Решение 3-ох инстанций о недействительности кредитного договора и договора ипотекис ВТБ банк


Recommended Posts

В 06.09.2016 в 09:52, пароплав сказал:

ось і прийшов момент істини. суд завтра http://www.scourt.gov.ua/clients/vsu/vsu.nsf/(documents)/48A4F88A07ACDB5AC2257FD6003121FF

Що вирішив ВСУ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

53 минуты назад, sirota88 сказал:

Що вирішив ВСУ?

Так перенесли вроде...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

40 минут назад, Bolt сказал:
1 час назад, sirota88 сказал:

Що вирішив ВСУ?

 

перенесли на наступну середу. У одного із суддів виникли підозри, що це не споживчий кредит)))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, пароплав сказал:

перенесли на наступну середу. У одного із суддів виникли підозри, що це не споживчий кредит)))))

Серйозний аргумент)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, sirota88 сказал:

Серйозний аргумент)

в принципі це дійсно серйозно, оскільки, така позиція може призвести до ще гіршої ситуації в  спорах з банками (суддю не переконало, що в договорі пише на придбання нерухомості, (квартири)+ наявний іпотечний що підтверджує купівля цієї квартири)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

19 минут назад, пароплав сказал:

в принципі це дійсно серйозно

От того как они это расценят в корне зависит решение по этому делу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

10 минут назад, пароплав сказал:

в принципі це дійсно серйозно, оскільки, така позиція може призвести до ще гіршої ситуації в  спорах з банками (суддю не переконало, що в договорі пише на придбання нерухомості, (квартири)+ наявний іпотечний що підтверджує купівля цієї квартири)

Згідно п. 23 ст. 1 Закону України „Про захист прав споживачів" споживчим кредитом називають різновид кредитування, за яким кредитодавець(банк або інша фінансова установа) надає споживачеві грошові кошти на придбання продукції.

Споживачем є фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника(дане визначення міститься в ч. 22 ст. 1 Закону України „Про захист прав споживачів"). 

В ст. 1 Закону України „Про захист прав споживачів" наводиться визначення продукції, яка трактується досить широко: будь-який виріб(товар), робота чи послуга.

Вищезазначений кредитний договір укладався з метою використання кредитних коштів на придбання квартири(для особистого проживання). Тобто, в рамках даного Договору кошти мали видаватися Позичальнику для задоволення особистих потреб.

Таким чином, оскільки сторонами Договору є банк і споживач, а кошти мали надаватися для здійснення витрат на особисті потреби фізичної особи, на згадуваний кредитний договір розповсюджується дія Закону України „Про захист прав споживачів".

 

Таке мотивування зазвичай викладаю в позовних заявах з приводу того, що кредит споживчий. Не знаю знадобиться це чи ні, але краще напишу. Крім того, у справі має бути довідка адресно-довідкового відділу, яка підтвердить, що позичальник дійсно придбав квартиру і в подальшому її використовував для особистих потреб(проживання в ній). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 минуту назад, sirota88 сказал:

Крім того, у справі має бути довідка адресно-довідкового відділу, яка підтвердить, що позичальник дійсно придбав квартиру і в подальшому її використовував для особистих потреб(проживання в ній). 

Точніше довідка підтверджує, лише що особа зареєстрована та проживає в квартирі, але в сукупності з іншими доказами(кред. договір, дог. іпотеки, договір купівлі-продажу квартири) це говорить про те, що і придбавалась квартира для проживання в ній позичальника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

9 минут назад, sirota88 сказал:

Крім того, у справі має бути довідка адресно-довідкового відділу

чи інший документ(наприклад довіреність на представника), з якого вбачається, що позивач зареєстрований та проживає в квартирі, придбаній за рахунок кредиту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 часов назад, Bolt сказал:

Это конечно замечательно (ст. 11  Закону України «Про захист прав споживачів, ч. 4 ст. 559 ЦК) , но речь в теме шла не о том.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

2 часа назад, sirota88 сказал:

Это конечно замечательно (ст. 11  Закону України «Про захист прав споживачів, ч. 4 ст. 559 ЦК) , но речь в теме шла не о том.

А о чём...?))) Я показал Вам решение которое у человека вынес ВСУ, через неделю, именно то которое Вы обсуждали здесь, Вы же спросили... Вот на ту дату и было, когда вынесли...

11 часов назад, sirota88 сказал:

На яку дату?

Или это такой пароль у Вас был...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

33 минуты назад, Bolt сказал:

А о чём...?))) Я показал Вам решение которое у человека вынес ВСУ, через неделю, именно то которое Вы обсуждали здесь, Вы же спросили... Вот на ту дату и было, когда вынесли...

Или это такой пароль у Вас был...)))

я не спорю что такое решение всу существует и что оно обсуждалось.

Но тема называется "Решение 3-ох инстанций о недействительности кредитного договора и договора ипотекис ВТБ банк", тоесть речь шла о признание недействительным кред. договора на основание несоответствия процентной ставки, обмана со стороны банка, нарушения зу"о защите прав потребителей". В процесе обсуждения некоторые учасники сообщили, что подали заявления у ВСУ на пересмотр решений с аналогичными обстоятельствами дела. Поэтому я и решил что рассматривается у ВСУ как раз такое дело, а не по поводу поручительства, ст. 11 зу"о защите прав потребителей" и спросил дату рассмотрения. Оказалось что рассматривалось совсем другое дело и не понятно почему о нем здесь говорили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, sirota88 сказал:

я не спорю что такое решение всу существует и что оно обсуждалось.

Но тема называется "Решение 3-ох инстанций о недействительности кредитного договора и договора ипотекис ВТБ банк", тоесть речь шла о признание недействительным кред. договора на основание несоответствия процентной ставки, обмана со стороны банка, нарушения зу"о защите прав потребителей". В процесе обсуждения некоторые учасники сообщили, что подали заявления у ВСУ на пересмотр решений с аналогичными обстоятельствами дела. Поэтому я и решил что рассматривается у ВСУ как раз такое дело, а не по поводу поручительства, ст. 11 зу"о защите прав потребителей" и спросил дату рассмотрения. Оказалось что рассматривалось совсем другое дело и не понятно почему о нем здесь говорили.

Да я то понимаю и как тема называется и какое дело обсуждалось, я то тут причём, я Вам подсказал ответ на Ваш вопрос, разве неправильно подсказал...)) Скажите лучше как Ваши дела, а то я как бы слежу за Вашим делом внимательно, ибо у самого таких оснований полно сейчас... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарузка...