Recommended Posts

В прошлый раз даже одно письмо не могли разпечатать и заверить печаткой.(или не хотели)

Откуда возмётся там столько бумаги. Все деньги идут кофе и стаканчики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4.1k
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Первый вариант заявы на Кредитинов и Альфу уже готов, отправлен для рецензирования профессионалу - ветерану антирейдовского фронта ;-)

Думаю, что через несколько дней смогу выслать всем желающим присоединиться на имейл для ознакомления и комментариев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Собещук Руслан Константинович - специалист группы оперативного взыскания Днепропетровского региона департамента взыскания кредитов ПАО "Альфа Банк". Звонил с номера тел. 050 441 35 14 Дата: 27.02.2013г. Время: 09.55

Татьяна Куцоненко. Звонила с номера тел. 050 119 12 05 Дата: 27.02.2013г. Время: 14.54, 17.29

Бетиш Димитрий Викторович- специалист группы оперативного взыскания Днепропетровского региона ПАО "Альфа Банк". пр. Карла Маркса, 49 , 3 этаж номера тел. 050 385 16 28, 056 790 38 19, внутр 9933, 1231. Дата: 28.02.2013г.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Первый вариант заявы на Кредитинов и Альфу уже готов, отправлен для рецензирования профессионалу - ветерану антирейдовского фронта ;-)

Думаю, что через несколько дней смогу выслать всем желающим присоединиться на имейл для ознакомления и комментариев.

Желаю присоединиться для ознакомления и коментариев. От "Кредитных инициатив" в феврале имею два предупреждающих письма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Желаю присоединиться для ознакомления и коментариев. От "Кредитных инициатив" в феврале имею два предупреждающих письма.

Текст письма ориентирован на бывших клиентов ПИБа. Если Вы бывший клиент Проминвеста - милости просим, тогда пришлите, пожалуйста, мне на имейл [email protected] или в личку Ваш ФИО, почтовый адрес и имейл. В ответ я Вам пришлю текст заявы для ознакомления.

Если Вы "счастливый" клиент другого банка - Вы можете послать подобную заяву самостоятельно, адаптировав "под нюансы" Вашего бывшего банка. (текстом поделимся)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Первый вариант заявы на Кредитинов и Альфу уже готов, отправлен для рецензирования профессионалу - ветерану антирейдовского фронта ;-)

Думаю, что через несколько дней смогу выслать всем желающим присоединиться на имейл для ознакомления и комментариев.

А может одним махом все коллективно напишем и подпишем заявление по 212 УКУ в налоговую? На 2006-2007г. на первую часть надо было неуплаты 200 тыс. грн. ПИБ налоги должен платить в Киеве, туда же подадим коллективно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Текст письма ориентирован на бывших клиентов ПИБа. Если Вы бывший клиент Проминвеста - милости просим, тогда пришлите, пожалуйста, мне на имейл [email protected] или в личку Ваш ФИО, почтовый адрес и имейл. В ответ я Вам пришлю текст заявы для ознакомления.

Если Вы "счастливый" клиент другого банка - Вы можете послать подобную заяву самостоятельно, адаптировав "под нюансы" Вашего бывшего банка. (текстом поделимся)

АКБ «ТАС-Комерцбанк» відступило свое право вимоги за Кредитним договором на користь ПАТ «Сведбанк». "Сведбанк" 28.12 2012 г. передал своё право требования по Кредитному договор в пользу ФК "Вектор Плюс" который переуступил свои права требования в пользу ООО "Кредитные инициативы". Таким образом, все платежи по Кредитному договору оплачивать в пользу ООО "Кредитные инициативы" ?. Теперь звонят с Альфа банка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вітаю всіх. Чи можу приєднатися до вашого клубу.

В кріпаки до ПІБ записався 2005. До 2008 виконував свої крісні обовязки справно та вчасно. З кінця 2008, в силу відомих причин - вчасно, але не дуже справно. Відповідно почало зростати відставання по їхньому графіку. І тут почалось - дзвінки, прімаколект, какакге ... Останні лихі були такі, Телефонують і зразу до права апелюють: хто, мовляв, дав вам право розраховуватись як завгідно. Я ж у відповідь: дзвоніть в адміністрацію Президента, НБУ, мін. фін. чи куди не знаю, бо, здається, там керують пратоспроможністю кріпаків. Розсердились вони дуже і до суду подали на стягнення усієї суми відразу. До того ж, безсоромно так - у позовній заяві в титулі крім ПІБ, ще й КАКАге світився. Такі події, звичайно ж, дещо збентежили мене. І подався я на пошуки адвоката. Що не знаходив - то, вибачте на слові, дрантя якесь. Кажуть у вас що є лишні гроші - ідіть домовляйтесь з ПІБом. Та кажу не хочуть вони домовлятись, я уже й відставання по графіку вирівняв - все одне глаголять: віддавай усе до копійки, або батьківську хату заберем. То я й змушений був наодинці копирсатись у тому мотлоху, що наші законотворці наплодили (по іншому не назвеш, але то окрема тема). За сім місяців засідань, самим дієвим виявилось посилання на Закон "Про захист прав споживачів". Стосовно ж розкриття банківської таємниці, то суддя відповіла, цитую: "... це не до нас, звертайтесь у правоохоронні органи - нехай вони перевіряють банк на предмет дотримання банківської таємниці, і дадуть оцінку діям ККГ". В результаті ПІБ попросив залишити позов без розгляду. На цьому і розійшлися. Кілька місяців все було тихо, аж раптом банк спам"ятався, що він не нараховував мені відсотків за період судового процесу. І знову намалювали прострочену заборгованість. Але мені до того було байдуже. Крім того, минулої осені банк надзвичайно швидкими темпами накивав п'ятами з нашого міста. А в січні, батькам на пошту прийшло - добрий вечір, ми кредитини, платіть нам. З того папірця, я так зрозумів, що є шанс довіку платити по цьому кредиту. Мабуть то стає поширеною практикою - набувати собі довічних клієнтів-боржників, як то робить Приват. Тому платити не став. Вирішив обдумати, що далі робити. Крім того, оскільки кредитини мене впринципі письмово повідомити не можуть (останні кілька місяців перебуваю за кордоном), то ч.2ст.516 зумовлює особливу толерантність з їхнього буку у спілкуванні з моїми родичами - такі листи пишуть аж серце кров"ю обливається.

До речі є телефон особи з Альфа-Банку (київський) 044-428-9005 і г.л.0800-500176 Олег Сергійович.

Ідею завдати клопоту кредитинам підтримую цілковито. Проте, оскільки я людина на форумі нова, то хочу зрозуміти мету відкриття кримінального провадження: вона лежить в суто ідейній площині, чи має якесь прикладне значення в цивільному процесі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

new, welcome to the Club! Клуб любителей Пива... упс ПИБа! ;-)

Кратко отвечу: не всегда хорошо. если родственники получают письма, адресованные Вам: получили, расписались, т.е. Вы уведомлены.

Другой вопрос, что письма эти кредитинские-филькина граммота. В предыдущих постах отмечалось, что надо написать письменный запрос кредитинам и альфа-банке (раз их сотрудники так рвутся в бой) о предоставлении доказив видступлення права вымогы (список доков тожде выкладывался).

По поводу договоров ПИБа и отставания от графика: это как раз ТОТ случай. когда в типовых договорах у Промининвеста пишется график по 100-200 долларов в месяц и паралельено присутствует пункт договора в обязанностях заемщика: "Позычальнык обязуется погасить кредит и проценты согласно графика". При тщательном вкладывании в мозХ судьи этой фразы даже самые реакционно настроенные просят банк, шоб тот забрал свой иск, потому что "по графику" у клиента переплата и опережение. И банк с клиентом так договорился.

Еще один момент - ипотечные залоги - они как были оформлены на Проминвест, и зачастую еще и на старые, уже закрытые отделения, так и поныне остаются без изменений. Спрашивается, даже если Вы отвалите полсотни тык. американских президентов Кредитинам - у Вас будет многа головняка, чтоб освободить ипотеку. Как говориццо в рекламе - зачем платить больше?

Заява по КК - это не дань моде, а логичное продолжение наших с ПИБом правоотношений, которые давно вышли за рамки гражданских, и должны рассматриваццо в рамках КК. Ну а на Кредитинов написать - сам бог велел: тут косяк на косяке (выше расписывались их нарушения).

Такой заявой будут блокированы любые поползновения вымогательства кредитинов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

new, welcome to the Club! Клуб любителей Пива... упс ПИБа! ;-)

Кратко отвечу: не всегда хорошо. если родственники получают письма, адресованные Вам: получили, расписались, т.е. Вы уведомлены.

Другой вопрос, что письма эти кредитинские-филькина граммота. В предыдущих постах отмечалось, что надо написать письменный запрос кредитинам и альфа-банке (раз их сотрудники так рвутся в бой) о предоставлении доказив видступлення права вымогы (список доков тожде выкладывался).

По поводу договоров ПИБа и отставания от графика: это как раз ТОТ случай. когда в типовых договорах у Промининвеста пишется график по 100-200 долларов в месяц и паралельено присутствует пункт договора в обязанностях заемщика: "Позычальнык обязуется погасить кредит и проценты согласно графика". При тщательном вкладывании в мозХ судьи этой фразы даже самые реакционно настроенные просят банк, шоб тот забрал свой иск, потому что "по графику" у клиента переплата и опережение. И банк с клиентом так договорился.

Такую модель, в качестве рабочей, я рассматривал. Даже взял справку с ПИБа о том, сколько денег, за все эти годы, я внес в долларах и гривнах. Но она (модель) показалась мне не очень надежной. Так как в договоре понятия кредита и платы за кредит достаточно четко определены. Да и в ГК ч.1 ст.1054 тоже их разделяет "за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти."

Еще один момент - ипотечные залоги - они как были оформлены на Проминвест, и зачастую еще и на старые, уже закрытые отделения, так и поныне остаются без изменений. Спрашивается, даже если Вы отвалите полсотни тык. американских президентов Кредитинам - у Вас будет многа головняка, чтоб освободить ипотеку. Как говориццо в рекламе - зачем платить больше?

Заява по КК - это не дань моде, а логичное продолжение наших с ПИБом правоотношений, которые давно вышли за рамки гражданских, и должны рассматриваццо в рамках КК. Ну а на Кредитинов написать - сам бог велел: тут косяк на косяке (выше расписывались их нарушения).

Такой заявой будут блокированы любые поползновения вымогательства кредитинов.

Что касается отношений с ПИБом и конторками типа КАКаГЕ, кредитины и пр. то они действительно уже находятся не только в плоскости гражданских отношений, но и в плоскости криминального мира. Но для меня, когда стал вопрос писать или не писать письма в прокуратуру, оставался непонятным механизм реализации результатов уголовного расследования в гражданском процессе - кроме как фактора сдерживания банковской агрессии я не видел. Может кто сталкивался уже с такой практикой?

В свою очередь, относительно нынешних "заяв" - то я к ним радостно присоединюсь. Но хотелось бы узнать их конечную цель - это заставить кредитинов просто держать себя в руках, указывая на криминальный характер их поведения, а самим ждать, когда закончится срок окончания договора и исковой давности по нем, либо же добиться квалификации самого факта покупки наших долгов, не как "правочина", а как "злочина"? И что будет, в случае успешного проведения следствия в первом и во втором случае? В первом варианте - не может ли кредитин, "поспихом" продать нас тому же а-банку, который уже может заниматься и факторингом и с валютной лицензией, и счетами у него все в порядке. А во втором - не вернемся ли мы в "лоно" родного ПИБа?[/b

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что касается отношений с ПИБом и конторками типа КАКаГЕ, кредитины и пр. то они действительно уже находятся не только в плоскости гражданских отношений, но и в плоскости криминального мира. Но для меня, когда стал вопрос писать или не писать письма в прокуратуру, оставался непонятным механизм реализации результатов уголовного расследования в гражданском процессе - кроме как фактора сдерживания банковской агрессии я не видел. Может кто сталкивался уже с такой практикой?

В свою очередь, относительно нынешних "заяв" - то я к ним радостно присоединюсь. Но хотелось бы узнать их конечную цель - это заставить кредитинов просто держать себя в руках, указывая на криминальный характер их поведения, а самим ждать, когда закончится срок окончания договора и исковой давности по нем, либо же добиться квалификации самого факта покупки наших долгов, не как "правочина", а как "злочина"? И что будет, в случае успешного проведения следствия в первом и во втором случае? В первом варианте - не может ли кредитин, "поспихом" продать нас тому же а-банку, который уже может заниматься и факторингом и с валютной лицензией, и счетами у него все в порядке. А во втором - не вернемся ли мы в "лоно" родного ПИБа?[/b

В любом случае документы должны быть представленны.

Чем больше переуступок -- тем больше документов(договоров переуступки) обязаны предоставить Вам новые "факторы" в докозательстве своего требования по данному договору.

Чем дальше в лес тем больше дров!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Что касается отношений с ПИБом и конторками типа КАКаГЕ, кредитины и пр. то они действительно уже находятся не только в плоскости гражданских отношений, но и в плоскости криминального мира. Но для меня, когда стал вопрос писать или не писать письма в прокуратуру, оставался непонятным механизм реализации результатов уголовного расследования в гражданском процессе - кроме как фактора сдерживания банковской агрессии я не видел. Может кто сталкивался уже с такой практикой?

В свою очередь, относительно нынешних "заяв" - то я к ним радостно присоединюсь. Но хотелось бы узнать их конечную цель - это заставить кредитинов просто держать себя в руках, указывая на криминальный характер их поведения, а самим ждать, когда закончится срок окончания договора и исковой давности по нем, либо же добиться квалификации самого факта покупки наших долгов, не как "правочина", а как "злочина"? И что будет, в случае успешного проведения следствия в первом и во втором случае? В первом варианте - не может ли кредитин, "поспихом" продать нас тому же а-банку, который уже может заниматься и факторингом и с валютной лицензией, и счетами у него все в порядке. А во втором - не вернемся ли мы в "лоно" родного ПИБа?[/b

Дело в том, на что нацелены Вы. Исходя из правовой оценки излагаемой на антирейде, Вашего КД и стадии судебного производства поставьте цель, сформируйте для себя позицию и план индивидуальных действий. Посмотрите практику с участием правоохран органов, например: http://antiraid.com.ua/forum/index.php?s=&...ost&p=67406

т.е. что наиболее применимо, приемлемо в Вашем случае и далее действия станут понятными. Расчитывать на благоприятный самотек обстоятельств я бы не стал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У Вас зазвонил телефон: - Кто говорит? - Слон... или Что делать, если банк продал Ваш кредит "Кредитинам"

Выкладываю образец запроса в Нацкомфинпослуг, который был мной направлен в феврале сего года.

НАЦКОМФІНПОСЛУГ

01001, м. Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Громадянина України

адреса:

ЗАПИТ

Відповідно до пункту 1 статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про звернення громадян»

ПРОШУ

1) Надати мені у письмовому вигляді інформацію про наявність ліцензії на здійснення валютних операцій у ТОВ «Кредитні ініціативи» станом на 17.12.2012 р. та на даний час (місце знаходження: 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності, 14, код за ЄДРПОУ 35326253).

Відповідно до ст. 28 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» дозволи та ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг фінансовим установам надає Нацкомфінпослуг. « 1. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у межах своєї компетенції: 3) видає фінансовим установам відповідно до законів з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг відповідні дозволи, а також ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг та затверджує умови провадження діяльності з надання фінансових послуг, здійснення яких потребує відповідної ліцензії чи дозволу, та порядок контролю за їх додержанням.»

Генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку надає НБУ згідно Постанови НБУ №297 від 09.08.2002р.

2) Надати інформацію про наявність інших ліцензій та дозволів на провадження діяльності з надання фінансових послуг, виданих Нацкомфінпослуг ТОВ «Кредитні ініціативи» станом на 17 грудня 2012 р. та на даний час (місцезнаходження: 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності,14, код за ЄДРПОУ 35326253)

3) Надати інформацію про особу директора ТОВ «Кредитні ініціативи», і з якого числа відбулися зміни особи директора.

На сайті Нацкомфінпослуг станом на 21.02.2013 р. міститься інформація, що директором ТОВ «Кредитні ініціативи» є Тєлєшев Михайло Леонідович. (Додаток 1) У той час, як у Єдиному державному реєстрі, технічним адміністратором якого є Державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр» та у якому відображається інформація з Єдиного державного реєстру щодо юридичних осіб, органів державної влади і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, а також інформація щодо фізичних осіб-підприємців станом на 21.02.2013 р. міститься інформація, що директором ТОВ «Кредитні ініціативи» є Конько Андрій Олегович. (Додаток 2)

Відповідно до Розпорядження №41 від 28.08.2003 р. Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Про затвердження Положення про Державний реєстр фінансових установ: «Розділ X. Порядок контролю за дотриманням вимог цього Положення

3. Фінансова установа зобов'язана протягом п'ятнадцяти робочих днів після виникнення змін та/або доповнень до документів, поданих нею для внесення до Реєстру, письмово повідомити Нацкомфінпослуг та надати відповідні підтвердні документи.»

Отже, ТОВ «Кредитні ініціативи» повинно було повідомити Нацкомфінпослуг про зміну особи директора, відсутність такого повідомлення є порушенням з боку ТОВ «Кредитні ініціативи» діючого законодавства.

Додаток 1. Роздрукована інформація з державного реєстру фінустанов http://www.kis.nfp.gov.ua/

Додаток 2. Роздрукована інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html

«______» _________ 2013 р. ______________________

И полученный на это письмо ответ:

ИзображениеИзображение

Нацкомфинуслуг написали, что ТОВ "Кредитины" уведомили о директоре Коньке 27 февраля 2013 г., а письмо мое получил Нацкомфинуслуг 25 февраля. Т.е. если бы я не написала, они б о коньке ниче б и не знали ;-)

Ура! уже и на сайте Нацкомфинуслуг Конько!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Запрос в НБУ

До Національного банку України

01601, м. Київ, вул. Інститутська 9

ЗАПИТ

Відповідно до ст. 28 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» дозволи та ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг фінансовим установам надає Нацкомфінпослуг. « 1. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, у межах своєї компетенції: 3) видає фінансовим установам відповідно до законів з питань регулювання окремих ринків фінансових послуг відповідні дозволи, а також ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг та затверджує умови провадження діяльності з надання фінансових послуг, здійснення яких потребує відповідної ліцензії чи дозволу, та порядок контролю за їх додержанням.»

У той же час генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку надає НБУ згідно Постанови НБУ №297 від 09.08.2002 р.

Відповідно до Положення «Про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій», що затверджене Постановою НБУ №297 від 09.08.2002 р.

«1.2. Небанківська фінансова установа, національний оператор поштового зв'язку має право здійснювати операції, передбачені статтею 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», якщо вони є валютними операціями тільки після отримання генеральної ліцензії згідно з пунктом 2 статті 5 Декрету.»

Відповідно до пункту 1 статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про звернення громадян»

ПРОШУ:

1) Надати мені у письмовому вигляді інформацію про наявність ліцензії НБУ на здійснення валютних операцій у ТОВ «Кредитні ініціативи» станом на 17.12.2012 р. та станом на даний час (місце знаходження: 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності, 14, код за ЄДРПОУ 35326253).

2) Надати відповідь на питання «Чи має право на даний час ТОВ «Кредитні ініціативи» здійснювати операції, передбачені статтею 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», якщо вони є валютними операціями?

«______» ____________ 2013 р.

Ответа исче нет: НБу небось отходит еще после нашей переписки о Проминвесте (Как будет - выложу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И "Коза" для Кредитинов, которую отправляем на три адреса, включая главный офис Альфа-банки.

Директору ТОВ «Кредитні ініціативи»

Коньку А. О.

07400, Київська область,

м. Бровари, бульвар Незалежності 14

04073, м. Київ,

проспект Московський 9, корп. 4-В, поверх 5

Голові правління ПАТ «Альфа-Банк»

Михайле В. В.

01001, м. Київ, вул. Десятинна 4/6

Побийбанк Мотрі Федорівни

м. Київ, вул. Інститутська 9-Ф (флюгель з видом на Верховну Раду)

тел.:

ІПН

кредитний договір з ПАТ «Промінвестбанк»

№ від 01.01.2006

ЗАЯВА

31 грудня 2012 р. я отримала дивного листа від ТОВ «Кредитні ініціативи»/мені зателефонували з номеру телефону _____________. З письмового повідомлення/ від особи, яка мені телефонувала і представилася співробітницею ПАТ «Альфа-банк», я дізналася, що мій кредитний договір з ПАТ «Промінвестбанк» було передано Альфа-банку/ТОВ «Кредитні ініціативи». (В случае уведомления по телефону: «Мені повідомили, що я можу звернутися до будь-якого відділення ПАТ «Альфа-банк» і отримати офіційний документ про відступлення права вимоги»)

01 січня 2013 р. я звернулася до відділення ПАТ «Альфа-банк» за адресою______. Співробітниця ПАТ «Альфа-банк» Текля Іванівна Обмахлюйклієнта протягом години намагалася з’ясувати моє питання. (Далее в двух словах опишите, обстаятельства получения письма-повидомлення или Вашего визита в ПАТ «Альфа-банк»).

Дане повідомлення про відступлення прав ТОВ «Кредитні ініціативи» (місцезнаходження : 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності,14, код за ЄДРПОУ 35326253), яке було отримано мною поштою/у відділенні ПАТ «Альфа-банк» не є офіційним документом, так як цей документ оформлений без дотримання національних стандартів України щодо вимог до оформлення документів ДСТУ 4163-2003 і законодавства України як по формі, так і по змісту.

Телефонні дзвінки на мій особистий номер мобільного від імені ПАТ «Альфа-банк» із незрозумілими вимогами я розцінюю як вимагання і порушення ЗУ «Про персональні дані», «Про інформацію» і «Про банки і банківську діяльність».

Договір №11111 від 01.01.2006 р. не містить положень про дозвіл на передачу інформації згідно даного договору третім особам, також я не надавала згоди ПАТ «Промінвестбанк» на розкриття банківської таємниці.

Згідно законодавства України телефонні дзвінки від невідомих осіб, які відмовляються повідомляти своє прізвище, а також дивна роздруківка з бази даних без мокрої печатки і без підпису, а також без зазначення прізвища, ім’я та по-батькові і посади відповідальної особи не є належним повідомленням про зміну кредитора. Такі відносини, рівно ж як процедура повідомлення, чітко регламентуються законодавством України.

Відповідно до п. 2 статті 516 Цивільного Кодексу України «Порядок заміни кредитора у зобов'язанні»: «2. Якщо боржник не був письмово повідомлений про заміну кредитора у зобов'язанні, новий кредитор несе ризик настання несприятливих для нього наслідків.»

Відповідно до статті 517 Цивільного Кодексу України «Докази прав нового кредитора у зобов'язанні»: « 1. Первісний кредитор у зобов'язанні повинен передати новому кредиторові документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення. 2. Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні.»

Відповідно до статті 20. Закону України «Про звернення громадян»: «Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.»

Виходячи з викладеного вище та відповідно до ст. ст. 516 та 517 Цивільного Кодексу України на підтвердження або спростування права відступлення за кредитним договором №11111 від 01.01.2006 року на користь ТОВ «Кредитні ініціативи» чи ПАТ «Альфа-банк»

ПРОШУ

Надати мені докази переходу до нового кредитора прав у зобов’язанні згідно кредитного договору №11111 від 01.01.2006 р., а саме

1) Надати мені належним чином завірену копію Договору-відступлення (з мокрими печатками, зазначенням прізвища та ім’я посадових осіб і підписами посадових осіб) між ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» (або ПАТ «Альфа-банк»)

2) Надати належним чином завірену копію Акту прийому-передачі права вимоги за кредитним Договором №10479-к від 21.06.2006 р. між ТОВ «Кредитні ініціативи» (або ПАТ «Альфа-банк») та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк».

3) Надати належним чином завірену копію Акту прийому-передачі основних документів за кредитним договором №11111 від 01.01.2006 р. від ПАТ «Промінвестбанк» до ТОВ «Кредитні ініціативи» (або ПАТ «Альфа-банк»).

4) Копію довіреності посадової особи, яка підписала Договір відступлення права вимоги від імені ТОВ «Кредитні ініціативи»/ПАТ «Альфа-банк».

Завірені належним чином копії документів прошу надіслати у встановлений законодавством строк рекомендованим листом за адресою: м. Київ, вул. Інститутська 9-Ф (флюгель з видом на Верховну Раду) та додатково повідомити за тел.:

Додаток 1. Роздруківка з бази даних ПАТ «Альфа-банк» про відступлення права вимоги ТОВ «Кредитні ініціативи» без ПІП та підписів посадових осіб.

«______» ________________ 2013 р. _______________________ М.Ф. Побийбанк

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

От банкиров инфо услышали, что Альфа в срочном порядке скидывает купленную проблемку ПИБа какому-то хмельницкому банку...Наверно именно поэтому некоторым звонили и з Хмельницкого в том числе, объясняя свой звонок "мониторингом клиентов".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

От банкиров инфо услышали, что Альфа в срочном порядке скидывает купленную проблемку ПИБа какому-то хмельницкому банку...Наверно именно поэтому некоторым звонили и з Хмельницкого в том числе, объясняя свой звонок "мониторингом клиентов".

