Vladimir AB

Пользователи
 • Число публикаций

  411
 • Регистрация

 • Последнее посещение

 • Days Won

  3

Vladimir AB last won the day on March 24

Vladimir AB had the most liked content!

Репутация

146 Очень хороший

1 подписчик

О Vladimir AB

 • Звание
  Активный участник

Недавние посетители профиля

1 931 просмотр профиля
 1. Блестяще! З Кодексом про банкрутство не все так однозначно, але суть буде зводитись до визнання 100% боргу.
 2. Звернення банку до суду 05 вересня 2013 року унеможливило відмову у задоволенні позову з врахуванням строку позовної давності. А так непогане рішення, суть якого зводиться до того, що пропуск ПД не дає можливості звернення на предмет іпотеки.
 3. 1. У разі невиконання судового рішення кредитор не позбавлений можливості на задоволення своїх вимог шляхом звернення на предмет іпотеки (здається Постанова пленуму ВССУ №5).
 4. Bolt спецефічна людина і прямолінійна (при всій повазі) + грамотна, тому не всі і не завжди його розуміють. У Вашому випадку гроші можна сказати просто "згоріли". В подальшому не намагайтесь "закрити" це кредитне питання, тому що (вірогідність 99 %) кредиту такого вже немає. Спілкуватись з колекторами в подальшому не потрібно, ігнор повний, а за кредит забути.
 5. У разі закриття ВП всі обмеження та чинні арешти знімаються. Але, як правило, у ДВС цим не заморочуються і арешти (розшук) залишаються. Потрібно виясняти безпосередньо в ДВС.
 6. Чекай на: 1. Досудову вимогу. 2. Позовну заяву до суду. 3. Виконавчий напис нотаріуса (в залежності від умов кредиту).
 7. Так, але сказав, те що сказав: Вимоги указаного Закону розповсюджуються на примусову реалізацію майна, а стягнення на предмет іпотеки було звернуто у позасудовому порядку у відповідності до умов іпотечного застереження, добровільно погодженого сторонами при укладенні іпотечного договору від 09 вересня 2008 року. Ось цю фразу ВС нові "Власники" іпотечних квартир будуть вказувати в судах та вигравати ...