Повний доступ до реєстру судових рішень


Recommended Posts

Такой вопрос, полный доступ к реестру возможен только судьям и работникам судебных администраций, а как простой смертный, будет и дальше смотреть только то, чтоо соизволили выложить в открытый доступ, какие у кого мысли по этому вопросу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Такой вопрос, полный доступ к реестру возможен только судьям и работникам судебных администраций, а как простой смертный, будет и дальше смотреть только то, чтоо соизволили выложить в открытый доступ, какие у кого мысли по этому вопросу.

 

Уже всё решено свыше, скоро всё должны увидеть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да нет, сегодня ответили, см. выше.

 

В смысле...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Про забезпечення права на справедливий суд
Верховна Рада України; Закон від 12.02.2015 № 192-VIII

 

Смотрим перехидни положення...

 

14. Державній судовій адміністрації України:

 

1) забезпечити створення та передачу Вищій кваліфікаційній комісії суддів України суддівських досьє з інформацією за період з 1 січня 2012 року (крім інформації, збирання якої не було передбачено відповідними нормативними актами у вказаний період):

 

а) щодо суддів Верховного Суду України та суддів вищих спеціалізованих судів - протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом;

 

б) щодо суддів апеляційних судів - протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом;

 

в) щодо суддів місцевих судів - протягом дванадцяти місяців з дня набрання чинності цим Законом;

 

2) у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом здійснити належне організаційно-технічне забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру судових рішень з метою реалізації доступу до судових рішень відповідно до цього Закону;

 

3) у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень тих судових рішень, які не були внесені до Єдиного державного реєстру судових рішень, починаючи з 1 січня 2010 року;

 

4) здійснити протягом двадцяти чотирьох місяців з дня набрання чинності цим Законом організаційно-технічні заходи щодо забезпечення реалізації судами загальної юрисдикції положень частини сьомої статті 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" стосовно проведення судових засідань виключно в спеціально обладнаному приміщенні суду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня тут встречный вопрос... У кого нибудь реестр работает... Я уже второй день не могу в реестр войти... Отзовитесь, а то не знаю, что думать... Это проблемы с реестром (бывает такое иногда) или со мной... вернее у меня...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня тут встречный вопрос... У кого нибудь реестр работает... Я уже второй день не могу в реестр войти... Отзовитесь, а то не знаю, что думать... Это проблемы с реестром (бывает такое иногда) или со мной... вернее у меня...)))

Работает, правда при большом количестве запросов срабатывает ограничение на доступ к просматривемым делам, после закрытия открытых окон, все работает нормально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Действительно! Очень трудно попасть в реестр! Очень бдагодарна тем форумчанам, особенно юристам, которые  бросают  полные тексты суд.решений!Спасибо!  Особенно за позитивные решения...!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я був у інстітуте імені ківалова у одесі і там при мені скачали рішення суду. правда надивився на майбутьніх юристів -хай бог милує. і таки -ображаютьсяколи я іх у кут загнав. замість того що вчитися і набиратисядосвіду воно ще і ображеться. Ну да він гроші сплачуе за нибито навчання

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я був у інстітуте імені ківалова у одесі і там при мені скачали рішення суду. правда надивився на майбутьніх юристів -хай бог милує. і таки -ображаютьсяколи я іх у кут загнав. замість того що вчитися і набиратисядосвіду воно ще і ображеться. Ну да він гроші сплачуе за нибито навчання

Университет при правильном подходе,дает хорошую теоретическую подготовку, а также понимание закона и как он должен применяться и самое важное возможность быстро учиться.

Далее все зависит от желания человека чего-то достигнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения