склалася усталена практика по скасуванню рішень реєстраторів (нотаріусів) по Вектор + і Кей-Колект (процент за 90). От і вирішили її поламати. Рішення ВСУ - замовне,Але жуліків це не врятує, просто буде відтяжка і тичасові непонятки в загальних судах. Подавати в адмінсуд, щоб на якомусь етапі отримати закриття провадження не бачу жодного змісту. Тому - Мінюст (практика позитивна) або загальний суд. І не треба тим перейматися.
-
получайте першу ластівку - http://reyestr.court.gov.ua/Review/59449014 У Х В А Л А про закриття провадження у справі 04 серпня 2016 року м. Київ№ 826/26901/15Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Іщука І.О., розглянув у порядку письмового провадження справу за позовомОСОБА_1до третя особаПриватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу Кобелєвої Алли МихайлівниТовариство з обмеженою відповідальністю «Кей-Колект»про визнання протиправним та скасування рішення, Враховуючи те, що у справі, яка розглядається, спірні правовідносини пов'язані із невиконанням, умов цивільно-правової угоди, суд приходить до висновку що спір не є публічно-правовим, а випливає з договірних відносин і має вирішуватися судами за правилами цивільного судочинства. До вказаного висновку дійшла колегія суддів Судової палати в адміністративних справах, Судової палати у господарських справах і Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у постанові № 21-41а16 від 14.06.2016 р. УХВАЛИВ: 1. Провадження у справі № 826/26901/15 за позовом ОСОБА_1 до Приватного нотаріусу Київського міського нотаріального округу Кобелєвої Алли Михайлівни, третя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кей-Колект» про визнання протиправним та скасування рішення, - закрити. 2. Роз'яснити позивачу про його право на звернення до загального суду за правилами територіальної підсудності.
-
треба формувати практику і самим визначитися зі сторонами і позовними вимогами. якщо спір про право, то вважаю. що відповідач - Новий власник, ІІІ-я особа - реєстратор. Вимога: визнати недійсним односторонній правочин по переходу права власності на підставі іпотечного застереження; скасувати запис про державну реєстрацію.
-
Я переглянув всі рішення по справі. Єдиний спірний момент - зміст іпотечного застереження. Тому, як на мене, підвідомчість визначається предметом доказування. Якщо процедурні моменти (наявність арештів, повноваження реєстратора, достатість документів і т.д.) адмінсуд; якщо спір про право (сума боргу, оцінка тощо) - госп і цив суди. Але побачимо як піде практика, - суди можуть сприйняти постанову буквально - ЦПК і ГПК. Тоді іпотекодержатель - відповідач, реєстратор - ІІІ особа.