Звернення до Президента України стосовно ситуації в країні та плану дій


Recommended Posts

Президенту України

ПОРОШЕНКО П.О.

 

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

 

Адвокат, Голова ГО «Правова держава»

КРАВЕЦЬ Р.Ю.

 

04053, м. Київ, пров. Бехтерівський, 4-Б

 

Шановний Петро Олексійовичу,

 

Звертаюсь до Вас, з приводу подій які відбуваються в Україні та на її кордонах з Російською Федерацією.

 

Ви, як Президент України, є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

 

У своїй інаугураційній промові Ви зазначили:

 

«На заваді колосальних можливостей, які з падінням тиранії відкрилися для європейської модернізації України, стала справжня війна, спланована і розв’язана на українському Донбасі».

 

«Я йду на посаду Президента, щоб зберегти і зміцнити єдність України. Забезпечити тривалий мир і гарантувати надійну безпеку. Знаю: мир - найголовніше, чого прагне сьогодні український народ. У глави держави - широкий вибір різноманітних інструментів для забезпечення територіальної цілісності України і мирного життя громадян. Повноважень і рішучості не забракне. Я не хочу війни. Я не прагну помсти. Хоча перед очима - великі жертви, принесені українським народом. Я прагну миру і доб’юся єдності України. Тому розпочинаю свою роботу з пропозиції мирного плану.»

 

«Громадяни України не зможуть відчувати блага миру та безпеки, доки ми не врегулюємо наші відносини з Росією. Росія окупувала Крим, який був, є і буде українським. Вчора під час зустрічі в Нормандії я саме так і сказав Президенту Путіну - Крим є українським. І крапка. Ні з ким не може бути компромісу в питаннях Криму, європейського вибору і державного устрою. А все інше повинно обговорюватися і вирішуватися за столом переговорів.

 

Будь-які спроби зовнішнього і внутрішнього поневолення українців - зустрічають і зустрінуть найрішучішу відсіч. Ми хочемо бути вільними.»

 

Я, як громадянин України, також не хочу війни, однак хочу поваги для своєї держави її територіальної цілісності та своїх співгромадян, якими зухвало нехтує Російська Федерація, що полягає у підтримці терористів, допомоги їм у незаконному перетині Українсько-російського кордону, озброєнні терористів сучасною військовою зброєю, анексії частини території України.

 

У зв’язку з цим прошу повідомити про розроблений Вами мирний план врегулювання цієї ситуації і повернення анексованої території України.

 

Також прошу Вас відповісти на питання, які турбують мене та, на мою думку, мільйони співгромадян:

 

Коли будуть припинені дипломатичні відносини з державою, що експортує тероризм в Україну, а саме Російською Федерацією?

 

Коли керівництвом Антитерористичної операції та охороною державного кордону займуться професіонали, а не «весільні генерали», нездатні керувати армією, що призводить до загибелі сотень українців?

 

Коли припиниться призначення на посади осіб, що раніше проходили службу в ФСБ Росії?

 

Коли буде пред'явлено позов і введені економічні санкції до підприємств, організацій і установ, які належать Російській Федерації та перебувають на території України?

 

Навіщо домовлятись з терористичною державою Російська Федерація стосовно ціни на газ, якщо в судовому порядку визнано незаконність підписаних Тимошенко Ю.В. газових угод, Російською Федерацією не дотримані так звані Харківські угоди, Україні з боку Російської Федерації нанесена шкода, яка в сотні разів перевищує вартість спожитого газу Україною та вартість газу, яку Україна ще буде споживати найближчі 100 років навіть за цією незаконною ціною?

 

Коли буде повністю перекрито державний кордон між Україною і терористичною державою Російська Федерація?

 

Слава Україні!

 

З повагою,

 

Громадянин України,

адвокат, Голова ГО «Правова держава» Р.Ю. КРАВЕЦЬ

2014-06-16 Лист Президенту України.doc

post-7039-0-09943500-1402920248_thumb.jp

post-7039-0-27686000-1402920255_thumb.jp

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну предвижу стандартную отписку, мол все делается, все будет хорошо. Но письмо нужное, однозначно. 

