Полная перезагрузка положения должников по к/д.


Recommended Posts

Хорошо говорить на русско-украинском суржике с еврейским диалектом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 69
  • Created
  • Последний ответ

Top Posters In This Topic

Хорошо говорить на русско-украинском суржике с еврейским диалектом.

яка тобі взагалі різниця на якій мові я розмовляю? Ви бачу по Ваших публікаціях тільки що навчились то тільки срати і коментувати людей. неподобається як хтось розмовляє??? Не Вам судити. Краще помовчіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

яка тобі взагалі різниця на якій мові я розмовляю? Ви бачу по Ваших публікаціях тільки що навчились то тільки срати і коментувати людей. неподобається як хтось розмовляє??? Не Вам судити. Краще помовчіть.

На указанном диалекте разговаривает Одесса и Днепропетровск. Я лично говорил об этих областях, где я живу и часто бываю.

И говорил это в русле обозначенного во Львове дня русского языка, на что якобы Донецк согласился разговаривать целый день на украинском языке.

А свои личные комплексы и патологическую неграмотность вам лучше оставить для внутривидового общения, и не указывать взрослым людям где писать и где молчать.

Научитесь внятно и грамотно излагать свои мысли, не пересыпать их эпитетами "срать", потом выходите со своими проблемами к людям, дабы хоть как-то проявить уважение к тем, кто читает ваши тексты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Таки ж во Львове тож горел Франківський районний.... Думаю, кто бы пригласил на пати в Ленинском с бесплатными коктейлями и мангалом на исках ;)

Мила, район спальный же, думаю - ничего не выйдет. А вот помещение вернуть под детский сад было бы в самый раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

СЛАВА УКРАЇНІ!
ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ,роками в судах ми намагалися довести, що суд при розгляді справи має опиратися на ЗАКОН,  але ми у переважній більшості випадків не були почуті, суди керувалися чимзавгодно тільки не законом. Прошу обговорити можливість внесення до законодавства змін, які стосуються перегляду незаконних рішень ВСІХ українських судів, не вибірково по Васі, Петі, Колі, а по категоріях: Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу.
Можливо ініціативу про  внесення змін зокрема до процесуальних кодексів, наприклад до ЦПК, А САМЕ:
доповнити\змінити Главу 4 ЦПК України провадження у звя"язку з нововиявленими ТА ВИКЛЮЧНИМИ ОБСТАВИНАМИ !!!
Дуже прошу обговорити!!!!

 

Вот интересно, сколько будет в скором времени решений против Привата в процентном соотношении, учитывая спонсорство майдана Коломойским? 

Слава Україні? Или в театре кукол другое представление началось со старым подтекстом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В мирных протестах много кто игрался с оружием, все три стороны... И люди гибли со всех сторон... Мирные протестующие с оружием больше кстати игрались, просто они не хорошо умеют с ним обращаться, поэтому много своих и убили... Вы характер ранений вообще видели...

 

А Вы с Донецка наверное раз сегодня пишите на украинском...

http://www.youtube.com/watch?v=YfJHAz3Lcyw#t%3D1077

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ні я з західної України, і писати можу як по українськи так і по русійськи, тай взагалі це немає значення.

 

Сегодня это имеет большое значение... Если Вы со Львова, то сегодня обязаны писать на русском языке или Вы не в курсе... или не поддерживаете всеукраинскую акцию и целостность Украины...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

так можливо і їм не платити, умови вони свої не виконують.

 

я сейчас какраз этот вопрос изучаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вот интересно, сколько будет в скором времени решений против Привата в процентном соотношении, учитывая спонсорство майдана Коломойским? 

Слава Україні? Или в театре кукол другое представление началось со старым подтекстом?

 

Вот и меня это сейчас беспокоит... Там ведь его старые кореша к власти прорвались, днепропетровские Турчинов, Тимошенко и другие... Я чувствую, что мы ещё будем скучать по Пшонке с Януковичем... При них хоть как-то можно было правды добиться при настойчивости и терпении... А правосудие Тимошенковское я хорошо ещё помню, как она законы в один день под одну подию свою организовывала...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ТЮля и Со не будет у власти.

Будут другие лица. Не факт что лучше. Но другие. С другими словами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не факт что лучше. Но другие. С другими словами.

 

Вот именно... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

яка тобі взагалі різниця на якій мові я розмовляю? Ви бачу по Ваших публікаціях тільки що навчились то тільки срати і коментувати людей. неподобається як хтось розмовляє??? Не Вам судити. Краще помовчіть.

