Vladimir AB

Пользователи
 • Число публикаций

  406
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  3

Vladimir AB last won the day on March 24

Vladimir AB had the most liked content!

Репутация

140 Очень хороший

1 подписчик

О Vladimir AB

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

1 857 просмотров профиля
 1. Bolt спецефічна людина і прямолінійна (при всій повазі) + грамотна, тому не всі і не завжди його розуміють. У Вашому випадку гроші можна сказати просто "згоріли". В подальшому не намагайтесь "закрити" це кредитне питання, тому що (вірогідність 99 %) кредиту такого вже немає. Спілкуватись з колекторами в подальшому не потрібно, ігнор повний, а за кредит забути.
 2. У разі закриття ВП всі обмеження та чинні арешти знімаються. Але, як правило, у ДВС цим не заморочуються і арешти (розшук) залишаються. Потрібно виясняти безпосередньо в ДВС.
 3. Чекай на: 1. Досудову вимогу. 2. Позовну заяву до суду. 3. Виконавчий напис нотаріуса (в залежності від умов кредиту).
 4. Так, але сказав, те що сказав: Вимоги указаного Закону розповсюджуються на примусову реалізацію майна, а стягнення на предмет іпотеки було звернуто у позасудовому порядку у відповідності до умов іпотечного застереження, добровільно погодженого сторонами при укладенні іпотечного договору від 09 вересня 2008 року. Ось цю фразу ВС нові "Власники" іпотечних квартир будуть вказувати в судах та вигравати ...
 5. Завжди по кредитним договорам з ФОП банки йшли до господарського суду, принаймні, я не зустрічав, коли стягнення з ФОП суд вирішив за правилами ЦК України.