Recommended Posts

Уважаемые !

Кто слышал о такой фирме:

ТОВ УкрФинансы ул. Старокиевская 10-г.

Получила от них письмо с угрозами.

Если кто сталкивался с ними прошу написать , что от них можно ожидать ?

С уважением Клавдия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что от них можно ожидать ? .....Да вы уже в штаны наложили. Уверены что помогут комментарии с форума ?

Заемщики (долларовые), у вас есть шанс как у тех рыбаков избитых. Или вы поднимете волнения (возмущения во весь голос, а не тихо ночами строчить плаксивые посты на форумах) или вас еще раз отимеют по полной программе. Рыбаки поступили правильно.

А вы что ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что от них можно ожидать ? .....Да вы уже в штаны наложили. Уверены что помогут комментарии с форума ?

Заемщики (долларовые), у вас есть шанс как у тех рыбаков избитых. Или вы поднимете волнения (возмущения во весь голос, а не тихо ночами строчить плаксивые посты на форумах) или вас еще раз отимеют по полной программе. Рыбаки поступили правильно.

А вы что ?

Вы предлагаете подать на них в суд?... ;)

Волнения? Могу выйти на балкон, покричать, прямо сейчас...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Они у меня четвертые,по одному и тому же банку.

По "культурнее",чем предыдущие.

У них со слухом проблеммы- постоянно спрашивают "Вы меня слышите?"(скорее всего пишут)

Ну,в общем,как всегда. Сказал ,чтоб прислали договор о переуступке - прислали пустышку.В ней указана дата и номер договора о переуступке.

Я им предложил пройти в САД и больше мне не звонить.Неделю молчали ,сейчас опять возобновили звонить.

Есть огромное желание всех кто указан в письмах (причем из всех 4-х контор) пригласить в суд и устроить им перекрестный обстрел:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что от них можно ожидать ? .....Да вы уже в штаны наложили. Уверены что помогут комментарии с форума ?

Заемщики (долларовые), у вас есть шанс как у тех рыбаков избитых. Или вы поднимете волнения (возмущения во весь голос, а не тихо ночами строчить плаксивые посты на форумах) или вас еще раз отимеют по полной программе. Рыбаки поступили правильно.

А вы что ?

Добрый день!

Я абсолютно не перепугалась, письмо было не заказное .

Если будут звонить пойду в милицию напишу на них заявление.

Но пока не звонили , а пришло только письмо.

Вот отдала знакомой в налоговой проверить или такая фирма есть.

Странно одно , что письмо пришло от УкрФинансы , а оплатить надо УКрКредит, через Приватбанк или Укрсиббанк.

С Уважением Клавдия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый день!

Я абсолютно не перепугалась, письмо было не заказное .

Если будут звонить пойду в милицию напишу на них заявление.

Но пока не звонили , а пришло только письмо.

Вот отдала знакомой в налоговой проверить или такая фирма есть.

Странно одно , что письмо пришло от УкрФинансы , а оплатить надо УКрКредит, через Приватбанк или Укрсиббанк.

С Уважением Клавдия.

Ко мне недавно обращались люди с таким же вопросом. Кредит брали в Ренесансе, а сейчас каждый месяц присылают письмо УкрФинансы. Я отправил письмо в Ренесанс, с просьбой предоставить договор переуступки прав по кредитному договору. Ответа пока нет, как что напишут сообщу.

Там вообще интересная ситуация, у человека нет кредитного договора, есть только предложение и дополнение к нему - условия кр. договора. Но как такового кредитного договора нет. Буду ссылаться на ничтожность т.к. предложение это не сам договор, а по гражданскому кодексу кредитный договор должен быть заключен обязательно в письменной форме!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрый день!

Я абсолютно не перепугалась, письмо было не заказное .

Если будут звонить пойду в милицию напишу на них заявление.

Но пока не звонили , а пришло только письмо.

Вот отдала знакомой в налоговой проверить или такая фирма есть.

Странно одно , что письмо пришло от УкрФинансы , а оплатить надо УКрКредит, через Приватбанк или Укрсиббанк.

С Уважением Клавдия.

"Укркредит" стал "Набувачем" Вашего долга в банке. "Укрфинансы" уполномочены "Укркредитом" на ведение дел от его имени.

Учреждены в офшорной зоне, зарегестрированы по одному адресу на Старолкиевской, есть лицензии на финансовую деятельность, общий директор Францкевич Игорь Евгеньевич.

Жду от них ответа по поводу подтверждения переуступки моего долга и расчёта задолженности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ко мне недавно обращались люди с таким же вопросом. Кредит брали в Ренесансе, а сейчас каждый месяц присылают письмо УкрФинансы. Я отправил письмо в Ренесанс, с просьбой предоставить договор переуступки прав по кредитному договору. Ответа пока нет, как что напишут сообщу.

Там вообще интересная ситуация, у человека нет кредитного договора, есть только предложение и дополнение к нему - условия кр. договора. Но как такового кредитного договора нет. Буду ссылаться на ничтожность т.к. предложение это не сам договор, а по гражданскому кодексу кредитный договор должен быть заключен обязательно в письменной форме!

В том то и дело.

Не прислали копию договора , а только номер.

А от куда такие проценты.

Сегодня буду знать или вообще такая фирма существует и е сли да , то что у неё в Статуте написано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 months later...

Добрый день!

Я абсолютно не перепугалась, письмо было не заказное .

Если будут звонить пойду в милицию напишу на них заявление.

Но пока не звонили , а пришло только письмо.

Вот отдала знакомой в налоговой проверить или такая фирма есть.

Странно одно , что письмо пришло от УкрФинансы , а оплатить надо УКрКредит, через Приватбанк или Укрсиббанк.

С Уважением Клавдия.

У меня с этой конторой была ситуация...

В 2007г ввзял в КС Аккорд кредит на телефон, платил всегда регулярно, обычно раньше на несколько дней, чем по графику и на большие суммы (округлял в большую сторону)

Последние 3 месяца по личным обстоятельствам не проплатил платежи, но за 3 дня до окончания срока договора погасил всю сумму.

Через 2-3 недели получил о Аккорда благодарственное письмо как супер клиент, сулили мне на дальнейшие кредиты более выгодные условия......(жаль письмо не сохранил).

Потом через год начали звонить непонятно кто... представлялись то службой безопасности Аккорда, то коллекторской фирмой, кроме имени ничего не называли, короче как у всех, и говорить о моем якобы долге в 25грн по телу кредита...

Я по факсу сбросил им все оригиналы платежек, на калькуляторе в телефонном режиме посчитали и выяснили, что суммы до копейки сошлись. Год молчали и потом по новой пошло-поехало.

Теперь я получил повестку в суд от Аккорда (но звонили мне из Укрфинансов.) выставили иск на 76,20грн(ха-ха-ха)

Я явился в суд, Аккордовцы-не явились... судья посмотрела мои квитанции и и увидев, что суммы расчета долга от Аккорда не совпадают с моими оригиналами платежек, перенесла дело на 10.08.11... язаявил ходатайство о ом, чтоб ыв обязательном порядке присутствовал Позивач (Аккорд). Они снова не явились и я даже не успел вытащить из папки свое Заперечення на позов, как судья заявила, что раз Позивач игнорирует запрос суда на уточнение расчетов, и не является в суд, о она вынесла Ухвалу, о том, чтоб "оставить справу без розгляду" копию ухвалы заберу послезавтра. а 30.07.11 истек уже не только по пене а и по кредиту срок исковой давности.

А с Укрфинансами я говорил следующим образом.(они конечно тупо хамят и не слышать доводов разума) Когда они звонили я подчеркнуто вежливо сообщил, что разговор записывается и так как я не заключал с ними договор кредита, то я с ними не собираюсь говорить а эту тему. Они заявляют, что у них есть договор переуступки долга, или что-то в этом роде. В ответ я им отправил по емейлу письмо следующего содержания:

"В данный момент между мной и КС Аккорд идет судебный процесс.

До решения суда я никаких действий предпринимать не буду.

Пока суд не вынесет решения я (по презумпции невиновности) никому ничего не должен.

С Вашей компанией я ни каких дел не имел, а если вы перекупили "Долг якобы" то в суде я подам встречный иск на КС Аккорд за нарушение

ч. 5 ст. 21 закона Украины «О кредитных союзах» сам союз и его должностные лица не имеют права разглашать информацию о своих участниках третьим лицам, кроме случаев, когда такая информация официально запрашивается судебными, правоохранительными и налоговыми органами», —...привлечение третьих лиц к взысканию долга по кредиту противоречит законодательству.

В случае продолжения звонков мне на телефоны я все разговоры буду фиксировать на диктофон и подам заявления в органы милиции и на вашу организацию в суд за вымогательство и нанесение морального ущерба.

Желаю удачи!"

Вот так.... и я подумываю о том, чтоб действительно подать в суд на Аккорд за передачу третьим лицам информации о членах своего кредитного союза, а на Укрфинансы написать заявление в прокуратуру о вымогательстве... погляжу еще)))

Удачи и вам. Если будут вопросы пишите в личку, чем смогу-помогу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прокурору _______________ району міста

____________, старшому раднику юстиції

_____________________________________

Юридична адреса: поштовий індекс 00000,

місто ______________, ___________області,

вулиця _____________, будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

_____________________________________,

Поштовий індекс: 00000, місто __________,

__________ області, вулиця _____________,

будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

З А Я В А

Я, _____________________________ з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлена, а саме що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

«_____» _________________ 20___ року між мною та Акціонерним банком «____________________________» укладено договір про надання споживчого кредиту №_______________. Відповідно до умов договору, банк надав мені у тимчасове користування на умовах строковості, платності, забезпеченості з цільовим характером грошові кошти у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) із сплатою 17,5 (сімнадцять цілих п’ять десятих) відсотків річних за користування кредитом, з кінцевим терміном повернення « » ____________________ 20____ року. (Копія якого надається)

Зобов’язання за кредитним договором укладеним між мною та банком, виконувались по « » ____________________ 20___ року, що підтверджується квитанціями оплати у кількості ________ шт., (які надаються до заяви.) Мушу зазначити, що під час виконання грошових зобов’язань фінансово-майновий стан моєї родини погіршився, у результаті чого за зазначеним кредитним договором виникла заборгованість у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) за останні ___________ місяця.

«_______»_____________ 20___ року, я отримала вимогу від ____________________ компанії про погашення заборгованості за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року. Звертаю увагу на те, що зазначена вимога не від кредитора, а від трете особи, з якою я кредитний договір не укладав.

Відповідно до ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність " встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов'язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб. Тобто банком у порушення вище зазначеної статті розголошується третій особі інформація, яка містить банківську таємницю.

Відповідно до частини 6 статі 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом.

Відповідно до ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

Крім того, після отримання мною вимоги мені неодноразово телефонували та погрожували (навести погрози) з ____________________ компанії. Зазначені погрози містили ознаки примушування виконати мене цивільно-правові зобов'язання за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року.

Відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.

Відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії Банку можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».

Враховуючи вище наведене, я вирішила скористуватись своїм правом зазначеним у ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, що заяву про порушення кримінальної справи можливо написати як до правоохоронних органів так і до прокуратури у тому числі і у справах, які не підлягають їх віданню.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 355, 383 КК України, Законом України „Про звернення громадян ”, ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність ", ст. 23 Закону України «Про інформацію», Конституцією України, Закону України «Про прокуратуру», -

Прошу:

1. Провести Прокуратурою перевірку на підставі ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні ____________________________________ та ______________________________________. Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово.

Перелік документів, що додаються до заяви:

1. Ксерокопія паспорту на ім’я _____________________.

2. Копія вимоги.

3. Копія кредитного договору № _________________від «_______» ___________20__ року.

4. Копії квитанцій у кількості ____ шт.

З повагою,

« » __________ 2010 року __________І.І.Іванова

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Прокурору _______________ району міста

____________, старшому раднику юстиції

_____________________________________

Юридична адреса: поштовий індекс 00000,

місто ______________, ___________області,

вулиця _____________, будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

_____________________________________,

Поштовий індекс: 00000, місто __________,

__________ області, вулиця _____________,

будинок номер ____

Номер засобів зв’язку: (000) 000 00 00

З А Я В А

Я, _____________________________ з вимогами статті 383 Кримінального кодексу України ознайомлена, а саме що завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів, - караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

«_____» _________________ 20___ року між мною та Акціонерним банком «____________________________» укладено договір про надання споживчого кредиту №_______________. Відповідно до умов договору, банк надав мені у тимчасове користування на умовах строковості, платності, забезпеченості з цільовим характером грошові кошти у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) із сплатою 17,5 (сімнадцять цілих п’ять десятих) відсотків річних за користування кредитом, з кінцевим терміном повернення « » ____________________ 20____ року. (Копія якого надається)

Зобов’язання за кредитним договором укладеним між мною та банком, виконувались по « » ____________________ 20___ року, що підтверджується квитанціями оплати у кількості ________ шт., (які надаються до заяви.) Мушу зазначити, що під час виконання грошових зобов’язань фінансово-майновий стан моєї родини погіршився, у результаті чого за зазначеним кредитним договором виникла заборгованість у розмірі _________ грн. 00 коп. (_______ тисяч гривень 00 копійок) за останні ___________ місяця.

«_______»_____________ 20___ року, я отримала вимогу від ____________________ компанії про погашення заборгованості за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року. Звертаю увагу на те, що зазначена вимога не від кредитора, а від трете особи, з якою я кредитний договір не укладав.

Відповідно до ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність " встановлено, що банківською таємницею, зокрема, є відомості про банківські рахунки клієнтів, фінансово-економічний стан клієнтів та ін. Приватні особи та організації, які при виконанні своїх функцій або наданні послуг банку безпосередньо чи опосередковано отримали конфіденційну інформацію, зобов'язані не розголошувати цю інформацію і не використовувати її на свою користь чи на користь третіх осіб. Тобто банком у порушення вище зазначеної статті розголошується третій особі інформація, яка містить банківську таємницю.

Відповідно до частини 6 статі 23 Закону України «Про інформацію», інформація про особу охороняється законом.

Відповідно до ст. 32 Конституції України визначено, що ні хто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Отже, збирання, зберігання, використання та поширення особистої інформації про особу без її згоди є прямим порушенням чинного законодавства.

Крім того, після отримання мною вимоги мені неодноразово телефонували та погрожували (навести погрози) з ____________________ компанії. Зазначені погрози містили ознаки примушування виконати мене цивільно-правові зобов'язання за кредитним договором № ____________________ від «_______» _______________ 20___ року.

Відповідно до ст. 355 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна.

Відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України передбачається відповідальність за вимогу передачі чужого майна чи права на майно або вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами, обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб, пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною, або розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці, тобто за вимагання, дії Банку можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 189 КК України «Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб» та ст. 182 КК України «Порушення недоторканості приватного життя».

Враховуючи вище наведене, я вирішила скористуватись своїм правом зазначеним у ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, що заяву про порушення кримінальної справи можливо написати як до правоохоронних органів так і до прокуратури у тому числі і у справах, які не підлягають їх віданню.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 94, 95, 97, 98 КПК України, ст. 182, 189, 355, 383 КК України, Законом України „Про звернення громадян ”, ст. 60 Закону України "Про банки і банківську діяльність ", ст. 23 Закону України «Про інформацію», Конституцією України, Закону України «Про прокуратуру», -

Прошу:

1. Провести Прокуратурою перевірку на підставі ст. 97 Кримінального процесуального кодексу України, за результатами якої прийняти відповідні заходи у відношенні ____________________________________ та ______________________________________. Про результат проведеної перевірки повідомити мене письмово.

Перелік документів, що додаються до заяви:

1. Ксерокопія паспорту на ім’я _____________________.

2. Копія вимоги.

3. Копія кредитного договору № _________________від «_______» ___________20__ року.

4. Копії квитанцій у кількості ____ шт.

З повагою,

« » __________ 2010 року __________І.І.Іванова

отлично но вставлю свои 5 копеек

ГРОШОВИ КОШТЫ ( КРЕДИТ) 1054

ЗАКОННОЕ ПЛАТЕЖНОЕ СРЕДСТВО

тоесть внести поправки что именно банк дал а точнее --- не дал кредит ...не выполнил своего обязательства

и ещо требует выполнение за не выполненное основное и первичное условие кредитного договора !!!!!

538 ч 3

надо все ставить на свои места --мы заказчики

мы потребители

ну зачем нам навязывать купить холодильник и пользоватся именно им если там нечего хранить и мы :lol: живем на севере

листовка запущеная вчера на крещатик

Все судьи высших эшелонов давно куплены ком банками . Только слепой не увидит и как КУПЛЕНЫЙ СУДЬЯ не поймет что

НИ ОДИН БАНК НЕ ДАВАЛ ВАЛЮТНЫХ ПОТРЕБ КРЕДИТОВ

Стаття 1054. Кредитний договір

1. За кредитним(Споживчим) договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит (Споживчий ))

позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а

позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

Надати-- відповідає передачи ,переказу тому потрібно застосовуваті ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»

Стаття 3. Кошти в Україні

3.1. Кошти існують у готівковій формі (формі грошових знаків)

або у безготівковій формі (формі записів на рахунках у банках).

3.2. Грошові знаки випускаються у формі банкнот і монет, що

мають зазначену на них номінальну вартість.

3.3. Гривня як грошова одиниця України (національна валюта) є єдиним законним платіжним засобом в Україні, приймається усіма фізичними і юридичними особами

Только вместе можно избавится от этих\-\ вмантиях

http://antiraid.com.ua/forum/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Уважаемые !

Кто слышал о такой фирме:

ТОВ УкрФинансы ул. Старокиевская 10-г.

Получила от них письмо с угрозами.

Если кто сталкивался с ними прошу написать , что от них можно ожидать ?

С уважением Клавдия.

НЕ ОБРАЩАТЬ ВНИМАНИЯ!!!!!!!!!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

НЕ ОБРАЩАТЬ ВНИМАНИЯ!!!!!!!!!!!!!

вставлю и я пятачок. Не обращать внимания! Не заморачивться! Посылать в сад! Ни каких договорных .а тем более долговых отношений у Вас с этой бандой нет!
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Записать их разговоры с угрозами на диктофон и написать заявление в органы МВД.

Результата в виде возбуждения уголовного дела можете и не добиться, но вот отстанут после такого 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения