Ухвала ВССУ от 23.03.2016 г. не учитывает позицию КСУ по делу о ЗУ про защиту прав потребителей (за зверненням А.Степаненко)


Recommended Posts

Не в районі, а в місцевості, що прирівнюється до регіону якщо бути точним.

 

Заодно скажи, что такое регион... и где ты о нём прочитал...))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я рад за Вас и Ваши очикування...)))

 

Ну если не потрибно, то как же Вы можете быть знакомы то...))) Цитата: "Природа стягнення алиментив", прикольно, надо будет записать, природа это прикольно... А, ух ты Вы даже их можете скасувать, ну ну... Наивный Вы однако...)))

 

Ну поднимай, Славик, поднимай дальше инколы настрий... на сон...)))

Звичайно, скасувати нараховану суми стягнення держвиконавцем. Це для Вас нове, тоді що Ви 20 років захищаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

babaika

Я думал ты уже угомонился троллить... Но видно тебе этот крест нести предзнаменовано... Молодец, правильно, так и держи, а то так бы я совсем расслабился...)))

 

 

Я з Вами на брудершафт не пив, і прошу на Ви і пошепки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Заодно скажи, что такое регион... и где ты о нём прочитал...))

Держстат у своїх відповідях вказує зазвичай, місто чи область, якщо Ви цього ще не знали так я Вам повідомляю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Звичайно, скасувати нараховану суми стягнення держвиконавцем. Це для Вас нове, тоді що Ви 20 років захищаєте?

 

А, понятно, то есть алименты всётаки скасувать не научились, а то я уже подумал... Так так и пишите, что нарахованную сумму, а не алименты...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Держстат у своїх відповідях вказує зазвичай, місто чи область, якщо Ви цього ще не знали так я Вам повідомляю. 

 

Не на знал...))) а где Вы такое вычитали... наверное в старых комментариях... там так писалось... Как они могут Вам что то писать, когда на этот вопрос мне с трудом смогла ответить начальница областного Держстата...)) 

 

То есть бывают только города и области, городов в областях не бывает, и районов тоже нет в областях, то есть все равны... просто кому то повезло больше... я правильно понимаю... ну ну как...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я рад за Вас и Ваши очикування...)))

 

Ну если не потрибно, то как же Вы можете быть знакомы то...))) Цитата: "Природа стягнення алиментив", прикольно, надо будет записать, природа это прикольно... 

 

 

Для дуже розумних пояснюю, правова природа стягнення це походження й узагальнення практики яка складається зі звернення стягнення аліментів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я з Вами на брудершафт не пив, і прошу на Ви і пошепки.

 

Да ладно, Славик, доктор, ты что забыл уже... Мы с тобой давно на ты... и в личном общении... Давай не балуйся...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Для дуже розумних пояснюю, правова природа стягнення це походження й узагальнення практики яка складається зі звернення стягнення аліментів. 

 

Ну вот к чему вот это... дурныци какие то заумные пишешь... Не знаешь уже как выкрутиться... Какое отношение это имеет к законам обсуждаемым...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А, понятно, то есть алименты всётаки скасувать не научились, а то я уже подумал... Так так и пишите, что нарахованную сумму, а не алименты...

Якщо Ви думаєте що своїми безглуздими зауваженнями можете змінити зміст обговорюваної теми то це марна трата часу, якщо, звичайно, Вам це під силу зрозуміти, а якщо по суті можете щось сказати, так викладіть свою думку ясно і доступно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Да ладно, Славик, доктор, ты что забыл уже... Мы с тобой давно на ты... и в личном общении... Давай не балуйся...

Вибачте, але я з Вами особисто не знайомий. Неодноразово повторював Вам що ви плутаєте мене зі своїми знайомими і прошу більше до цього питання не повертатися. Давайте конкретно по суті розмови просуватися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну вот к чему вот это... дурныци какие то заумные пишешь... Не знаешь уже как выкрутиться... Какое отношение это имеет к законам обсуждаемым...

Вас не влаштувало вираження "правова природа", я Вам його намагаюсь розтлумачити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Якщо Ви думаєте що своїми безглуздими зауваженнями можете змінити зміст обговорюваної теми то це марна трата часу, якщо, звичайно, Вам це під силу зрозуміти, а якщо по суті можете щось сказати, так викладіть свою думку ясно і доступно.

 

А вот это правильно, в самую точку, вот это что Вы написали, Вы пытаетесь сделать... Просто троллить, то есть сами так и не поняли, что писали и для чего писали... Понятно в общем... Скучно с Вами как всегда... Жаль, что Вы настроились снова до утра как обычно Вы это любите... Собаку уложили и не спится как всегда... ясно... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не на знал...))) а где Вы такое вычитали... наверное в старых комментариях... там так писалось... Как они могут Вам что то писать, когда на этот вопрос мне с трудом смогла ответить начальница областного Держстата...)) 