Особенно важно закрытие границы, но именно инженерными сооружениями, например, как в Израиле. 

Изменено пользователем AntiBank
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Президенту України
ПОРОШЕНКО П.О.
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11
 
Адвокат, Голова ГО "Правова держава"
КРАВЕЦЬ Р.Ю.
04053, м. Київ, пров. Бехтерівський, 4-Б
 
Шановний Петро Олексійовичу,
 
Звертаюсь до Вас з приводу подій які відбуваються в Україні та на її кордонах з Російською Федерацією.
 
Ви, як Президент України, є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
 
У своїй інаугураційній промові Ви зазначили, цитую:
 
«На заваді колосальних можливостей, які з падінням тиранії відкрилися для європейської модернізації України, стала справжня війна, спланована і розв’язана на українському Донбасі».
 
«Я йду на посаду Президента, щоб зберегти і зміцнити єдність України. Забезпечити тривалий мир і гарантувати надійну безпеку. Знаю: мир - найголовніше, чого прагне сьогодні український народ. У глави держави - широкий вибір різноманітних інструментів для забезпечення територіальної цілісності України і мирного життя громадян. Повноважень і рішучості не забракне. Я не хочу війни. Я не прагну помсти. Хоча перед очима - великі жертви, принесені українським народом. Я прагну миру і доб’юся єдності України. Тому розпочинаю свою роботу з пропозиції мирного плану.»
 
«Громадяни України не зможуть відчувати блага миру та безпеки, доки ми не врегулюємо наші відносини з Росією. Росія окупувала Крим, який був, є і буде українським. Вчора під час зустрічі в Нормандії я саме так і сказав Президенту Путіну - Крим є українським. І крапка. Ні з ким не може бути компромісу в питаннях Криму, європейського вибору і державного устрою. А все інше повинно обговорюватися і вирішуватися за столом переговорів.
 
Будь-які спроби зовнішнього і внутрішнього поневолення українців - зустрічають і зустрінуть найрішучішу відсіч. Ми хочемо бути вільними.»
 
Я, як громадянин України, також не хочу війни, однак хочу поваги для своєї держави її територіальної цілісності та своїх співгромадян, якою зухвало нехтує зокрема Російська Федерація. Що проявляється у підтримці терористів, допомоги їм у перетині Українсько-російського кордону, озброєні терористів сучасною військовою зброєю, анексії частини території України.
 
У зв’язку з цим прошу повідомити про розроблений Вами мирний план врегулювання цієї ситуації і повернення анексованої території України.
 
Також прошу Вас відповісти на питання які турбують мене, та на мою думку, мільйони співгромадян:
 
• Коли будуть припинені дипломатичні відносини з державою що експортує тероризм в Україну, а саме Російською Федерацією?
 
• Коли керівництвом Антитерористичної операції та охороною державного кордону займуться професіонали, а не весільні генерали нездатні керувати армією що призводить до загибелі сотень українців?
 
• Коли припиниться призначення на посади осіб що раніше проходили службу в ФСБ Росії?
 
• Коли буде пред'явлений позов і введені економічні санкції до підприємств, організацій і установ які належать Російській Федерації та перебувають на території України?
 
• Навіщо домовлятись з терористичною державою Російська Федерація стосовно ціни на газ, якщо в судовому порядку визнано незаконність підписаних Тимошенко Ю.В. газових угод, Російською Федерацією не дотримані так звані Харківські угоди, Україні з боку Російської Федерації нанесена шкода яка в сотні разів перевищує вартість спожитого газу Україною,та вартість газу, яку Україна ще буде споживати найближчі 100 років навіть за цією незаконною ціною?
 
• Коли буде повністю перекрито державний кордон між Україною і терористичною державою Російська Федерація?
 
Слава Україні!
 
З повагою,
Громадянин України, адвокат, Голова ГО "Правова держава"
 
Р.Ю. КРАВЕЦЬ

 

Ростислав , во время восхождения на престол  Порошенко заявил ,что через неделю АТО закончится , и будет мир в стране . А еще через неделю Крым будет наш. Прошло 2 недели. АТО не прекратилось. Война набирает новые обороты. Крым не наш.

Сегодня заявили в наших новостях о перекрытии 258 км. участка границы. Но терористы продолжают прибывать и сбивать самолеты Вопросы которые вы задаете  не имеют ответа.  Например :

Коли будуть припинені дипломатичні відносини з державою що експортує тероризм в Україну, а саме Російською Федерацією? Как можна порвать дипотношения , когда 80 % предприятий Украины работают с Рашей ,когда тысячи ,если не миллионы наших граждан находятся там на заработках....

У зв’язку з цим прошу повідомити про розроблений Вами мирний план врегулювання цієї ситуації і повернення анексованої території України. Плана нет и не было . Вернуть Крым -это блеф или пиар наших политиков.

 

 
• Коли припиниться призначення на посади осіб що раніше проходили службу в ФСБ Росії? Ашо вы не знаете как у нас в Одессе  назначают на посады ... Порошенко и его к. тоже ,что Кучман и К , Ющ и к.  Янек. и к. Чем он лучше попередников ? Кто больше заплатил ,тот и имеет.
 
 Коли керівництвом Антитерористичної операції та охороною державного кордону займуться професіонали, а не весільні генерали нездатні керувати армією що призводить до загибелі сотень українців? Профессионалов в армии не осталось как и армии.  О чем вы  речь ведете ?  Где их взять. Возглавьте вы АТО.
 Коли буде пред'явлений позов і введені економічні санкції до підприємств, організацій і установ які належать Російській Федерації та перебувають на території України? Кто этот позов будет писать ?  У нас  не только армии нет . юристов тоже нет. 
 

 Навіщо домовлятись з терористичною державою Російська Федерація стосовно ціни на газ, якщо в судовому порядку визнано незаконність підписаних Тимошенко Ю.В. газових угод, Російською Федерацією не дотримані так звані Харківські угоди, Україні з боку Російської Федерації нанесена шкода яка в сотні разів перевищує вартість спожитого газу Україною,та вартість газу, яку Україна ще буде споживати найближчі 100 років навіть за цією незаконною ціною?

А  переговоры с Россией  -пустая трата времени .  Тут либо  покупать газ у России по той цене по какой она скажет ( Россия продавец  -монополист) или искать альтернативу ....

Не обижайтесь ,пожалуйста но вопросы ваши бесполезные. Зато в конце очень классно звучит:

Слава Україні!

 
З повагою,
Громадянин України, адвокат, Голова ГО "Правова держава"
 
Р.Ю. КРАВЕЦЬ
Президент Украины Порошенко П. ,как то  блекнет на вашем фоне.  
Я  вас очень уважаю ,Ростислав , но по-моему это письмо вам необходимо больше для пиара ,чем  для той цели какую оно преследует .
Давайте и я с вами попиарюсь допишите  пожалуйста :
и Громадянин  України , нехилый юрист с 20 летним стажем  ,выигравший  однажды суд у Приватбанка (это самое главное!!!) 
Александр Дорошенко с Черновцов..... ну так для пиара....
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Не обижайтесь ,пожалуйста но вопросы ваши бесполезные. Зато в конце очень классно звучит:

Слава Україні!

 
З повагою,
Громадянин України, адвокат, Голова ГО "Правова держава"
 
Р.Ю. КРАВЕЦЬ
Президент Украины Порошенко П. ,как то  блекнет на вашем фоне.  
Я  вас очень уважаю ,Ростислав , но по-моему это письмо вам необходимо больше для пиара ,чем  для той цели какую оно преследует .
Давайте и я с вами попиарюсь допишите  пожалуйста :
и Громадянин  України , нехилый юрист с 20 летним стажем  ,выигравший  однажды суд у Приватбанка (это самое главное!!!) 
Александр Дорошенко с Черновцов..... ну так для пиара....

 

Иногда и политические письма нужны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Ростислав , во время восхождения на престол  Порошенко заявил ,что через неделю АТО закончится , и будет мир в стране . А еще через неделю Крым будет наш. Прошло 2 недели. АТО не прекратилось. Война набирает новые обороты. Крым не наш.

Сегодня заявили в наших новостях о перекрытии 258 км. участка границы. Но терористы продолжают прибывать и сбивать самолеты Вопросы которые вы задаете  не имеют ответа.  Например :

Коли будуть припинені дипломатичні відносини з державою що експортує тероризм в Україну, а саме Російською Федерацією? Как можна порвать дипотношения , когда 80 % предприятий Украины работают с Рашей ,когда тысячи ,если не миллионы наших граждан находятся там на заработках....

У зв’язку з цим прошу повідомити про розроблений Вами мирний план врегулювання цієї ситуації і повернення анексованої території України. Плана нет и не было . Вернуть Крым -это блеф или пиар наших политиков.

 

 
• Коли припиниться призначення на посади осіб що раніше проходили службу в ФСБ Росії? Ашо вы не знаете как у нас в Одессе  назначают на посады ... Порошенко и его к. тоже ,что Кучман и К , Ющ и к.  Янек. и к. Чем он лучше попередников ? Кто больше заплатил ,тот и имеет.
 
 Коли керівництвом Антитерористичної операції та охороною державного кордону займуться професіонали, а не весільні генерали нездатні керувати армією що призводить до загибелі сотень українців? Профессионалов в армии не осталось как и армии.  О чем вы  речь ведете ?  Где их взять. Возглавьте вы АТО.
 Коли буде пред'явлений позов і введені економічні санкції до підприємств, організацій і установ які належать Російській Федерації та перебувають на території України? Кто этот позов будет писать ?  У нас  не только армии нет . юристов тоже нет. 
 

 Навіщо домовлятись з терористичною державою Російська Федерація стосовно ціни на газ, якщо в судовому порядку визнано незаконність підписаних Тимошенко Ю.В. газових угод, Російською Федерацією не дотримані так звані Харківські угоди, Україні з боку Російської Федерації нанесена шкода яка в сотні разів перевищує вартість спожитого газу Україною,та вартість газу, яку Україна ще буде споживати найближчі 100 років навіть за цією незаконною ціною?

А  переговоры с Россией  -пустая трата времени .  Тут либо  покупать газ у России по той цене по какой она скажет ( Россия продавец  -монополист) или искать альтернативу ....

Не обижайтесь ,пожалуйста но вопросы ваши бесполезные. Зато в конце очень классно звучит:

Слава Україні!

 
З повагою,
Громадянин України, адвокат, Голова ГО "Правова держава"
 
Р.Ю. КРАВЕЦЬ
Президент Украины Порошенко П. ,как то  блекнет на вашем фоне.  
Я  вас очень уважаю ,Ростислав , но по-моему это письмо вам необходимо больше для пиара ,чем  для той цели какую оно преследует .
Давайте и я с вами попиарюсь допишите  пожалуйста :
и Громадянин  України , нехилый юрист с 20 летним стажем  ,выигравший  однажды суд у Приватбанка (это самое главное!!!) 
Александр Дорошенко с Черновцов..... ну так для пиара....

 

Да ну на!

С врагом разрывают всякие отношения, а не лижут ему задницу из-за предприятий, работающих с Россией. Пу, кстати, делает все, чтобы росиянские предприятия не зависели от украинских. Или Вы не знаете?

 

Профессионалы для украинской армии есть. Откройте глаза. Но Петя вряд ли что либо сделает, что бы во главе силовиков поставить, например, Яроша.

 

Навіщо домовлятись з терористичною державою Російська Федерація стосовно ціни на газ, якщо в судовому порядку визнано незаконність підписаних Тимошенко Ю.В. газових угод, Російською Федерацією не дотримані так звані Харківські угоди, Україні з боку Російської Федерації нанесена шкода яка в сотні разів перевищує вартість спожитого газу Україною,та вартість газу, яку Україна ще буде споживати найближчі 100 років навіть за цією незаконною ціною? - Сто процентов правильно, как и все, что написано в обращении.

 

Не можешь управлять государством, Петя, уходи.

 

Громадянин  України , нехилый юрист с 20 летним стажем  ,выигравший  однажды суд у Приватбанка (это самое главное!!!) 

 

Александр Дорошенко с Черновцов - Вам нравиться жить в дерьме и в правовом дерьме тоже? (так, не для пиара, в к слову).
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Иногда и политические письма нужны.

А иногда и коктейль молотова. Доказано Майданом. Который еще впереди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

,выигравший  однажды суд у Приватбанка (это самое главное!!!) 

 

Только лишь однажды...))) Чего так слабо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А иногда и коктейль молотова. Доказано Майданом. Который еще впереди.

 

Да уж... Майдану видимо быть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Только лишь однажды...))) Чего так слабо...

Ну ,это так в шутку... Я ничего против письма не имею. Я высказал свое мнение. Конечно , возможно Петя прочитает это письмо и даже сам лично ответит Ростиславу на все поставленные вопросы. Правда там очень много ...Коли?  По -моему лучше это письмо направить к гадалке ...или к Путлеру,посколько только он знает ,когда Россия перестанет к нам засылать террорисов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну ,это так в шутку... Я ничего против письма не имею. Я высказал свое мнение. Конечно , возможно Петя прочитает это письмо и даже сам лично ответит Ростиславу на все поставленные вопросы. Правда там очень много ...Коли?  По -моему лучше это письмо направить к гадалке ...или к Путлеру,посколько только он знает ,когда Россия перестанет к нам засылать террорисов.

Если Украина захочет, вернее сейчас президент Петя, то независимо от желания Пу, расия не сможет засылать террористов.

Один из рецептов предложил жидобендеровец Коломийський.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще 2-3 месяца таких же действий Президента (отсутствие всяких действий) и будет новый Майдан и новый Президент. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Иногда и политические письма нужны.

 

 

Нужны. 

Я помню, тоже писала президенту. Отреагировали так, что "мама, не горюй":)))

Всех, кого только можно, встряхнули:) 

Вопрос решен не был, но меня заметили:) 

Целей пиара не преследовала, мне тогда было 10 лет. И писала о перестройке в СССР:) Верила в светлое будущее.

Умела я писать:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если Украина захочет, вернее сейчас президент Петя, то независимо от желания Пу, расия не сможет засылать террористов.

Один из рецептов предложил жидобендеровец Коломийський.

Так вот у него оказывается откуда бандеровские замашки ;) это он, как и многие в советсткие времена стилизовал фамилию под русскую )))

 

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Finosmi.ru%2Fworld%2F20140614%2F220983831.html%3Futm_source%3Dfb1&h=vAQERF0di

 

Ростислав, может копию письма надо было в ДнепрОДА направить? Там ребята бы быстрей нашли ответы  :rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нужны. 

Я помню, тоже писала президенту. Отреагировали так, что "мама, не горюй":)))

Всех, кого только можно, встряхнули :)

Вопрос решен не был, но меня заметили :)

Целей пиара не преследовала, мне тогда было 10 лет. И писала о перестройке в СССР :) Верила в светлое будущее.

Умела я писать :)

Красавчега, :) что скажешь. Интеллект, понимаешь, он с детства формируется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Коли припиниться призначення на посади осіб, що раніше проходили службу в ФСБ Росії?

 
Навіщо домовлятись з терористичною державою Російська Федерація стосовно ціни на газ, якщо в судовому порядку визнано незаконність підписаних Тимошенко Ю.В. газових угод, Російською Федерацією не дотримані так звані Харківські угоди, Україні з боку Російської Федерації нанесена шкода, яка в сотні разів перевищує вартість спожитого газу Україною та вартість газу, яку Україна ще буде споживати найближчі 100 років навіть за цією незаконною ціною?
 
