Встановлення державним виконавцем строку для сплати витрат по рецензуванню


Recommended Posts

Відповідно до ч.4 ст.58 ЗУ Про виконавче провадження - У разі заперечення однією із сторін проти результатів оцінки, проведеної суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання, державний виконавець призначає рецензування звіту про оцінку майна. Витрати, пов'язані з рецензуванням звіту, несе сторона, яка заперечує проти результатів оцінки. У разі незгоди з оцінкою, визначеною за результатами рецензування, сторони мають право оскаржити її в судовому порядку в десятиденний строк з дня отримання відповідного повідомлення.

Однак зазначеною нормою, не визначено строк протягом якого має здійснитись оплата витрат пов'язаних з рецензуванням звіту.

Ваші думки стосовно того, яким має бути строк та чи має право державний виконавець встановити строк менше 10 днів? 

 

Link to comment
Share on other sites

22 часа назад, ron6340 сказал:

Відповідно до ч.4 ст.58 ЗУ Про виконавче провадження - У разі заперечення однією із сторін проти результатів оцінки, проведеної суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання, державний виконавець призначає рецензування звіту про оцінку майна. Витрати, пов'язані з рецензуванням звіту, несе сторона, яка заперечує проти результатів оцінки. У разі незгоди з оцінкою, визначеною за результатами рецензування, сторони мають право оскаржити її в судовому порядку в десятиденний строк з дня отримання відповідного повідомлення.

Однак зазначеною нормою, не визначено строк протягом якого має здійснитись оплата витрат пов'язаних з рецензуванням звіту.

Ваші думки стосовно того, яким має бути строк та чи має право державний виконавець встановити строк менше 10 днів? 

 

Что бы у Вас не было проблем, лучше оплатите рецензию в срок, который установлен госисполнителем.

Link to comment
Share on other sites

23 часа назад, ron6340 сказал:

Відповідно до ч.4 ст.58 ЗУ Про виконавче провадження - У разі заперечення однією із сторін проти результатів оцінки, проведеної суб'єктом оціночної діяльності - суб'єктом господарювання, державний виконавець призначає рецензування звіту про оцінку майна. Витрати, пов'язані з рецензуванням звіту, несе сторона, яка заперечує проти результатів оцінки. У разі незгоди з оцінкою, визначеною за результатами рецензування, сторони мають право оскаржити її в судовому порядку в десятиденний строк з дня отримання відповідного повідомлення.

Однак зазначеною нормою, не визначено строк протягом якого має здійснитись оплата витрат пов'язаних з рецензуванням звіту.

Ваші думки стосовно того, яким має бути строк та чи має право державний виконавець встановити строк менше 10 днів? 

 

Кроме этого, не забудьте после этого подать грамотную жалобу в суд.

В суде можно заявить ходатайство о назначении экспертизы.

Link to comment
Share on other sites

17 минут назад, ron6340 сказал:

какой экспертизы?

Строительной, если мы говорим об оценке недвижимости.

п.с. Для того, что бы правильно и взвешенно пройти весь алгоритм действий лучше воспользоваться помощью профильного юриста.

Link to comment
Share on other sites

Да. Учтите стоимость экспертизы. И у вас должно быть полное понимание того, для чего вы это делаете.

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Obelix сказал:

Да. Учтите стоимость экспертизы. И у вас должно быть полное понимание того, для чего вы это делаете.

Безусловно.

А цель не допустить проведение торгов.

Даже в случае, если имущество будет реализовано на торгах по просроченной оценке, то торги будут отменены.

 

п.с. как минимум для качественного оспаривания оценки необходимо сделать свою оценку, которая покажет, что первичная оценка и рецензирование занижены.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...