Бедный Хмельницкий банк! ;-))) Я им уже сочуйствую. Если голос разума у них отсутствует, а размеры небольшие - то придеццо его просто "валить" (благо опыт Проминвеста есть ;-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Бедный Хмельницкий банк! ;-))) Я им уже сочуйствую. Если голос разума у них отсутствует, а размеры небольшие - то придеццо его просто "валить" (благо опыт Проминвеста есть ;-)

Счатливому заемщику ПИБа (вернее его жена заемщица, а звонили ему, откуда мобильный взяли - неизвестно) позвонил ЛИЧНО судья, который недавно удовлетворил иск ПИБа (в лице ККГ) о взыскании суммы и сообщил, что новый представитель из Камец-Подольского (уже не ККГ из Винницы) пришел к нему за исполнительным листом и судья предложил мужу заемщицы договориться об условиях погашения долга)))))))))))

Это как понимать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Счатливому заемщику ПИБа (вернее его жена заемщица, а звонили ему, откуда мобильный взяли - неизвестно) позвонил ЛИЧНО судья, который недавно удовлетворил иск ПИБа (в лице ККГ) о взыскании суммы и сообщил, что новый представитель из Камец-Подольского (уже не ККГ из Винницы) пришел к нему за исполнительным листом и судья предложил мужу заемщицы договориться об условиях погашения долга)))))))))))

Это как понимать?

суд может представить рассрочку в выполнении решения, определить порядок выполнения и т.п..

Но это, обычно, делается по заяве стороны.

Это можно сделать (написать эту заяву) и позднее, уже при выполнении решения

ЗАЯВА

про розстрочку виконання рішення суду

Дніпровський районний суд м. Києва (суддя Губська О.А.) у справі № 2-00000/1/2010р. від 23.03.2010 року прийняв рішення про стягнення солідарно з _______________ та _________________, ТОВ «Летан-Ойл» на користь ВАТ «Державний ощадний банк України» заборгованість за кредитним договором в розмірі 9 576 (дев’ять тисяч п’ятсот сімдесят шість) доларів США та 94 центи, що в еквіваленті станом на 14.01.2010 року становить 80 471 (вісімдесят тисяч чотириста сімдесят одна) гривня 50 коп., та стягнення з ____________ та ________________, ТОВ «Летан-Ойл» на користь ВАТ «Державний ощадний банк України» сплачений судовий збір у сумі 804 (вісімсот чотири) гривні 71 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 120 (сто двадцять) гривень. Про що Дніпровським районним судом м. Києва було видано відповідний виконавчий лист № 2-10000/1-10 від 23.03.2010 року.

На виконання зазначеного виконавчого листа № 2-1000/1-10 від 23.03.2010 року, 04.06.2010 року старшим державним виконавцем, відділу Державної виконавчої служби Дніпровського РУЮ у м. Києві, Угод Т.В. була видана постанова про відкриття виконавчого провадження № 19822747 щодо стягнення коштів в сумі 81 396 (вісімдесят одна тисяча триста дев’яносто шість) гривень 21 коп. з Кожухар Лариси Миколаївни на користь ВАТ «Державний ощадний банк України» та постанова про відкриття виконавчого провадження № 19818217 щодо стягнення коштів в сумі 81 396 (вісімдесят одна тисяча триста дев’яносто шість) гривень 21 коп. з _______________________ на користь ВАТ «Державний ощадний банк України».

____________________ та ___________________________ визнають за собою суму боргу в розмірі по 27 132 (двадцять сім тисяч сто тридцять дві) гривні 07 коп., що являє собою по 1/3 частині визначеного рішенням суду від0000 боргу та в подальшому мають намір добровільно здійснювати погашення суми боргу.

Проте, нажаль, на даний час у Заявників склалися обставини, що ускладнюють виконання рішення суду, а саме несприятлива фінансова ситуація, що пов’язана з безробіттям _________________________, який був звільнений згідно наказу № 01-к від 10.01.2008 року за власним бажанням, про що міститься відповідний запис на ст. 45 Трудової книжки. На даний час Співвідповідач 1 не працює, не має ніякого доходу, в зв’язку з чим не має можливості погасити суму боргу.

______________________ працює в ТОВ «RS-SELFOC» FIRM, згідно довідки про доходи від 28 листопада 2011 року за останні шість місяців її дохід склав 6 260 (шість тисяч двісті шістдесят) гривень 90 коп. Даної суми коштів вистачає лише на оплату комунальних послуг та на харчування, таму Співвідповідач 2, також не має можливості добровільно погасити суму боргу відразу.

Згідно п.1.2 Кредитного договору № 1531 кредит надається терміном на 84 (вісімдесят чотири) місяці з датою остаточного погашення кредиту не пізніше 11 травня 2013 року.

Згідно ст. 373 ЦПК України за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім’ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), За заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання рішення в судовому засіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.

Згідно ч.1 ст. 36 ЗУ «Про виконавче провадження» за наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, державний виконавець за власної ініціативи чи за заявою сторін, а також самі сторони мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання, а також про встановлення або зміну способу і порядку виконання

На підставі вищевикладеного та у відповідності до ст. 373 Цивільного процесуального кодексу України , ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження» -

ПРОШУ СУД:

Розстрочити виконання рішення Дніпровського районного суду м. Києва у справі № 2-10000/1/2010р. від 23.03.2010 року для _________________ та __________________ рівними частинами, щомісячно, періодом з дня постановлення відповідної ухвали судом по 13 травня 2013 року.

Додатки:

Копія Виконавчого листа № 2-1000/1-10 від 23.03.2010 року;

Копія постанови про відкриття виконавчого провадження № 1982000 від 04.062010 року;

Копія постанови про відкриття виконавчого провадження № 198180000 від 04.062010 року;

Копія трудової книжки________________________;

Довідка про доходи ____________________________ від 28 листопада2011 року.

«____» грудня 2011 ­­____________ПІБ

.

Но это должно исходить по инициативе должника.

А вот почему судья лично в этом заинтересован?\

Может хочет золотую середина найти, чтобы черти совсем уж не одолевали, и сделать немного послабление должнику.

Кто знает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

суд может представить рассрочку в выполнении решения, определить порядок выполнения и т.п..

Но это, обычно, делается по заяве стороны.

Это можно сделать (написать эту заяву) и позднее, уже при выполнении решения

Но это должно исходить по инициативе должника.

А вот почему судья лично в этом заинтересован?\

Может хочет золотую середина найти, чтобы черти совсем уж не одолевали, и сделать немного послабление должнику.

Кто знает?

Спасибо за комментарий, ув. AntiBank!

1. Я так понимаю, что такая заява есть признанием долга? А если сумма, указанная в решении, не устраивает?

2. Как человеку разорвать проклятый КД, чтобы в ближайшем будущем не получить новый иск?

3. Как исполнять решение, если ПИБ продал этот кредит уже после решения суда Кредитинам, а те включили снова %%?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И "Коза" для Кредитинов, которую отправляем на три адреса, включая главный офис Альфа-банки.

Директору ТОВ «Кредитні ініціативи»

Коньку А. О.

07400, Київська область,

м. Бровари, бульвар Незалежності 14

04073, м. Київ,

проспект Московський 9, корп. 4-В, поверх 5

Голові правління ПАТ «Альфа-Банк»

Михайле В. В.

01001, м. Київ, вул. Десятинна 4/6

Побийбанк Мотрі Федорівни

м. Київ, вул. Інститутська 9-Ф (флюгель з видом на Верховну Раду)

тел.:

ІПН

кредитний договір з ПАТ «Промінвестбанк»

№ від 01.01.2006

ЗАЯВА

31 грудня 2012 р. я отримала дивного листа від ТОВ «Кредитні ініціативи»/мені зателефонували з номеру телефону _____________. З письмового повідомлення/ від особи, яка мені телефонувала і представилася співробітницею ПАТ «Альфа-банк», я дізналася, що мій кредитний договір з ПАТ «Промінвестбанк» було передано Альфа-банку/ТОВ «Кредитні ініціативи». (В случае уведомления по телефону: «Мені повідомили, що я можу звернутися до будь-якого відділення ПАТ «Альфа-банк» і отримати офіційний документ про відступлення права вимоги»)

01 січня 2013 р. я звернулася до відділення ПАТ «Альфа-банк» за адресою______. Співробітниця ПАТ «Альфа-банк» Текля Іванівна Обмахлюйклієнта протягом години намагалася з’ясувати моє питання. (Далее в двух словах опишите, обстаятельства получения письма-повидомлення или Вашего визита в ПАТ «Альфа-банк»).

Дане повідомлення про відступлення прав ТОВ «Кредитні ініціативи» (місцезнаходження : 07400, м. Бровари, бульв. Незалежності,14, код за ЄДРПОУ 35326253), яке було отримано мною поштою/у відділенні ПАТ «Альфа-банк» не є офіційним документом, так як цей документ оформлений без дотримання національних стандартів України щодо вимог до оформлення документів ДСТУ 4163-2003 і законодавства України як по формі, так і по змісту.

Телефонні дзвінки на мій особистий номер мобільного від імені ПАТ «Альфа-банк» із незрозумілими вимогами я розцінюю як вимагання і порушення ЗУ «Про персональні дані», «Про інформацію» і «Про банки і банківську діяльність».

Договір №11111 від 01.01.2006 р. не містить положень про дозвіл на передачу інформації згідно даного договору третім особам, також я не надавала згоди ПАТ «Промінвестбанк» на розкриття банківської таємниці.

Згідно законодавства України телефонні дзвінки від невідомих осіб, які відмовляються повідомляти своє прізвище, а також дивна роздруківка з бази даних без мокрої печатки і без підпису, а також без зазначення прізвища, ім’я та по-батькові і посади відповідальної особи не є належним повідомленням про зміну кредитора. Такі відносини, рівно ж як процедура повідомлення, чітко регламентуються законодавством України.

Відповідно до п. 2 статті 516 Цивільного Кодексу України «Порядок заміни кредитора у зобов'язанні»: «2. Якщо боржник не був письмово повідомлений про заміну кредитора у зобов'язанні, новий кредитор несе ризик настання несприятливих для нього наслідків.»

Відповідно до статті 517 Цивільного Кодексу України «Докази прав нового кредитора у зобов'язанні»: « 1. Первісний кредитор у зобов'язанні повинен передати новому кредиторові документи, які засвідчують права, що передаються, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення. 2. Боржник має право не виконувати свого обов'язку новому кредиторові до надання боржникові доказів переходу до нового кредитора прав у зобов'язанні.»

Відповідно до статті 20. Закону України «Про звернення громадян»: «Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.»

