Привлечь международные оганизации по правам человека.


Recommended Posts

Добрый день!

Я давно наблюдаю за происходящим и сам принимаю участие в судебной волаките а также много моих знакомых,понял одно!на этих жирных котов работают институты,учённые, которые изучают нас как мышей и они не боятся что МЫ можем поднять бунт,так как знают что мы этого не сделаем.Обвиняют заёмщиков что из-за нас не могут вернуть депозиты,но мы ведь понемногу платим,а как насчёт резервов?Суды получили прямой приказ нас футболить,у меня вчера товарища аппеляция отпрвила на новий розгляд хотя там и так всё точно и понятно,хотят кто вынес решение,пусть и зарубят.

Нельзя молчать! надо что-то делать! иначе нас превротят в бомжей и рабов,это и касается людей у которых депозиты.

Пора стучать во все двери!Во все организации и опозиции!Наступить этим жирным котам на хвост!А судей-на мыло!

Прошу всех заинтересованных объеденится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А Вы, после того как решите свой вопрос с кредитом, будете активно учавствовать в таких мероприятиях о которых сейчас "кричите" ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А Вы, после того как решите свой вопрос с кредитом, будете активно учавствовать в таких мероприятиях о которых сейчас "кричите" ?

Я уже учавствую,у меня не такая большая сумма задолженности но принципиально пошёл на суд,так как нарушины мои права и что-бы поддержать своих друзей.

А ещё меня смущает сотрудничество наших правителей с МВФ,деньги деребанят а на людей вешают долги, мы ещё долго будем заёмщиками и наши внуки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А Вы, после того как решите свой вопрос с кредитом, будете активно учавствовать в таких мероприятиях о которых сейчас "кричите" ?

Лично я - буду! Тут можно провести аналогию с противостоянием ГАИ (имею ввиду ихние незаконные требования и разводы с целью срубить бабла), первый раз - страшно, голос дрожит, слова путаются. Но после нескольких встреч и пусть не очень "чистых" побед , появляется уверенность в себе, способность помочь другим нуждающимся(иногда знакомым по телефону, иногда незнакомым на дороге), и ощущаеш необходимость продолжить, т.к. личные единичные победы не могут изменить всю ситуацию, а если и изменяют, то только лично для тебя и только на некоторое время.И не известно, не вернётся ли тебе эта ситуация в более жёстком варианте через некоторое время(тут я имею ввиду кредиты и банки). Так что лично я не намерен останавливаться даже при успешном решении лично моей проблемы, т.к. это только частный случай.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Какие организацции можно привлечь? Я просто незнаю огранизаций таких.

ДУмаю насчёт евро суда - но там можно подавать только на государство, и я так понимаю - на суд там не подашь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Какие организацции можно привлечь? Я просто незнаю огранизаций таких.

ДУмаю насчёт евро суда - но там можно подавать только на государство, и я так понимаю - на суд там не подашь.

Европейский суд по правам человека - очень долгая процедура. Три-пять лет ждать. И только государство ответчик за нарушение прав, предусмотренных Европейской Конвенцией. Одно из них "Право на справедливый суд"
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Европейский суд по правам человека - очень долгая процедура. Три-пять лет ждать. И только государство ответчик за нарушение прав, предусмотренных Европейской Конвенцией. Одно из них "Право на справедливый суд"

Ну не знаю, пусть меня посчитают смешным, но кажется эта ситуация попахивает геноцидом и может (как ни банально звучит!) стоит обратится в ООН? Или на эту организацию все "ложили с прибором" , а обратиться могут только правительства?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну не знаю, пусть меня посчитают смешным, но кажется эта ситуация попахивает геноцидом и может (как ни банально звучит!) стоит обратится в ООН? Или на эту организацию все "ложили с прибором" , а обратиться могут только правительства?

Кому за бугром мы нужны, тем более, что это за их валюту ввозился товар, который они продавали. Мы с вами отработали на их экономику и еще будем долго должны нашим банкам.

Валютных заемщиков вместе с их семьями миллионы. Их гораздо больше, чем всех чиновников. Это сила, но она не организована.

Нас сделали париями, а мы ищем защиты у Закона!!! У нас был шанс давить на сильных мира сего перед выборами,но мы его не взяли.

Нужно объединяться и действовать адекватными методами. Тогда, за несколько дней признают возврат по курсу на момент выдачи.

Жаль, как пел Высоцкий - настоящих буйных мало!, нет Лидеров.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю Сергуня прав насчёт ООН,собрать подписи всех заёмщиков и депозитчеков,да ещё намекнуть насчёт массовых беспорядков и отослать Верховному Комиссару ООН по правам человека,я не думаю что им нужны соседи беспредельщики,вспомните оранжевую революцию,как они посъежались к нам и боялись лижбы не началась силовая заворуха,им проще надавить на правительство или выделить денег на решение проблемы.

Ещё хочу добавить,пан Фирташ отсудил у Украины 12млрд.куб.метров газа,БЮТ расчитался с газпромом,а нам хотят цену поднять,вообщем на нас повесят,как вам офёра?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю Сергуня прав насчёт ООН,собрать подписи всех заёмщиков и депозитчеков,да ещё намекнуть насчёт массовых беспорядков и отослать Верховному Комиссару ООН по правам человека,я не думаю что им нужны соседи беспредельщики,вспомните оранжевую революцию,как они посъежались к нам и боялись лижбы не началась силовая заворуха,им проще надавить на правительство или выделить денег на решение проблемы.

Ещё хочу добавить,пан Фирташ отсудил у Украины 12млрд.куб.метров газа,БЮТ расчитался с газпромом,а нам хотят цену поднять,вообщем на нас повесят,как вам офёра?

Офера достойная наших оЛигархов(((

еще в Украине осталось 45 млн чел.!( держкомстат сегодня сообщил такую инфу!(

наверное нужно пройти процедуру, хорошенько по Европейскому суду по правам человека!

но на сайте не появился человек, который детально её расписал!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю Сергуня прав насчёт ООН,собрать подписи всех заёмщиков и депозитчеков,да ещё намекнуть насчёт массовых беспорядков и отослать Верховному Комиссару ООН по правам человека,я не думаю что им нужны соседи беспредельщики,вспомните оранжевую революцию,как они посъежались к нам и боялись лижбы не началась силовая заворуха,им проще надавить на правительство или выделить денег на решение проблемы.

Ещё хочу добавить,пан Фирташ отсудил у Украины 12млрд.куб.метров газа,БЮТ расчитался с газпромом,а нам хотят цену поднять,вообщем на нас повесят,как вам офёра?

Офера достойная наших оЛигархов(((

еще в Украине осталось 45 млн чел.!( держкомстат сегодня сообщил такую инфу!(

наверное нужно пройти процедуру, хорошенько по Европейскому суду по правам человека!

но на сайте не появился человек, который детально её расписал!

и еще вопрос по Евро суду, на какой орган мы можем подать, что бы защитить свое право на справедливый суд?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Может на НБУ

И вообще сейчас Украине позарез нужен кредит МВФ и если поднять шум у нас есть шанс решить вопрос по кредитам и депозитам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

держава Україна

так что прям в иске и указать Держава Украина?

а адресс, телефон...

реквизиты!!

потом мы должны проиграть до ВСУ суды и только потом подать в Евросуд, правильно я понимаю?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Откройте официальный сайт ООН и там всё написано,можно и без суда решить вопрос-например вызвать комиссию ООН.

пока на работе особо нет для этого времени!

открою потом почитаю!

нужно обращние в ООН от простых граждан?

но разве они смогут разобраться с нашим законодательством так просто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ООН рассмотрит жалобу, и скажет, уважаемый иван василиевич, обратитесь в суд. Ваша конституция разрешает обратиться в суд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ООН рассмотрит жалобу, и скажет, уважаемый иван василиевич, обратитесь в суд. Ваша конституция разрешает обратиться в суд.

А если жалоба будет коллективной? От многих граждан? И если уж писать в ООН с требованием прислать комиссию , то и в МВФ подавно! Может начнём в этой ветке и по возможности привлечем как можно больше народа? Но делать нужно быстро, комиссия МВФа и так сюда едет, просто ей нужно открыть глаза на проблему целиком. Ну и про социальное напряжение среди работоспособной части населения могущего перерости в массовые беспорядки. Хотя вон в Греции не помогло, (но и не закончилось еще!), денег им дали и львиная доля уйдет на оборону. А наши просто разворуют и растащщат по своим банкам и банчикам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если коллективной. То может и здесь парешаем. Сколько в коллективе? Вот и проблема

Я в коллективе. А давайте нададим им тумаков.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый день.

Хотел бы рассказать свою еще не завершенную кредитную историю.

Взяли с женой (поручитель) ипотечный кредит 22000$ в Укрсиббанке на 10 лет, улучшения жилищных условий, одним словом приобрели 3-х ком. кв. (кв. собственность жены) В которой на данный момент проживает теща с мужем и мы с двумя несовершеннолетними детьми, одному 4 года, младшему год исполнился.

Все время платили исправно без просрочек, но с обвалом гривны, сокращения доходных средств примерно 70% платить нет возможности. Мы жили фактически на 2500 - 3500 грн. в мес. и с этой суммы что т оплатить банку просто нет возможности. Вообщем выплатили тело 7000$, осталось 15000$.

Были разговоры с банком о каникулах и т д . У банка одно требование погасите просрочку, и будем говорить.

На начальном этапе так и сделали. Пришли в банк, а в ответ каникул не будет, % уменьшить не сможем только увеличить, можем увеличить срок кредитования (этим они мне хотят помочь), вообщем платите и точка или передаем дело в суд.

Дело в суд передали, пришла повестка, съездили на предварительно заседания. И до последнего не верили что в судебном порядке могут выкинуть на улицу семью из 6 человек. Начали искать знакомых юристов и вот какой ответ мы получили.

Адвокат.

- надо бороться (составим договор на 6 мес. 1 заседание 300 грн. + доп. расходы)

1. Затянем процесс (подачей встречных исков о признании договора не действительным);

2. Признать договор не действительным;

3. Передачей залоговой кв. по решению суда в собственность детей (Развод с женой, жена отказывается от детей, я (муж) подаю на алименты и суд изымает квартиру в пользу детей );

- мое мнение адвокат хочет заработать денег (что вполне понятно)

Встречались по рекомендации с юристом (который непосредственно представляет интересы банка в суде)

Его комментарий о ситуации

1. Процесс затянуть можно;

2.Признать договор не действительным не возможно (не одного решения еще не было в пользу заемщика, если и были то КС отменял решения);

3. В договоре все предусмотрено и на этапе передачи судебными исполнителями кв. жены детям, банк встречным иском все это приостановит и кв. вернуть банку).

Так же добавил что выселять без зазрения совести и даже палатку не дадут. (Не так давно выселили мать с двумя несовершеннолетними детьми)

Что делать? Фактически суд желает разрушить мою семью. Где жить не знаю. А если и дадут какое то жилье т осами знаете в каком р-н. Что из детей получится наркоманы, алкоголики? Как жить в такой стране?

Почему мы молчим и не объединяемся? Нас гнут, а мы крепчаем? Что за люди мы такие? Бороться совместно всегда проще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

С юристом банка все понятно. Никого они на улицу с детьми не выселяли и еще не скоро выселят.

По поводу бороться вместе. Вот потихоньку и боремся вместе.

Относительно Ваших действий:

1. Подавайте встречный иск.

2. В заседании просите привлечь органы опеки третьим лицом.

А дальше по ситуации. Можно и разводится и в качестве алиментов квартиру передавать в пользу детей и т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

не паникуйте!....

1. когда подписывали договор, дети были, разрешение опеки ...

2. из-за 15 000 суд навряд ли выселит вас с детьми на улицу, если вы только сами это им позволите или сдадитесь......

3. выложите ваш договор на форум и вам тут подскажут с чего начать защищать свою семью и право на достойную жизнь..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не переживайте. год назад большинство из нас такими же были, вчера только из заседания с Укрсибом по аналогичному иску, интересный прикол, банк просил перенести суд в другой район, считая, что спор не поводу недвижимости и игнорируя ст.114 ЦПК, у судьи наступил ступор.

Иск если вам нужен, выкладываю ещё раз, он уже есть здесь на форуме в нескольких местах.

До _____________________ районного суду м. Харкова

Позивач:

Представники позивача:

В інтересах неповнолітніх :.

Відповідач1:

Акціонерний поштово-пенсійний банк «АВАЛЬ»

01011, м. Київ, вул. Лєскова,9

код ЄДРПОУ 14305909

8-(044) 490-88-88

в особі:

Харківської обласної дирекції АППБ «АВАЛЬ»,

61166, м. Харків, вул. Новгородська, буд.11,

МФО 350589, код ЄДРПОУ 23321095

715-8100

715-8150

Відповідач 2:

Відкрите акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль»

01011, м. Київ, вул. Лєскова,9

код ЄДРПОУ 14305909

8-(044) 490-88-88

в особі:

Харківської обласної дирекції відкритого акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»

61166, м. Харків, вул. Новгородська, буд.11,

МФО 350589, код ЄДРПОУ 23321095

715-8100

715-8150

Відповідач 3:

Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль»

01011, м. Київ, вул. Лєскова,9

код ЄДРПОУ 14305909

8-(044) 490-88-88

в особі:

Харківської обласної дирекції публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»

61166, м. Харків, вул. Новгородська, буд.11,

МФО 350589, код ЄДРПОУ 23321095

Треті особи: ___________________- приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу

м. Харків, . __________________тел. ____________________

Служба у справах дітей

Харківської облдержадміністрації

61022, м. Харків, Держпром.

6-підїзд, 2-поверх, к.545

тел. 705-50-17,757-44-36, 757-44-35

Орган опіки та піклування Жовтневого району м. Харкова

61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях 11

тел. 734-94-78, 712-46-52

Від сплати держмита звільнено на підставі п.10 ст.4 Декрету КМУ «Про державне мито»

ПОЗОВНА ЗАЯВА

(із змінами)

про визнання іпотечного договору недійсним

____________ 2006 року Позивачем та Відповідачем – Акціонерно поштово – пенсійним банком «Аваль» (ВАТ «Райффайзен банк Аваль», «ПАТ Райффайзен банк Аваль»), було укладено кредитний договір №____________, згідно яким було отримано кредитні кошти на споживчі цілі у розмірі 36 000(тридцять шість тисяч) доларів США, з кінцевим терміном повернення ___________ 2026 року.

Обов’язковою умовою надання кредиту за вказаним вище кредитним договором було надання Позивачем забезпечення виконання боргових зобов’язань, а саме надання у заставу нерухомого майна (іпотека).

Даний кредит був наданий Відповідачем, за умови підписання договору іпотеки на квартиру №__, загальною площею 63,8 кв.м, житловою площею 38,8 кв.м., яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. __________будинок №___ і належить Позивачеві на праві приватної власності на підставі витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно №1_____ від ____.2006 року, виданого комунальним підприємством «Харківське міське бюро технічної інвентаризації», реєстраційний номер ____., номер запису П-6_______, в книзі -

Договір іпотеки №_________ був посвідчений _____ 2006 року, приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу __________________ , на дану квартиру, яка була придбана за рахунок споживчого кредиту.

При підписанні кредитного договору, Позивачем були надані всі документи, необхідні для видачі споживчого кредиту, в тому числі і копія свідоцтва про народження, сина Позивача, неповнолітнього _______________. Зі сторони Відповідача, Позивачу не було роз’яснено, що вона порушує права своєї неповнолітньої дитини на користування житлом і що вона немає права, без дозволу органу опіки та піклування, на укладання договору іпотеки, в забезпечення виконання зобов’язань по кредитному договору перед Відповідачем. При цьому необхідного дозволу органу опіки та піклування на укладення договору іпотеки квартири Відповідач від Позивача не вимагав, а Позивач, у зв’язку з відсутністю необхідних юридичних знань, не знала про цю вимогу Закону.

Відповідно до статті 47 Конституції України : « Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.

Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону. Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду»

Відповідно до статті 51 Конституції України: «…Батьки зобов'язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.»

Згідно зі статтею 1 Конвенції ООН про права дитини ( Конвенцію ратифіковано Постановою ВР N 789-XII ( 789-12 ) від 27.02.91 ) «Для цілей цієї Конвенції дитиною є кожна людська істота до досягнення 18-річного віку…»

Згідно зі статтею 3 Конвенції ООН про права дитини:

« 1. В усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини.

2. Держави-учасниці зобов'язуються забезпечити дитині такий

захист і піклування, які необхідні для її благополуччя, беручи до уваги права й обов'язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом, і з цією метою вживають всіх відповідних законодавчих і адміністративних заходів.

3. Держави-учасниці забезпечують, щоб установи, служби і органи, відповідальні за піклування про дітей або їх захист, відповідали нормам, встановленим компетентними органами, зокрема, в галузі безпеки й охорони здоров'я та з точки зору численності і придатності їх персоналу, а також компетентного нагляду.»

Стаття 203 ЦК України визначає загальні вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину. При цьому, відповідно до ст. 202 ЦК України, правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків; правочини можуть бути двох - чи багатосторонніми (договори).

Згідно п. 1 ст. 203 ЦК України зміст правочину не може суперечити ЦК України, іншим актам цивільного законодавства.

Вирішуючи спір про визнання іпотечного договору недійсним, суд має встановити наявність тих обставин, з якими закон пов'язує визнання угод недійсними і настання відповідних наслідків, а саме: відповідність змісту угод вимогам закону, додержання встановленої форми угоди; правоздатність сторін за угодою; у чому конкретно полягає неправомірність дій сторони тощо.

Загальні підстави визнання недійсними угод і настання відповідних наслідків встановлені статтями 215, 216 ЦК України.

Так, відповідно до частин 1 та 3 ст. 215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами 1-3, 5,6 статті 203 ЦК, відповідно до яких, зміст правочину не може суперечити ЦК, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства; особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності; волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі; правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним; правочин, що вчиняється батьками (усиновлювачами), не може суперечити правам та інтересам їхніх малолітніх, неповнолітніх чи непрацездатних дітей.

Стаття 3 Сімейного кодексу України (далі СК) констатує, що «дитина належить до сім'ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає».

Відповідно до статті 6 СК - « правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття; малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років, а неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років».

Стаття 7 СК регулює загальні засади сімейних відносин і відповідно до неї, дитина має бути забезпечена можливістю здійснення її прав, установлених Конституцією України, Конвенцією про права дитини , іншими міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Відповідно до статті 177 ч.2 СК, батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування вчиняти такі правочини щодо її майнових прав: укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договори щодо поділу

або обміну житлового будинку, квартири; видавати письмові зобов'язання від імені дитини; відмовлятися від майнових прав дитини.

Частина 3 статті 17 Закону України «Про охорону дитинства» визначає що,батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки та піклування укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню або спеціальній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати розподіл, обмін, відчуження житла, зобов’язуватися від імені дитини порукою, видавати письмові зобов’язання.

Згідно статті 18 Закону України «Про охорону дитинства»: Держава забезпечує право дитини на проживання в таких санітарно-гігієнічних та побутових умовах, що не завдають шкоди її фізичному та розумовому розвитку.

Діти - члени сім’ї наймача або власника жилого приміщення мають право користуватися займаним приміщенням нарівні з власником або наймачем.

Органи опіки та піклування зобов’язані здійснювати контроль за додержанням батьками або особами, які їх замінюють, майнових та житлових прав дітей при відчуженні жилих приміщень та купівлі нового житла.

Крім того, відповідно до ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» від 02.06.2005р. держава охороняє і захищає права та інтереси дітей при вчиненні правочинів щодо нерухомого майна.

Неприпустимо зменшення або обмеження прав і охоронюваних законом інтересів дітей при вчиненні будь-яких правочинів стосовно жилих приміщень.

Органи опіки та піклування здійснюють контроль за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють, житлових прав і охоронюваних законом інтересів дітей.

Для здійснення будь-яких правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, потрібна попередня згода органів опіки та піклування. Посадові особи органів опіки та піклування несуть персональну відповідальність за захист прав і охоронюваних законом інтересів дітей при наданні згоди на вчинення правочинів щодо належного дітям нерухомого майна.

У відповідності з ст. 156 ЖК УРСР, ст. 405 ЦК України, ст. 18 Закону України "Про охорону дитинства", дитина має право користування відносно того приміщення, у якому вона проживає разом із власником, будучи членом родини власника.

Крім того, місце проживання дитини ніяким чином не пов’язано з реєстрацією дитини, що чітко простежується з положень ч. 2 ст. 2 Закону України "Про свободу переміщення й вільний вибір місця проживання на Україні".

Таким чином, у випадку, якщо дитина проживає разом з батьками, а тим більше, якщо це місце є єдиним житлом, що є в дитини та де вона може проживати з дотриманням усіх встановлених законодавством санітарних норм, батьки без дозволу органу опіки та піклування не мають ніякого права укладати відносно нерухомого майна, де вони проживають разом з дитиною, будь яких угод, у т.ч. договорів іпотеки на дане житло.

Згідно з пунктом 40 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 3 березня 2004 року №20/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 3 березня 2004 року за №283/8882, у разі укладення правочинів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, у тому числі договорів щодо поділу, обміну житлового будинку, квартири за участю осіб, над якими встановлено опіку або піклування, нотаріус перевіряє наявність дозволу органу опіки та піклування на укладення таких договорів; батьки малолітньої дитини не мають права без дозволу органу опіки та піклування вчиняти такі правочини щодо її майнових прав: укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договори щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири; видавати письмові зобов'язання від імені дитини; відмовлятися від її майнових прав.

Відповідно до ст.114 ЦПК, позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред’являються за місцезнаходженням майна або основної його частини.

На підставі вищесказаного, укладений договір іпотеки №014/2018/74/76648/1 від 08 вересня 2006 року між Позивачем та Відповідачем суперечить вимогам ст.47,51 Конституції України, ст.3 Конвенції ООН про права дитини, ст.203,405 ЦК України; ст. 177 Сімейного кодексу України, ч.3 ст.17, ст.ст.18 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», пункту 40 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України (затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 3 березня 2004 року №20/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 3 березня 2004 року за №283/8882). що і є підставою для визнання його недійсним.

На підставі п.10 ст.4 Декрету КМУ «Про держмито» Позивачів, як громадян, які представляють інтереси інших осіб - неповнолітніх дітей, звільнено від сплати держмита.

Керуючись ст.47,51 Конституції України , ст.1,3 Конвенції ООН про права дитини, ст.ст. 3, 15, 16, 203, 215 ,216, 257,258,405,651 ЦК України; ст.3,7,177 Сімейного кодексу України; ст. 156 Житлового кодексу УРСР; ст.17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей»,ч.2 ст.2 Закону України "Про свободу переміщення й вільний вибір місця проживання на Україні", пунктом 40 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України (затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 3 березня 2004 року №20/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 3 березня 2004 року за №283/8882; ст. ст. 3, 110,114, 118, 119, 120 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Договір іпотеки №________ укладений 08 вересня 2006 року між ________ та акціонерно поштово-пенсійним банком «Аваль» (ВАТ «Райффайзен банк Аваль», ПАТ «Райффайзен банк Аваль»), в особі начальника 29 міського відділення Харківської обласної дирекції АППБ «Аваль» (ВАТ «Райффайзен банк Аваль», ПАТ «Райффайзен банк Аваль»), __________________, посвідченого приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу _________________визнати недійсним з моменту укладення.

3. Зобов’язати приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ______________скасувати реєстраційний запис про реєстрацію в Державному реєстрі іпотек та скасувати реєстраційний запис про реєстрацію в Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна за №____ від ____.2006 року, квартири №______ житловою площею 38,8 кв.м, загальною площею 63,8 кв.м., що знаходиться за адресою м.Харків, вулиця ____________ у будинку №_____ і належить Позивачеві на праві приватної власності.

Додаток:

1.Копії позовної заяви для сторін справи з додатками.

2.Копія кредитного договору _____

3.Копія договору іпотеки _______

4. Копія договору купівлі – продажу квартири.

5.Копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей Позивача.

6.Копії паспорту Позивача.

7.Копії квитанції про сплату витрат на інформаційно – технічне забезпечення.

В випадку необхідності, додаткові документи і докази будуть надані за вимогою суду.

«__» ________ 2010 року _______

Хай Вам Бог помагає!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения