Vladimir AB

Пользователи
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Vladimir AB last won the day on August 26 2020

Vladimir AB had the most liked content!

Community Reputation

226 Очень хороший

1 Follower

About Vladimir AB

 • Rank
  Активный участник

Recent Profile Visitors

3,885 profile views
 1. Має бути ОБОВ"ЯЗКОВО надіслано Банком повідомлення про застосування позасудового способу.
 2. Іпотеку заберуть позасудовим шляхом, по 37 ст. ЗУ Про іпотеку, або продадуть 3-й особі по 38 ст. Строків давності законодавець тут не передбачив.
 3. Це постанова про відкриття ВП, потрібно терміново скасовувати виконавчий напис! І ще, якщо є банківські картки, познімати всю готівку.
 4. Доброго дня. Необхідно "скасовувати" виконавчий напис нотаріуса, якщо шкура вичинки вартує. Зверніться до фахівця (адвоката).
 5. Нова "фішка" від примата: до позовної заяви додано "Клопотання про огляд веб-сайту". У клопотанні наполегливо просять зайти на сайт і переконатись про актуальність Умов і Правил на момент підписання Анкети-Заяви клієнтом. Хто стикався, як "зарубати"?
 6. ТОбто, не виконуються рішення на даний час?
 7. Колеги, у кого за судовим рішенням про стягнення з Примата заборгованості (не важливо якої - переплата, витрати судового збору) на користь клієнта було стягнуто таку заборгованість ? В реєстрі АСВП дуже багато відкритих ВП, однак цікавить, чи виконуються РЕАЛЬНО такі судові рішення. Нещодавно декільком своїм клієнтам відправляв вик. листи у ДВС, поки нічого не стягнуто.
 8. Головний корінь зла цього рішення апеляції.
 9. Паскудно те, що в суді працівники Укрпошти довели - належним чином доставляли листи.
 10. Пункти 54, 91 постанови ВП-ВС від 28 березня 2018 року у справі № 444/9519/12, провадження № 14-10 цс 18, + норми ЦПК про неможливість розгляду судом спору між тими ж сторонами і про той же предмет.
 11. Це зрозуміло, воно їм напевно вже і не потрібно, навикупляли достатньо. В той же час вони можуть продавати права грошової вимоги на пряму фізичним особам, а не через фк, як того вимагало Нацкомфінпослуг. Чи я щось не так розумію?