Не піддавайтесь на провокації, та утримайтесь від образ на форумчан. Розумієте, юристи, як хірурги.... то терапевти можуть лікувати, а юристам якщо в законі написано АМПУТУВАТИ, то будуть ампутувати. Це треба розуміти  просто по можливості шукати інші виходи, але без емоцій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мила, район спальный же, думаю - ничего не выйдет. А вот помещение вернуть под детский сад было бы в самый раз.

Неееееее, меня садик не интересует, мне интересен мангал на исках.... могу даже от коктейля отказаться в благотоворительных целях, может кому нужней...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ТЮля и Со не будет у власти.

Будут другие лица. Не факт что лучше. Но другие. С другими словами.

пожуём-увидим ... Надо пофилактические меры принять http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6496&p=93477

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

пожуём-увидим ... 

Мила, я разве когда-нибудь тебя обманывал? ;)

Тогда с чего бы мне сейчас начинать? :) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мила, я разве когда-нибудь тебя обманывал? ;)

Тогда с чего бы мне сейчас начинать? :) :)

мне тут враги нервотрепательные бумажки носють http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6480&page=2#entry93429 , думаю: дожидаться новых лиц, чтоб заявить или начать отстреливать самостоятельно ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

мне тут враги нервотрепательные бумажки носють http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=6480&page=2#entry93429 , думаю: дожидаться новых лиц, чтоб заявить или начать отстреливать самостоятельно ;)

таких только отстреливать

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А как вам тот факт, что незаконная выдача валютных кредитов - это так называемая интервенция банков направленая на подрыв экономики страны....и может следует готовить обращение в СБУ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня шановні форумчани!

Будь ласка якщо Вам нетяжко прослухайте запис і дайте коментар чи може цей запис піти проти ОТП банка. Дякую дуже

Неизвестный_+380445938015_05-03-2014_15-31-27.wav

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  Форумчане!  Судя по тому как развиваются стремительно у нас сейчас события в стране и сколько в один день принимается и отменяется законов, нам срочно нужно подумать как изменить тот беспредел, который творился последние пару лет в отношении заемщиков-должников.  Я прошу высказывать свои мысли  юристам и просто участникам форума  Лично я хочу чтобы  признали вне закона  все коллекторские  "образования", которые  терроризируют заемщиков и их родственников; чтобы списали большую часть долгов , всвязи с тем что люди стали заложниками финансовых ситуаций в стране или  разрешили  должникам  ( как  разрешили коллекторам) выкупить тем кто может свои долги за те же 10 %  и то в период какого то времени  Если не изменится "политика"  судов в отношении принятия решений только в пользу банков, мы будем продолжать терять наши дома, квартиры и т.д. 

   Я думаю что пришло время и нам всем обьединиться  и сдвинуть  эту " гору". 

   

Согласна. Вот реальный пример.

 

rada.gif

 

Справа № 2-3297/11

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 червня 2011 року Суворовський районний суд міста Одеси в складі головуючого судді Гудіної Н.І.

при секретарі Мельніченко А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Одесі цивільну справу за заявою Акціонерного комерційного банку “Європейський”до ОСОБА_1 про поновлення порушеного строку для предявлення виконавчого документу до виконання, -

встановив:

Позивач звернувся з позовом до суду, мотивуючи свої вимоги тим, що 23 листопада 2007 року між Акціонерним комерційним банком «Європейський» та Товариством з обмеженою відповідальністю «УкрТехМет» був укладений кредитний договір № 002-г/03/02, згідно якого Банк надав Позичальнику кредит в рахунок відкритої на умовах цього Договору кредитної лінії, що поновлюється, в сумі 250 000,00 гривень строком користування з 23.11.2007р. по 23.11.2008р. включно на умовах, передбачених кредитним договором. З метою забезпечення належного виконання Позичальником зобов'язань за Кредитним договором Банком було укладено з ОСОБА_2 Договір іпотеки від 27.11 2007р., посвідчений приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 та зареєстрований в реєстрі за № 15428. Відповідно до умов договору іпотеки в заставу надано нерухоме майно, а саме: -квартира під АДРЕСА_1та складається в цілому з двох житлових кімнат, загальною житловою площею 26.8 кв.м.. та підсобних приміщень, загальною площею 49.6 кв. м. Майно належить Іпотекодавцю на підставі договору купівлі-продажу нерухомого майна, зареєстрованого Одеською товарною біржею 17.02.1995р. № 6594, зареєстрованого в Одеському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості у книзі 110пр на стор. 180. номер запису 389, реєстраційний № 15669069.В зв'язку з невиконанням Позичальником умов кредитного договору на договорі іпотеки 27 лютого 2009 року вчинено виконавчий напис приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 та зареєстровано в реєстрі за № 1553. Постановою правління Національного банку України від 19.08.2009 за № 489 відкликано банківську ліцензію та ініційовано процедуру ліквідації Акціонерного комерційного банку «Європейський». В результаті моніторингу кредитного портфелю Банку виявлена заборгованість перед Банком за кредитним договором № 002-г/03/02 від 23.11.2007 р. укладеним з ТОВ «УкрТехМет». У зв'язку з ліквідацією відособленого структурного підрозділу Банку, який розташовувався у м. Одесі, скорочення штату працівників в т.ч. і тих, функціональними обов'язками яких є правове супроводження Банку (ліквідаційної комісії), Банку, в особі ліквідатора, стало відомо про наявність виконавчого напису нотаріуса від 27.02.2009р. про звернення стягнення на квартиру під АДРЕСА_1, що належить на праві власності ОСОБА_2, та про те, що по невідомим причинам виконавчий напис не було пред'явлено на примусове виконання до органів державної виконавчої служби в встановлений законодавством термін. Незважаючи на фінансову скруту АКБ „Європейський" забезпечує інтереси вкладників та інших кредиторів, а саме, вживає заходів щодо стягнення проблемної заборгованості за кредитними договорами, тощо. У звязку з цим позивач просить поновити пропущений строк для предявлення виконавчого напису нотаріусу від 27.02.2009 року, реєстровий номер 1553 до виконання.

Представник позивача в судове засідання не зявився, надав суду заяву про розгляд справи та прийняття рішення по справі у його відсутність.

Відповідач в судове засідання не зявився про місце та час його проведення був повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомляв, будь яких заяв не надходило.

Вивчив матеріали справи, встановив факти та відповідні до них правовідносини, суд доходить висновку про те, що позов підлягає задоволенню.

Так встановлено, що 23 листопада 2007 року між Акціонерним комерційним банком «Європейський» та Товариством з обмеженою відповідальністю «УкрТехМет» був укладений кредитний договір № 002-г/03/02, згідно якого Банк надав Позичальнику кредит в рахунок відкритої на умовах цього Договору кредитної лінії, що поновлюється, в сумі 250 000,00 гривень строком користування з 23.11.2007р. по 23.11.2008р. включно на умовах, передбачених кредитним договором.

А.с.4-8

З метою забезпечення належного виконання Позичальником зобов'язань за Кредитним договором Банком було укладено з ОСОБА_2 Договір іпотеки від 27.11 2007р., посвідчений приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 та зареєстрований в реєстрі за № 15428. Відповідно до умов договору іпотеки в заставу надано нерухоме майно, а саме: -квартира під АДРЕСА_1та складається в цілому з двох житлових кімнат, загальною житловою площею 26.8 кв.м.. та підсобних приміщень, загальною площею 49.6 кв. м. Майно належить Іпотекодавцю на підставі договору купівлі-продажу нерухомого майна, зареєстрованого Одеською товарною біржею 17.02.1995р. № 6594, зареєстрованого в Одеському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості у книзі 110пр на стор. 180. номер запису 389, реєстраційний № 15669069.

А.с.9-11

В зв'язку з невиконанням Позичальником умов кредитного договору на договорі іпотеки 27 лютого 2009 року вчинено виконавчий напис приватним нотаріусом Одеського міського нотаріального округу ОСОБА_3 та зареєстровано в реєстрі за № 1553.

А.с.12

Постановою правління Національного банку України від 19.08.2009 за № 489 відкликано банківську ліцензію та ініційовано процедуру ліквідації Акціонерного комерційного банку «Європейський».

А.с.17-21

Відповідно до ч. 1 ст. 371 ЦПК України стягувачам, які пропустили строк для предявлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.

Таким чином, оскільки у судовому засіданні, суд дійшов висновку про те, що заявником дійсно строк для пред'явлення до виконання виконавчого документу був пропущений з поважних причин, є підстави для задоволення вимог заявника у повному обсязі та поновлення вказаного строку.

На підставі ст. 371 ЦПК України суд,-

УХВАЛИВ:

Заяву Акціонерного комерційного банку “Європейський”до ОСОБА_1 про поновлення порушеного строку для предявлення виконавчого документу до виконання задовольнити.

Поновити Акціонерному комерційному банку “Європейський” пропущений строк для предявлення для виконання виконавчого напису нотаріуса від 27.02.2009 року, реєстровий № 1553,

Ухвала може бути оскаржене в апеляційному порядку до Одеського апеляційного суду через суд Суворовського району міста Одеси шляхом подачі в 5 денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги .

 

 

 

 

КТО ДАЛ ПРАВО СУДУ ВОСТАНАВЛИВАТЬ СРОКИ ПО ДОКУМЕНТАМ КОТОРЫЕ ОН НЕ ВЫДАВАЛ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...
  • Пользователи

    Нет пользователей для отображения