Коли буде повністю перекрито державний кордон між Україною і терористичною державою Російська Федерація?
 
Найболючіші питання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Если Украина захочет, вернее сейчас президент Петя, то независимо от желания Пу, расия не сможет засылать террористов.

Один из рецептов предложил жидобендеровец Коломийський.

Вопрос в том, что не голосование жителей Донбасса и Крыма очень выгодно сегодняшней проевропейской власти.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще 2-3 месяца таких же действий Президента (отсутствие всяких действий) и будет новый Майдан и новый Президент. 

 

Ну и так каждый месяц... Во веселуха то будет... Во жизнь настала... Парад президентов...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я так понимаю, что это письмо открытое и можно сказать оно уже послано (опубликовано)... И как на любое открытое письмо ответа на него ждать не стоит... так как вопросы там риторические...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да уж... Майдану видимо быть...

А это украинская версия "Санта-Барбары" да и ещё с массовкой (майданом), где в драматических хитросплетениях и интригах решается - кого любит массовка, а кого нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Еще 2-3 месяца таких же действий Президента (отсутствие всяких действий) и будет новый Майдан и новый Президент. 

Так отсутствие действий в интересах самой Украины и есть одним из краеугольных камней (фишкой) деятельности всех президентов Украины. Главное деньги на выборы иметь да лозунги красивые вещать, да хвостом вилять то на запад, то на восток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нужны. 

Я помню, тоже писала президенту. Отреагировали так, что "мама, не горюй":)))

Всех, кого только можно, встряхнули :)

Вопрос решен не был, но меня заметили :)

Целей пиара не преследовала, мне тогда было 10 лет. И писала о перестройке в СССР :) Верила в светлое будущее.

Умела я писать :)

 

http://ru.wikipedia.org/wiki/Лычёва,_Екатерина_Александровна

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Фортификационные сооружения на границе начать возводить незамедлительно (из решения СНБО) = я так понимаю дон Пэдро пристал на предложение Коломыйского?!?! 

 

Уррра!!!!

 

Переговоры ради переговоров нам не нужны (С) Порошенко.

 

Военное положение планируется ввести на Донбассе и в Крыму. Неужели у нас выросли зЮбы? Мы наконец будем защищаться?

 

Несколько плюсиков в кармическую зачетку Президента. Дай Бог, чтобы это не осталось только на словах, как зарплата военных 1000 грн/день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Фортификационные сооружения на границе начать возводить незамедлительно (из решения СНБО) = я так понимаю дон Пэдро пристал на предложение Коломыйского?!?! 

 

Уррра!!!!

 

Переговоры ради переговоров нам не нужны (С) Порошенко.

 

Военное положение планируется ввести на Донбассе и в Крыму. Неужели у нас выросли зЮбы? Мы наконец будем защищаться?

 

Несколько плюсиков в кармическую зачетку Президента. Дай Бог, чтобы это не осталось только на словах, как зарплата военных 1000 грн/день.

Да нет, это несколько больших минусов (даже не знаю, как это назвать, т.к. не хочу опускаться до неандертализма "высокопросвещённого" г-на Дещицы, хотя в моём понимании, то, что Порошенко включил сюда Крым, иначе как деб...ом не назовёшь: ну кто уже в Крым пустит Украину диктовать свои условия). Назову это так - поствыборноинагурационнопрезидентское похмелье. А похмеляться пока нечем, разве что остаточными парами газа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...

Хоть и со значительным опозданием, но ответ таки получил. Видимо долго готовились. Теперь я знаю ответы на поставленные вопросы.

post-7039-0-69177800-1406784002_thumb.jp

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хоть и со значительным опозданием, но ответ таки получил. Видимо долго готовились. Теперь я знаю ответы на поставленные вопросы.

Ну вот видите, какое уважение, не послали, а мягко перенаправили на сайт. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...