Образец заявления в государственный российский банк о невозможности исполнения обязательств в связи с оккупацией Украины Российской Федерацией


Считаете ли Вы правильным приостановление погашения кредитов перед банками РФ  

42 голоса

  1. 1. Считаете ли Вы правильным приостановление погашения кредитов перед банками РФ?

    • Да
      37
    • Нет
      3
    • Затрудняюсь ответить
      2


Recommended Posts

Я вот тоже непонимаю причём здесь одно к другому... Это 100% украинские предприятия... А то что основатели из России так это ни о чём не говорит... А если банк и учредил напрмер истинный украинец Хохленко Петро, то это ведь не даёт гарантии, что это на украинские деньги, а не на американские или российские... и что это просто подставное лицо... Так вот о чём я... если идти по Вашей логике, то 80% украинских банков принадлежат иностранному капиталу... Ну так значит надо во все банки такое писать... 

 

Идея мне нравится конечно, но только в части избежания оплаты кредита... так сказать ещё один "законный" способ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я вот тоже непонимаю причём здесь одно к другому... Это 100% украинские предприятия... А то что основатели из России так это ни о чём не говорит... А если банк и учредил напрмер истинный украинец Хохленко Петро, то это ведь не даёт гарантии, что это на украинские деньги, а не на американские или российские... и что это просто подставное лицо... Так вот о чём я... если идти по Вашей логике, то 80% украинских банков принадлежат иностранному капиталу... Ну так значит надо во все банки такое писать... 

 

Идея мне нравится конечно, но только в части избежания оплаты кредита... так сказать ещё один "законный" способ...

якце ні про що неговорить??? Руский стандарт що сам собі взяв і відкрився? мені здається тут http://bank.gov.ua/files/Shareholders/380418_001.pdf все ясно описано хто є власником а якщо ще погуглити то навіть деякі статті цікаві можна знайти, які я вже вище приводив на приклад.

А от на рахунок остальних банків не Українських особливо не російських так до них ніхто питань немає вониж Україну неокуповують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А вот и последствия бездействия: http://antiraid.com.ua/news/22097-Sberbank-peredal-RNKB-chast-svoih-otdelenii-v-Krimy.html

 

Весь мир прекращает и замораживает сотрудничество с РФ и тем более с Крымом, а так называемые "украинские" банки его налаживают. Просто нет слов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ось перелік російських банків в Україні

https://drive.google.com/file/d/0B4BSo7q1S0gccGdLc3VFN3JmUGs/edit?usp=sharing

і кому ще не зрозуміло що Руский стандарт це рашен банк???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Путин "разрешил" крымчанам не отдавать деньги Коломойскому

Четверг, 17 апреля 2014, 15:12

 
 
 
 

Версия для печатиКомментарии9

 

Президент РФ Владимир Путин в шуточном тоне посоветовал жителю Крыма не платить лизинг, оформленный в "Приватбанке".

Об этом он сказал во время прямой линии.

Путин зачитывал вопросы, адресованные ему.

В частности, он зачитал вопрос якобы от жителя Крыма. Тот рассказал, что взял в "Приватбанке" в лизинг автомобиль.

"Приватбанк ушел с полуострова. Как быть?" – прозвучал вопрос.

В ответ Путин рассмеялся.

"Катайтесь спокойно. Не хочет господин Коломойский с Финкельштейном получать с Вас деньги. Это их дело", - сказал, смеясь, Путин.

При этом он сказал, что у них есть база данных вкладчиков в "Приватбанке" и "Ощадбанке".

Он пообещал выплачивать вкладчикам, потерявшим деньги, до 700 тысяч рублей.

Напомним, ранее Коломойский обозвал Януковича и Путина - двумя шизофрениками.

"Мне не понятно, как украинцы и русские могут воевать. Учитывая - я скажу недипломатично - шизофрению второго оппонента... У нас был один большой шизофреник, а там - шизофреник маленького роста. Он полностью неадекватен, полностью сошел с ума. Его мессианство, восстановление Российской империи 1913 года или СССР 1991 года может довести мир до катастрофы", - заявил в начале марта Коломойский.

В ответ Путин назвал Коломойского прохвостом.  "Это же уникальный проходимец. Он даже нашего Абрамовича надул. Как говорят у нас в кругах просвещенной интеллигенции: кинул", - сказал президент РФ. 

"И вот такого прохвоста делают губернатором Днепропетровской области", - сказал Путин.

Украинская правда\

 

Нет возврату кредитов российским банкам! :ph34r:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Путин "разрешил" крымчанам не отдавать деньги Коломойскому

 

Люди только лишь за одно это будут благодарны Путину...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Сегодня моей жене пришла смс из РС - "...если вы не погасите - мы вас внесем в список недобросовестных плательщиков". Как-то звучит "смешно" после того, как Альфа-банк и Сбербанк России подозревают в финансировании террористов, диверсантов и коллаборационистов... :ph34r: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Т.е. - похоже, что и  РС тоже рыльце в пушку

 

Да рыльце в пушку абсолютно у всех банков страны... Это вообще звёздный час Привата... они по максимуму из войны вытащат пользы для себя...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Христос Воскрес шановні форумчани!

От вирішив викласти копію договора РС. Так як ситуація була наступна: Батько брав колись пральну машину в кредит, який уже погашений, пізніше прийшла кредитка поштою, по тел. активували. Користувались звичайно, все було добре, от поки не заблокували картку як і всім. Після того несплачував. Договір про користування карткою не підписували. Ось є тільки такі документа. Якщо Вам не складно киньте оком той договір чи є там щось про ту картку. Дуже дякую.

post-13658-0-35389500-1398154387_thumb.j

post-13658-0-46209800-1398154396_thumb.j

post-13658-0-29836100-1398154405_thumb.j

post-13658-0-74619300-1398154418_thumb.j

post-13658-0-58232900-1398154442_thumb.j

post-13658-0-17559300-1398259422_thumb.j

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

щось тема затихла((( чи у неї немає продовження.

Ну почему же - РС уже шлет сообщения типа: не погасите - заставим принудительно заплатить!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну почему же - РС уже шлет сообщения типа: не погасите - заставим принудительно заплатить!

а Ви їм за ст. 355 кк нічого не казали)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а Ви їм за ст. 355 кк нічого не казали)

а вот эта смс меня даже возмутила: с номера 931777716 "Контроль счета проведен.Минимальной оплаты не зафиксировано. Вас внесли в список должников на принудительное взыскание. С выездом сотрудников БРС и ГИС. Кредитор начиинает действовать против Вас и ВАШИХ РОДСТВЕННИКОВ!(ст. 73 Семейного кодекса). Документы будут сформированы до к 17.00  24.04.2014"

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а вот эта смс меня даже возмутила: с номера 931777716 "Контроль счета проведен.Минимальной оплаты не зафиксировано. Вас внесли в список должников на принудительное взыскание. С выездом сотрудников БРС и ГИС. Кредитор начиинает действовать против Вас и ВАШИХ РОДСТВЕННИКОВ!(ст. 73 Семейного кодекса). Документы будут сформированы до к 17.00  24.04.2014"

отнесите ЭТО в милицию.

З.Ы.

Стаття 73. Накладення стягнення на майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя

1. За зобов'язаннями одного з подружжя стягнення може бути накладено лише на його особисте майно і на частку у праві спільної сумісної власності подружжя, яка виділена йому в натурі.

2. Стягнення може бути накладено на майно, яке є спільною сумісною власністю подружжя, якщо судом встановлено, що договір був укладений одним із подружжя в інтересах сім'ї і те, що було одержане за договором, використано на її потреби.

3. При відшкодуванні шкоди, завданої кримінальним правопорушенням одного з подружжя, стягнення може бути накладено на майно, набуте за час шлюбу, якщо рішенням суду встановлено, що це майно було придбане на кошти, здобуті внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

отнесите ЭТО в милицию.

З.Ы.

Стаття 73. Накладення стягнення на майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя

1. За зобов'язаннями одного з подружжя стягнення може бути накладено лише на його особисте майно і на частку у праві спільної сумісної власності подружжя, яка виділена йому в натурі.

2. Стягнення може бути накладено на майно, яке є спільною сумісною власністю подружжя, якщо судом встановлено, що договір був укладений одним із подружжя в інтересах сім'ї і те, що було одержане за договором, використано на її потреби.

3. При відшкодуванні шкоди, завданої кримінальним правопорушенням одного з подружжя, стягнення може бути накладено на майно, набуте за час шлюбу, якщо рішенням суду встановлено, що це майно було придбане на кошти, здобуті внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

статью кодекса уже прочитал. И статью Конституции 355 тоже. Позвонил в банк - предупредил, что если ещё раз подобное смс увижу - Заявление в милицию и суд обеспечу. Заодно напомню, что банк оккупантов

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

статью кодекса уже прочитал. И статью Конституции 355 тоже. Позвонил в банк - предупредил, что если ещё раз подобное смс увижу - Заявление в милицию и суд обеспечу. Заодно напомню, что банк оккупантов

 

Я до сегодняшнего дня считал, что в Конституции всего 161 статья... Рад что добавили ещё...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Тут в Фейсбуке идейку подкинули:

Як не віддавати кредит російському банку:

Йдемо до найближчого органу СБУ у вашому місті і пишемо заяву приблизно такого змісту:

Я , ________ , взяв у банку кредит, але тоді я не знав, що засновники у банку - іноземні компанії, головні офіси яких знаходяться в Російській Федерації. Я не проти того, щоб погасити кредит, але не можу, оскільки такі дії підпадають під статтю № 258-5 КК України, а саме - надання фінансової допомоги іноземній державі, міжнародній чи іноземній організації або їх представникам у діяльності, спрямованій проти безпеки України, тобто фінансування тероризму».

Далі вказуємо, що за законом особи, яка вчинила злочини, передбачені цією статтею, звільняються від кримінальної відповідальності, якщо вони сповістили про це органи влади.

На даний час це дуже актуально буде по відношенню до Сбербанку Росії, проти якого відкрито кримінально впровадження за фактом фінансування сепаратистів шляхом поповнення карток сепаратистів.

На розгляд вашої заяви надаїться обмежена кількість днів. Зважаючи на наявність вже відкритого кримінального впровадження, СБУ вашу заяву не проігнорує. Якщо буде створено прецендент, проблемна заборгованість россійських банків "дещо" збільшиться.

Як Вам ідея? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Тут в Фейсбуке идейку подкинули:

Як не віддавати кредит російському банку:

Йдемо до найближчого органу СБУ у вашому місті і пишемо заяву приблизно такого змісту:

Я , ________ , взяв у банку кредит, але тоді я не знав, що засновники у банку - іноземні компанії, головні офіси яких знаходяться в Російській Федерації. Я не проти того, щоб погасити кредит, але не можу, оскільки такі дії підпадають під статтю № 258-5 КК України, а саме - надання фінансової допомоги іноземній державі, міжнародній чи іноземній організації або їх представникам у діяльності, спрямованій проти безпеки України, тобто фінансування тероризму».

Далі вказуємо, що за законом особи, яка вчинила злочини, передбачені цією статтею, звільняються від кримінальної відповідальності, якщо вони сповістили про це органи влади.

На даний час це дуже актуально буде по відношенню до Сбербанку Росії, проти якого відкрито кримінально впровадження за фактом фінансування сепаратистів шляхом поповнення карток сепаратистів.

На розгляд вашої заяви надаїться обмежена кількість днів. Зважаючи на наявність вже відкритого кримінального впровадження, СБУ вашу заяву не проігнорує. Якщо буде створено прецендент, проблемна заборгованість россійських банків "дещо" збільшиться.

Як Вам ідея? 

 

50 на 50, что пройдет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

50 на 50, что пройдет.

 

Что пройдёт? Я что то непонял... Я только за, но я немогу понять, что это даст...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В связи с большим количеством просьб о подготовке обращения в государственные банки Российской Федерации находящиеся на территории Украины предоставляем образец заявления:

 

Кому:

 

 

 

 

Від:

 

 

№__________

від «__»____________ 2014 року

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Між ________________ та _______________ (далі – Банк) «___» __________ 20__ року було укладено договір про надання кредиту №______ (далі – Кредитний договір).

 

Станом на кінець лютого 2014 року Російська Федерація всупереч вимогам чинних норм міжнародного права, а саме, не зважаючи на правові приписи Будапештського меморандуму, Заключного акту Наради з безпеки та співпраці в Європі, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, ввела на територію України свої війська та продовжує надалі своє протиправне перебування.

 

Підтвердженням даного факту слугують як дані засобів масової інформації, так і введені іншими державами різноманітні санкції проти Російської Федерації на знак визнання незаконності перебування російських військ на території України.

 

Відповідно до ст. 8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

 

Основним нормативно-правовим актом, який регулює майнові відносини, в тому числі які виникають із кредитних договорів, є Цивільний кодекс України.

 

Згідно ст. 319 Цивільного кодексу України власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону; при здійсненні своїх прав та виконанні обов'язків власник зобов'язаний додержуватися моральних засад суспільства; власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.

 

Аналогічне положення закріплене і в ст. 41 Конституції України.

 

Статтею 68 Конституції України встановлено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

 

Крім того, згідно ст. 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Економічна безпека передбачає захищеність інтересів України у сфері економіки.

 

З метою правового забезпечення охорони прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою України від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також запобігання злочинам в Україні діє Кримінальний кодекс України.

 

Стаття 111 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за такий склад злочину як державна зрада.

 

Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

 

У зв’язку з тим, що Банк є російським, відповідно грошові кошти отримані від його діяльності, в порядку чинного законодавства Російської Федерації, будуть спрямовані на підтримання Російської Федерації, яка проводить протизаконну та підривну діяльність відносно України, чим ставить під загрозу безпеку держави та українського суспільства.

 

Таким чином, виконання громадянами України грошових зобов’язань перед російськими організаціями на території України може бути розцінене як державна зрада, вчинена шляхом надання фінансової допомоги іноземній організації, яка належить країні-агресору – Російській Федерації.

 

Окрім того, громадяни України, виконуючи грошові зобов’язання перед російськими організаціями, що знаходяться на території України, фактично порушують приписи основного закону України, бо вчиняють розпорядження своїм майном на шкоду інтересам та безпеці як України, так і всього народу України.

 

З огляду на вищенаведене, з метою дотримання норм законодавства та недопущення вчинення правопорушень чи злочинів на території України та власне проти України та її народу, вважаю, що виконання грошового зобов’язання перед російськими організаціями, що знаходяться на території України, в той час, коли Російська Федерація здійснює посягання на суверенітет та територіальну цілісність України, є таким, що не може бути виконаним та не підлягає виконанню.

 

Таким чином, даним листом повідомляю, що подальше виконання Кредитного договору є неможливим, через невідповідність його законодавству України, а неможливість його виконання є підставою для незастосування санкцій за його невиконання чи неналежне виконання як це передбачено ст. 613, 617 ЦК України.

 

 

_________________/___________________________

Маючи валютний кредит у одному з російських банків, я свідомо призупиняю виплату свого боргу, бо не бажаю фінансувати тих, хто фінансує сепаратизм і екстремізм, не хоче рахуватися з моїми правами, і безпричинно починає війну. Сподіваюсь, працівники банку спробують мене зрозуміти, я висловив їм своє бачення у наступній заяві.

ЗАЯВА

Звертаюсь до вас з цією заявою, знаючи, що "Фолькс-Банк" у 2011 році був викуплений "Сбєрбанком Росії". У зв'язку з агресивною інтервенцією Російської Федерації, безпідставним введенням російських військових сил на територію України з метою провокації та початку війни, а також у зв'язку з фінансуванням "Сбєрбанком Росії" озброєних сепаратистів і терористів, я як громадянин України відмовляюсь від сплати кредиту до того моменту, поки російські війська не покинуть територію суверенної України!

На підставі громадянської свідомості та солідарності з власним народом я не можу фінансувати державу, яка йде війною на мене та мою сім'ю. Я не відмовляюсь від власних фінансових зобов'язань перед Банком, але я не буду робити фінансові внески у економічний розвиток Росії, яка є агресором, допоки ця держава не припинить ставити на коліна український народ, і не відкличе свої військові банд-угрупування. Я не бажаю фінансувати державу, яка ГОТОВА розв'язати третю світову війну!!! Я не можу дозволити собі фінансувати тих, хто прямо чи завуальовано є винним у тому, що неможливо нормально працювати, оскільки через агресивні дії РФ економічні обставини сильно погіршились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отпишитесь, пожалуйста, здесь те у кого хоть, что-то из этого вышло или вообще, что вышло из этого... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Отпишитесь, пожалуйста, здесь те у кого хоть, что-то из этого вышло или вообще, что вышло из этого... 

Пока получилось только привлечь внимание и узнать о неслыханной оперативности в ответах. В среднем по Сбербанку звонили уже через два дня с момента отправки этого письма. Просто фантастическая оперативность. Пока всем предлагают поговорить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ну почему же - РС уже шлет сообщения типа: не погасите - заставим принудительно заплатить!

Гы) и пугает наверное прИставами? Опять бегут впереди паровоза, как "Комсомольская павда", освещающая события, которые еще не произошли, впрочем и не произойдут, но в планах точно были ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...