Vladimir AB

Пользователи
 • Число публикаций

  439
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  3

Vladimir AB last won the day on March 24 2018

Vladimir AB had the most liked content!

Репутация

160 Очень хороший

1 подписчик

О Vladimir AB

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

2 032 просмотра профиля
 1. Договір поруки є додатковим, і виникає на підставі основного договору. Як можливо стягувати по додатковому договору, коли по основному неможливо. Вважаю невірною позицію ВП-ВС в цій частині.
 2. Чи можливо визнати недійсним в судовому порядку пункт договору іпотеки, у якому передбачено право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки від ІМЕНІ ІПОТЕКОДАВЦЯ, в тому числі використати дану постанову ВС?
 3. Якщо є бажання закрить кредит, вимагай довідку про повне погашення кредиту в обмін на оплату.
 4. Да, в світлі прийнятих раніше постанов ВСУ, дана фраза все виправила. Однак, договорів іпотеки, де нотаріус не брав письмової згоди у іншого (их) співвласника мізер. Принаймні, саме "банківських" я таких не бачив.
 5. Результат пофігізму людей щодо участі у справі. А суд не спромігся перерахувати. У мене справа з ВТБ теж нараховано приблизно 34 к зайвих... заочне естессно.
 6. Тобто, вимога до поручителя була в межах 6-місячного строку. Вимога (позов до суду) та письмова вимога безпосередньо до поручителя є тотожними.
 7. Ст. 19 ч. 2 Конституції - Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб... нє, не чули...