Виходячи з викладеного вище та відповідно до ст. ст. 516 та 517 Цивільного Кодексу України на підтвердження або спростування права відступлення за кредитним договором №11111 від 01.01.2006 року на користь ТОВ «Кредитні ініціативи» чи ПАТ «Альфа-банк»

ПРОШУ

Надати мені докази переходу до нового кредитора прав у зобов’язанні згідно кредитного договору №11111 від 01.01.2006 р., а саме

1) Надати мені належним чином завірену копію Договору-відступлення (з мокрими печатками, зазначенням прізвища та ім’я посадових осіб і підписами посадових осіб) між ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» (або ПАТ «Альфа-банк»)

2) Надати належним чином завірену копію Акту прийому-передачі права вимоги за кредитним Договором №10479-к від 21.06.2006 р. між ТОВ «Кредитні ініціативи» (або ПАТ «Альфа-банк») та ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк».

3) Надати належним чином завірену копію Акту прийому-передачі основних документів за кредитним договором №11111 від 01.01.2006 р. від ПАТ «Промінвестбанк» до ТОВ «Кредитні ініціативи» (або ПАТ «Альфа-банк»).

4) Копію довіреності посадової особи, яка підписала Договір відступлення права вимоги від імені ТОВ «Кредитні ініціативи»/ПАТ «Альфа-банк».

Завірені належним чином копії документів прошу надіслати у встановлений законодавством строк рекомендованим листом за адресою: м. Київ, вул. Інститутська 9-Ф (флюгель з видом на Верховну Раду) та додатково повідомити за тел.:

Додаток 1. Роздруківка з бази даних ПАТ «Альфа-банк» про відступлення права вимоги ТОВ «Кредитні ініціативи» без ПІП та підписів посадових осіб.

«______» ________________ 2013 р. _______________________ М.Ф. Побийбанк

Доброго дня!

Приймайте в свій клуб. В мене також був валютний кредит у Промінвестбанку. Потім перевели у гривню. 19грудня 2012р. продали Альфа-банку. Повідомили дивним листом (без прізвищ і посад) мене десь 8 січня 2013р. В двадцятих числах січня пішов в їхнє відділення, але так нічого тоді і не взнав. Надзвонювали з різних телефонів:0501191205, 0462616103 . Вчора мені передзвонили з центрального офісу і сказали що я можу зайти у відділення і забрати копії належно оформлених документів про переуступку кредиту. Протовкся сьогодні по наших ямах 50 кілометрів до їхнього відділення, але так нічого і не отримав. Вони у відділеннях якісь далекі-далекі... Залишив їм заяву, написану дякуючи вашій підказці (козі). зареєстровану копію забрав собі. Тепер буду чекати на якийсь результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Спасибо за комментарий, ув. AntiBank!

1. Я так понимаю, что такая заява есть признанием долга? А если сумма, указанная в решении, не устраивает?

Если уже пришли за исполнительным листом, то это значит, что решение вступило в законную силу.

Следовательно, согласны Вы с решением или нет, устраивает Вас сумма или нет, это уже никого не волнует. Вы его обязаны исполнять, даже если Вы с ним в глубине души не согласны. Такая заява ничего другого не означает, кроме того, что Вы просите в ней, т.е. просите рассрочить эту сумму (пусть даже неправильную на Ваш взгляд)

2. Как человеку разорвать проклятый КД, чтобы в ближайшем будущем не получить новый иск?

Это нужно искать другие основания. С недавних пор, досрочное взыскание не является основанием для прекращения договора, по крайней мере, до полного погашения.

3. Как исполнять решение, если ПИБ продал этот кредит уже после решения суда Кредитинам, а те включили снова %%?

решение исполнять надо, по крайней мере, незаконно не уклоняться от его исполнения.

ищите другие основания для прекращения КД. Может валюта? КД валютный? Кредитины ведь не имеют лицензии на это.

может какое другое изменение договора, например, изменился порядок погашения или еще что-нибудь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ищите другие основания для прекращения КД. Может валюта? КД валютный? Кредитины ведь не имеют лицензии на это.

может какое другое изменение договора, например, изменился порядок погашения или еще что-нибудь.

А если вот порассуждать теоретически:

Вариант 1

1) к примеру, есть решение суда в пользу Проминвеста на стягнення денег

2) есть где-то договор между ПИБом и Кредитинами о переуступке долга (нихто его тока пока не видел)

3) залоги по ипотеке на ТОВ Кредитины не переоформлены, Ипотекодержателем есть уже закрытое отделение ПИБа

Вариант 2:

1) к примеру, есть решение суда в пользу ПИБа - стягення на майно - ипотеку

пункты 2) и 3) такие же

Какие основания платить и исполнять решение суда в пользуКредитинов, если Ипотекодержатель каким был,таким и остался?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А если вот порассуждать теоретически:

Вариант 1

1) к примеру, есть решение суда в пользу Проминвеста на стягнення денег

2) есть где-то договор между ПИБом и Кредитинами о переуступке долга (нихто его тока пока не видел)

3) залоги по ипотеке на ТОВ Кредитины не переоформлены, Ипотекодержателем есть уже закрытое отделение ПИБа

Вариант 2:

1) к примеру, есть решение суда в пользу ПИБа - стягення на майно - ипотеку

пункты 2) и 3) такие же

Какие основания платить и исполнять решение суда в пользуКредитинов, если Ипотекодержатель каким был,таким и остался?

А Вы не исполняйте решение в пользу кредитинов.

Платите ГИСу, пусть дальше они сами разбираются.

Кроме того, в наименовании платежа надо писать: исполнение такого то решения суда по таком-то исполнительному листу.

Платить надо, если уклоняться от уплаты, то могут возбудить уголовное дело за невыполнение решения суда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи