Чи підійде звичайний договір аренди майна між 2 фіз особами що до мебелі, техніки


Recommended Posts

Якщо прийде ДВС, і йому надати документи, що нібито , холодильник. шкаф, вану мені надав мій гарний знайомий Петро Петрович і надати документи. Чи проходить цей варіант???? У кого є досвід??

Link to comment
Share on other sites

Пользуйтесь поиском по форуму - есть темы, в которых этот вопрос хорошо освещен - по поводу арендных договоров на имущество.

Увидел полезное тут>>>

Link to comment
Share on other sites

Пользуйтесь поиском по форуму - есть темы, в которых этот вопрос хорошо освещен - по поводу арендных договоров на имущество.

Увидел полезное тут>>>

Нужно составить договор займа и договор купли-продажи.

Ваши родственники, которые не поручители и не должники (тоесть не имеют долгов по к.д и другим договорам) купили это имущество в 2005 у 3-их лиц, а Вам дали его в займ.

Link to comment
Share on other sites

"Перелік майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами"

1. е) один холодильник на сім'ю.

У меня прошел договор аренды на кондиционер.

Link to comment
Share on other sites

Хочу уточнить у форумчан: как насчёт договора ссуды между 2-мя физлицами согласно ст.ст.827 и 828 ЦК,согласно которым такой договор можно заключать даже в устной форме и который предусматривает бесплатное пользование?

Стаття 827. Договір позички

1. За договором позички одна сторона (позичкодавець)

безоплатно передає або зобов'язується передати другій стороні

(користувачеві) річ для користування протягом встановленого

строку.

2. Користування річчю вважається безоплатним, якщо сторони

прямо домовилися про це або якщо це випливає із суті відносин між

ними.

3. До договору позички застосовуються положення глави 58

цього Кодексу.

Стаття 828. Форма договору позички

1. Договір позички речі побутового призначення між фізичними

особами може укладатися усно.

2. Договір позички між юридичними особами, а також між

юридичною та фізичною особою укладається у письмовій формі.

3. Договір позички будівлі, іншої капітальної споруди (їх

окремої частини) укладається у формі, яка визначена відповідно до

статті 793 цього Кодексу.

4. Договір позички транспортного засобу (крім наземних

самохідних транспортних засобів), в якому хоча б однією стороною є

фізична особа, укладається у письмовій формі і підлягає

нотаріальному посвідченню.

{ Частина четверта статті 828 із змінами, внесеними згідно із

Законом N 3565-VI ( 3565-17 ) від 05.07.2011 }

Link to comment
Share on other sites

Хочу уточнить у форумчан: как насчёт договора ссуды между 2-мя физлицами согласно ст.ст.827 и 828 ЦК,согласно которым такой договор можно заключать даже в устной форме и который предусматривает бесплатное пользование?

Да собственно тема уже неоднократно обсуждалась, и это приемлемый вариант (по крайней мере, я постоянно пользуюсь таким финтом).

Вот, например

___________________________.doc

Link to comment
Share on other sites

Да собственно тема уже неоднократно обсуждалась, и это приемлемый вариант (по крайней мере, я постоянно пользуюсь таким финтом).

Вот, например

А это договор нужно регистрировать? Или достаточно подписей сторон?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...