 

То есть бывают только города и области, городов в областях не бывает, и районов тоже нет в областях, то есть все равны... просто кому то повезло больше... я правильно понимаю... ну ну как...

Так потрібно знати пан який захищає вже 20 років.))) На яке питання Вам скрутно відповіла начальник держкомстату?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А вот это правильно, в самую точку, вот это что Вы написали, Вы пытаетесь сделать... Просто троллить, то есть сами так и не поняли, что писали и для чего писали... Понятно в общем... Скучно с Вами как всегда... Жаль, что Вы настроились снова до утра как обычно Вы это любите... Собаку уложили и не спится как всегда... ясно... 

Цього і слід було очікувати. Жодної конкретної відповіді або певної думки, крім чергових дурниць. Болт як завжди в своєму репертуарі, розповіді про все і ні про що. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вибачте, але я з Вами особисто не знайомий. Неодноразово повторював Вам що ви плутаєте мене зі своїми знайомими і прошу більше до цього питання не повертатися. Давайте конкретно по суті розмови просуватися.

 

Да конечно... а то мы не знаем кто ты что ты... Это кажется ты по жизни запутался, у тебя диагноз или просто играешь в раздвоение личности... Ну ты ведь сам решил повернуться, ведь руки чешутся троллить меня... а теперь типа непонятливого включаешь... Делать мне больше нечего с тобой ещё куда то просуваться, если ты память теряешь...

 

Ты что действительно в наивного играешь до упора, ты что не понимаешь, что твой айпи уже давно посмотрели... ещё при первом твоём перевоплощении... и поняли кто ты на самом деле...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Цього і слід було очікувати. Жодної конкретної відповіді або певної думки, крім чергових дурниць. Болт як завжди в своєму репертуарі, розповіді про все і ні про що. 

 

Высказался, Славик, всё... Получил очикування, отдыхай теперь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вас не влаштувало вираження "правова природа", я Вам його намагаюсь розтлумачити.

 

Ты мне лучше покажи где ты такое вираження писал, а то я не заметил... Не придумывай на ходу и не выкручивайся...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так потрібно знати пан який захищає вже 20 років.))) На яке питання Вам скрутно відповіла начальник держкомстату?

 

Да потрибно ж, но видишь не знаю, и сам наверное не знаешь, зачем тебе оно для троллинга нужно... Да уже побольше 20-ти... 

Да какая тебе разница на какое...))) Ей Богу, Слава, не морочь голову... 

Я конечно понимаю, что тебе по ночам делать нечего и ты можешь и по телефону до утра голову морочить, но ей Богу не до тебя...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Болт, навчитеся відповідати конкретно і не намагайтесь вийти з ситуації шляхом звинувачення того з ким спілкуєшся в вигадках, це тільки підтверджує Вашу некомпетентність у питанні в якому берете участь. Поки будете в темах нести безглуздість і розповідати про нібито якийсь досвіді без підтверджень і без конкретних пояснень я буду змушений діставати Вас  змушуючи на щире спілкування.

Ви шановний Болт так і не дали жодної зрозумілої відповіді, суцільний набір фраз і особистих звернень не по суті питання.

По суті питання давайте поговоримо або Вам слабо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ты что действительно в наивного играешь до упора, ты что не понимаешь, что твой айпи уже давно посмотрели... ещё при первом твоём перевоплощении... и поняли кто ты на самом деле...

Ми це хто? Болт балабол і хтось з компанії чи сам і більше нікого?)))

Я не є фахівець в технологіях але мій айпі , я маю на увазі саме мій , при кожному новому підключенні до інтернету постійно різний і цьому є пояснення. Фахівці можуть розповісти. Я не розумію про яке айпі якє хтось нібито вирахував протягом декількох місяців Ви постійно кажете. Я поки спілкувався з Вами у мене айпі 5 раз помінявся. То Франція, Німеччина, Аргентина, Одеса, Миколаїв про що Ви постійно кажете що за маячня?

 

Вбачається тільки одна річ. Ви зовсім не володієте питанням і жодного підтвердження цього так і не надали. Постійно ухилялись від спілкування по суті.

Жодна Ваша байка не знайшла підтвердження як документального так і звичайного пояснення щодо обговорюваного питання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В том то и дело, что разная, но многим бы хотелось по другому как я понимаю... Дай то Бог не знать...

 

Я навёл выше нормы СК и ГК по пени, почему Вы всё таки решили что :

 

 від   суми   несплачених   аліментів   за   кожен   день прострочення.

 

 від несвоєчасно  виконаного  грошового  зобов'язання  за  кожен   день прострочення виконання.

 

здесь правовая природа насчитывания пени разная

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я навёл выше нормы СК и ГК по пени, почему Вы всё таки решили что :

 

 від   суми   несплачених   аліментів   за   кожен   день прострочення.

 

 від несвоєчасно  виконаного  грошового  зобов'язання  за  кожен   день прострочення виконання.

 

здесь правовая природа насчитывания пени разная

 

Так в чём разница?????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Ухвала

іменем україни

 

23 березня 2016 рокум. Київ Колегія суддів судової палати у цивільних справах

Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у складі:

головуючого       Колодійчука В.М.,

суддів:                  Висоцької В.С.,            Кафідової О.В.,

Умнової О.В.,               Фаловської І.М.,

розглянувши у судовому засіданні цивільну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Росвен Інвест Україна» до ОСОБА_3 про стягнення кредитної заборгованості; за зустрічним позовом ОСОБА_3 до товариства з обмеженою відповідальністю «Росвен Інвест Україна», товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Кредит», публічного акціонерного товариства «ОТП Банк» про визнання недійсним договору факторингу, визнання частково недійсним договору споживчого кредиту, за касаційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Солом'янського районного суду м. Києва від 02 лютого 2015 року та ухвалу апеляційного суду м. Києва від 28 вересня 2015 року,

.....

" Якщо сторони досягли домовленості згідно з положеннями статей 207, 640 ЦК України та уклали кредитний договір, в якому передбачили умови його виконання, то ці умови мають виконуватись і свідчать про те, що момент досягнення домовленості настав.

Разом з тим, Закон України «Про захист прав споживачів» застосовується до спорів, які виникли з кредитних правовідносин, лише в тому разі, якщо підставою позову є порушення порядку надання споживачеві інформації про умови отримання кредиту, про типові відсоткові ставки, валютні знижки, тощо, які передують укладенню договору. Після укладення договору між сторонами виникають зобов'язальні відносини, тому до спорів щодо виконання такого договору положення Закону України «Про захист прав споживачів» не застосовуються.

Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду України від 11 листопада 2015 року № 6-5116цс15, яка, відповідно до положень ст. 360-7 ЦПК України є обов'язковою для всіх судів України."

 

http://reyestr.court.gov.ua/Review/56941024

 

В то ж время, такая позиция ВССУ противоречит решению Конституційного Суду України № 15-рп/2011 від 10.11.2011 року у справі № 1-26/2011 дія пунктів 22, 23 статті 1 Закону України «Про захист прав споживачів». В своем решении КСУ указал, что Закону України «Про захист прав споживачів» распространяется на правоотношения между кредитодавцем та кредитополучателем (потребителем) по договору про видачу потребительского кредита, которые возникают как во время подписания, так и выполнения такого договора.

 

 

чего же не учитывает, учитывает только в другом месте :

 

ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК

у справі за № 6-29цс16

 

Відповідно до статті 3895 ЦПК України рішення третейського суду може бути скасовано, якщо справа, в якій прийнято рішення третейського суду, не підвідомча третейському суду відповідно до закону.

Відповідно до пункту 14 частини першої статті 6 Закону України «Про третейські суди» (частину першу статті 6 цього Закону доповнено пунктом 14 згідно із Законом від 3 лютого 2011 року № 2983-VI) третейські суди в порядку, передбаченому цим Законом, можуть розглядати будь-які справи, що виникають із цивільних та господарських правовідносин, за винятком, зокрема, справ у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі споживачів послуг банку (кредитної спілки).

Рішення третейського суду, про скасування якого просив заявник, ухвалено після внесення зазначених змін до Закону України «Про третейські суди».

Оскільки заявник є споживачем послуг банку, спір виник щодо заборгованості за кредитом, третейському суду в силу положень пункту 14 частини першої статті 6 Закону України «Про третейські суди» така справа не підвідомча.

 

             и при чём ВСУ не говорит о том что закон о ЗПС действует только на стадии заключения договора.

ВСУ это сплошное противоречие..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чи не тому зробли зміні в ст. 214 ЦПК України: "

2) частину другу статті 214 викласти в такій редакції:

"2. При виборі і застосуванні правової норми до спірних правовідносин суд враховує висновки Верховного Суду України, викладені у постановах, прийнятих за результатами розгляду заяв про перегляд судового рішення з підстав, передбачених пунктами 1, 2 частини першої статті 355 цього Кодексу.

Суд має право відступити від правової позиції, викладеної у висновках Верховного Суду України, з одночасним наведенням відповідних мотивів";
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...